IR ŠIE dar MOKO MUS LAISVĖS ir DEMOKRATIJOS?! ŽMONĖS, ATSIKVOŠĖKIT! (3)

Anonimusas
+ 33 - 5
Autorius: Liudmila Petkevičiūtė
Šaltinis: https://www.facebook.com/profi...
7536-03-13 (2018 m.), skaitė 1224
3

Iš Afrikos vergovėn į Ameriką buvo išgabenta keliasdešimt milijonų žmonių, iš kurių tik keliolika milijonų pasiekė paskirties vietą. Šio "verslo" varytojai išžudė milijonus, ir po šiai dienai garbstomi kaip "pirmyneiviai", "atradėjai" ir "civilizacijos" nešėjai.

Žmones gaudė, rakino grandinėmis ir sukrovę laivuose kaip malkas gabeno "protuoliai" ir "mokėtojai gyventi" iš Britanijos, Prancūzijos, Olandijos, Portugalijos, Ispanijos, JAV - vis tų šalių, kurios esą didžiai civilizuotos.

Ir jie dar mus laisvės, lygybės, brolybės ir net KULTŪROS mokys!

Žmonės, nebūkim žiopliai.

Pasiūrėkite atidžiau į žemėlapį - "Vergų gabenimo iš Afrikos į Šiaurės ir Pietų Amerikas per dvi minutes". ĮDOMIAUSI - tie judantys taškučiai. Tai vergus gabenę laivai. Sustabdžius filmuką ir atsistojus rodykle ant bet kurio iš jų, pasirodo kiekvieno vergus gabenusio laivo duomenys. Galima pasidomėti, kas kiek ir ko gabeno. Sakau - stulbina "civilizuotųjų" šalių niekšybės ir veidmainystė!..

TIEMS, KAS drįsta teigti, kad JAV dar nebuvo, kai vergovė Amerikoj jau buvo (CHA! ir iš kur tokie "įsitikinimai"?! ar tik ne iš tamsumu pagarsėjusios lietuvių "žiniadrabstos"?). TAIGI TIEMS naivuoliams SAKAU:

JAV gyvuoja nuo 1776, ir LABAI AKTYVIAI gabenosi vergus! Vergija JAV teisiškai tebuvo panaikinta TIK 1865 (!!!). Bet netrukus susigriebta ir 1876 paskelbti vadinami "segregaciniai" įstatymai, pagal kuriuos juodaodžiai atskiriami nuo baltųjų ir skelbiami prastesniąja rase ir žemesniuoju sluoksniu.

Tie RĖKSMINGO, ATVIRO, teisiškai įteisinto RASIZMO įstatymai JAV galiojo iki 1965 (!!!) ir įteisino juodaodžių niekinimą (segragaciją) visose viešose vietose.

Su juodaodžiais dar ilgai elgtasi kaip su nelygiais: jie buvo visuotiškai niekinami ir BŪTINAI gaudavo prastesnes paslaugas, nei baltieji. Dėl šių įstatymų juodaodžių amerikiečių gyvenime iškilo galybė ekonominių, švietimo bei socialinių bėdų, kurios JAV ligi šiolei "atsirūgsta".

Vieni iš ryškiausių ATVIRAI, ničnieko į vatą nevyniojant RASISTINIŲ, arba jų "teisine" kalba pagražintai vadinamų "segregacinių", kitaip Džimo Krau, įstatymo pavyzdžių yra:

~ draudimas negrams būti šalia baltųjų valstybinėse mokyklose, viešose vietose ir viešajame transporte;
~ atskiri tualetai ir restoranai baltiesiems ir juodaodžiams,
~ atskiri daliniai JAV kariuomenėje ir panašiai.

IR ŠIE, hm, nežinau nė kaip pavadinti tokius veidmainius (turiu omeny tiek JAV "viršūnėles", tiek "šakneles"), dar MOKO MUS LAISVĖS ir DEMOKRATIJOS?!!!

ŽMONĖS, ATSIKVOŠĖKIT! Ir daugiau lavinkitės, nes su tokiu tamsumu ir paprasčiausių dalykų NEŽINOJIMU jums bet kas gali visokiausių makaronų prikabinti...

O IR KABINA - BAČKOMIS, KATILAIS IR PUODAIS!.. 

86% Plius 86% Plus
14% Minus 14% Minus
33   5
Komentarai: 3
3. Kimo 2018-10-23 08:46:19

Pasidomek kokiam sude ir propagandoj tie juodziai auginti, i kokius getus suvaryti ir kaip ten jiem iseina isgyvent. Isvis kiauras esi, knygu ir delfi prisiskaites, o realiam gyvenime nieko nemates ir nesuprates. Jeigu is kartos i karta auga tam paciam sude zmones, nes jie tame ir yra murkdomi, kokio tu progreso is ju nori? Kas jie bl daktarai bus? Smegenu plovimo masina ijungta per tv, social media ir pan, visur juodziai su kurvom ir saibom, bling blingais, ir taip jau 50 metu. Tai pasidare didele dalies juodziu, ypac jaunu, siekiamybe. Man keista ir apmaudu kai zmones yra skirsomi i lygius ir lygesnius, aukstesnes ir zemesnes rases. Sitoj vietoj veikia skaldyk ir valdyk principas, kaip zmones to nesupranta. 11 metu gyvenu UK, daug zmoniu sutikau, tikrai daug. Galiu blaiviom akim palygint viska ka maciau per tv ar girdejau per radija su realiu gyvenimu. Yra balvonai ir yra normalus zmones, nepriklausomai nuo ju issilavinimo, odos spalvos, tautybes ar dar ko. Issitrink galva su tokiais komentarais ir is valstybiniu saltiniu paimtais referensais. 

1 0
2. Tai ne emocijos ,ne kompleksai ,ne noras būti „kietesniu“ – tai faktai. O faktai ,kaip žinoma, pati atkakliausia tiesa pasaulyje. 2018-03-15 05:44:08

Netgi tie negrai ,kurie seniai ( iki kelių kartų) gyvena  aukšto lygio civilizacijos valstybėse sukurtose baltųjų ,demonstruoja žemesnį išsivystymo lygį ,nei vidutinio lygio baltieji. Pvz. JAV 80% nusikaltimų padaro negrai . Keletą dešimtmečių taikomos įvairios „antirasistinės“ programos ,faktiškai negrus statančios net į privilegijuotą padėtį ,niekaip negali pakeisti šios situacijos. Ir netikslingi yra pasakymai ,“ kad praėjo per mažai laiko ir tt ir panašiai“. ,nes jeigu visa esmė būtų ne genuose o aplinkos sąlygose( kaip teigia antirasistai) ,tai jau pirmoji karta patalpinta į tokias sąlygas kaip ,kad turi baltieji  negrai rodytų pažangą ir gerus rezultatus.

( Pažvelkime į žydus. Juk amžiais trukusi jų diskriminacija ir persekiojimas nesutrukdė jiems tapti viena iš intelektualiausių nacijų pasaulyje.)

4 1
1. Jeigu negrai būtų tokie pat protingi ir sumanūs kaip baltieji jie kolonizatorius būtų sutikę patrankų šūviais ,o ne mediniais kirviais ir kauliniais ietgaliais.) 2018-03-15 05:33:52

Net po to ,kai baltieji kolonizatoriai paliko savo kolonijas ,negroidinės valstybės išlieka pačiomis skurdžiausiomis ir labiausiai sulaukėjusiomis pasaulyje. (Per tą laiką kurį jie leidžia skurde ir nepritekliuose ,kitų rasių atskiros valstybės spėjo atsikurti ir net suklestėti po didžiausių karų ir ekonominių krizių ,kurios buvo labiau komplikuotos nei dabartinė ir pastovi daugumos Afrikos valstybių būklė. ) Be to visi turimi civilizacijos kūriniai ,kuriuos jie tebeturi yra sukurti baltųjų kolonizatorių arba jų palikuonių. Tačiau jie labai sunkai įsisavina jiems duotus patogumus ir išradimus : jie žinoma gali išmokti vairuoti automobilį ar siuntinėti spamą internetu ,bet sakykim lakūnų ar kitų specialistų dirbančių su aukštosiomis technologijomis ne „virėjos“ lygyje jie neturi ,o linkę verčiau samdyti baltuosius.  PAR ( Pietų Afrikos respublika) buvo viena iš labiausiai išsivysčiusių ir pasiturinčių Afrikos valstybių , tol kol ją valdė baltieji , bet kaip tik valdžią perėmė negrai valstybė tapo pirmaujanti pagal nusikalstamumo augimą ir patiriamą pastovų ekonominį nuosmukį ,kurį pristabdo vis dar šalyje gyvenantys  baltieji.

6 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Pasaulis su įtampa žiūri į Rusiją – mirtinas šokis prasideda, reikia ruoštis branduoliniam karui (2)
Globalaus migracijos pakto nepasirašys ir Čilė (3)
Eurazijos Sąjunga plečia tarptautinius ryšius / ЕАЭС расширяет международные связи
„Pažangiosios“ Japonijos realybė: protu nesuvokiamas išsigimimas (6)
Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija
Venesuela sudėtingoje situcijoje kreipėsi į Rusiją / Венесуэла в сложной ситуации обратилась к России
Pirmasis žodis - Ateizmas / Первое Слово - Атеизм
Valstybės vykdomas vaikų grobimas iš šeimos – tai globaliai veikianti sistema?
Vašingtonas ir Pekinas skelbia paliaubas / Вашингтон и Пекин заключили перемирие
„SpaceX“ sausį išbandys naują daugkartinio naudojimo erdvėlaivį: jei viskas pavyks, JAV prasidės nauja kosmonautikos era (2)
Pasaulio organų prekybos centras randasi Izraelyje (1)
Italija pasisako prieš Globalų migracijos paktą (1)
Prancūzijoje – gatvių mūšiai, Lietuvos žiniasklaidoje – lyg niekur nieko (3)
JAV pajėgos Meksikos pasienyje panaudojo ašarines dujas prieš besiveržiančius migrantus
Migracijos paktą ruošiasi pasirašyti tik Grybauskaitė, Merkel ir didžiausi pasaulio diktatoriai-kraugeriai
Globalus migracijos paktas - įsiveržimo į Europą legitimizacija. Už jo stovintys tarptautiniai nusikaltėliai (1)
JTO Globalus migracijos paktas įteisina masinę imigraciją ir kriminalizuoja migracijos kritiką, perspėja Europos parlamento nariai iš ENF grupės
Pasaulio centriniai bankai supirkinėja auksą / Мировые центробанки скупают золото
JAV-ų vadovaujama okupacinė koalicija Sirijoje panaudojo šaudmenis su baltuoju fosforu, kurie yra oficialiai uždrausti
Laukia ne tik migracijos paktas, bet dar ir pabėgėlių paktas! (2)
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI