Simono Kroydono byla - dar vienos demokratijos laidotuvės Lietuvoje? (11)

Algimantas Lebionka
+ 25 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7536-05-01 (2018 m.), skaitė 920
11

https://2.bp.blogspot.com/-a0moSmw2O24/Wuf9mibyh6I/AAAAAAAAJlo/IKGm_NQd8-of9NtIXK6x0PxZYLQAyqnRgCLcBGAs/s1600/27858529_1606517349403151_8978330216113782637_n.jpg

Gegužės 1 dieną aštria plunksna pasižymintis publicistas Simonas Kroydonas savo Feisbook paskyroje rašo:

Sveiki draugai. Taip tai tiesa. Aš Lietuvoje ir vos nusileidęs Palangos oro uoste buvau iškart suimtas, savaitę įkalintas areštinėse ir paleistas iš Šiaulių Tardymo Izoliatoriaus su pasižadėjimu neišvykti. Paimtas pasas, laptopas, mob telefonas.

Jeigu atvirai iki šiol nesuvokiu kuo esu kaltinamas. Formaliai 170 straipsnis, Sausio 13 įvykių menkinimas.

 

 

Anketų su Simonas Kroydonas paskyra buvo prikurta begalė. Iš jų rašė visi kas netingėjo, jos atsirasdavo ir vėliau būdavo sunaikintos. Kažkokios iškarpos iš straipsnio sujungtos į vientisą masę ir man kabinami kaltinimai, kad aš žeminau žmones nukentėjusius per Sausio 13 įvykius.

Atskleidžiau ir sustabdžiau gausybę aferų, per kurias konservatoriaii ir jų remiamas verslas prarado begalę pinigų. Dešimtis milijonų eurų, o gal ir šimtus. Už valstybės interesus kovojęs Respublikos žurnalistas Vitas Lingys buvo nužudytas. Kruvinieji 1990-ieji praėjo, tačiau baltųjų apykaklių mafija apraizgė visą Lietuvą. Tikslas - priversti mane nustoti rašyti apie korupciją, nusikaltimus ir valdininkų mafijos taikomas pinigų plovimo schemas.

Tai, kad mano paleidimas sutapo su Grybauskaitės-Masiulio paviešintomis susirašinėjimo aferomis ne atsitiktinumas. Kas toliau?

Jorkšyrų Elfų džiaugsmui taip. Mano gyvenimas pradėjo griūti. Paimtas pasas,o ir paso galiojimo laikas baiginėjasi, negaliu gryžti namo į angliją kurioje gyvenu ir dirbu pusę savo gyvenimo. Moku už butą, automobilį, kelių draudimą, nekilnojamo turto mokestį, elektrą, dujas, įsipareigojimai kompanijai, atšaukiami darbiniai skrydžiai į keturias šalis, praktiškai prarastas darbas, reputacija kaip transporto menedžerio, kuris niekada neturėjo išeiginių, papasakojus anglams už ką mane suėmė jie nesupranta. Sako, negali taip būti, Čia gi Europa o ne Turkmenistanas. Ir visa tai dėl kažkieno parašyto straipsnio mano vardu, nes atidžiai pasižiūrėjus į kaltinimus ten kažkokios iškarpos panašios į mano labai seniai rašytą straipsnį. Bandžiau jį surasti,bet originalusis straipsnis ištrintas.

Kaip fabrikuojama byla!

Man nežinant sukurpiama istorija, kad aš gyvenu Lietuvoje, registruotas Kaune, nedirbu, nedraustas ir dar slaptausi nuo pareigūnų. Dar sukuriama istorija, kad aš aštuonerius metus gyvenau Airijoj. Prieš dešimt metų Dubline aš išsiėmiau pasą, todėl mūsų pareigūnams atrodo, kad aš 8 metus gyvenau Airijoj, dėl viso kitko nelabai ir svarbu. Galima parašyti bet ką, paduoti teismui ir teisėja patvirtins suėmimą.

Byla slapta, nevieša, tik kažkaip dar pernai rugsėjį apie visa tai Jorkšyrų Elfus informavo VSD statytinė Kuznecovaitė. Kaip ji galėjo žinoti bylos eigą, jeigu, net aš nežinojau, kad mano atžvilgiu yra iškelta byla ir taikomas suėmimas.

Paso Londone man nebūtų išdavę. Turėjau gryžt į Lietuvą. Tarp kitko, buvau užsukęs į Britų policijos nuovadą paklausti ar esu dėl ko nors ieškomas. Švarus tu Simonai ir jokių bylų apie tavo paskelbtą paiešką neturim. Ne šiaip sau išsisaugojau įrodymus. Man pasisekė, kad tyrėjas ir kriminalistai ir nemažai pareigūnų mane morališkai palaikė, kadangi tarp jų pasitaikė mano skaitytojų. Nemanau, kad ir prokurorė bus šališka. Man užteko prokurorės žodžio, kad ji apolitiška. Duotas žodis man įstatymas.

Visi mes esame įrankiai, instrumentai kuriais yra grojama ši pjesė. Kam tai naudinga? Konservatoriams ir Prezidentūrai. Kodėl? Todėl, kad mano išknisti faktai konservatorių partiją veda prie skilimo, o Dalią Grybauskaitę prie apkaltos. Prekyba Lietuvos pilietybe Pietų Afrikos žydams, visokioms Isabela Tobias ir galybei kitų per tarpininką Gudelį, kuris buvo tarpininkas Edmundo Jakilaičio. O čia jau Dalios ir Masiulio dueto demaskavimas. Prekyba įtaka kuri veda į prezidentės apkaltą. Jau seniai buvau informuotas, kad mano veiklos sustabdymu yra suinteresuota Prezidentūra. Dalios klaida buvo ta, kad ji bolotiravosi antrajai kadencijai. Jei pirmą ji atliko nepriekaištingai, antrają ji įtvirtino diktatūros valdymo formą, kurią pagal numatytą scenarijų turėtų perimti jos įpėdinis Gitanas Nausėda.

Taigi kas bus bandoma daryt mano atžvilgiu, pagalvokime.

Sistemininkams pats patogiausias variantas, kai "kaltinamasis" Simonas Kroydonas nuolankiai prisipažįsta, kad "esu kaltas, daugiau taip nedarysiu", nes tada nereikia savo baltais siūlais siūtos bylos įrodinėti realiais surinktais įrodymais.

O įrodymų, kad aš rašiau, jie neturi, nes aš nerašiau, o tos ištraukos velnias žino iš kur paimtos Ir iš Feisbuko jie nieko negaus, nes feisbukas atsakys tik JAV teismui, ir paskelbti postai atsako būtent pagal JAV teisinę bazę.

1 - Feisbukas yra JAV jurisdikcijoje, todėl LR prokuratūra iš feisbuko neturėtų gauti jokių atsakymų. Mūsiškius amerikiečiai mandagiai pasiųs ant trijų raidžių ir reikalaus kreiptis per JAV teismą. Todėl nei IP adreso, nei profilio tapatybės patvirtinimo LR prokuratūra neturės. Vienintelis variantas jiems - mano prisipažinimas ir patvirtinimas, kad tai mano profilis. Aišku jie gali knistis po mano kompiuterį ir prikabinti, kad jame yra išsaugoti prisijungimai prie FB paskyros. Likimo ironija, bet prieš tai turėtą kompiuterį ne per seniausiai buvau apipylęs arbata parėjo visa motininė plokštė ir kompiuterį išmečiau lauk, o šitą su kuriuo atskridau įsigijau vos savaitė iki skrydžio ir, net nespėjau suinstaliuoti būtiniausių programų.

2 - Feisbukas ir jo serveriai veikia JAV teritorijoje, todėl jame paskelbtai informacijai negalioja LR įstatymai. Šito Lietuvos teismai nenori pripažinti, bet iki ES ir Strasbūro dar nenuėjo nė vienas Feisbuko komentatorius, nuteistas Lietuvoje. Dabar vyksta Vaido Lekstučio byla, jis baigia praeiti Lietuvos visas pakopas ir jau paruošęs dokumentus Strasbūrui. Aš jei ką ir parašau, tai galioja Didžiosios Britanijos jurisdikcijoje.

3 - Portalai, Laikraščiai kurie mane spausdina, jų serveriai yra užsienio šalių jurisdikcijose. Tiesiog niekas su LR teismais iki galo nesiteisė ir nesipriešino persekiojimui, kurį LR prokuratūra vykdo už LR ribų. Mano atveju papuolė sąžiningi tyrėjai ir žmonės, bet viskas gali pasikeisti, kai tyrimą perims šališki Vilniečiai.

Bet?

Pirmiausia, ką prokuratūros tyrėjai turi padaryti, prieš susiūdami bylą - tai nustatyti "nusikaltimą įvykdžiusį asmenį". Jeigu nėra "nusikaltėlio" - nėra ir bylos. O atidžiau pažiūrėjus kaltinimus pamačiau, kad ten iš vis ne mano stiliaus žodžiai. Ne mano straipsnis. Ko gero Jorkšyrų Elfai sukurpė vieną iš daugelio Simono Kroydono paskyrų, tada patys tą paskyrą reportino epolicija.lt, o tada paskyrą sunaikino. Pilno straipsnio apie Sausio 13 įvykius kurį man bando kabinti taip ir neskaičiau, tik padrikus sakinius, ištraukas. Štai ir visa primityvi bylos fabrikavimo metodika.

Jūs visi puikiai žinote, kad gyvenu Anglijoje, o ne Lietuvoje, bet kažkas nusprendė, kad visą laiką gyvenu Lietuvoje, dar ir registruotas Kaune. Iš ko aš tada turėčiau gyventi, jeigu pasak bylos, nedirbu, nedraustas, tai kaip ir bomžas, o bomžai gyvena prie konteinerių, na o kaip žinote žurnalistei Kuznecovaitei irgi šiukšlių konteineriai nesvetimi. Labai vaizdingai aprašinėjo ji gyvenimą su Vilniaus bomžais, o ir nuotraukas su valkatomis publikuodavo savo straipsniuose. Mano telefono yra pasiklausoma. Žinote gali įrašą prikabinti prie bylos, kai viršininkai užspaus prokurorus duoti bent kažkokį rezultatą, tada, bet koks nekaltas pokalbis apie bylą bus paverstas "įkalčiu".

Junkime loginio mastymo mygtuką.

Jeigu byla eis teisman, tai yra keli momentai:

1 - Feisbukas ir visi jo serveriai yra JAV jurisdikcijoje.

2 - Tyrėjai nesugebėjo nustatyti kas ir iš kokio įrenginio publikavo įrašą. Nors aš jiems pasakiau, kad FB profilis "Simonas Kroydonas" yra mano, bet tai nereiškia, kad kažkas kitas neturi prie jo prisijungimo ir mano vardu ko nors nepublikavo, juolab,kad į mano paskyrą nuolat įsilaužiama, sukuriama galybė klonų, jie tai atsiranda tai pradingsta, o tie klonai reportinami epolicijai.

3 - Mano įrašai yra nuolat reportinami, naikinami, o aš pats siunčiamas į nuolatines mėnesio atostogas. Taigi, jei ir būtų buvę paskelbti kažkokie įrašai visa tai turėjo vykti Jungtinės Karalystės teritorijoje ir veiksmas neturi nieko bendro su Lietuva.

4 - Dėl to kuo mane kaltina "TSRS nusikaltimų neigimu" - Sausio 13-osios byla dar yra nebaigta, teismas dėl jos nepriėmė kaltinamo nuosprendžio. Kol nėra teismo sprendimo, tol nėra ką neigti.

Prokuratūroje nėra tokio dalyko kaip "geras" ar "palankus" tyrėjas. Gali būti normalus policininkas, kuriam kaip šūdą užkrovė kokią nenormalią bylą - tuomet jis ieškos būdu kaip jos atsikratyti ir nutraukti tyrimą, bet jeigu yra užsakymas prastumti iki teismo, tuomet tyrėjai gali būti tokie veidmainiai, kad jūs,net neįsivaizduojat - Blogiau net už prasigėrusias kuznecovaites. Į akis sakys tau vieną, o už nugaros – kaltinamąjį peilį į nugarą. Šiauliečiai to nedarys. Jaučiu geras jų širdis. Vilniečiai jau kas kita.

Teoriškai - kiekvienas tyrėjas ir tardytojas turėtų būti mano priešas. Kaip ir teisėjas - nes jie vienoje sistemos valtyje, o aš tik dar vienas nelaimėlis, kuris pakliuvo jiems į rankas ir jie su manimi realiai gali daryti taip, kaip jiems yra patogiau. Iš kitos pusės, aš rašau tai ką liepia mano sąžinė. Vienintelis mano tikras sąjungininkas šitoje vietoje – tik aš pats ir jūsų skaitytojų minia.

Dabar rašau jums vidurnaktį ir galvoju. Gyvenau sau ramiai Britanijoje ir režisavau politinius procesus Lietuvoje. Aš tai ne Gineikaitė, kuri prisigėrusi sudaužė keliolikos žmonių karjeras. Konservatorių lyderiai turėtų suvokt, kad visas veiksmas apie ką rašau prognozuojamas ir modeliuojamas ir, kad tų sąžiningų žmonių valdžiusių ir tebevaldančių šalį aš neišduosiu. Aš garbingas žurnalistas su tuo išvykusiu milijonu tautiečių norintis švaresnės, geresnės Lietuvos.

Pamastykime kartu. Kuo mažiau tyrėjai iš manęs išgaus informacijos - tuo jiems sunkiau bus argumentuoti savo priekabes ir tuo mažiau teisėjui bus už ko kabintis. Natūralu kad, aš nedirbsiu už juos - tegu patys ir įrodinėja savo išsigalvojimus. Tai, kas yra "ikiteisminio tardymo medžiagoje", tai tik prokurorų rašliava. Kol aš PATS TO NEPATVIRTINSIU TEISME, tol jie negalės remtis mano žodžiais. Skaitytojau, TEISMAS REMIASI TIK TAVO ŽODŽIAIS TEISME.

Bandau įsivaizduot, ką teko išgyvent Vaidas Žemaitis, Algirdui Paleckiui, Laurynas Ragelskis, Aurimas Drižius, Neringa Tuškevičienė, kokį spaudimą po KGB paviešinimo patiria Vitas Tomkus, kodėl staiga nutilo Birutė Davidonytė ir vienintelis tikras Delfi publicistas Mindaugas Jackevičius nedrąsiai bando kažką daryti.

Jau nekalbu apie sistemininkų terorizuotas Ramūno Karbauskio, Pūkas Kęstutis, Naglio Puteikio šeimas.

Ir žinote kas toliau?

Toliau bus bandoma įtikint mane prisipažinti už tai ko nepadariau. Jeigu prisipažinsiu, tuomet duos kokius metus lygtinai, per kuriuos negalėsiu išvykt iš Lietuvos. Aišku kals galingą baudą ant viršaus, žinodami, kad liksiu be nuolatinių pajamų iškart užsiundys anstolius, jie baudą patrigubins - ir štai jums visiškas žurnalisto sunaikinimas.

Dabar jūs jau žinote, kodėl masės darbingo amžiaus žmonių evakuojasi iš Lietuvos ir tuščią vietą pamažu užpildo ordos iš Ukrainos. Matote kaip žurnalistai nelietuviškomis pavardėmis dedasi tariamais Lietuvos patriotais už paskutinius jūsų suneštus pinigus ginkluoja mūsų Lietuvą ir tada sugalvos paleisti raketas į kokį Kaliningradą, koks bus rusų atsakas manau suvokiat.

Mūsų tauta visais laikais ieškojo savo gelbėtojo, ir tie gelbėtojai yra Valstiečiai. Jeigu valdžioje dabar būtų konservatoriai aš jau seniai būčiau buvęs nužudytas VSD saugų.

Dabar jūs pasižiūrėkite kaip primityviai man yra fabrikuojama byla, blokuojama mano paskyra ir mes visi puikiai žinome,kas už viso to stovi.

Bandoma priversti mane užtildyti, kad nerašyčiau. Vytautas Sirvydis ar prokuratūros veiksmai teisėti?“

31562352_1683801401674745_7142879630880407552_n.jpg

31687980_1683801488341403_8104420940420481024_n.jpg

Mano pastebėjimai.

Tik aklas nemato, kad Lietuvoje vykdomas lietuvių tautos genocidas, lietuvių pakeitimas ukrainiečiais, arabais, juodaodžiais afrikiečiais, planuojama 0,5 milijonui žydų suteikti „išimties tvarka“ Lietuvos pilietybę. Pasigirdo gandai, kad pasaulio viešpačiai Rotšildai planuoja Baltijos valstybes, Olandiją, Angliją, apjungti į kažkokį „jūros sąjungos derinį“. O kodėl ne? Ne be reikalo juk šimtai tūkstančių lietuvių nudanginta į Angliją!? Nėra jokių abejonių, kad D.Grybauskaitė yra pasaulio galingųjų projektas. Nėra jokių abejonių, kad tinkamiausia kandidatūra jai pakeisti, suslapstyti visus nešvarius jos darbus, yra Rotšildų bankų gizelis Gitanas Nausėda (dubleris Ž.Pavilionis, gerai užsirekomendavusios mamos sūnus, praėjęs visą patikros lojalumui mechanizmą JAV).

Simonas Kroydonas savo publicistika drumsčia Lietuvos naikintojų pelkę, visą šitą supuvusią sistemą, kurioje taip gera gyventi visiem šliužams ir lietuvių tautos kraujo siurbėlėms. Sistema pasipriešino ramybės ir sotaus parazitavimo drumstėjui Kroydonui.

Ar galėjo Simonas Kroydonas užkibti ant Sausio 13 neigimo meškerės, ne man spręsti. Aš galiu tik pasakyti, kad ir mane buvo bandoma įvelti į panašias „šaudymo į savus“ diskusijas.

Sausio 13 naktį aš budėjau prie tuometinės Aukščiausios Tarybos pastato, dabartinio Seimo, ne prie televizijos bokšto. Televizijos bokšto papėdėje gyvena mano buvęs kolega dr.Juozas Račkus, su kuriuo esu dirbęs MA Biochemijos institute 1975-1981 metais ir lyg šiol palaikau ryšius. Jis buvo visų įvykių prie televizijos bokšto dalyvis ir liudininkas. Jis man pasakė, kad teiginys apie tai, kad „savi šaudė į savus“ - yra kvailystė, to tikrai nebuvo. Man pakako šio tvirtinimo. Aš pasitikiu savo kolega ir visiškai nepasitikiu buvusiųjų anūkais: nesvarbu, ar tai būtų Justo anūkas, ar Vytauto.

 

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
25   0
Komentarai: 11
11. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-02 13:16:29
2 1

Simonai- siusk ant penio teisėją ir tyrėja ir dar duok patčiulpti. Tegul paskaito:
1. Tas, kas viešai pritarė Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės aktais arba įsiteisėjusiais Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų sprendimais pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino

  ISITEISEJUSIAIS TEISMU SPRENDIMAIS

Del Sausio-13 nera jokio teismo sprendimo. Tad neigti nera ką

10. Anonimas
2018-05-01 17:56:44
6 1

mat jį bala

viskas dėl to sumauto lietuviško paso

:D

9. Anonimas
2018-05-01 17:01:23
4 6
Jūs ką, rimtai čia? Valstiečiai Lietuvos gelbėtojai? Juokas pro ašaras ima, skaitant tokias mintis.
8. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 15:51:11
8 1

I- dalis

Kaip elgtis susidūrus su policija per kratą per apklausą
(galioja Europos Valstybėse bei kitose civilizuotose Valstybėse)

1- Negalima bėgti.
2- Visada elgtis ramiai, mandagiai, santūriai ir pagarbiai.
3- Geriausia tik pateikti informaciją apie save: vardas, gimimo
data, adresas, tautybė, šeimos statusas, profesija. Nepilnamečiai:
tėvų vardai.
4- Neduokite jokių parodymų- Viskas bus panaudota prieš jus. Prieš
apklausą policijos pareigūnas ir prokuroras turi jus informuoti,
kad į klausimus atsakyti neprivalote. Tačiau į klausimus, susijusius
su jūsų asmens duomenimis ir ankstesniu teistumu, atsakyti privalote.
 Absoliučiai JOKIŲ PARODYMŲ ir liudijimųJei esate sulaikytas arba
suimtas, policija jus gali apklausti dalyvaujant jūsų advokatui,
tačiau atsakyti į klausimus nebūsite verčiamas.Teisėjas jus gali
apklausti posėdyje, kuriame bus svarstomas suėmimo klausimas,
tačiau atsakinėti neprivalote. Dar kartą- neduokite jokių
parodymų prieš save savo artimuosius savo bendrakeleivius. Už
tai nebus jokių teisinių pasekmių.
Konstitucija:- 31 straipsnis. Draudžiama versti duoti parodymus
prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.
5- Jums nereikia nieko pasirašinėti, su kuo nęsate tikras. pvz pas
tave rastų daiktų sąrašas. Flešiukai, banknotai, vaistai, tabletės,
milteliai. Tai gali būti ne jūsų. Nors jums atrodo, kad tai tikrai
jūsų. Prisiminkim šia progą Masiulį.,,Būtent tuo metu agentai ir
nutarė atlikti itin slaptus operatyvinius veiksmus – pažymėti pinigus.
Tam jie turėjo iš anksto teismo išduotą leidimą – jie slapta galėjo
patekti ne tik į politiko namus ar automobilį, bet ir kitas patalpas.,,
Tai yra- Agentai galėjo patekti į automobilį namus ir į kitas patalpas.
Jie galėjo pažymėti pinigus , bet taip pat padėti šovinį padirbtą
banknotą narkotikų pokelį į kompą įkelti vaikų pornografijos.
Lygiai taip pat gali padaryti bet kas bele kada. Ir jei jūs
pasirašysit, kad ta dėžutė su vitaminais yra jūsų - Jūs garantuoti,
kad ten kažkas neįdėjo narkotikų? Kad ir kratos metu. Prisiminkim
Kedžio bylą:- ,,Klausymosi aparatūra Kedžių namuose buvo sumontuota
 2009 metų spalio 5 dieną – tuoj po teisėjo Furmanavičiaus ir
 Naruševičienės nužudymo. Tai padarė pareigūnai, atvykę į Kedžių namą,
kuriame gyveno įtariamas žudikas D.K., daryti kratos.,, -Lrytas
Darydami kratą vykdydami procedūras stebimi kviestinių filmuodami kratą-
pareigūnai sumontuoja klausimosi aparatūrą. O kodėl iš rankovės pareigūnas
negali imesti į jūsų stalčių ar automobilio bagažinę heroino paketėlio?
NIEKO NEPASIRAŠINĖKIT, nors jums atrodo, kad daiktas ar pakuotė yra jūsų.

((Visi atlikti slapti veiksmai, kurie nebuvo nurodyti teismo nutartyje
ar prokuroro nutarime, laikytini kaip atlikti savavališkai, be
sankcijos, todėl demokratinėje valstybėje negali būti laikomi
teisėtais. Taigi ir jų metu surinkti duomenys taip pat negali būti
pripažįstami įrodymais, nes neatitinka vieno iš BPK 20 straipsnyje
įtvirtintų reikalavimų – teisėtumo.))

6- Galvokite apie tai, ką sakote, kad neapsunkintumėte savo padeties. Jei
ką nuspręndėte sakyti - nemeluokite. Bus patikrintas jūsų telefonas jo
judėjimas pokalbiai sms vaizdo kameros mieste liudininkai. Jūsų melas
paaiškės vistiek. Geriau susilaikykite nuo parodymų davimo - tai policijos
 reikalas rinkti įrodymus. Už melagingus parodymus būsite baudžiamas.

7. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 15:50:29
5 1

II- dalis

6- Galvokite apie tai, ką sakote, kad neapsunkintumėte savo padeties. Jei
ką nuspręndėte sakyti - nemeluokite. Bus patikrintas jūsų telefonas jo
judėjimas pokalbiai sms vaizdo kameros mieste liudininkai. Jūsų melas
paaiškės vistiek. Geriau susilaikykite nuo parodymų davimo - tai policijos
 reikalas rinkti įrodymus. Už melagingus parodymus būsite baudžiamas.
7- Jūsų teisė yra paklausti, su kuo susiduriate (vardas, policijos įstaiga)- užsirašykite visų pareigūnų duomenis. Būt gerai patikrinti ką jie atsinešė kišenėse ateidami daryti kratos. Arba rankovėse. Bet čia nelabai realu. Jei manote, kad policija nesilaiko savo pareigų, turite galimybę skųsti.

8- Pareigūnas, pradėdamas kratą ir poėmį, privalo paskelbti nutartį ar
nutarimą dėl kratos ar poėmio ir vieną nutarties ar nutarimo dėl kratos
ar poėmio nuorašą įteikti asmeniui, pas kurį daroma krata. Jame parašyta
ko ieškoma konkrečiai.

9- Darantis kratą ar poėmį pareigūnas turi teisę paimti tik tuos daiktus
ir dokumentus, kurie gali turėti reikšmės tyrimui. Daiktai kurių apyvarta
įstatymų uždrausta, turi būti paimami neatsižvelgiant į jų ryšį su tyrimu.

10- Pagal BPK 145 str. 3 dalį krata daroma „motyvuota ikiteisminio tyrimo
teisėjo nutartimi“, o ne vyr. tyrėjos nutarimu; pagal BPK 147 str. 1 dalį
daiktų ir dokumentų poėmis „daromas motyvuota ikiteisminio tyrimo teisėjo
nutartimi“, o ne pasitenkinant kratos (poėmio) protokolo surašymu; pagal
BPK 801 str. 3 d. prokuroras be motyvuotos ikiteisminio tyrimo teisėjo
nutarties neturi teisės priimti nutarimo apklausti specialųjį liudytoją
verčiant jį atskleisti informacijos šaltinio paslaptį,

11- Specialusis liudytojas neturi teisės susipažinti su tyrimo medžiaga.
Apklausiant jus tai turi būti išaiškinta. Pirminės apklausos metu turite
teisę reikalauti būti pripažintas ĮTARIAMUOJU ir įgauti visas proceso
dalyvio teises.

Ne visada reikia kalbėti, net jei nekaltas
2017-12-20 19:22 IP: ***.83.***
Ypač šiuo atveju, kai tyrėjai akivaizdžiai bando prisiūti bylą. Pvz.,
pasakysi, kad 16 val buvai pas draugą ir turi alibi, tada kaltinime įrašys
 nužudė 17 val, o tam laikui alibi jau neturėsi. Todėl teisingai daro, kad
parodymų neduoda: tegu prokurorai bylą perduoda teismui, pateikia įrodymus,
o tada Baltrūnas ir paaiškins, ką tuo metu veikė, turi alibi ar ne, o
prokurorai kaltinimų keisti jau negalės.

 

6. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 15:48:32
7 1

ŽMONĖS,ŽINOKIT SAVO TEISES 2017-12-21 17:54 IP: **.60.**.177
ŽMONĖS,ŽINOKIT SAVO TEISES ! Joks mentas neturi teisės pasistatyti savo
mašinos PRIVAČIAME KIEME ir gerti kavą privačioje pavėsinėje.Tokiu atveju
 kviečiat vietinę policiją ir rašot pareiškimą 2 egzemplioriais- vienas
 policijai,kitas jums su viza"gauta",kitu atveju dokumentai "dingsta".
Jokie pareigūnai NETURI TEISĖS ateiti ir iš karto išsivežti nežinia kur.
REIKALAUKITE ŠAUKIMO APKLAUSAI.Net jei atėjo su teismo sprendimu ir atliko
kratą,po jos jūs TURIT TEISĘ atsisakyti iškart vykti į apklausą,vėl
reikalaujate šaukimo,nes:
1. jums reikia su kažkuo palikti vaikus ir suderinti neatvykimą į darbą
2. jūs turite turėti laiko surasti advokatą
3. pareigūnai sąmoningai tyli apie jūsų teises. Kai atvyksta daryti
kratos,REIKALAUJAT teismo sprendimo KOPIJOS,nes teismo sprendimą jūs
galit skųsti per 7 dienas.Jei neturit teismo sprendimo kopijos,nežinot,
ką skųsti.Kratos metu neleiskit dirbti iškart keliems pareigūnams,nes
jūs turit stovėti prie pareigūno ir žiūrėti,ar nepakiš atsineštų
narkotikų,fliašiuko su vaikų pornografija,t.t.,ar neįtaisys paklausymo
aparatūros.Kai kratą daro 2-3 pareigūnai,procesas tampa nebevaldomas.
Kratos metu atiduodate tik tuos daiktus,kurie surašyti teismo nutartyje.
 Jokių pokalbių ar kvietimo į apklausą telefonu NEGALI BŪTI,nutraukit
pokalbį ir reikalaukit šaukimo.Į jokius "pasikalbėjimus" su pareigūnais
nevykite.Jei duodat parodymus,šnekėkit viską tik tai,kas yra užrašoma
protokole.Jokių "įvadinių" pokalbių,kurie skirti jums išmušti iš
pusiausvyros.Jei pareigūnai kažką sakė,bet neįrašė protokole,REIKALAUJAT
įrašyti. Kiekvieną neteisėtą pareigūnų veiksmą SKŲSKITE RAŠTU 2
egzemplioriais,vienas lieka jums su priėmusios įstaigos antspaudu"
gauta" ir priėmusio parašu.Jei prokuroras jūsų skundą atmeta,skundžiat
 aukštesniam prokurorui ar aukštesnei įstaigai.Areštinėje reikia ne
raudoti,o strateguoti savo veiksmus ir rašyti skundus. Pareigūnams gerai,
kai jūs nežinot savo teisių ir pasiduodat kaip avinėliai,vedami į
skerdyklą
4 2 0 Atsakyti Siūlau šalinti

///////////////////

5. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 15:47:39
4 1

Pasak prokuroro, nagrinėjant DP baudžiamąją bylą Vilniaus apygardos teisme
Ž. Žvagulis teigė, kad per DP renginius koncertavo nemokamai, jam tebuvo
tik atlyginamos transporto išlaidos – maždaug 500 litų (apie 150 eurų) už
koncertą.
  Tai yra- Žvagulis davė parodymus prieš save. Ir dar melagingus.
Kaip elgtis turėjo Žvagulis? Pasinaudoti Konstitucijos 31 straipsniu:
-Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus
giminaičius.
  Tai yra neduoti jokių parodymų nesakyti nė žodžio patarti nekalbėti šeimos
nariams su tardytojais ir ničnieko nepasirašinėti. Šiandien Žvagulis
turi problemą.
  Todėl jei kada nepasiseks atsiminkit apie ką rašo 31 Konstitucijos
straipsnis.
 Tai patvirtina ir baikerio Kumpis prieš Oblių atvejis...

 

4. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 13:05:16
7 1

  Įžanga
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad
asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas
įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu.
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje įtvirtinta nekaltumo
prezumpcija yra viena svarbiausių teisingumo vykdymo
demokratinėje teisinėje valstybėje garantijų.
Ypač svarbu, kad nekaltumo prezumpcijos laikytųsi
valstybės institucijos ir pareigūnai, kad viešieji asmenys,
kol asmens kaltumas padarius nusikaltimą nebus įstatymo
nustatyta tvarka įrodytas ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu, apskritai susilaikytų nuo asmens
įvardijimo kaip nusikaltėlio.
Pvz:- Masiulis kyšio neėmė... Garliavoje pedofilijos
nebuvo, nebuvo ir tvirkinimo... Lietuvoje net nėra korupcijos.
  Dabar apie komunistą gruzinų tautybės TSRS vadovą
generalisimusą Džiugašvilį dar vadinamu Stalinu.
Ir apie jo nusikaltimus. Mažas pastebėjimas- Stalinas
savo veiklą vykdė ne vienas o iš anksto kartu susitares
su kitais gaujos nariais dalinosi Europą ir Pasaulį.
Tai Čerčilis ir Ruzveltas. Tai jie Jaltoje ir Potsdame
visų trijų bendru susitarimu atidavė Lietuvą prievartauti
Stalinui. Hitleris jau buvo nusinuodijęs nusišoves ir
sudegintas. Tad Stalino- Hitlerio susitarimai po karo
nebegaliojo. O hitlerizmas buvo nuteistas Niurnbergo
tribunole. Ko nepasakyčiau apie stalinizmą
   --1 Klausimas:
Apie Staliną. Kokie nusikaltimai padaryti Stalino yra
įrodyti ir pripažinti įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu?
Hitleris beje buvo nuteistas po mirties...
   --2 klausimas:
2018 m. kovo 16 d. 16:08 Delfyje pats Landsbergis:
-vadinamoji LTSR yra neteisėtas ir neteisinis darinys
Koks teismas ir kada LTSR pripažino neteisėta?

3. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 13:04:20
7 1

   --1 Klausimas:
Apie Staliną. Kokie nusikaltimai padaryti Stalino yra
įrodyti ir pripažinti įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu?
Hitleris beje buvo nuteistas po mirties...
   --2 klausimas:
2018 m. kovo 16 d. 16:08 Delfyje pats Landsbergis:
-vadinamoji LTSR yra neteisėtas ir neteisinis darinys
Koks teismas ir kada LTSR pripažino neteisėta?
   --3 klausimas:
Dėl komunistų partijos. Koks teismas kada įrodė kaltę
ir pripažino LKP nusikaltimus įsiteisėjusiu teismo
nuospręndžiu? Juk simboliai ir atvaizdų demonstravimas
yra uždrausti. Tarptautinių teismų nebuvo, nors komunistinės
partijos tebėra Italijoje  Japonijoje ir kitur.
Žinokite, kad ,,Rinkimų į Europos Parlamentą teisę taip pat
turi nuolat gyvenantys Lietuvoje kitų Europos Sąjungos
valstybių narių piliečiai,,
  Tai reiškia, jog Lietuvoje kandidatuoti gali koks nors
legaliai komunistuojantis ir priklausantis Graikų Komunistų
partijai graikijos pilietis. Va juk įdomu būtų? Ką padrijotai
pasakytų?
   --4 klausimas
170 BK str.Viešas pritarimas nacistinės
Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams.
 Kokius nusikaltimus padarė nacistinė Vokietija Lietuvos
Respublikai ir koks teismas tai nustatė? (Niurnbergo teismas
nesiskaito. Lietuvos Respublika jame nedalyvavo)
   --5 klausimas
170 BK str. Tas, kas viešai pritarė neigė ar šiurkščiai menkino
 1990–1991 metais prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių
ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos
Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams,
 juos neigė ar šiurkščiai menkino.
 Kaip galima neigti Sausio 13 įvykiuose dalyvavusių asmenų nusikaltimus, jei
byla dar nebaigta ir yra tik įtariamieji kas dar nereiškia
jog jie bus pripažinti kaltaisiais?
   --6 klausimas
Sovietinių simbolių draudimas įsigaliojo 2008 m. birželio 17 d.
Lietuvos Respublikoje draudžiami atsakingų už Lietuvos gyventojų
represijas SSRS komunistų partijos vadovų atvaizdai.
Atsakingi tai čia kaip? Dėjo parašus po sąrašais? Ar buvo tik partiniai?
Ar morališkai? Kas nustatė kas tokie atsakingi o kurie neatsakingi?
Kur rasti  atsakingų už represijas komunistinių vadovų
sąrašą kurių atvaizdai uždrausti tik Lietuvoje?
  Represijos tai trėmimai į Sibirą ir Kazachstaną? Trėmimai pasibaigė
po Stalino mirties 54m. Tai Chruščiovo Brežnevo Gorbačiovo Brazausko
Grybauskaitės atvaizdai nėra draudžiami? Jie juk nedalyvavo represijose?
Šitų komunistinių vadovų atvaizdai susirinkimuose leidžiami?
O gal norėsit paneigti, jog Grybauskaitė nebuvo komunistinė vadovė?
 
 Šeši paprasti klausimai. Nereikia išvedžiojimų. Nereikia ekspertų
išvadų. Neįdomi Seimo pozicija. Nenoriu Vyriausybės nuomonės ar
Prezidentūros prielaidų. Taip pat nenoriu skaityti istorikų
nusiistorijimų.Atsakymai paprasti. Koks teismas kada.
Tai lb parasta. Padrijotai irgi gali atsakinėti. Atsakymų sąlygos
įžangoje. Nekaltumo prezumcija ir įsiteisėjes teismo nuosprendis.
Ar aišku?

2. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 13:03:41
9 1

- Areštavo Simoną Krydoną už tai ko neįmanoma padaryti. Kadangi Sausio-13
byla yra nebaigta ir nėra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio, reiškia nėra ir
nusikaltėlių.  Yra tik ĮTARIAMIEJI. Ar supranta tyrėjai ir prokūrorai ką daro?
Juk buvo bandoma teisti ir už genocidą. Bet kai Lietuva pralaimėjo Strasbūre
prieš Vasiliauską dabar net nuo Genocido Muziejaus yra nuimamas pavadinimas
,,genocido,,. Nors genocido nebuvo, nes nėra tokių teismo nutarčių ,,istorikas,,
Arvydas Anušauskas parašo veikalą ,,Sovietinis genocidas ir jo padariniai,,
Anušauskai- sovietinio genocido nebuvo, nes nėra tokioos teismo nutarties...
Kaip negalima teisti dėl Sausio-13 įvykių nei Paleckio nei Simono.
Nes byla dar vyksta. Gali net atsirasti savi kurie šaudė į savus.
Ir kad Paleckiukas nuteistas nieko nereiškia. Tai tik reiškia kad toje byloje
pateikta per mažai įrodymų, jog savi šaudė į savus. Nepakankamai surinkta
įrodymų. Kitoje byloje tų įrodymų gal bus pririnkta daugiau apie savus.

1. Durnių Laivo Kapitonė
2018-05-01 13:00:33
8 1

Del Sausio-13.
NĖra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio- reiškia nėra nusikaltėlių. Nėra įrodytų nusikaltimų- juk byla nebaigta.

Reiškia nieko neįmanoma menkinti- VISI KALTINIMAI NIEKINIAI
pamenat kaip buvo dėl genocido kai Lietuva pralaimėjo Strasbūre. Nebuvo genociodo prieš Lietuvius nes nėra įsiteisėjiusio nuospręndžio. Čia byloje reikia eiti tuo pat keliu ir motyvuoti kad nėra nutarties dėl Sausio-13.

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Juodaodis pamokslininkas apie negroidinę rasę!
Kuom skiriasi NEONACIAI nuo nacionalsocialistų (2)
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai.
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai. (1)
Liudininko pasakojimas apie nacionalistų nusikaltimus Lietuvoje (2)
Pasikėsinta į Venesuelos lyderį – Vakarų žiniasklaida tyli
Fidelį Kastro atsimenant. Tiesa apie kapitalizmą
Kaip Tarybiniai organai ieškojo banderų
Lietuvoje greta laidojami nacių talkininkai ir prezidentai
Kaip Tarybiniai organai "miško brolius" gaudė
Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas?
Lesbiečių "šeimas" giriantis tyrimas stebina metodologinėmis klaidomis
Profsąjungos palaiko valdžios siekį drausti prekybos centrų darbą sekmadieniais
Gyventojų Lietuvoje vis mažėja, o vargšų — daugėja (1)
JTO nuleido Vilnių ant žemės. Ar gali Grybauskaitė toliau vaidinti demokratę? (1)
Pasiūlymas Žemaičiams ir Lietuviams atsisakyti/atsimesti krikšto (1)
Graikijoje migrantai užblokavo kelią reikalaudami geresnių apartamentų (1)
Akmenės apylinkės teismo teisėja Daiva Domeikienė terorizuoja kaimynus, buvo užgrobusi valstybinę žemę
Šūdmaišių ir „Pupyčių“ Lietuva – tikrasis elitas? (1)
"WhatsApp" programėlė suteiks specialiosioms tarnyboms prieigą prie vartotojų žinučių
Martynas Katelynas. Naujoji Ispanijos vyriausybė atidarė vartus į Europą
Holivudo kompanijos: kine turėtų būti daugiau translyčių
Autovampyrizmas
Pernelyg didelė savikritika

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito