Apgaulės iliuzija: Rusija vedžiojo amerikosus už nosies kurdama "Cirkon" raketą (3)

Anonimusas
+ 33 - 2
Autorius: Anno
Šaltinis: https://cont.ws/@smp-millitary...
7536-04-22 (2018 m.), skaitė 1415
3

Šiuolaikinė ginkluotė yra pagrindinė bet kurios šalies saugumo garantija. Turėdamas galingą ginklą, kuris gali sunaikinti priešą, jūs galite strategiškai spręsti užduotis. Kalbant apie naujos kartos ginkluotės sistemų kūrimą, Rusija ir JAV turi aiškų pranašumą prieš visus kitus. Ginklavimosi varžybos vyksta daugelį metų, o tai leidžia visuomenei stebėti novatoriškų ginklų ir karinės įrangos kūrimą.

Tačiau ne visi ginklų tipai tampa žinomi visuomenei. Kad nebūtų atverstos visos kortos ant stalo, daugelis kuriamų gaminių turi grifą "visiškai slaptai". Tačiau aukštųjų technologijų, interneto ir žvalgybos amžiuje sunku paslėpti savo "paslaptingą ginklą". Rusija rado išeitį iš šios situacijos ir sukūrė apgaulės iliuziją Vakarams. Kalba eina apie hipergarsinių sistemų vystymą. Jau keletą metų žiniasklaida aktyviai diskutavo apie hipergarsinę raketą "Cirkon", kuri bus įrengta jūriniuose nešėjuose.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, turinčiose didžiausią jūrų laivyną skaitlingumo požiūriu, buvo gana rimtai tuo susirūpinta ir pradėta kurti savo priešraketinės gynybos sistemas, kurios galėtų apsaugoti lėktuvnešių grupes nuo neišvengiamos žūties. Dėl to valstijose buvo panaudota milžiniška pinigų ir mokslo resursų dalis. Reikia pripažinti, kad šiame plane jiems nelabai sekėsi. Galų gale, Rusija jau atliko sėkmingus "Cirkon" bandymus, kurie 2018 m. turėtų būti pateikti Rusijos kariniam jūrų laivyno.

Tačiau pastaruoju metu tapo žinoma, kad amerikiečius daugelį metų tiesiog vedžiojo už nosies, pristatydami "Cirkon" kaip vienintelį tokio tipo ginklą. Taip gražiai ir kokybiškai dar niekas JAV nepudrino smegenų. Galų gale už informacinės skraistės apie "Cirkon" Rusija slėpė savo daug naujoviškesnę ginkluotę, kuri buvo pristatyta per Vladimiro Putino pranešimą Federacinei Asamblėjai.

Hipergarsinio aviacinio komplekso "Kinžal" atsiradimas, tarpkontinentinės raketos "Avangard", branduolinio povandeninio drono ir sparnuotos raketas su "neribotu" skrydžio nuotoliu tapo įrodymu to, kad Rusija apžaidė Jungtines Amerikos Valstijas už kortų stalo.

Juk JAV buvo manoma, kad tik "Cirkon", kelia grėsmę, o Rusija, nukreipdama dėmesį, ruošė JAV iššūkį, kurio jie negalėjo priimti. Rezultate sugaišę laiką ieškodami galimybių atmušti hipergarsinį smūgį iš jūros, amerikiečiai dabar liko praktiškai beginkliai prieš novatorišką Rusijos Federacijos ginkluotę . Žinoma, jos buvimas negarantuoja Rusijos Federacijos pergalės galimo susidūrimo atveju, bet jis yra labai didelis privalumas.

Be to, ginklai jau seniai yra atgrasantis faktorius. Galų gale JAV, kuri pastaraisiais metais pradėjo leisti sau gana drąsius ir neapgalvotus išsišokimus, dabar keletą kartų apgalvos prieš iškrėsdami eilinį fintą. Galų gale jiems tai gali baigtis apverktinai.

Pavyzdžiui, "Kinžal", skrendantis su 12 200 km / h greičiu, o taip pat TBR "Avangard", kurios koviniai blokai išvysto daugiau nei 24 000 km / h greitį, egzistuojančiomis dabartinėmis oro gynybos ir priešraketinės gynybos priemonėmis tiesiog negalima numušti. Tai garantuotas smūgis ir garantuotas bet kurio pasirinkto objekto sunaikinimas.

Uj8si0Sjpa9m0BdZFPM_J806H6LeFNMgWtxE8n2KLI_q6snrmutzevGNfj8uN6-4WQVo4XDSwcAfWnFiIcQTaEdTyissMQCJAbJKYgUTl4LoIdPR9GYSBLA0bVErJJ8OmPvIPxux

Tokios technologijos šiuo metu yra prieinamos tik Rusijai, o tai yra strateginis pranašumas karo susidūrime su Amerikos pajėgomis bet kuriame karinių veiksmų teatre. Rusija vedžiojo JAV už nosies, o dabar amerikiečiams reikės bent dešimt metų, kad galėtų susilyginti naujovių potencialu su Rusija, išleisdama tam milijardus dolerių.

94% Plius 94% Plus
6% Minus 6% Minus
33   2
Komentarai: 3
3. VOK IETIS 2018-04-22 23:04:53

Priputami lėtai skrenda, nepriputami- greitai greitai.

0 0
2. Kolega 2018-04-22 18:29:27

Ar jie priputami?

0 0
1. Anonimas 2018-04-25 10:16:40

greiciausiai prisikami

0 0

Siųsti komentarąSunkios pagirios. Europa skaudžiai pervertina Ukrainos Maidaną
Migracija - byrėjimo procesų Eurosojūze indikatorius / Миграция – индикатор процессов распада в Евросоюзе
Laukiama, kol bus atsakyta į vieno buvusio anglų diplomato klausimą, susijusį su chemine ataka Solsberyje (1)
Rusijos ambasadorius: Maskva laikys Baltarusijos užpuolimą Rusijos užpuolimu
Proveržis ir žinutė JAV: Prancūzija ir Vokietija susitiks su Rusija ir Turkija viršūnių susitikime dėl Sirijos
V. Putinas pribloškė nepriklausomą Lietuvos žiniasklaidą (2)
Šveicarijoje pritarta griežtoms bausmėms už „homofobiją“ ir „transfobiją“ (1)
Lenkija pirks suskystintąsias dujas iš JAV beveik 30 proc. pigiau negu iš „Gazprom“ (9)
Žirinovskis "prasitarė" apie kompleksus S-700, "apimančius visą planetą" (1)
Latvijoje "Santarvės" partija praranda rusų palaikymą / В Латвии партия «Согласие» теряет поддержку русскоязычных
Įvyko į TKS skrendančios raketos „Sojuz“ avarija
Slaptas žaidimas su SGD: Lenkija nori gauti Amerikos dujų Rusijos sąskaita
Aukščiausias Britanijos teismas palaikė kepyklą, atsisakiusią gaminti tortą iškrypėlių "vestuvėms"
Afrikinis kiaulių maras į Belgiją galėjo būti pervežtas Baltijos šalių vairuotojų. Arba negalėjo
Rumunijoje sužlugo konstitucinis referendumas dėl santuokos kaip vyro ir moters sąjungos / В Румынии провален референдум по запрету однополых браков
Putino planas surusinti Kaukazą / План Путина по русификации Северного Кавказа
Naujausias „Kalašnikov“ kūrinys (1)
V.Putino gimtadienis (3)
Kremliaus pensijų reformą: atėjo pensininkų eilė pasiaukoti (2)
Romeo ir Džuljetos miestas pasiskelbė miestu „už gyvybę“
Tai ne verslas: Lenkija dėl ginčo su "Gazprom" nusilenkė Katarui
Latvijoje Seimo rinkimus laimėjo Ušakovo partija "Santarvė" (1)
Rusija yra pagrindinė anglies tiekėja Ukrainai. O jūs dar tikite, propagandiniu melu apie "Rusijos-Ukrainos karą"? (1)
Dar viena vinis į “Independence“ karstą – estai užsakė SGD laivą – saugyklą (2)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI