Rusija pažadėjo Izraeliui "katastrofą" jei atakuos S-300

Anonimusas
+ 19 - 0
Autorius: Anno
Šaltinis: https://cont.ws/...
7536-04-25 (2018 m.), skaitė 329
2

Netrukus Rusija gali perduoti savo galingą S-300 sistemą Sirijai, nepaisant Izraelio ir kitų Vakarų valstybių opozicijos. Tai buvo pranešta pirmadienį, balandžio 23 d., Rusijos žiniasklaidos, remiantis anoniminiais kariniais šaltiniais.

Pasak "Times Of Israel", šaltiniai teigė, kad jei Izraelis bandys sunaikinti "S-300" baterijas, tai taps "katastrofa visoms pusėms".

Praėjusią savaitę Maskva paskelbė, kad ketina peržiūrėti ankstesnę S-300 sistemos tiekimo Sirijai politiką. Šis pareiškimas buvo pateiktas po to, kai Jungtinėse Amerikos Valstijos, Didžioji Britanija ir Prancūzija įvykdė eilę oro atakų dėl tariamos cheminės atakos Dūmoje.

Pasak žiniasklaidos, Rusija neparduos Sirijai S-300. Ji, greičiausiai, ją pateiks nemokamai, suteiks kaip karinės pagalbos paketo dalį.

Rusijos sukurta sistema, kurią sudaro radarai ir raketų paleidimo kompleksai, užtikrina apsaugą nuo naikintuvų ir raketų.

Ši sistemą Maskvos buvo pateikta Teheranui ir Rusijos kariuomenės dislokuota Sirijoje kartu su labiau pažangia versija - S-400.

Klausimas tame, ar Rusija į Siriją įves naujas S-300 sistemas, ar paprasčiausiai perduos kontrolę ten jau esančioms baterijoms, lieka atviru.

Remiantis naujausiais pranešimais, bet kuriuo atveju, norėdami išmokti kaip naudoti S-300, Sirijos kareiviai užtruks mažiausiai keletą mėnesių.

Anksčiau oficialus Izraelis išreiškė susirūpinimą, kad  S-300 sistemos perdavimas Sirijai gali susilpninti jo regioninį pranašumą.


19   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Laurynas 5 1
2018-04-25 11:50:30

Nagi, visai nekošeris gaunasi :( O kaip dabar bus su žydu ir žydaičių svajone apie Didįjį Izraelį - nuo Nilo iki Eufrato?...

Reikia kažką daryti - gal Linkevičius galėtų paprotestuoti?

1. Anonimas 5 0
2018-04-25 07:08:00

ui ui ui ui kaip necherrrrrai.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito