Rusijoje gedulas. (0)

Jonas Kovalskis
+ 11 - 1
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=w...
7536-03-28 (2018 m.), skaitė 549
0

Kemerovo mieste prekybos centre kilusio gaisro metu žuvo 64 žmonės, iš kurių 41 vaikas.

Dešinieji Lietuvoje ir visame pasaulyje , JAV 5 kolonos veikėjai-"patriotai" - konservatoriai, liberalai, socdemai, nacionalistai, fašistai, - kaip visada tokiais atvejais dar kartą nusimetė savo apsimestinio respektabilumo, holivudinio jausmingumo kaukę, parodė savo tikrąjį banderlogų veidą, ir, kaip tai jiems jau tapo įprasta, sušoko savo bezdžioniško džiaugsmo šokį ant žuvusių vaikų kaulų. Banderlogai, išauginti pagal JAV karo nusikaltėlių dehumanizavimo technologijas, savo isterišką džiaugsmą dėl nelaimės Kemerove reiškė vienodai visame pasaulyje - JAV, UK, Vakarų Europoje. Ypatingai daug džiaugsmo dėl šios nelaimės išliejo banderlogai Ukrainoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, tai yra tose teritorijose, kurias NATO karo nusikaltėliai ketina sudeginti branduolinio pragaro ugnyje JAV-UK-NATO karo nusikaltėlių gaujos agresijos prieš Rusiją metu. Ten, kur yra ruošiama pigi patrankų mėsa karui už JAV karo nusikaltėlių verslo interesus, pelno padidinimą milijonų žmonių aukų sąskaita, protui ir humanizmui neturi būti vietos.

„Paklausyk, žmogaus vaike, - tarė lokys Balu, - aš tave mokiau džiunglių Įstatymo, tačiau banderlogai neturi įstatymo. Banderlogai – atstumtieji. Jie neturi savo kalbos, jie naudojasi pavogtais žodžiais. Jie nesilaiko mūsų papročių. Jie neturi atminties. Jie tvirtina, kad jie yra didinga tauta, tačiau tereikia nukristi riešutui, ir jie užmiršta savo orumą, lieka tik jų beribis troškimas atkreipti į save dėmesį džiunglėse. Jie visada ketina išsirinkti sau gaujos vadą, sukurti savo įstatymus, susigalvoti savo papročius, tačiau niekada neįgyvendina savo ketinimų.
Mes negeriame ten, kur geria banderlogai, nevaikštome jų takais, nemedžiojame kartu su jais, mes nemirštame ten, kur miršta banderlogai.

„Tiesa yra viskas, ką sako Balu apie banderlogus, - pagalvojo sau Mauglis. – Jie neturi nei Įstatymo, nei medžioklės šūkio, nei savo gaujos vado – jie be tuščių žodžių ir kibių vagies rankų neturi nieko. Jeigu mane čia nužudys arba aš mirsiu iš bado, būsiu kaltas aš pats ir niekas daugiau. Reikia grįžti į savo gimtąsias džiungles ir tai yra geriau, nei gaudyti rožinius žiedlapius kartu su banderlogais“.

Beždžionės vienu balsu tvirtino jam, kokios jos yra išmintingos, galingos ir geros, ir koks yra neprotingas Mauglis, kad nori palikti jas.

- „Mes - didžios ! Mes – laisvos! Mes nusipelnėme tik žavėjimosi mumis! Mes nusipelnėme pagyrų labiau už visas kitas džiunglių tautas. Mes visi taip sakome – reiškia tai yra Tiesa!“ – rėkė banderlogai „ (R. Kiplingas „Džiunglių knyga“)

Visi dori, sąžiningi, garbingi planetos žmonės liūdi kartu su žuvusiųjų Kemerove artimaisiais, kartu su visai Rusijos žmonėmis.

Stiprybės Jums šią sunkią valandą...

https://youtu.be/c5NcaVp2-5M

91% Plius 91% Plus
9% Minus 9% Minus
11   1
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Orbano apsilankymas Maskvoje prilygsta vidurinio piršto rodymui Europai
Rusijos scenarijus 2050-iesiems: Kremlius prognozuoja neišvengiamą karą su Vakarais (2)
Verslas laimi, politikai pralaimi: kaip Rusijos SGD užkariaus Baltiją
Zacharova: "Sputnik" mušamas, nes yra efektyvus
Danijoje populiarėja už griežtesnę imigracijos politiką pasisakanti partija
Jungtinėje Karalystėje iš šeimų atimama rekordiškai daug vaikų
Ekspertas paaiškino, kodėl Vakarai bando apriboti Rusijos žiniasklaidos darbą
Nobelio taikos premijos laureatė perspėja Vakarus: Rusijos demonizavimas pavojingas pasauliui (2)
Valcmanas (Porošenko) neįgalus laimėti rinkimus demokratiniu būdu / Порошенко не по силам победить на выборах демократическим путём
Demaskuojamas JAV globalinis melas apie Ukrainos fašistų 2014-07-17 numuštą Malaizijos keleivinį lėktuvą Boeing-777 (8)
Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą
Vokiečių žiniasklaida paaiškino, kodėl Vokietija nepirks amerikietiškų SGD
Rygoje tūkstančiai žmonių išėjo į gatves palaikyti rusų mokyklas (5)
Patriotizmas – vertybė, o bukas nacionalizmas – slegiantis melas ir pražūtingas nuodas (1)
Taikos sutartis su Japonija galėtų būti naujas žodis Rusijos-Japonijos santykiuose / Мирный договор с Японией может стать новым словом в двусторонних отношениях
"Antirusiški" Valcmano (Porošenkos) pasiūlymai - rinkiminės kampanijos dalis / «Антироссийские» предложения Порошенко – часть предвыборной кампании
Rusija laimi informacinį karą prieš Vakarus
Kodėl Rytų Europa nusistačiusi prieš imigrantus / Почему в Восточной Европе настроены против иммигрантов
Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus
Permės kraštą valdo Chabadas! / Сенсационный материал от Романа Юшкова: в Пермском крае власть находится под управлением Хабада!
Pensijų reforma – rusofobų veidmainystės pavyzdys
Migracijos klausimas kaitina priešrinkiminę kampaniją Švedijoje / Миграционный вопрос накаляет предвыборную кампанию в Швеции
JAV tarptautiniai nusikaltėliai paviešino B.Klintono ir B.Jelcino pokalbius
Beslano tragedija (3)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito