Paršiuko Čiuko nuomonė apie žvaigždes

Jonas Kovalskis
+ 22 - 0
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=wall463585649_329%2Fall...
7536-03-19 (2018 m.), skaitė 495
1

Paršiuko Čiuko nuomonė apie žvaigždes:

"Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Rusijos prezidento rinkimai nebuvo laisvi ir demokratiški, o būsimi santykiai su Lietuva priklausys nuo Kremliaus pasirinktos krypties. „Mes jų nelaikome laisvais ir demokratiniais, pagal tai, kaip buvo naudojami administraciniai ištekliai, kaip viskas kontroliuojama. Nepripažįstame rinkimų Kryme, jie neteisėti, pažeidžia Ukrainos teritorinį vientisumą. Rinkimai vyko Krymo aneksijos dieną – tai irgi neatsitiktinai parinkta data“, – BNS pirmadienį sakė ministras. "

Linai, konservai, liberastai,. socdemai, fašistai, nacionalistai ir visas kitas proamerikietiškos gyvūnijos zoosode, - surašykite savo "nuomonę" kaligrafišku šriftu ant A4 formato popieriaus lapo (standesnio), susukite lapą vamzdeliu ir susikiškite jį sau į ... Kadangi ant JAV, mažosiosi britaškės, visos eSeS ir jūsų "nuomonės" dėjo V.Putinas, visi rusai ir visa Rusija.

Grįžkite į Žemę pagaliau, ligoti ufonautai...


22   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Ditė 8 0
2018-03-20 12:04:41

Jonai, Tu moki rašyti, visada smagu"pasvertą" žodį regėti ir vaizdiniai spalvingi iškyla ir šiaip saulutė šviesesnė regisi. Aš irgi juos visus kartu ir pavieniui su tuo A4 formato popieriaus lapu ten pat - kur nurodyta - siunčiu. Betgi į mūsų Žemę tenegrįžta, Visatoje ir šiaip šiukšlių apstu, tai dar keletas gal tarpžvaigždinėse galaktikose "nusės" ir tenai šūdą mals. Ne taip smirdės.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito