Vengrai po Fides pergalės ruošiasi išspirti lauk Sorošą ir jo NVO. Lietuviška feikinė MIP liūdi dėl Orbano pergalės (5)

Algimantas Lebionka
+ 16 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7536-04-09 (2018 m.), skaitė 560
5

https://2.bp.blogspot.com/-8fB7LxZ0HM0/WstOSULClGI/AAAAAAAAJLY/9rRqWumzHOsX8yib3FAD3R83gkYUJ3yeACLcBGAs/s1600/ODI1L3VfMS9jY18xZWNlMi9wLzIwMTgvMDQvMDkvODI1LzM2MC8zN2UxOTk0ZjY4MGU0ZGU2YWViMGUwNTQ1YzM4YjYzNy5qcGVn.jpeg

Fides triumfuoja. Ji užsitikrino konstitucinę daugumą! Lietuviškos feikinės MIP pranešimai šokiruoja! Dėl Orbano pergalės jos liūdi! Už ką jūs, feikinės lietuviškos MIP parsidavėliai? Už Sorošą? Už nacionalinių valstybių, už Europos tautų sunaikinimą? Jeigu jūs būtumėte Lietuvos patriotai, jūs nevadintumėte Orbano koalicijos „populistais“, „kraštutiniais dešiniaisiais“, „demokratijos priešais“ ir t.t. Jūs judai, jūs parsidavėliai, jūs esate Lietuvos duobkasiai, o jūsų nupirktos MIP yra feikinės ir š. vertos.

Fides ruošiasi smūgiui!

Vengrų valdančiosios partijos Fides spaudos sekretorius Janos Halasz žada, kad jau gegužę bus priimtas antimigracinis paketas. Jis uždraus veiklą organizacijų, kurios skatina imigraciją.

Viktoras Orbanas pasakė: „Vengrija yra drąsių žmonių šalis, kurie sekmadienį aiškiai pasakė Europai, kad toliau tai negali būti“.

Halasz paskelbė televizijoje M1, kad, įvertinant tai, kad valdančioji koalicija gavo konstitucinę 2/3 daugumą vietų parlamente, antimigracinis paketas gali būti priimtas vienas iš pirmųjų. Naujasis parlamentas susirinks ne anksčiau balandžio pabaigos, o paketas gali būti svarstomas gegužę. Holasz žodžiais, tai suvereniteto ir šalies saugumo klausimas.

Lenkų prtalas wPolytice pažymi, kad antimigracinis paketas pradėtas svarstyti vasario pabaigoje ir buvo paskelbta, kad balsavimas dėl jo vyks tiktai po parlamento rinkimų.

Halasz pasakė, kad Fides nesitikėjo tokios triuškinamos pergalės. Jo žodžiais, žmonės suprato, kad rinkimai turės lemiamą įtaką šalies likimui.

6607697F-BF1D-4D50-B8B7-0846DE065832-640x480.png

Antimigracinis paketas numato, kad visos su migracija susietos organizacijos privalės gauti VRM leidimus, jos privalės mokėti 25 procentų pajamų mokestį nuo lėšų, gaunamų iš užsienio, šios organizacijos ir asmenys negalės veikti arčiau 8 kilometrų nuo Vengrijos sienos. Užsieniečiams gali būti draudžiama užsiimti šia veikla visoje Vengrijos teritorijoje.

Po sekmadienio rinkimų 199 vietų parlamente 133 vietas turės Fides-KDNP (66,83%), Jobbik - 26, Vengrų socialistų partija ir partija Dialogas – 20, Demokratinė koalicija – 8.

Galutiniai rinkimų rezultatai bus paskelbti ateinantį šeštadienį.

Viena aišku, tokių skvernelių ir grybauskaičių, kurie į Lietuvą veža okupantus iš Afrikos ir Azijos, po rinkimų Vengrijoje tikrai neliks, jie bus uždrausti. Ar ne laikas mums uždrausti skvernelius ir grybauskaites, kitus Lietuvos naikintojus?

https://wpolityce.pl/swiat/389431-fidesz-idzie-za-ciosem-rzecznik-wegierskiej-partii-rzadzacej-zapowiada-juz-w-maju-moze-zostac-przyjety-pakiet-antyimigracyjny

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
16   0
Komentarai: 3
3. Gabrielius L.... spameris konservas 2018-04-12 12:48:36

sorosas buvo seneli padares per visus galus 0 0
2. Anonimas 2018-04-10 08:11:02

liūdi "mūsų" valdžia, lgbt, zoofilai,nekrofilai, "baltos pirštinės" ir "tolerantiškas jaunimas".

1 0
1. Atskira nuomonė 2018-04-09 18:09:44

Iš Vengrijos Orbano išspirtas Sorošas, reikš neoliberalizmo ir multikutūrizmo Europoje galo pradžią ir duos startą, grįžimui prie nacionalinių valstybių pamatų. Tiesa, kokios pasekmės, tokiam procesui prasidėjus bus Vokietijai, Prancūzijai ir Švedijai, dėl sorošoistų organizuotos  musulmonizacijos praradusioms žymią dalį tautinės tapaybės, tikriausiai niekas nepasakys...

8 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Jungtinėje Karalystėje iš šeimų atimama rekordiškai daug vaikų
Ekspertas paaiškino, kodėl Vakarai bando apriboti Rusijos žiniasklaidos darbą
Nobelio taikos premijos laureatė perspėja Vakarus: Rusijos demonizavimas pavojingas pasauliui (1)
Valcmanas (Porošenko) neįgalus laimėti rinkimus demokratiniu būdu / Порошенко не по силам победить на выборах демократическим путём
Demaskuojamas JAV globalinis melas apie Ukrainos fašistų 2014-07-17 numuštą Malaizijos keleivinį lėktuvą Boeing-777 (7)
Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą
Vokiečių žiniasklaida paaiškino, kodėl Vokietija nepirks amerikietiškų SGD
Rygoje tūkstančiai žmonių išėjo į gatves palaikyti rusų mokyklas (3)
Patriotizmas – vertybė, o bukas nacionalizmas – slegiantis melas ir pražūtingas nuodas (1)
Taikos sutartis su Japonija galėtų būti naujas žodis Rusijos-Japonijos santykiuose / Мирный договор с Японией может стать новым словом в двусторонних отношениях
"Antirusiški" Valcmano (Porošenkos) pasiūlymai - rinkiminės kampanijos dalis / «Антироссийские» предложения Порошенко – часть предвыборной кампании
Rusija laimi informacinį karą prieš Vakarus
Kodėl Rytų Europa nusistačiusi prieš imigrantus / Почему в Восточной Европе настроены против иммигрантов
Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus
Permės kraštą valdo Chabadas! / Сенсационный материал от Романа Юшкова: в Пермском крае власть находится под управлением Хабада!
Pensijų reforma – rusofobų veidmainystės pavyzdys
Migracijos klausimas kaitina priešrinkiminę kampaniją Švedijoje / Миграционный вопрос накаляет предвыборную кампанию в Швеции
JAV tarptautiniai nusikaltėliai paviešino B.Klintono ir B.Jelcino pokalbius
Beslano tragedija (3)
Makronas tiesia ranką Putinui ir remia Grybauskaitę prie sienos (5)
Vokietijos URM ragina ES nesėdėti priešais JAV kaip triušiui prieš smauglį (2)
DLR papasakojo sprogimo, kurio metu žuvo Zacharčenka, detales (2)
Vokietija bunda? Chemnice į protestus prieš veltėdžius ir nusikaltėlius migrantus išėjo 9,5 tūkstančiai žmonių, apie 300 sulaikyta (5)
E. Macronas: „Tikras danas“ neegzistuoja – jis yra europietis“ (1)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito