Gigantų civilizacija - miestas 360 pėdų gylyje po žeme

Versijos.lt
+ 3 - 0
Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/gigantu-civilizacija/...
2015-03-11, skaitė 4389
0

Gigantų-civilizacija-700x350.jpg

Moberlio miesto Misurio valstijoje šachtininkai kasdami anglį atsitiktinai atrado „stebuklingą miestą“, palaidotą po žeme maždaug 360 pėdų gylyje. Tokias naujienas paskelbė 1885 metų laikraščiai.

Vykdant tolimesnius kasinėjimus, buvo aptikta gausybė artefaktų: akmeniniu suolelių, bronzinių ir titnaginių peilių, akmeninių ir granitinių plaktukų, metalinių statulėlių ir t.t.

Gigantų-civilizacija-1.jpg

„Palei fontaną buvo aptikti žmogaus kūno palaikai. – rašė laikraštis The Daily Globe. – Sprendžiant iš kaulų dydžio, žmonių, kurie gyveno šioje vietoje, ūgis buvo tris kartus didesnis už šiuolaikinio žmogaus ūgį, taip pat jie pasižymėjo pavydėtina muskulatūra ir greičiu“.

Leidinys The Semi-Weekly South Kentuckian paskelbė matavimų rezultatus: „Klubo kaulas – apie 1,4 metro, blauzdikaulio – šiek tiek mažiau nei 1,3 metro. Kaukolės kaulai padalinti į dvi dalis, sagitalinės ir koronarinės siūlės buvo suirusios“.

Miestas buvo palaidotas po storu lavos sluoksniu. Panašu, kad ten būta netgi savas kelių tinklas. Taip pat buvo aptikta salė su suolais, ant kurių buvo išdėlioti įvairios paskirties darbo įrankiai.

Tyrinėtojai, dvylika valandų ieškoję naujų radinių, buvo priversti mesti šį užsiėmimą tiktai tada, kai lempose baigėsi alyva.

Kaip ten bebūtų, aptiktų artefaktų visiškai pakanka, kad galima būtų padaryti išvadas apie aukštą šios civilizacijos išsivystymo laipsnį.

Nepavyko rasti jokios informacijos apie tolimesnius šio miesto tyrimus. Tačiau negalima atmesti, kad kažkur Moberlio archyvuose tokių dokumentų visgi esama.

www


3   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956