Klastingi mitai apie moteris

Anonimusas
| +2 -0 Autorius: Vincas
Šaltinis: http://eto-fake.livejournal.com/476519.html?style=mine#cutid1
2014-09-24, skaitė 3139
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Kol nebuvo išrasta statistika ir internetas, moterims buvo labai lengva mus kvailinti. Susiveržia korsetą, trūkteli petuku, trepteli kojyte, nukrinta, nualpusi - ir mes jau vaikštom apsalę ir sužavėti šitos bejėgės būtybės trapumu. Nors geriau pagalvojus, klausimų kildavo netgi tais laikais. Silpnoji, puikioji ir švelnioji lytis visada puikiai sugebėjo mistifikuoti. Viskas, ką mes esame pratę galvoti apie moteris - gryniausias mitas. Realybėje jos visiškai kitokios...

Kuriems galams gamtai reikėjo paversti silpna ir liguista būtybe, kurti nesugeba pati savimi pasirūpinti, būtent tą lytį, kuri specializuojasi giminės pratęsime ir išsaugojime? Pakanka pasižiūrėti, kokios yra gyvybingos, aršios ir didžiulės patelės yra kitose gyvūnijos rūšyse, kad suprastume: gamta dažniausiai lošia moterų pusėje. O šiais laikais darosi visiškai akivaizdu: mes šiek tiek paskubėjome pasivadinti stipriąja lytimi. Taip, mes, žinoma, lengviau kilnojame svorius sporto salėse. O dar mes geresni už jas... Ne, turbūt tuo viskas ir apsiriboja...

VYRAI VISADA BUVO MAISTO TIEKĖJAI

Nusistovėjęs požiūris: pirmykštis vyras medžioja mamutus, iškrapšto iš urvų pirmykščius liūtus, o moterys rūpinasi vaikais, siuva kailius ir rankioja uogas, o geriausiu atveju - valgomas šakneles.

Ne per seniausiai amerikiečių archeologai išsiaiškino, kad ne vyrai, o moterys aprūpino maistu gentis - tiekė beveik 80% produktų. Tai ir vaisiai, ir riešutai, ir paukščių kiaušiniai, ir kitos gamtos gėrybės. Vyrai kartas nuo karto atnešdavo mėsos, tačiau medžioklės trukdavo po kelias dienas, o moterys maitino gentainius reguliariai.

DAMOS MAŽIAU AGRESYVIOS

Vyrai - piktybiniai mušeikos, moterys - švelnios ir nuolankios. Viskas taip ir yra, kaip liudija tyrimai, bet tiktai tuo atveju, jei kalba eina apie paauglius. Berniukai iš tiesų demonstruoja daugiau fizinės agresijos, kai tuo tarpu mergaitėms labiau būdinga mentalinė agresija - jos dažniau šmeižia, skundžia, atsisako draugauti, mėgina manipuliuoti berniukais.

Suaugus, skirtumai išnyksta. Moterys, fiziškai sustiprėjusios, jau nebeatrodo nekaltomis avelėmis. Paimkime, pavyzdžiui, buitinio smurto statistiką. Žmonų, kurios užmušė savo vyrus virtuviniais peiliais ar keptuvėmis yra kur kas daugiau, nei buitinių smurtautojų vyrų.

MOTERIMS PATINKA VAIKAI

Kaip neatrodytų keista, moterims kur kas silpniau nei vyrams veikia programa "nenuskriausk mažylio". Iš esmės žmonės jau seniai apie tai žinojo - pakanka prisiminti, kad viso pasaulio tautose yra daugybė siužetų ir pasakų apie piktas pamotes, o štai pasakų apie piktus patėvius kažkodėl nėra. O prieš porą metų Elgesio tyrimo centre Palo Alte (JAV) susirūpino daugybe skundų svetimų vaikų elgesiu - skundus siuntė kelių greito maisto restorano tinklų lankytojai.

Rezultatai nustebino: devynioms moterims, kurios skundėsi dėl vaikų verksmo ir bėgiojimo, teko tik vienas nepatenkintas tuo pačiu vyras, kai tuo tarpu restoranų lankytojų tarpe vyrų ir moterų skaičius buvo daugmaž vienodas. Psichologai aiškina šį reiškinį faktu, kad moterys apskritai teikia daugiau dėmesio vaikams, dėl to geriau orientuojasi jų blogame ar gerame elgesyje. Ir jas iš tiesų skaudina scenos, kai mažamečiai dedasi kaip kepures sau ant galvos dubenėlius su koše.

O dar vienas įrodymas, kad vyrai kur kas pakantesni svetimiems vaikams - tai vokiečių etnologo Gramerio duomenys. Jis ištyrė 2863 pažinčių agentūrų klientų anketas ir paaiškėjo, kad 60% vyrų neprieštaravo, kad jų išrinktoji turėtų vaiką ir tik 34% moterų buvo pasirengusios susitikinėti su vienišais tėvais.

MOTINOS ATPAŽĮSTA SAVO VAIKUS PAGAL KVAPĄ

Teoriją apie neįtikėtiną moterų jautrumą patikrino švedų mokslininkai. Jie paguldė miegoti 24 kūdikius nuo vienos iki keturių savaičių amžiaus ir 24 mažylius nuo dviejų iki keturių metų amžiaus specialiuose marškinėliuose, gerai sugeriančiuose kvapus. Paskui davė pauostyti tuos marškinėlius mamoms. Nė viena motina nepajautė savo vaiko. Moterys apskritai nepagauna aromatų niuansų. O štai vyrai bent jau atskyrė naujagimius nuo vyresnių vaikų.

PAS MOTERYS GERESNIS KONTAKTAS SU VAIKAIS

Profesoriaus Roso Parko iš Kalifornijos universiteto eksperimentai reabilitavo tėvus. Stebėjimai parodė: jie irgi iškart po kūdikio gimimo užmezga su jais glaudžius emocinius kontaktus. Tėvai daugiau nei motinos kalbasi su savo mažyliais, dažniau juos bučiuoja. Ir ne blogiau už moteris atpažįsta vaiko duodamus signalus: baimę, alkį, troškulį, skausmą. Tiktai į mažylių juoką vyrai reaguoja kiek santūriau.

MOTERYS DIRBA BLOGIAU, NEI VYRAI

Kalbant apie "auksinio milijardo" šalis, moterų atlyginimai sudaro ne daugiau kaip 70% kolegų vyrų atlyginimų. Susidaro įspūdis, kad visuomenė laiko vyrą kokybiškesniu darbuotoju ir dėl to geriau apmokamu.

Realybėje tokia statistika susidaro dėl to, kad joje atsižvelgiama į pajamas moterų, kurios dirba nepilnu etatu, skirdamos dalį savo laiką šeimai ir vaikams. Moterys jau seniai įrodė, kad daugelyje profesijų, nesusijusių su dideliais fiziniais krūviais, yra bent jau lygiavertės vyrams, o kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Rusijoje, jos netgi labiau vertinamos už vyrus. Štai ką rašo agrochemikas Aleksandras Engelhartas: "Moterys labiau iniciatyvios, nei vyrai. Jos noriau imasi bet kokio naujo darbo, jei tik tas darbas, joms, moterims, naudingas. Jos savotiškai godesnės pinigams, smulkmeniškai godžios, visiškai nesirūpinančios, kas bus ateityje - svarbiausia šiuo momentu užsidirbti kiek galima daugiau pinigų. Pinigais moteris galima paveikti žymiai smarkiau nei vyrus".

Po Rusiją XIX amžiuje keliavęs prancūzų markizas de Kiustenas irgi pažymėjo, kad ten bet kokiam reikalui geriau ir patikimiau samdyti moterų, kadangi jos atsakingiau žvelgia į savo įsipareigojimus. O 2010 metais buvęs Rusijos IKEA padalinio vadovas Lenartas Daldrenas, vertindamas savo verslo Rusijoje patirtį, su nuostaba pažymėjo, kad moteriškos lyties darbuotojos Rusijoje yra kur kas " smalsesnės, stropesnės, nei vyrai, be to, jas galima kur kas greičiau apmokyti, jos labiau įsigilina į joms duotos užduoties esmę" .

MOTERYS BAILESNĖS

Kaip rodo vokiečių mokslininko, tiriančio baimės fenomeną, surinkti duomenys, apskritai moterys mažiau pajėgios suvokti rizikingas situacijas ir, atitinkamai, joms paprasčiau atlikti žygdarbius, net nesusimąstant apie juos.

Grubiai kalbant, jeigu nusitaikysi į moterį iš pistoleto, tai egzistuoja didelė rizika, kad ji vis dėlto pamėgins tave užpulti, kadangi mažiau nei vyrai tiki, jog jūs iššausite, kad pistoletas apskritai gali iššauti ir kad štai šitas daiktas jūsų rankoje - išties yra pistoletas. Tačiau jeigu moteris visgi sugebėjo suvokti pavojų, kilusią baimę įveikti joms yra žymiai sunkiau.

MOTERYS LABIAU BIJO SKAUSMO

prieš pat gimdymą moters organizme pradeda išsiskirti nuskausminančios medžiagos, kurios atbukina skausmo pojūtį, būtent dėl to jos sugeba ištverti gimdymo kančias, kurios galėtų sukelti skausminį šoką ir mirtį bet kuriam vyrui.

Iš kitos pusės, moterys patiria priešlaikinius gimdymus ir gimdymus su stimuliacija be minėto gamtinio nuskausminimo ir lieka po pergyventų kančių sveikos ir gyvos. O viskas todėl, kad moterims genetiškai užprogramuotas labai aukštas skausminis slenkstis. Kitaip sakant, skausmą jos jaučia ne blogiau nei vyrai, bet jis rečiau pažeidžia jų nervinę ir širdies bei kraujagyslių sistemą.

O dar moterys dešimt kartų rečiau praranda sąmonę, pamačiusios kraują, nei vyrai, ką irgi galima paaiškinti fiziologija: dėl tam tikrų jų anatomijos niuansų, kraują jos regi reguliariai, kas mėnesį, ir nereaguoja į jį kaip į kažką ypatingo.

MOTERYS NE TOKIOS PROTINGOS

Moterys visiškai sutelpa protinės veiklos normos ribose, joms labai retai pasitaiko tiek itin menki, tiek ir itin aukšti protinės veiklos rodikliai. Taip kad apskritai moterys yra netgi protingesnės už vyrus, vien dėl to, kad tarp pastarųjų esama labai didelio procento kvailių.

Prieš dešimt metų Čikagos universitetas paskelbė E. Hedžeso ir E. Nouvelo tyrimą, kurio pagrindą sudarė šeši masyvūs vaikinų ir merginų - Amerikos koledžų studentų - testai. Merginų rezultatai nebuvo taip išsibarstę kaip vaikinų, kurių rezultatų skalė buvo nuo pačių žemiausių iki pačių aukščiausių.

Beveik visi genijai buvo vyrai, bet ir visi idiotai, deja, taip pat. Dėl to vidutiniški intelekto rodikliai buvo aukštesni pas moteris - ir visa tai dėl tų kretinų, kurie nesugebėjo teisingai suskaičiuoti, kiek kojų turi katė.

MOTERYS ŠVARESNĖS

Biologas iš Arizonos universiteto Čarlzas Herbas ištyrinėjo darbo stalus, telefonus, kompiuterius, klaviatūras, stalčius ir krepšius bei rankinukus. Paaiškėjo, kad moterys priveisė įvairiausių bakterijų tose vietose keturis kartus daugiau, nei vyrai. Mokslininkai aiškina šį fenomeną tuo, kad moterys naudojasi įvairiausia kosmetika, ypač kremais, skirtais rankoms, kurie ir sudaro palankią terpę mikroorganizmams veistis.

MOTERYS DIEVINA ĮVAIRIUS NIEKUČIUS

Klasikinis atvirkštinės logikos pavyzdys: "Jeigu nė viena moteris, eidama į pasimatymą, neužsideda rožinio kaspinėlio - tai ar patinka jai rožiniai kaspinėliai?" Atrodytų, atsakymas turėtų būti teigiamas. Tačiau lygiai taip pat sėkmingai galima būtų teigti, kad žvejys, užmesdamas meškerę, užmauna ant kabliuko slieką dėl to, kad jis mėgsta valgyti sliekus.

Patikrinti, ar patinka moterims įvairūs niekučiai, labai paprasta: užsirišk porą kaspinų ir pavaikščiok gatve, skaičiuodamas susižavėjusių moterų žvilgsnius. Tenka pripažinti: visos tos segės, tinklinės kojinės ir sušiaušti plaukai patinka visų pirma vyrams. O didžioji dauguma moterų namuose vaikšto su jaukiais treningais ir patogiais senelių chalatais.

MOTERŲ PASAULYJE DAUGIAU, NEGU VYRŲ

107-iems berniukams pasaulyje gimsta šimtas mergaičių. Ir tai neatsižvelgiant į visokias Indijas ir Kinijas, kur toks disbalansas formuojamas sąmoningai. Kai kuriose Kinijos provincijose tėvai, svajojantys apie sūnų, abortuoja moteriškos lyties vaisius taip įnirtingai, kad ten šimtui naujagimių mergaičių tenka net 120 potencialių jaunikių. Kaip kinai ruošiasi spręsti šitą problemą ateityje, spręsti nesiimame.

Pastaruosius 50 metų trunkanti taika ir gerovė pasaulyje sudarė situaciją, kad vyrai, vietoje to, kad didvyriškai mirtų kautynių laukuose, pradėjo normaliai gyventi, taip kad moteriškos lyties deficitas šiuo metu jaučiamas praktiškai visur. Ir netgi tose šalyse, kur moterų daugiau, tokią demografiją nulėmė tiktai didesnis skaičius pagyvenusių damų, kurių vyrai mirė nuo širdies ir kraujagyslių ligų, kurios pradeda šienauti vyrus po 40-ties metų.

MOTERYS - SILPNOJI LYTIS

Taip, iškrauti vagoną cemento moterims sunkiau ir dramatiškiau, jų raumenų masė vidutiniškai 24% mažesnė už vyrų raumenų masę. Tačiau apskritai į silpnosios lyties titulą moterims pretenduoti nesigauna.

Jos yra žymiai lengviau negu vyrai ištveria daugumą buitinių nesklandumų. Pavyzdžiui, ilgalaikį badą, troškulį, padidėjusią radiaciją, didelius temperatūros svyravimus - visa tai vyrą gali paprasčiausiai užmušti. Be to, moterys daug efektyviau priešinasi infekcijoms.

Italų mokslininkai, tyrę moteriško gyvybingumo fenomeną, palygino dailiąją lytį su metalu. Jos lygiai tokios pat "standžios" - sugeba grįžti į pradinę padėtį po to, kai baigiasi apkrovos. Jos netgi sugeba save tobulinti, priimdamos blogį kaip likimo pamokas.

Iš dalies moteriško atsparumo paslaptis slypi DNR. Jų dviguba chromosoma XX (pas vyrus XY) apsaugo nuo daugelio genetinių susirgimų, pavyzdžiui, nuo raumenų atrofavimosi ir hemofilijos. Ir, kaip taisyklė, saugo nuo širdies-kraujagyslių ligų, diabeto, alkoholizmo ir kai kurių vėžio rūšių.

Depresiją moterys irgi lengviau pakelia, tačiau tiktai dėka antistresinio hormono oksitocino, kuris dar ir padeda pasiekti orgazmą.

Beje, kaip nustatė NASA mokslininkai, analizuodami ilgalaikį nesvarumo poveikį žmogaus organizmui, raumenų masės mažėjimo greitis vienodas ir vyrams, ir moterims, o štai muskulų jėga vyrams mažėja gerokai sparčiau.

MOTERYS ILGIAU GYVENA

Iš tikrųjų viskas truputėlį kitaip. Ne moterys ilgiau gyvena, o vyrai anksčiau miršta. Vyrų gyvenime egzistuoja keturi padidintos rizikos laikotarpiai. Pirmasis - 2-3 savaitės po apvaisinimo, kai vyksta savotiškas susidariusios genų kombinacijos testavimas ir visi nesėkmingi deriniai panaikinami. Tuo metu išbrokuojama maždaug kas šešta kiaušialąstė, apvaisinta spermatozoido su Y chromosoma, kadangi būtent būsimi vyriškos lyties vaisiai pasižymi su gyvybe nesuderinamomis mutacijomis.

Antras etapas - amžius nuo gimimo iki 5 metų, kai berniukų mirtingumas smarkiai lenkia mergaičių mirtingumą. Trečias etapas - nuo 17 iki 25 metų, kai jaunuoliai kelis kartus dažniau nei merginos tampa nelaimingų atsitikimų, žmogžudysčių, muštynių ir karinių veiksmų aukomis. Ir paskutinis, pats pavojingiausias etapas - amžius nuo 36 iki 50 metų, kai vyrai miršta dėl širdies-kraujagyslių problemų.

Tuo metu, kai jų bendraamžes apsaugo moteriškas hormonas estrogenas, ginantis kraujagysles ir kliudantis susidaryti trombams, vyrai, kurie neturi tokios papildomos apsaugos, patiria infarktus ir insultus. O štai po 50-ies vyrų ir moterų šansai ilgai gyventi praktiškai susilygina.

MOTERYS ŠIRDYJE VEGETARĖS, O VYRAMS, KRUVINIEMS PLĖŠRŪNAMS, REIKALINGA MĖSA

Na, žinoma, vyras - tai grubus mėsėdis gyvulys, o moteris - švelni fėja su pilna burna salotų lapų. Realiai gi suaugusiems vyrams iš esmės ne taip jau ir reikalingas gyvulinis proteinas, jie visiškai gali išsiversti ir su augaliniais baltymais. O štai moterims gyvulinės kilmės baltymai ir kai kurios maistingos medžiagos, kurių esama tiktai mėsoje, reikalingos pastoviai, kad galėtų normaliai funkcionuoti reprodukcinė sistema ir sumažėtų rizika pagimdyti nesveikus vaikus.

Net pačiose vegetariškiausiose kultūrose, pavyzdžiui, Japonijoje ir Indijoje, mažų mergaičių ir besilaukiančių moterų racionas papildomas žuvimi ir paukštiena, kas absoliučiai draudžiama vartoti jų kastos vyrams. Kai dėl judėjų, tai čia besilaukiančioms griežtai nerekomenduojama pasninkauti.

Šiandien griežtoms vegetarėms dietologai kuria sudėtingas dietas ir bruka mineralinius-vitamininius kompleksus, kad bent iš dalies kompensuotų žalą, kurią tokios principingos moterys gali padaryti savo būsimiems vaikams.

MOTERYS SUGALVOJO MONOGAMIJĄ

Mitas. Monogamiška santuoka - tai patriarchalinė norma, ginanti daugumos vyrų teisę daugintis. Tokioje santvarkoje moterys negali miniomis suplūsti į haremus pas pačius stipriausius ir turtingiausius patinus, o priverstos pasirinkti sau į partnerius netgi pakankamai abejotinus evoliucijos požiūriu subjektus.

DAUGPATYSTĖ - MALONUMAS VYRAMS

Daugpatystė atsižvelgia visų pirma į moters interesus: praktiškai bet kuri moteris gali pasislėpti po stipraus vyro sparneliu, ir jis jai bei jos vaikams garantuos apsaugą ir maistą. Silpnieji gi patinai, viešpataujant daugpatystei, iškrinta iš evoliucijos varžybų. Ir kol visokiausi sultonai siautėja savo haremuose, daugybei vyrų apskritai netenka nė vienos moters.

MOTERYS NEMĖGSTA PORNOGRAFIJOS

Pornografija traukia daugiau kaip pusę moterų. Tarp vyrų tokių mėgėjų yra apie 73%. Tai vokiečių sociologų apklausos rezultatai. Įdomiausia, kad kai nėra vyrų, moterų susidomėjimas šiuo dalyku smarkiai išauga.

MOTERYS LABIAU BIJO GYVAČIŲ IR VORŲ

Nuo neįveikiamos vorų baimės kenčia tris kartus daugiau vyrų, nei moterų. Kai dėl gyvačių, tai jos apskritai tradiciniai moteriški gyvūnai, kaip ir katės. Kol nebuvo paplitusios miauksinčios pelių medžiotojos, gyvatės, neretai netgi nuodingos, buvo ištikimos namų šeimininkių padėjėjos. O gyvatė plaukuose ar ant kaklo tapo firminiu matriarchato, raganų, žiniuonių ir įvairiausių kultų žynių-moterų simboliu.

Gyvatės, kurios yra jautresnės ne tik taktiliniams signalams, bet ir kvapams, lengviau kontaktuoja su moterimis, nei su vyrais. Vyrų kvapas joms neretai sukelia agresiją. Ir jeigu pažvelgsime į gyvačių užpultų žmonių statistiką, tai savo nuostabai pamatysime, kad vienai įgeltai moteriai tenka dešimt vyrų.

Iki šiol dauguma darbuotojų gyvačių veisyklose Malaizijoje ar Indonezijoje ir kituose užkampiuose - moterys. Matyt, taip yra dėl to, kad damos ne taip aktyviai skleidžia baimės ir agresijos feromonus, susitikusios akis į akį su pavojumi.

PAS MOTERIS GERESNĖ INTUICIJA

Šitą mitą skleidžia pačios moterys, joms taip paprasčiau pagrįsti savo poelgius. Realiai gi pas abi lytis intuicija išsivysčiusi vienodai. Tokią išvadą padarė italų tyrinėtojai, išanalizavę šimtus mokslinių darbų, paskelbtų nuo 1983 metų. Intuicijos testai parodė tuos pačius rezultatus. O moterų smegenyse nėra nieko tokio ypatingo, kad užtikrintų joms genetinį pranašumą.

Įvertink straipsnį: +2 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

191 | 2017-08-18 | Lietuva | +14 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
64 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -5
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
119 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
77 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
97 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
107 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -4
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
71 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -4
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
80 | 2017-08-18 | Lietuva | +6 -8
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
241 | 2017-08-18 | Smagumai | +14 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
262 | 2017-08-18 | Kaimynai | +8 -2
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
126 | 2017-08-18 | Pasaulis | +8 -1
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
160 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -1
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-18 | Lietuva | +9 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851