Europos Komisija ketina "dresiruoti" tautines Rytų Europos valstybes paramos pagalba

Algimantas Lebionka
+ 10 - 2
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/04/europos-komisija-ketina-...
7536-04-25 (2018 m.), skaitė 172
3

https://4.bp.blogspot.com/-xZWpAwaq9mU/Wt_2VCwXjNI/AAAAAAAAJeI/cO3ezqqHh2gChWWTmYlrDvv4ocs6IaTRgCLcBGAs/s1600/BELGIUM-EU-COMMISSION-640x480.png

Leidiniuose „Financial Times“ ir „Frankfurter Allgemeine Zeitung”pasirodė informacija apie Europos Komisijos ketinimus susieti paramos tiekimą ES Rytų Europos valstybėms, jaunesnėms bendrijos „sesutėms“, su jų paklusnumu vyresnėms ES tautų šeimos „sesėms“ - Vokietijai ir Prancūzijai, bei niekieno nerinktai ES biurokratijai.

„Financial Times“ duomenimis, Briuselis planuoja ES biudžeto reformas ir nori dešimti milijardų eurų paramos atimti iš patriotiškai orientuotų Višegrado ir kitų Rytų Europos valstybių, o finansavimą susieti su ES „vertybėmis“. Viena iš pagrindinių ES „vertybių“ yra „pabėgėliai“ ir masinė imigracija, kurių pagalba naikinamos Europos tautos.

Pagal ES biudžeto projektą po 2020 metų, 350 milijardų dydžio silpnųjų ekonomikų finansavimas vadinamas „sanglauda ir vertybės“.

Naujoje biudžeto sistemoje paramos skyrimas siejamas su daugeliu kriterijų: migracija, ekologine politika, jaunimo nedarbu. Tai leis dideles pinigų sumas atiminėti iš nepaklusniųjų ir permesti prasiskolinusioms Pietų Europos valstybėms: Graikijai, Italijai, Ispanijai ir pan.

Dar vienas kriterijus sugalvotas specialiai Lenkijai, kuri užsiėmė dar komunistinės savo teismų sistemos reforma. Šis punktas – teisė.

Briuselis nuolatos reikalauja, kad trečiojo pasaulio imigrantų importas būtų vienas iš pinigų skyrimo kriterijų. Ypač tuo rūpinasi Angela Merkel ir Emanuelis Makronas, kurie siūlė ES fondų skyrimą susieti su priimtų „pabėgėlių“ kiekiu. Reikia pabrėžti, kad net visa suma ES fondų, sudaranti 350 milijardų eurų, yra juokingai maža, lyginant su nuostoliai, kuriuos padaro valstybėms „pabėgėliai“. Paskaičiuota, kad 1,5 milijono pabėgėlių Vokietijai kainuos trys kartus brangiau – 1 trilijoną eurų.

Mes, vyresnės kartos atstovai, matome, kad ES yra stulbinančiai panaši į Tarybų Sąjungą (Antrąjį Chazarų Kaganatą). Ypač jos ketinimu iš įvairių rasių ir etnosų žmonių suklijuoti „europietį“ (Kudnchove vadintą „kiekybės žmogumi“). Net Briuselio „ponis“ iš Lietuvos – Vytenis Andriukaitis yra prakalbęs apie planą sukurti „įvairių genetinių kompozicijų lietuvį.“

TSRS valdančiųjų komunistų buvo konstruojamas „Tarybinis žmogus“ ir stengtasi kuo labiau sumaišyti 15 Sovietinių respublikų gyventojus. Dabar naujo „europiečio“ konstravimu užsiima ES valdantis liberal-fašizmas.

Tarp ES ir TSRS panašumų daugybė, tiesiog nesinori plėstis. Žodžiu, turime dabar ne vieną Chazarų Kaganatą, o daug. Didžiausias – Europos Sąjunga, perėmusi visus bjauriausius Sovietų kaganato bruožus, bet neperėmusi gerųjų: rūpesčio šeima, švietimu, sveikata, kultūra, paprasto žmogaus gerove ir t.t.

Man teko laimė pamatyti, kaip sugriuvo TSRS, labai norėčiau dar kartą patirti panašią euforiją...

Nuorodos:

http://www.breitbart.com/london/2018/04/24/eu-cut-funds-patriotic-nations-values/

https://wpolityce.pl/polityka/391679-faz-ke-chce-uderzyc-finansowo-w-kraje-europy-wschodniej-chodzi-nie-tylko-o-powiazanie-budzetu-ue-z-praworzadnoscia

http://lebionka.blogspot.lt/2016/09/vytenis-andriukaitis-ivairiu-genetisku.html

http://lebionka.blogspot.lt/2018/04/profesorius-sinn-pabegeliai-vokietijos.html
http://ldiena.lt/straipsnis/3174/putinas-kaganas-su-virve-ant-kojos


10   2
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 3

3. antifašistas 0 0
2018-04-26 06:04:16

Europos sajunga tarybiškesnė už tarybų sajunga jeigu leidžia atvažiuoti ir apsigyventi milijonams juodaodžių iš afrikos  ir jiems duoda nemokamai būstus ,padeda afrikiečiams įleisti šaknis ir pagerinti europos tautų genų fondą . 

2. Komuna 2 5
2018-04-25 13:09:31

Tik visiskas neismanelis ir profanas gali lyginti TSRS su ES. Lebionka, eik svieskis. Bent jau pradek nuo politekonominio mokslo. Duosiu tau maza uzuomina. TSRS buvo sukurta visai kitokiais pagrindais ir niekas nelipde tarybinio zmogaus. TSRS laikais niekas nenaikino lietuviskos kulturos, ji kaip tik klestejo. Tai buvo lietuviskos kulturos aukso amzius, taip, kaip dabar. Taigi, uzteks cia skleisti savo heita.

1. Laurynas 1 5
2018-04-25 14:28:44

Lyginti galima, kadangi tiek TSRS, tiek ES yra sąjungos :) Tačiau kokiu rakursu lyginti - tai jau visiškai kitas klausimas.

"Tarybinis žmogus" - tikrai buvo kuriamas (prisiminkite, kad ir frazę iš legendinio karinio filmo apie lakūną netekusį dviejų kojų, bet vistek sugrįžusį į aviaciją - "Aš juk TARYBINIS ŽMOGUS!"). Tačiau gerbiamo Algimanto teiginys, kad tai buvo daroma "kuo labiau maišant visų 15-os respublikų gyventojus" jau yra išsigalvojimas ir tam tikros tarybofobijos apraiška.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito