Vokiečiai įvardino „pagrindinį kaltininką“ eskaluojantį konfliktą tarp Rusijos ir Vakarų

Anonimusas
+ 8 - 0
Autorius: Infa.lt
Šaltinis: http://infa.lt/21933/vokieciai-ivardino-pagrindini-kaltinink...
7536-04-15 (2018 m.), skaitė 325
1

trampas-ir-putinas.jpeg
Photo illustration by Sarah Rogers/The Daily Beast

Pasak paskutinės apklausos, „pagrindinę atsakomybę“ už įtampos santykiuose tarp Vakarų ir Rusijos augimą, pusė vokiečių priskyrė Jungtinėms Valstijoms, praneša Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Leidinys pažymi, jog tik ketvirtadalis Vokietijos gyventojų dėl to kas vyksta kaltina Rusiją.

Antirusiški politiniai debatai „neįtikino“ Vokietijos gyventojų. Dauguma vokiečių kaip ir anksčiau nemato grėsmės iš Rusijos, rašo Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Pasak tyrimų instituto Forsa apklausos duomenų, 83% Vokietijos gyventojų „nebijo“ Rusijos, ir tik 17% respondentų Maskvos veiksmai kelia nuogąstavimus, pažymi vokiečių leidinys.

Pusė Vokietijos gyventojų kaltina tuo, kas vyksta JAV, ketvirtadalis – Rusiją, 7% – Europos Sąjungos šalis ir 8% – visas valstybes, įtrauktas į konfliktą, pabrėžia vokiečių leidinys.

Kalbant apie baudžiamąsias Vakarų priemones taikomas Rusijai, tai, pasak apklausos duomenų, 55% vokiečių pasisako už palaipsnį ekonominių sankcijų prieš Rusiją atšaukimą. Už jų sustiprinimą pasisakė 13% Vokietijos gyventojų, patikslina Deutsche Wirtschafts Nachrichten.


8   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Komuna 2 0
2018-04-15 21:32:12
Pagrindinis karo kurstytojas ir rėmėjas-monopolistinė kapitalizmo stadija. O, kaip žinia, imperialistinėje sistemoje dalyvauja visos valstybės, kuriose išsivystęs monopolinis kapitalizmas. Šių valstybių tarpusavio santykiuose vyrauja nelygi tarpusavio priklausomybė ir kiekvienos šalies įtaką lemia jos ekonominė, politinė bei karinė jėga, kiekvienai iš jų siekiant atstovauti ir plėsti „savųjų“ monopolijų interesus.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito