ISIS islamo teroristus remia JAV, Izraelis ir Saudo Arabija

Sarmatas.lt
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Kas gi iš tikrųjų tampo už virvučių?

"Laisvosios Sirijos armijos" vadas, praeitą mėnesį sulaikytas Al-Nusra Fronto islamistų sukilėlių, sulaikytas jiems sakė (yra vaizdo įrašas), kad jis kolaboravo su Izraeliu, mainais už medicininę ir karinę pagalbą.

Įkeltame į  YouTube video įraše, Sharif As-Safouri, Laisvosios Sirijos armijos vadas iš Al-Haramein bataliono, prisipažįsta kad kirto Izraelio sieną 5 kartus tam, kad susitikti su Izraelio karininkais, kurie vėliau jam tiekė sovietinių laikų prieštankinius ginklus ir lengvąją ginkluotę. Safouri buvo pagrobtas su Alkaida susijusio Al-Nusra Fronto smogikų Kuneitra vietovėje, šalia Izraelio sienos, liepos 22 dieną.

„Opozicinės jėgos gautų pagalbą ir siųstų sužeistuosius į Izraelį su sąlyga, jei Izraelis galės užtikrinti sienos saugumą. Nė vienam asmeniui nebuvo leidžiama artintis prie sienos be tinkamo Izraelio atsakingų institucijų koordinavimo,“ – sako Safouri video įraše.

***

Pateiktame video prisipažinime, kuriame Safouri neatrodo sužeistas fiziškai, jis sakosi pirmiausiai pasienyje susitikęs su Izraelio pareigūnu vardu Ashraf ir gavo Izraelio mobilųjį telefoną. Vėliau susitiko su kitu pareigūnu vardu Younis ir su kitu vadu – Abu Daoud. Safouri dėstė, kad Izraelio sieną visumoje jis kirto penkis kartus, o susitikimai vykdavo netoli Tiberijos vietovės.

Vykstant susitikimams, Izraelis pradėjo tiekti Safouri ir jo vyrams „bazinę medicinos įrangą ir drabužius“ taip pat ginklus, tarp kurių buvo 30 rusiškų šautuvų, 10 RPG paleidimo sistemų, 47 raketos, 48 tūkstančiai 5,56 milimetro kulkų.

Taip pat trečiadienį, Žydų Telegrafo agentūra – JTA, veikianti nuo 1917 metų pranešė:

Vyresnysis Olandijos Teisingumo Ministerijos darbuotojas sakė, kad džihadistų ISIS grupė buvo sukurta sionistų, siekiant, sugriauti Islamo įvaizdį.

Yasmina Haifi, Olandijos Nacionalinio Kibernetinio Saugumo Centro projektų vadovė, trečiadienį savo Twitteryje parašė tokį teiginį, pranešė De Telegraaf daily:

„ISIS neturi nieko bendro su Islamu. Tai sionistų plano dalis kurie sąmoningai bando juodinti Islamo vardą“ rašė Haifi. Už ką beje brangiai užmokėjo. Nors vėliau ji pašalino šią žinutę pasiteisindama per dideliu jautrumu ir darbo krūviais, tačiau vadovybės nuomone šis jos pasisakymas parodė, jog ji netinka šiam darbui. Ji buvo pašalinta iš pareigų.

Kovą, Haaretz pranešė:

Sirijos opozicija ruošiasi atsisakyti Golano aukštumų su ta sąlyga, jei gaus piniginę paramą ir Izraelio karinę pagalbą kovoje prieš Prezidentą Bashar Assadą. Tą aukštas opozicijos pareigūnas pranešė Al Arab laikraščiui.

***
Anot pranešimo, Vakarų remiamos sukilėlių grupuotės nori, kad Izraelis paskelbtų neskraidymo zoną virš pietinių Sirijos sričių tam, kad apginti sukilėlių bazes nuo Assado karinių oro pajėgų antskrydžių.

"World Net Daily" praneša, kad JAV ruošė islamo džihadistus – kurie vėliau prisijungė prie ISIS – Jordane.

"Jarusalem Post" praneša ISIS kovotojus tvirtinant, jog teroristines grupuotes remia Turkija.  Turkija yra NATO narė ir – bent jau iki dabar – artima JAV sąjungininkė.

Turtingi donorai iš JAV, Kuveite ir Katare remia ISIS, o taip pat vakarų žvalgybų pareigūnai sako, kad šios vyriausybės turi tą paramą patvirtinti.

Buvęs aukšto lygmens Alkaidos vadas ne kartą tvirtino kad ISIS dirba CŽV.

Birželį, patarėjas investicijoms Jungtinėse Valstijose Jum Willie tvirtino:

ISIS kariai kurie ten veikia (Sirijoje ir Irake) yra Lenglio (CŽV) kariai. Jie paruošti, remiami finansiškai ir apginkluoti Lenglyje (CŽV namai). Ką aš girdžiu… turite būti labai atsargūs, kai kalbame apie JAV kariuomenę. Kokio tipo JAV kariuomene? Ar tai Pentagono JAV armija, ar tai Langley kariuomenė, kuri dėvi uniformas be skiriamųjų ženklų ir turi dešimtis tūkstančių samdinių?

Kai atsitiks taip, kai Pentagono kariai susidurs su Lenglio samdiniais Irake, Obamai bus paskambinta namo, nes JAV kariuomenė kausis prieš JAV kariuomenę – Pentagonas prieš Langley.

Kol mes nežinome, kuris iš aukščiau aprašytų tvirtinimų yra tikras, du dalykai yra tikrai aiškūs:

JAV apginklavo Islamo džihadistus Sirijoje ir jų ginklai atsidūrė ISIS rankose;

Ir

Artimi JAV sąjungininkai rėmė ir treniravo ISIS teroristus.

Kodėl JAV ir jų sąjungininkams reiktu remti ISIS – barbariškus Islamistų teroristus?

Na – darant prielaidą, kad tai tiesa – paaiškinimas galėtų būti nafta ir dujos. Juk yra daugybė įrodymų, jog JAV ir jų sąjungininkai norėjo sugriauti Iraką ir Siriją jau seniai. O ISIS paėmė tai ir padarė. Kaip ten bebūtu – tiesa tai apie ISIS ar ne – yra puikiai dokumentuota tai, kad JAV, Saudai ir Izraelis pačią pavojingiausią pasaulyje radikaliųjų musulmonų teroristinę organizaciją rėmė dešimtmečiais.

Taip pat skaitykite: The U.S. and Its Allies Had Contact with Bin Laden and the 9/11 Hijackers Many Times Before 9/11

Šaltinis: globalresearch.ca

vertė: Alenas Kostiugovas

Įvertink straipsnį: +0 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

191 | 2017-08-18 | Lietuva | +14 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
64 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -5
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
119 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
77 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
97 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
107 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -4
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
71 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -4
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
80 | 2017-08-18 | Lietuva | +6 -8
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
241 | 2017-08-18 | Smagumai | +14 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
262 | 2017-08-18 | Kaimynai | +8 -2
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
126 | 2017-08-18 | Pasaulis | +8 -1
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
160 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -1
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-18 | Lietuva | +9 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851