Orbanas: santykiai su Lenkija ir Bavarija turės ateityje ypatingą reikšmę

Algimantas Lebionka
+ 3 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/04/orbanas-santykiai-su-len...
7536-04-10 (2018 m.), skaitė 260
0

https://1.bp.blogspot.com/-LHZdhcRaM2c/WszEFQ585qI/AAAAAAAAJMM/n3M2KL6zOxoLqhAaOEEbbQWLU1M-g2WGACLcBGAs/s1600/ODI1L3VfMS9jY19mYjRmMS9wLzIwMTgvMDQvMTAvODI4LzM4MC9mMmU4OWU4NWQxNTM0MWQzOGMwOTllZDE5ODE2NWQxMS5wbmc%253D.png

Santykiai su Lenkija ir Bavarija turės ateityje ypatingą reikšmę – pareiškė antradienį Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas spaudos konferencijoje Budapešte.

Orbanas pasakė, kad rinkimų kompanijos metu jis turėjo du rėmėjus: iš Bavarijos ir Lenkijos. Europos Liaudies partijos frakcijos pirmininko Manfredo Veberio dalyvavimą Orbanas įvertino, kaip Bavarijos palaikymą. Lenkijai atstovavo premjeras Mateusz Moravieckis ir valdančiosios partijos PiS pirmininkas Jaroslavas Kačinskis.

Orbano žodžiais, santykiai su Bavarija ir Lenkija, svečių išsakytas palaikymas, turės ypatingą reikšmę ateityje. Po sekmadienio parlamento rinkimų bus sudaryta nauja vyriausybė, didele dalimi su naujais ministrais.

Orbanas pasakė, kad Fides ir Krikščionių-demokratų liaudies partijos koalicijos pergalė atveria kelią antimigracinio paketo priėmimui. Rinkėjai balsavo turėdami omenyje šį paketą.

https://wpolityce.pl/swiat/389605-premier-orban-jednoznacznie-stosunki-wegier-z-polska-i-bawaria-beda-mialy-szczegolne-znaczenie-takze-w-przyszlosci


3   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito