Paršiuko Čiuko nuomonė apie žvaigždes

Jonas Kovalskis
+ 22 - 0
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=w...
7536-03-19 (2018 m.), skaitė 695
1
Paršiuko Čiuko nuomonė apie žvaigždes

Paršiuko Čiuko nuomonė apie žvaigždes:

"Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Rusijos prezidento rinkimai nebuvo laisvi ir demokratiški, o būsimi santykiai su Lietuva priklausys nuo Kremliaus pasirinktos krypties. „Mes jų nelaikome laisvais ir demokratiniais, pagal tai, kaip buvo naudojami administraciniai ištekliai, kaip viskas kontroliuojama. Nepripažįstame rinkimų Kryme, jie neteisėti, pažeidžia Ukrainos teritorinį vientisumą. Rinkimai vyko Krymo aneksijos dieną – tai irgi neatsitiktinai parinkta data“, – BNS pirmadienį sakė ministras. "

Linai, konservai, liberastai,. socdemai, fašistai, nacionalistai ir visas kitas proamerikietiškos gyvūnijos zoosode, - surašykite savo "nuomonę" kaligrafišku šriftu ant A4 formato popieriaus lapo (standesnio), susukite lapą vamzdeliu ir susikiškite jį sau į ... Kadangi ant JAV, mažosiosi britaškės, visos eSeS ir jūsų "nuomonės" dėjo V.Putinas, visi rusai ir visa Rusija.

Grįžkite į Žemę pagaliau, ligoti ufonautai...


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
22   0
Komentarai: 1
1. Ditė 2018-03-20 11:04:41

Jonai, Tu moki rašyti, visada smagu"pasvertą" žodį regėti ir vaizdiniai spalvingi iškyla ir šiaip saulutė šviesesnė regisi. Aš irgi juos visus kartu ir pavieniui su tuo A4 formato popieriaus lapu ten pat - kur nurodyta - siunčiu. Betgi į mūsų Žemę tenegrįžta, Visatoje ir šiaip šiukšlių apstu, tai dar keletas gal tarpžvaigždinėse galaktikose "nusės" ir tenai šūdą mals. Ne taip smirdės.

8 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAILDiena.lt grupė „Feisbuke“
Straipsnių TOP-as

Paveiksliukai


Video