IR ŠIE dar MOKO MUS LAISVĖS ir DEMOKRATIJOS?! ŽMONĖS, ATSIKVOŠĖKIT! (2)

Anonimusas
+ 26 - 1
Autorius: Liudmila Petkevičiūtė
Šaltinis: https://www.facebook.com/profi...
7536-03-13 (2018 m.), skaitė 921
2

Iš Afrikos vergovėn į Ameriką buvo išgabenta keliasdešimt milijonų žmonių, iš kurių tik keliolika milijonų pasiekė paskirties vietą. Šio "verslo" varytojai išžudė milijonus, ir po šiai dienai garbstomi kaip "pirmyneiviai", "atradėjai" ir "civilizacijos" nešėjai.

Žmones gaudė, rakino grandinėmis ir sukrovę laivuose kaip malkas gabeno "protuoliai" ir "mokėtojai gyventi" iš Britanijos, Prancūzijos, Olandijos, Portugalijos, Ispanijos, JAV - vis tų šalių, kurios esą didžiai civilizuotos.

Ir jie dar mus laisvės, lygybės, brolybės ir net KULTŪROS mokys!

Žmonės, nebūkim žiopliai.

Pasiūrėkite atidžiau į žemėlapį - "Vergų gabenimo iš Afrikos į Šiaurės ir Pietų Amerikas per dvi minutes". ĮDOMIAUSI - tie judantys taškučiai. Tai vergus gabenę laivai. Sustabdžius filmuką ir atsistojus rodykle ant bet kurio iš jų, pasirodo kiekvieno vergus gabenusio laivo duomenys. Galima pasidomėti, kas kiek ir ko gabeno. Sakau - stulbina "civilizuotųjų" šalių niekšybės ir veidmainystė!..

TIEMS, KAS drįsta teigti, kad JAV dar nebuvo, kai vergovė Amerikoj jau buvo (CHA! ir iš kur tokie "įsitikinimai"?! ar tik ne iš tamsumu pagarsėjusios lietuvių "žiniadrabstos"?). TAIGI TIEMS naivuoliams SAKAU:

JAV gyvuoja nuo 1776, ir LABAI AKTYVIAI gabenosi vergus! Vergija JAV teisiškai tebuvo panaikinta TIK 1865 (!!!). Bet netrukus susigriebta ir 1876 paskelbti vadinami "segregaciniai" įstatymai, pagal kuriuos juodaodžiai atskiriami nuo baltųjų ir skelbiami prastesniąja rase ir žemesniuoju sluoksniu.

Tie RĖKSMINGO, ATVIRO, teisiškai įteisinto RASIZMO įstatymai JAV galiojo iki 1965 (!!!) ir įteisino juodaodžių niekinimą (segragaciją) visose viešose vietose.

Su juodaodžiais dar ilgai elgtasi kaip su nelygiais: jie buvo visuotiškai niekinami ir BŪTINAI gaudavo prastesnes paslaugas, nei baltieji. Dėl šių įstatymų juodaodžių amerikiečių gyvenime iškilo galybė ekonominių, švietimo bei socialinių bėdų, kurios JAV ligi šiolei "atsirūgsta".

Vieni iš ryškiausių ATVIRAI, ničnieko į vatą nevyniojant RASISTINIŲ, arba jų "teisine" kalba pagražintai vadinamų "segregacinių", kitaip Džimo Krau, įstatymo pavyzdžių yra:

~ draudimas negrams būti šalia baltųjų valstybinėse mokyklose, viešose vietose ir viešajame transporte;
~ atskiri tualetai ir restoranai baltiesiems ir juodaodžiams,
~ atskiri daliniai JAV kariuomenėje ir panašiai.

IR ŠIE, hm, nežinau nė kaip pavadinti tokius veidmainius (turiu omeny tiek JAV "viršūnėles", tiek "šakneles"), dar MOKO MUS LAISVĖS ir DEMOKRATIJOS?!!!

ŽMONĖS, ATSIKVOŠĖKIT! Ir daugiau lavinkitės, nes su tokiu tamsumu ir paprasčiausių dalykų NEŽINOJIMU jums bet kas gali visokiausių makaronų prikabinti...

O IR KABINA - BAČKOMIS, KATILAIS IR PUODAIS!.. 

96% Plius 96% Plus
4% Minus 4% Minus
26   1
Komentarai: 2
2. Tai ne emocijos ,ne kompleksai ,ne noras būti „kietesniu“ – tai faktai. O faktai ,kaip žinoma, pati atkakliausia tiesa pasaulyje. 2018-03-15 06:44:08

Netgi tie negrai ,kurie seniai ( iki kelių kartų) gyvena  aukšto lygio civilizacijos valstybėse sukurtose baltųjų ,demonstruoja žemesnį išsivystymo lygį ,nei vidutinio lygio baltieji. Pvz. JAV 80% nusikaltimų padaro negrai . Keletą dešimtmečių taikomos įvairios „antirasistinės“ programos ,faktiškai negrus statančios net į privilegijuotą padėtį ,niekaip negali pakeisti šios situacijos. Ir netikslingi yra pasakymai ,“ kad praėjo per mažai laiko ir tt ir panašiai“. ,nes jeigu visa esmė būtų ne genuose o aplinkos sąlygose( kaip teigia antirasistai) ,tai jau pirmoji karta patalpinta į tokias sąlygas kaip ,kad turi baltieji  negrai rodytų pažangą ir gerus rezultatus.

( Pažvelkime į žydus. Juk amžiais trukusi jų diskriminacija ir persekiojimas nesutrukdė jiems tapti viena iš intelektualiausių nacijų pasaulyje.)

3 0
1. Jeigu negrai būtų tokie pat protingi ir sumanūs kaip baltieji jie kolonizatorius būtų sutikę patrankų šūviais ,o ne mediniais kirviais ir kauliniais ietgaliais.) 2018-03-15 06:33:52

Net po to ,kai baltieji kolonizatoriai paliko savo kolonijas ,negroidinės valstybės išlieka pačiomis skurdžiausiomis ir labiausiai sulaukėjusiomis pasaulyje. (Per tą laiką kurį jie leidžia skurde ir nepritekliuose ,kitų rasių atskiros valstybės spėjo atsikurti ir net suklestėti po didžiausių karų ir ekonominių krizių ,kurios buvo labiau komplikuotos nei dabartinė ir pastovi daugumos Afrikos valstybių būklė. ) Be to visi turimi civilizacijos kūriniai ,kuriuos jie tebeturi yra sukurti baltųjų kolonizatorių arba jų palikuonių. Tačiau jie labai sunkai įsisavina jiems duotus patogumus ir išradimus : jie žinoma gali išmokti vairuoti automobilį ar siuntinėti spamą internetu ,bet sakykim lakūnų ar kitų specialistų dirbančių su aukštosiomis technologijomis ne „virėjos“ lygyje jie neturi ,o linkę verčiau samdyti baltuosius.  PAR ( Pietų Afrikos respublika) buvo viena iš labiausiai išsivysčiusių ir pasiturinčių Afrikos valstybių , tol kol ją valdė baltieji , bet kaip tik valdžią perėmė negrai valstybė tapo pirmaujanti pagal nusikalstamumo augimą ir patiriamą pastovų ekonominį nuosmukį ,kurį pristabdo vis dar šalyje gyvenantys  baltieji.

3 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Rusijos gynybos ministerija pristatė S-400 sistemos radaro duomenis, įrodančius Izraelio oro pajėgų kaltę, numušant IL-20 / Минобороны представило данные с радара С-400, доказывающие вину ВВС Израиля в гибели Ил-20 (2)
Popiežius Pranciškus homoseksualių vaikų tėvams pataria kreiptis į psichiatrus
Pekinas vargu bau nusileis Vašingtono spaudimui / Пекин вряд ли уступит давлению Вашингтона
Pchenjano deklaracija - taika besižvalgant į JAV-as / Пхеньянская декларация – мир с оглядкой на США
Sirijos Idlibo provincija taps demilitarizuota zona / Сирийский Идлиб станет демилитаризованной зоной
Hegemonijos krachas: Rusija ir Kinija kala paskutinę vinį į JAV karstą (4)
NATO egzistavimo sąlyga - Rusijos, kaip priešo vaizdinys / Условие существования НАТО – образ врага в лице России
Rusijos karinis orlaivis su 14 karių – numušė sirai (2)
Prie Sirijos krantų dingo Rusijos karinis orlaivis IL-20 su 14 karių (3)
NATO generalinis sekretorius atsiskaitinėja JAV-oms / ГЕНСЕК НАТО ОТЧИТЫВАЕТСЯ ПЕРЕД США
Rinkiminių lenktynių ypatybės Brazilijoje / Особенности предвыборной гонки в Бразилии
Izraelis raketomis smogė Damasko oro uostui (5)
Pinigų paslaptys: Septyni imperijos etapai (video LT)
Demaskuojamas Didžiosios Britanijos globalinis melas apie Sergejaus ir Julijos Skrypalių nunuodijimą (2)
"Atviras dangus" ėmė trukdyti JAV-oms pūsti miglą / «Открытое небо» стало мешать США напускать туману
Abiejų Korėjų bendradarbiavimui trūksta pamato / Межкорейскому сотрудничеству недостаёт фундамента
Amerikoniški "mirties fabrikai", arba dabartinis amerikoniškas daktaras Mengelė
STOP, nufilmuota: JAV baigė filmuoti būsimą cheminę ataką Sirijoje
R. Alaunis. Osama bin Ladenas – teroristas ar CŽV agentas?
Liberalizmas – neokolonijinė JAV dominavimo politika
Rugsėjo 11-oji – tragedija, kurią norima užmiršti
Atsisakyk dolerio: Pasaulio lyderiai bando atsikratyti priklausomybės nuo JAV valiutos
Paimto į nelaisvę JAV-ų bandito apklausa Sirijoje / Допрос пленного в Сувейде (5)
Britanijos džeimsai bondai nustatė Skrypalių nuodytojus (1)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito