Klaipėdiečiai pasipiktino karinėmis pratybomis mieste

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/society...
7536-04-20 (2018 m.), skaitė 403
3
Klaipėdiečiai pasipiktino karinėmis pratybomis mieste

Pratybos, archyvinė nuotrauka
Pratybos, archyvinė nuotrauka

Miestiečiai pasidalino savo nuomone apie vykstančias miesto ribose karines pratybas: jos turi būti rengiamos poligonuose

VILNIUS, balandžio 20 — Sputnik. Klaipėdos gyventojai socialiniuose tinkluose pasipiktino karinėmis pratybos, kurias Krašto apsaugos ministerija surengė miesto ribose.

Kaip teigia miesto gyventojai, tokie renginiai turėtų būti rengiami mokymo vietose, o ne šalia civilių gyventojų. Facebook grupėje "Rusakalbė Klaipėda" vietos gyventoja Julija Dobilienė pasisakė prieš panašius renginius savo mieste.

"Aš, kaip ir Lietuvos pilietė, neturiu jokių žodžių iš pykčio. Žinoma, galima kikenti dėl tuo, kas vyksta. Galima paaiškinti vaikams apie pratybas, apie "nebijok, tai geri dėdės". Tačiau mieste jau daugiau nei valandą vyksta "šaudymas". Šalia trys ligoninės (viena jų skirta pagyvenusiems žmonėms), kelios mokyklos ir vaikų darželiai. Ir aš, kaip Lietuvos pilietė, norius pasakyti — aš prieštarauju karinėms pratyboms miesto ribose", — rašo Julija.

Kai kurie klaipėdiečiai ironiškai reaguoja į įvykius. Pavyzdžiui, Facebook grupėje "Žvejybos uosto rajono bendruomenė" žmonės komentuoja nuotraukas, kuriose pavaizduoti lakstantys po kiemus ir šaudantys kariai, šalia stovi karinės mašinos.

"Zaidzia counter strike", — parašė Eduardas Andrejevas.

Balandžio 16 — 20 dienomis Lietuvos kariuomenės Motorizuotoji pėstininkų brigada "Žemaitija" organizuoja lauko taktines pratybas "Narsus grifonas — 2018", kurių pagrindinis tikslas — įvertinti LDK Butigeidžio dragūnų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių įgytą karinę parengtį per 9 tarnybos mėnesius.


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
4   0
Komentarai: 3
3. Putlerizmas nepraeis! 2018-04-22 19:09:16

Nacistinės-Putleristinės išgamos nepatenkintos pratybomis. Reikia kaip tarpukaryje Smetona 200 Fašistinių-Hitleritinių šunų sušaudė, tai dabar reikia Fašistinius-Putlerinius šunis šaudyti!

 

0 1
2. Anonimas 2018-04-20 20:50:22

tuoj pasipiktins klaipedieciai, kad sputnikas juos paminejo :)

0 0
1. Komuna 2018-04-20 19:28:17

Sveikinu visus lietuvaičius su atgauta nepriklausomybe. Tik norėčiau priminti, kad Lietuvos TSR laikais, gyventojai jautėsi saugūs. Niekam ir į galvą nebuvo atėję rengti šauktinių mokymus gyvenamose vietovėse. Va, kokie buvo "baisūs" socializmo laikai. 2 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAILDiena.lt grupė „Feisbuke“
Straipsnių TOP-as

Paveiksliukai


Video