Afriką sugadino baltas šūdas (11)

Anonimusas
+ 13 - 10
Autorius: Antifašistas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-04-17 (2018 m.), skaitė 737
11

Kur baltas šūdas įkėlė koją, ten žemės virto dykrom, gyvūnai krito, žmonės (vietiniai, nors pagal baltą šūdą jie yra sub žmonės) mirė. Iki kol baltas šūdas įžengė į Afriką, GYVŪNAI KLESTĖJO. Žmonės gyveno harmonijoje su gamta ir gyvūnais; JIE NEBADAVO.

Tik įžengė baltas šūdas, prasidėjo DESTRUKCIJA: žmonės paversti vergais, gyvūnai pradėti medžioti tokiais mastais, kad DABAR gyvūnai, kurie išgyveno MILIJONUS TŪKSTANČIUS metų, per 50 - 100 metų atsidūrė ties išnykimo riba. LIŪTAI, TIGRAI, RAGANOSIAI, DRAMBLIAI, jie išnyks - tai BAIGTAS REIKALAS.

Tas pat atsitiko AUSTRALIJOJE. Kur aborigenai, a ūūūū? Gyvūnai nyksta.

AMERIKA pastatyta ant INDĖNŲ kaulų. Gyvūnai nyksta. Miškai naikinami.

BALTAS ŠŪDAS su savo beverte CIVILIZACIJA, kuri baigia planeta paversti šiukšlynu. Niekinu BALTĄ ŠŪDĄ - godų, žiaurų, arogantišką, niekingą ir svarbiausia, tokį NEAPSAKOMAI KVAILĄ. Baltas šūdas sunaikino ŽEMĘ ir jau ieško kitų planetų apsigyventi.

Baltas šūdas - DEMONO TARNAS .

56% Plius 56% Plus
44% Minus 44% Minus
13   10
Komentarai: 11
11. Gabris 2018-04-20 08:30:06

Straipsni vertas sito puslapio, abu yra s.

0 0
10. Anonimas 2018-04-19 13:06:45

Matosi ,kad neturite užsiėmimo jai tokias pievas rasinejat

0 0
9. Antifasistui 2018-04-18 09:30:47

Tamstos postringavimai itartinai panasus i Hitlerio "Main Kampf". Jusngalite vadinti save bet kaip, bet tikrai esate ne kominustas, ne marksistas, o banalus fasistas.

1 0
8. antifašistas 2018-04-18 21:03:37

Davai sakyk orgumentus kuom mano orgumentai panašūs į hitlerio postrigavimus jei neatsakysi tada tu reiškias esi pizdabolas - mažas šūdžius į kūrį neverta kreip dėmesio. Ar tau aišku ?

0 0
7. antirasistas 2018-04-19 20:55:02

Tu esi šizofrenikas tau reikia smegenų operacija padaryt jei tu neskiri komunizmo nuo fašizmo , esi durnas ,kaip bato aulas . Dievas sukūrė žemę, Dievas sukure medžius, Jis sukure net tavebet gi ir Dievas gali kartais suklysti.

0 0
6. Anonimas 2018-04-17 18:26:17

O prie ko čia baltieji? Ir iš viso, prie ko čia rasės? Visų straipsnyje išvardintų blogybių šatinis-kapitalizmas. O straipsnis dvokia rasistiniu mėšlu. 4 0
5. antifašistas 2018-04-18 20:45:41

Kapitalizma ir visas technologijas kapitalizmui isigalėt sukūrė būtent baltosios rasės išsigimeliai todėl už visus kapitalizmo padarinius atsakingi  visi baltieji .

0 0
4. antifašiste, 2018-04-17 12:11:52

Pamekent galima, o kokie siūlymai? Gal šią baltąją civilizaciją nori išnaikinti? O kaip? pasidalink idėjom, siūlyk variantų, mes - taip pat baltieji - pasitarsim, pamekensim, ir žiū gal savo materialines ir dvasines šiukšles kuopti imsim. Siūlyk, antifašiste, nes kolei kas tokia rašliava labiau fašizmu, o ne anti- dvoksteli. Laikas nelaukia, jis reikalauja...

5 0
3. Antifašistas 2018-04-17 21:10:31

Problema slypi ne kapitalizme , bet genetikoje . Baltosios rasės žmonės  yra netinkami komunizmui , rasizmo neišmokstama. jis paveldimas ir sąmoningai ar ne perduodamas kartu su gaunamomis privilegijomis. Kai tik baltieji pripažins, kad jų rasė yra labiausiai tironiška ir smurtaujanti jėga Žemėje, tada galime kalbėti, o dabar ir toliau vaidinkite nustebusius, kodėl jūsų protėvių dėka pasaulis ritasi žemyn, slėpkite galvas smėlyje, ausis uždenkite rankomis .Iš esmės jei norime sukurti gražesni pasauli  būtina sunaikinti baltosios rasės genufonda , neleisti baltiesems  tarpusavyje daugintis , nori šeimos prašom jei esi baltasis kurk šeima tik spalvotos rasės antra puse . Kai ateityje, ateities žmogus bus mišrūnas. Įveikus atstumus, laiką ir prietarus rasės ir klasės išnyks. Būsimoji eurazinė-negroidų rasė bus panaši į senovės egiptiečius. ENR pakeis visas tautas ir visas asmenybes. Tuomet visa žmonija  bus kaip broliai tik tuomet bus imanoma sukurti tobula visuomenė , nes fašistai - rasistai  negalės daugintis . Pasak rasistų  (Viskas šioje Žemėje yra tobulintina. Kiekvienas pralaimėjimas gali tapti pasekančios pergalės tėvu, kiekvienas pralaimėtas karas, vėlesnio atgimimo priežastimi, kiekvienas sunkumas – žmogiškosios energijos apvaisinimu; ir iš kiekvienos priespaudos gali ateiti naujas didingas atgimimas – kol kraujas vis dar išlaikytas grynas . )Taigi esmė „balti žmonės neturi daugintis  gimdyti baltus vaikus ,o gimdyti  tik spalvotus mišrios rasės  . Nes priešingu atveju atgims fašizmas . Sukūrus komunistinę valstybę vien tik iš baltų žmonių ,laikui bėgant  išsigims į nacionalsocializmą ir pasaulis pavirs į dar didesnį šūdo kruva negu esti dabar , todėl mastantiems doriems žmonėms ,būtini pabėgeliai įpatingai iš Afrikos juodaodžiai broliai ir seserys .

0 2
2. Anonimas 2018-04-17 22:03:29

prie ko cia lietuviai ir afrikieciai? mes nei kolonijas turejom, nei vergais juos emem. juk atvirksciai, ir konturus afrikos ir trispalve tvarkingai afrikietisku spalvu pas mus

1 0
1. Laurynas 2018-04-17 10:09:58

Kažkokia vidinė nuojauta man kužda, kad šio nuoširdaus opuso autorius yra ne šiaip šūdas, o išrinktasis ir apipjaustytasis šūdelis...

14 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Šiuolaikinis švietimas / Modern Educhayshun. 2018 (1)
Ieškote dovanų mylimiesiems? Paskaitysite ir nusiraminsite (1)
"Lietuvos ūkyje" nieko naujo
ŽMOGTEISISTAI šturmuoja naujas absurdo aukštumas: "Žindymo vadinimas „natūraliu“ primeta lyčių vaidmenis" (1)
Vaidas Žemaitis Lekstutis. Dvasinis nušvitimas ar eiliniai kliedesiai?
Kinija kuria valgomų tarakonų armiją, kuri suės viską
Algimantas Lebionka. Simbolių prasmė: Dovydo žvaižde paženklinta Lietuvos kariuomenė puls žydų valdomą Rusiją? (4)
Odos ligų gydytoja: aknės neišgydys nei dantų pasta, nei kosmetologai
Jeigu jūsų FB draugai kelia nuotraukas iš sporto salės – jie turi rimtų problemų
Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?
Mitas visam gyvenimui
Gydymas medicininėmis taurėmis vis sparčiau grįžta į madą
Kaip stiprinti imunitetą atšalus orams?
Grėsmės jūsų santykiams
Algimantas Lebionka. Vaikai kaip prekė (2)
Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti
Vyras ir jo meilė
Ką slepia troškimas įvesti tvarką bute?
Po metų prilygsite savo artimiausiai aplinkai
Užmirštamas šimtmetis (Lietuvos Laikinajai Revoliucinei vyriausybei – 100) (1)
Kodėl knygą reikia perskaityti kelis kartus?
Gyvenimas, kurį verta gyventi
J. Vaiškūnas. „Tautosakos vartai“ kelias į dvasines protėvių lobių erdves
Mano vyras – mano nuosavybė

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI