Vilniuje paminėta gegužės 1-oji

Anonimusas
+ 1 - 0
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/society/20180501/5873072/vilniuje-pam...
7536-05-02 (2018 m.), skaitė 279
5

Darbo dienos šventė Vilniuje, archyvinė nuotrauka
Darbo dienos šventė Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Renginį organizavo Lietuvos socialdemokratų partija, visuomeninis judėjimas "Solidarumas" ir Lietuvos profsąjungų konfederacija

VILNIUS, gegužės 1 — Sputnik. Vilniuje paminėta Darbo dienos šventė, praneša Sputnik Lietuva korespondentas.

Darbo dienos šventė VilniujeDarbo dienos šventė Vilniuje

Renginys vyko Vinco Kudirkos aikštėje, šalia Vyriausybės rūmų. Šventę organizavo Lietuvos socialdemokratų partija, visuomeninis judėjimas "Solidarumas", Lietuvos profsąjungų konfederacija.

 

Tarp susirinkusiųjų buvo socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas, partijos narys Algirdas Sysas ir Lietuvos profsąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas.

Be to, šalia Petro Cvirkos paminklo surengtas nedidelis mitingas prieš paminklo nuvertimą. Mitingą organizavo visuomenės veikėjas Giedrius Grabauskas.

Mitingas šalia paminklo Petrui CvirkaiMitingas šalia paminklo Petrui Cvirkai

Gegužės 1-ąją daugelyje pasaulio šalių švenčiama Tarptautinė darbo diena. Jos istorija prasidėjo 1886 metais, kai amerikiečių darbuotojai surengė streiką gegužės 1 dieną, reikalaudami, kad darbo diena būtų sumažinta nuo 15 valandų iki aštuonių. Tada demonstracija buvo nesėkminga, tačiau po trejų metų ši idėja palaikyta Paryžiuje vykusiame darbininkų kongrese, ir gegužės 1-oji buvo paskelbta Pasauline darbuotojų solidarumo diena.

Darbo dienos šventė VilniujeDarbo dienos šventė Vilniuje


1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 5

5. Laurynui 0 0
2018-05-02 23:12:37
Jo, žiūriu tavo negalia, pavadinimu "žydai puola" ir "žydai užvaldė visą pasaulį", progresuoja. Negerai, kuomet neskiri sionistų, nuo paprastų žydų, negerai, kuomet viską suvedi į buitinį nacionalizmą. Tokiais kaip tu, naudojasi kapitalas, naudojasi ir juokiasi. Na, bet ką čia aš, nesiginčysiu su vsk adeptu.
4. Anonimas 0 0
2018-05-03 00:26:07

man tai panasiau kad lauryns labiau bando smaiksciai parasyt

o kad s. sajunga zydu projektas tai jokia paslaptis, koktu manyti kad atsitiktinumas jog neuzilgo atsirado kazkoks adolfas ir butent zydus paskelbe visiku blogiu

siulyciau pasidometi holokausto savoka t.y. ka ji reiske pries II pk.

atsiveria idomios interpretacijos turint omeny kad patys zydai ta zodi pasirinko

3. Laurynas 0 1
2018-05-03 13:00:58

Jeigu tamstai įdomu, tai reikėtų "žydų klausimu" pasišviesti daugiau negu delfinariumo komentatorių pezalai ir levito-rabino anūko Mordechajaus-Markso polit-anal-itinė lektūra.

Gali pradėti nuo "šaltinių" - „Senojo testamento“-„Toros“, pagal kurią levitai dresiravo savo ganomus avinus. „Talmudo“ („Toros“ komentarų) negaliu siūlyti, nes šito šūdo niekas taip ir neišvertė iš ivrito į žmonių kalbą.

Tačiau yra rusiškai išleistas „Kicur Šulchan Aruchas“ - taip vadinama "kiekvieno doro žydo stalo knyga". Tai sutrumpinta versija kasdieninio gyvenimo intrukcijos žydeliams. Labai smagi knygutė, norint suprasti, kaip yra auginami ir dresiruojami biorobotai.

Paskui gali pereiti prie ne tokios senos istorinės medžiagos, kaip F. Dostojevskio apmąstymai ir užrašai „žydų klausimu“, o tuo pačiu pamąstyti, kodėl Rusijos Imperatorė Jelizaveta II, pati, būdama grynaveislė vokietė, uždraudė žydams atsikrkaustyti į Rusijos Imperiją, o ten buvusius paprasčiausiai išmetė lauk.

Tada beliks suvirškinti doro žydkrikščio brito Duglaso Rido „Ginčas dėl Siono“ (rusiškai Дуглас Рид "Спор о Сионе" аrba originalo kalba Douglas Reed "The Controversy of Zion"). Rusiškai tikrai rasi internete, o štai su anglakalbe knyga gali kilti didelių problemų, nes "laisvame" vakaroidų pasaulyje ji yra švelniai tariant "nepageidautina". Ir būtent dėl jos sėkmingas publicistas palaidojo savo rašytojo karjerą.

Tai yra minimali medžiaga, be kurios kalbėti apie "antisemitizmą", "sionizmą" ir visokius kitokius holokaustus net nėra prasmės, nes kultūrinės-etninės mafijos pavadinimu "Žydauja" klausimas apima daug daugiau negu gali duoti "bendras išsilavinimas".

Gal tuomet ir suprasi, kodėl iš visų pirmosios tarybinės vyriausybės "narkomų" - "liaudies komisarų" tik du buvo nesusiję su judėjais artimais kraujo ryšiais. Aš šiaip ir Iljyčių linkęs būčiau išbraukti iš "žydiškosios frakcijos", nes jo giminystę su "išrinktąją šėtono tauta" visiškai kompensavo jo paties asmeninės savybės ir siekis kardinaliai pakeisti jo Tėvynės Rusijos gyvenimą.

2. Komuna 0 0
2018-05-02 19:33:52
Buržuazinė partijėlė ir kiti veikėjai, besimaitinantys nuo buržuazijos stalo, susirinko švęsti Gegužės pirmąją. Pasižiūrėkite, čia net raudonų vėliavų nesimato. Tiems veikėjams Gegužės pirmosios idėjos ir idealai tokie tolimi, kaip lietuvių ubagui iki Rokfelerio.
1. Laurynas 1 0
2018-05-02 21:23:11

Palyginimui - šalia Rusijoje Ziuganovo "komunistai" švenčia su daugybe raudonų vėliavų... Ir ką? Nuo to Ziuganovas ir jo šobla mažesni išgamos, negu mūsų brazauskinių palikuonys?

Baikit pagaliau, mieli komunarai, ir jūs patys ant išorinių simbolių fiksuotis - vertinkite esmę! Raudoną vėliavą - arba Raudoną transparantą-iškabą į bolševikų rankas įdėjo ne kažkokie nežinomi kraują pralieję komunarai, o viso globalaus socialistinio projekto finansistai, kurių pavardė vokiškai-jidiš tą ir reiškia "Raudona iškaba" - "Rot Schild".

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito