Afriką sugadino baltas šūdas (11)

Anonimusas
+ 13 - 10
Autorius: Antifašistas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-04-17 (2018 m.), skaitė 578
11

Kur baltas šūdas įkėlė koją, ten žemės virto dykrom, gyvūnai krito, žmonės (vietiniai, nors pagal baltą šūdą jie yra sub žmonės) mirė. Iki kol baltas šūdas įžengė į Afriką, GYVŪNAI KLESTĖJO. Žmonės gyveno harmonijoje su gamta ir gyvūnais; JIE NEBADAVO.

Tik įžengė baltas šūdas, prasidėjo DESTRUKCIJA: žmonės paversti vergais, gyvūnai pradėti medžioti tokiais mastais, kad DABAR gyvūnai, kurie išgyveno MILIJONUS TŪKSTANČIUS metų, per 50 - 100 metų atsidūrė ties išnykimo riba. LIŪTAI, TIGRAI, RAGANOSIAI, DRAMBLIAI, jie išnyks - tai BAIGTAS REIKALAS.

Tas pat atsitiko AUSTRALIJOJE. Kur aborigenai, a ūūūū? Gyvūnai nyksta.

AMERIKA pastatyta ant INDĖNŲ kaulų. Gyvūnai nyksta. Miškai naikinami.

BALTAS ŠŪDAS su savo beverte CIVILIZACIJA, kuri baigia planeta paversti šiukšlynu. Niekinu BALTĄ ŠŪDĄ - godų, žiaurų, arogantišką, niekingą ir svarbiausia, tokį NEAPSAKOMAI KVAILĄ. Baltas šūdas sunaikino ŽEMĘ ir jau ieško kitų planetų apsigyventi.

Baltas šūdas - DEMONO TARNAS .

56% Plius 56% Plus
44% Minus 44% Minus
13   10
Komentarai: 11
11. Gabris 2018-04-20 09:30:06

Straipsni vertas sito puslapio, abu yra s.

0 0
10. Anonimas 2018-04-19 14:06:45

Matosi ,kad neturite užsiėmimo jai tokias pievas rasinejat

0 0
9. Antifasistui 2018-04-18 10:30:47

Tamstos postringavimai itartinai panasus i Hitlerio "Main Kampf". Jusngalite vadinti save bet kaip, bet tikrai esate ne kominustas, ne marksistas, o banalus fasistas.

1 0
8. antifašistas 2018-04-18 22:03:37

Davai sakyk orgumentus kuom mano orgumentai panašūs į hitlerio postrigavimus jei neatsakysi tada tu reiškias esi pizdabolas - mažas šūdžius į kūrį neverta kreip dėmesio. Ar tau aišku ?

0 0
7. antirasistas 2018-04-19 21:55:02

Tu esi šizofrenikas tau reikia smegenų operacija padaryt jei tu neskiri komunizmo nuo fašizmo , esi durnas ,kaip bato aulas . Dievas sukūrė žemę, Dievas sukure medžius, Jis sukure net tavebet gi ir Dievas gali kartais suklysti.

0 0
6. Anonimas 2018-04-17 19:26:17

O prie ko čia baltieji? Ir iš viso, prie ko čia rasės? Visų straipsnyje išvardintų blogybių šatinis-kapitalizmas. O straipsnis dvokia rasistiniu mėšlu. 4 0
5. antifašistas 2018-04-18 21:45:41

Kapitalizma ir visas technologijas kapitalizmui isigalėt sukūrė būtent baltosios rasės išsigimeliai todėl už visus kapitalizmo padarinius atsakingi  visi baltieji .

0 0
4. antifašiste, 2018-04-17 13:11:52

Pamekent galima, o kokie siūlymai? Gal šią baltąją civilizaciją nori išnaikinti? O kaip? pasidalink idėjom, siūlyk variantų, mes - taip pat baltieji - pasitarsim, pamekensim, ir žiū gal savo materialines ir dvasines šiukšles kuopti imsim. Siūlyk, antifašiste, nes kolei kas tokia rašliava labiau fašizmu, o ne anti- dvoksteli. Laikas nelaukia, jis reikalauja...

5 0
3. Antifašistas 2018-04-17 22:10:31

Problema slypi ne kapitalizme , bet genetikoje . Baltosios rasės žmonės  yra netinkami komunizmui , rasizmo neišmokstama. jis paveldimas ir sąmoningai ar ne perduodamas kartu su gaunamomis privilegijomis. Kai tik baltieji pripažins, kad jų rasė yra labiausiai tironiška ir smurtaujanti jėga Žemėje, tada galime kalbėti, o dabar ir toliau vaidinkite nustebusius, kodėl jūsų protėvių dėka pasaulis ritasi žemyn, slėpkite galvas smėlyje, ausis uždenkite rankomis .Iš esmės jei norime sukurti gražesni pasauli  būtina sunaikinti baltosios rasės genufonda , neleisti baltiesems  tarpusavyje daugintis , nori šeimos prašom jei esi baltasis kurk šeima tik spalvotos rasės antra puse . Kai ateityje, ateities žmogus bus mišrūnas. Įveikus atstumus, laiką ir prietarus rasės ir klasės išnyks. Būsimoji eurazinė-negroidų rasė bus panaši į senovės egiptiečius. ENR pakeis visas tautas ir visas asmenybes. Tuomet visa žmonija  bus kaip broliai tik tuomet bus imanoma sukurti tobula visuomenė , nes fašistai - rasistai  negalės daugintis . Pasak rasistų  (Viskas šioje Žemėje yra tobulintina. Kiekvienas pralaimėjimas gali tapti pasekančios pergalės tėvu, kiekvienas pralaimėtas karas, vėlesnio atgimimo priežastimi, kiekvienas sunkumas – žmogiškosios energijos apvaisinimu; ir iš kiekvienos priespaudos gali ateiti naujas didingas atgimimas – kol kraujas vis dar išlaikytas grynas . )Taigi esmė „balti žmonės neturi daugintis  gimdyti baltus vaikus ,o gimdyti  tik spalvotus mišrios rasės  . Nes priešingu atveju atgims fašizmas . Sukūrus komunistinę valstybę vien tik iš baltų žmonių ,laikui bėgant  išsigims į nacionalsocializmą ir pasaulis pavirs į dar didesnį šūdo kruva negu esti dabar , todėl mastantiems doriems žmonėms ,būtini pabėgeliai įpatingai iš Afrikos juodaodžiai broliai ir seserys .

0 2
2. Anonimas 2018-04-17 23:03:29

prie ko cia lietuviai ir afrikieciai? mes nei kolonijas turejom, nei vergais juos emem. juk atvirksciai, ir konturus afrikos ir trispalve tvarkingai afrikietisku spalvu pas mus

1 0
1. Laurynas 2018-04-17 11:09:58

Kažkokia vidinė nuojauta man kužda, kad šio nuoširdaus opuso autorius yra ne šiaip šūdas, o išrinktasis ir apipjaustytasis šūdelis...

14 1

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Auksinės gyvenimo taisyklės
Aleno Daleso planas kaip sunaikinti TSRS (2)
Rusė-modelis tvirtina: „Putinas bandė mane nužudyti žiurkių nuodais Solsberio restorane“
Mirštančios tautos požymiai (3)
Liberalai mėgsta kritikuoti Mahometą, bet nebandykite liesti Serenos Williams
Vartojimo fenomenas: Daugiau yra geriau vs. mažiau, bet geros kokybės
Atidėta motinystė ir kūno grožis
Abortas negali būti „pagrindinė žmogaus teisė“ ar „laisvė“
Ką slepia mitologiniai Gražutės regioninio parko akmenys?
Vokiečių koncentracijos stovykloje Auschwitz veikusi “Zonderkomanda“ (5)
Jūs šluostotės užpakalį tualetiniu popieriumi? – Jūs taip pat esate miško naikintojas! (1)
Pleputis gimdoje. Jau įsčiose mažyliai bando kalbėti!
Maisto produktų galiojimo laikas: kada išmesti nevertėtų?
Elektra varomos transporto priemonės XX a. Kur jos dingo?
Jam vienodai rodo!
„Greito maisto“ taisyklė bendravime. Iš pradžių klausykis, paskui kalbėk
O, va, "kultūros darbuotojai nori gyventi oriai."
Vaidas ir Ričiardas apie čeburėkus, pomidorus, braškes, medžius, Grybauskaitę, Dievą, muziką ir visą kitą (1)
Dirbtinis protas linkęs į prietarus ir išankstinį nusistatymą
Vyro mama ir vėl nusišnekėjo apie vaikų auginimą
Kaip išsiugdyti naują įprotį ir pamiršti seną?
Tiesa apie holokaustą / Правда про холокост (1)
Buvęs iškrypėlis: „Homoseksualizmas yra baisi liga, sielos liga“ (1)
Invalidų vaikų bendrose mokyklose klausimu (7)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito