Vėtrungės visada rodo teisingai ir niekada neklysta - konservatorių ir jų projekto Daukanto aikštėje pabaigos pradžia prasideda (0)

Algimantas Rusteika
+ 13 - 0
Autorius: Algimantas Rusteika
Šaltinis: https://www.facebook.com/algim...
7536-05-04 (2018 m.), skaitė 420
0

Kai buvau mažas ir nešiojau trumpas kelnytes su petnešėlėm, kartais su tėčiu skrisdavom keleiviniu lėktuvu iš Biržų į Vilnių - matot, tada, tamsiais socializmo laikais, buvo tokie sovietiniai, labai labai blogi reisai. Ir prisimenu, prie aerouosto pievelės, buvo toks aukštas stulpas su ilgu dryžuotu maišu viršuje. Jis rodė vėjo kryptį aukštai, nes apačioj kartais to vėjo nebūdavo.

Štai A.Tapinas, visą gyvenimą nieko daugiau neveikęs, tik puldinėjęs konservatorių ir D.Grybauskaitės oponentus, net properversminį mitingą už TSLK jų autobusais suvežtomis beretėmis iš rajonų organizavęs. Drąsiausias ant Lietuvos žurnalistas, tą jums kiekvienas jaunasis konservatorius ar liberalas pasakys.

Susitinka su dar drąsesniu kovotoju su korupcija, ne jo svirnelyje, aišku, o visuomeninio manipuliuotojo studijoje - Edmundu Jakilaičiu. Na, galvoju, dabar laikykitės, valstiečiai. Ir netikiu ausimis, atsisuku dar kartą: "Dalia Grybauskaitė pasielgė kvailai". Ir konservatoriai beviltiški kenkėjai, ir E.Masiulis šlykštus, ir R.Karbauskis kliedi.

Tik S.Skvernelis maladiec, apie jį nei pirst. Vėtrungės visada rodo teisingai ir niekada neklysta - konservatorių ir jų projekto Daukanto aikštėje pabaigos pradžia prasideda. Saulius tampa Pauliumi ir po truputį perima vadeles.

Prezidentę šivąkar pirmą, bet, matyt, ne paskutinį kartą mačiau teisinantis, gynybos pozoj. Net žinant iš anksto klausimus ir skaitant iš suflerio ekranėlio ilgai derintus su komanda atsakymus kūno kalba, tonas ir žvilgsnis sako - akla gynyba ir jokių kontrasmūgių. Tokia kaltinamojo kalba teisme panikovskiškai - "tu pats kvailys".

O pasakėlė apie tai, kad serveriuose laiškų neišliko (nėra nei vieno psichiškai sveiko šioje Žemėje, kuris patikėtų, kad jie nebuvo vakar patyliukais ištrinti) suskambėjo visiškai apgailėtinai. Ką gi, laikas akmenis rinkti ateina. Matyt, slaptų pažymų atsargos stalčiuose išseko ir šaudmenys baigiasi.

Su žmona susiginčijom, sako - nesidžiauk, pažiūrėk, kas ateina, bus dar blogiau. Gudri, gyvatė, nei ką atsakyt. Tai atsakiau, kad geriau tegu kas nors vyksta, negu nieko nevyksta ir kūdroje tarp maurų toliau kurkia varlės. Ir kad tai gal koks nors šansas, kuriuo pasinaudosim arba ne.

Gal ji ir teisi, moterys kaip katės, nujaučia geriau. Nors išoriškai - dar nieko, jaukiai virpa nuo variklių Titaniko plieninės sienos, ponai su šampanu sau šoka ryškiai apšviestose menėse, ir orkestras ant denio dar neužgrojo, ir keleiviai saldžiai parpia kajutėse. Bet laivo gyvūnėliai jau pajuto ir apsisprendė.

---

Labai generalinės prokuratūros labai teisingi ir teisūs prokurorai, kurie nesiklauso net Dievo, o klauso tik įstatymo, sako, kad privatūs pilietės D.Grybauskaitės pokalbiai negali būti ikiteisminio tyrimo objektas.

Labai generalinės prokuratūros labai teisingi ir teisūs prokurorai, kurie nesiklauso net Dievo, o klauso tik įstatymo, sako, kad privatūs piliečių R.Pakso ir G.Vainausko pokalbiai pokalbiai gali būti ir yra ikiteisminio tyrimo objektas ir byla jau keliauja į teismą.

Konstitucija sako, kad visi piliečiai yra labai lygūs prieš įstatymą, o Respublikos prezidentas yra konstitucijos garantas ir labai lygiai visiems lygiems piliečiams teisingas.

Taip, kad čia viskas yra aišku ir neaišku, kas kam neaišku. O jei kam dar kas nors neaišku, tam gali būti taip visiškai aiškiai paaiškinta, kad žagsėsit ir aiškiau nenorėsit. Man, kaip ir kiekvienam bakui tai aišku, kad viską sugalvojo V.Putinas ir padarė Kremliaus troliai.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąEvaldas Balčiūnas. Kiek žydų ašarų yra giroje kurią geriame? (4)
Alvydas Veberis. Žalioji valdžios ir teisingumo mafija
Seimas paskelbė dviejų dienų referendumą, su dviejų savaičių pertrauka, dėl dvigubos pilietybės įteisinimo (1)
Lietuva neturi ko pasiūlyti pasauliui, išskyrus nepriklausomybės imitaciją
Kvietimas į mitingą prieš cenzūrą LRT: SUGRIAUKIME PROPAGANDOS SISTEMĄ!
Dovilas Petkus. Raudonasis Linas vis dar sėdi kabinete
Kremliaus ruporas surengė dar vieną hibridinę ataką prieš Lietuvą
Artėjant Timati gastrolėms konservatoriai intensyvina savo mėgiamo atlikėjo reklaminę kampaniją
„Bado akcijos“ metinėms
Žurnalistai prieš visuomenę (3)
Atitrūkimas nuo realybės: Lietuva aukoja branduolinį saugumą dėl politikos
Latvijos verslininkas pateikė 30 milijonų eurų vertės ieškinį prieš Lietuvą Paryžiaus arbitražui
Rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?
L. Linkevičius toliau ragina panaikinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą
Kuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (7)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI