Lietuvi, ruošk dujokaukę iš anksto (3)

Anonimusas
+ 13 - 0
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/satires...
7536-04-18 (2018 m.), skaitė 409
3

Būk pasiryžęs!, archyvinė nuotrauka
Būk pasiryžęs!, archyvinė nuotrauka

Aistros, kilusios po galimo buvusio GRU pulkininko Sergejaus Skripalio apnuodijimo Anglijoje ir galimos cheminės atakos Gutoje, įaudrino ir Lietuvos "karo vanagus"

Buvusi gynybos ministrė, einanti NATO Parlamentinės asamblėjos prezidento pareigas, Seimo deputatė Rasa Juknevičienė organizavo aktyvią veiklą šia kryptimi. Ji rekomendavo Vyriausybei kuo skubiau patikrinti slėptuves ir ruoštis įrengti lauko ligonines. O vyresnio amžiaus Lietuvos gyventojams Juknevičienė siūlo prisiminti pradinio karinio pasirengimo pamokas sovietmečio mokyklose, jaunimui, matyt, teks pasidomėti apsisaugojimo cheminių atakų metu būdais internete.

― Justai, tuoj pat suraskite internete bendroves, prekiaujančias dujokaukėmis ir kitomis apsaugos nuo cheminių atakų priemonėmis ir aprūpinkite jomis visus mūsų įmonės darbuotojus.

― Supratau, pone direktoriau. O kaip mes pateisinsime šias išlaidas buhalterijos ataskaitoje?

― Ataskaitoje nurodysime, kad rūpinamės Lietuvos valstybės saugumu. Manau, kad Mokesčių inspekcija atsižvelgs į tai ir grąžins PVM. Apie šią iniciatyvą būtina paskelbti mūsų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos susirinkimo metu. O susirinkimo pirmininkas lai apie tai praneša konservatorių partijos valdžiai. Manau, kad Rasa Juknevičienė palaikys mūsų pilietinę iniciatyvą ir paskelbs ją Lietuvai ir visam pasauliui.

Kiekvienas Lietuvos patriotas privalo ne tik nusipirkti Lietuvos vėliavą ir mojuoti ja mitingų, kuriuos organizuoja mūsų elitinis žurnalistas, tiesos skleidėjas Andrius Tapinas, metu, bet ir materialiai paremti Lietuvos kariuomenę ir laivybą. Reikia pasiūlyti partijos vadovybei su Gabrieliumi Lansbergiu priešaky paruošti įstatymo projektą  dėl papildomo mokesčio "valstybės saugumui užtikrinti" įvedimo. Manau, kad ši iniciatyva dar labiau pakels mūsų jaunojo lyderio reitingą. Gaila, kad kitų metų pavasarį jis dar negalės kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą.

― O ką, jeigu šias atsakingas pareigas patikėtume tai pačiai Rasai Juknevičienei? Argi ne verta  Dalios Grybauskaitės įpėdinė? Manau, kad Rasa drąsiai perims nuožmios kovos prieš Rusiją vėliavą, kurią išdidžiai neša mūsų prezidentė. O Lietuvos saugumui užtikrinti skirtas lėšas galite drąsiai paaukoti NATO gynybos išlaidoms. Tuomet Lietuva taps aljanso lydere pagal išlaidų gynybai dydį. Tik įsivaizduokit, kaip  Donaldas Trampas rodys mūsų šalį kaip pavyzdį Vokietijai ar Prancūzijai, kai bus kalbama apie Europos šalių skiriamas lėšas gynybai. "Imkite pavyzdį iš Lietuvos", – sakys JAV prezidentas.

― Manau, jei Rasa Juknevičienė taps Lietuvos prezidente, tai vietoj 85 dabar egzistuojančių slėptuvių įrengsime dar tūkstantį, kad karo su Rusija atveju galėtume apsaugoti ne tik šalies ir miestų vadovybę, bet ir paprastus gyventojus. O pietų pertraukos metu mokysimės užsidėti dujokaukes ir rausti prieštankinius apkasus pagrindine Rusijos armijos puolimo, vadinamojo "Suvalkų koridoriaus kryptimi".

― Puiku, pone direktoriau. Bėgu kuo skubiau užsakyti apsaugos nuo cheminės ir radioaktyvios atakos priemones mūsų darbuotojams.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 3
3. Anonimas 2018-04-18 13:05:41

nuo šitos seno ožio senos paklodės smarvės jokia dujokaukė nepadės.

8 0
2. Anonimas vėl atgimsta Lietuva 2018-04-18 12:03:07

Kaźkodėl daugelis prakalbo,nebe bijo konservatoriu. 

6 0
1. Laurynas 2018-04-18 12:08:44

Tiesiog keičiasi valdantieji klanai ir konservatines išgamas kartu su pedoliberastais nurašė ir mūsų užslaptinti valdžiagyviai-KGBistai gavo komandą likviduoti atidirbtą agento Kozliko gaują, kad kitiems liktų ką vogti.

6 0

Siųsti komentarąVidas Mačiulis - žurnalistas ar tik juo apsimetantis valstybinio turto grobstytojas su KGB agentūros stogu?
Ovacijomis ir audringais plojimais pasitikta prezidentė D. Grybauskaitė: Jūs patikėjote manimi, aš patikėjau Jumis
V. Sinica. Prisidengdama kova prieš smurtautojus valstybė ėmėsi ardyti mylinčių tėvų šeimas
Dėkui tau PRIBALTIKA už tavo rusofobiją
Evaldas Balčiūnas. Kiek žydų ašarų yra giroje kurią geriame? (4)
Alvydas Veberis. Žalioji valdžios ir teisingumo mafija
Seimas paskelbė dviejų dienų referendumą, su dviejų savaičių pertrauka, dėl dvigubos pilietybės įteisinimo (1)
Lietuva neturi ko pasiūlyti pasauliui, išskyrus nepriklausomybės imitaciją
Kvietimas į mitingą prieš cenzūrą LRT: SUGRIAUKIME PROPAGANDOS SISTEMĄ!
Dovilas Petkus. Raudonasis Linas vis dar sėdi kabinete
Kremliaus ruporas surengė dar vieną hibridinę ataką prieš Lietuvą (1)
Artėjant Timati gastrolėms konservatoriai intensyvina savo mėgiamo atlikėjo reklaminę kampaniją
„Bado akcijos“ metinėms
Žurnalistai prieš visuomenę (3)
Atitrūkimas nuo realybės: Lietuva aukoja branduolinį saugumą dėl politikos
Latvijos verslininkas pateikė 30 milijonų eurų vertės ieškinį prieš Lietuvą Paryžiaus arbitražui
Rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?
L. Linkevičius toliau ragina panaikinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą
Kuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (7)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI