Atsargiai! Delfis klaidina. 2-as epizodas

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2018-04-06 22:19:55, skaitė 675, komentavo 0

Atsargiai! Delfis klaidina. 2-as epizodas

Pritvinko. Pritvinko Delfyje skleidžiamas melas ir klaidinančios antraštės. Net akis graužia. Nauja pastovi rubrika: „Delfis klaidina“.

Bus pridėta pora skrynų ir trumpas paaiškinimas apie delfio melą. Gražaus skaitymo. Leidžiama ir netgi prašoma jūsų tai platinti ir skleisti toliau į interneto platybes. Juk galima sutramdyti melus ir apgaudinėjimus. Bent pabandyti. Kartais gaila sugaišto laiko ieškant tekste  faktų paminėtų antraštėje.

Pradedam.

Antraštė:

Šaltiniai: saugumo tarnybos nustatė, kur pagaminta Skripalį apnuodijusi medžiaga

Tekste:

- Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos mano nustačiusios slaptą Rusijos laboratoriją
- Manoma, kad Britanijai buvo žinoma apie kompleksą Rusijoje
- Vyriausybė jau „gana gerai žinojo, kad labiausiai tikėtina, jog tai atkeliavo iš Rusijos“.
- Saugumo šaltiniai netvirtino, kad medžiagos kilmė nustatyta 100 proc. patikimumu, bet sakė, kad dėl nervus paralyžiuojančios medžiagos šaltinio abejonių beveik nekyla.
- Jie taip pat sakė laikraščiui manantys, kad Rusija yra atlikusi bandymų, kad įsitikintų, ar „Novičiok“ gali būti panaudotas tiksliniams nužudymams.
- Rasti apnuodyti, kaip teigiama, Sovietų Sąjungoje sukurta kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“

Skaitant tekstą sugaišta 1513 valandų. Geriausi nureitinguoti anoniminiai komentarai rodo, jog delfio komentatoriai nėra bukų avinų būrys. Noriu pastebėti, jog didžiausia dauguma komentarų pažymėti trispalve, o ne Rusijos trikaloru kaip jums bandoma įteigti pasakojant pasakas apie trolių fermas Sankt Peterburge.