Pabėgėlių išpuoliai prieš krikščionis Vokietijoje. Kodėl kanclerė Angela Merkel šiuos išpuolius toleruoja? (1)

Algimantas Lebionka
+ 12 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7536-05-06 (2018 m.), skaitė 701
1

https://2.bp.blogspot.com/-NiakfKl2xrs/Wu6I2d5pTZI/AAAAAAAAJqk/xPiM5aYJKmI3EXOR5bjR14m0hwGpIzLywCLcBGAs/s1600/DcV1RyNVMAAcpF0.jpg

Išpuolius prieš krikščionis Vokietijoje dažniausiai vykdo pabėgėliai, todėl nusikalstama Merkel valdžia juos slepia nuo visuomenės. Su judėjais viskas priešingai, žydų mokyklas ir sinagogas saugo policija, o kiekvienas Vokietijoje įvykęs išpuolis prieš judėjus ar judaizmosimbolius yra paviešinamas. Tai teisinga reakcija, tik kodėl yra kitoks požiūris į išpuolius prieš krikščionis save demokratine valstybe pristatančioje Vokietijoje - sunku sveika galvas suprasti.

Praėjusiais metais Vokietijoje buvo musulmonų vandalų užpultos ir išniekintos 200 bažnyčių. Tuo metu kai „antisemitizmas sulaukia didelio dėmesio Vokietijoje, „tyli“ banga antikrikščioniškos neapykantos Vokietijoje toliau tęsiasi, rašoma portale „Voice of Europe.“

Bambergo miesto policija nesenai ėmė tirti šešis vandalizmo atvejus bažnyčiose. Materialinė žala krikščionių bendruomenėms viršija 20000 eurų.

„Sunkios figūros ir kryžiai buvo jėga buvo numesti“, - Sako pastorius Markus Wolf.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį musulmonai Manheime bandė net susprogdinti bažnyčią. Prieš savaitę pabėgėliai suniokojo bažnyčią Chemnitz mieste. Vokietijoje krikščionys yra sistemingai sumušami už kryželio nešiojimą.

Portalas Voice of Europe atkreipia dėmesį į tai, kad Voketijos MIP palaiko Merkel vykdomą antikrikščionišką politiką. Ji atvėrė duris milijonams žmonių iš tų šalių, kuriose krikščionys yra neapkenčiami.

Kam tarnauja Angela Merkel?

Angelos Merkel elgesį, krikščionių interesų ignoravimą, galima geriau suprasti pasigilinus į jos biografiją. Apie ją esu rašęs anksčiau, bet žemiau šiuos faktus pakartosiu, kadangi ankstesni mano rašiniai gali išnykti cenzūruojamo interneto platybėse.

Trys Angelos Merkel portreto štrichai

 

 

 

 

i.jpg

Šį straipsnį esu paskelbęs 2015 metų spalio 18 dieną svetainėje „Šauksmas“. 

Kokios šaknys, koks kamienas, kokia lapija, tokie ir vaisiai. Kremta visa Europa karčius Angelos Merkel sunokintus vaisius – milijonus į Vokietiją jos pasikviestų migrantų ir nesupranta, kas čia su ta vokiečių Frau atsitiko, kodėl ji Europą sunaikinti nori, kodėl taip, o ne kitaip elgiasi, kokie galimi jos elgesio motyvai ir kas gali jos elgesį įtakoti.

Vos prieš kelis metus Angela Merkel aiškino, kad „multikultūralizmo politika Europoje žlugo“, kad „migrantai nesiitegruoja“, kad „sėdi vokiečiams ant sprando“, kad „juos reikia išprašyti iš Vokietijos“, bet šią vasarą viskas kardinaliai pasikeitė. Ji ėmė kviesti migrantus vykti į Vokietiją. Nelegalus. Pažeidžiant ES įstatymus. Kodėl?

Toks asmenybės susidvejinimas turi medicinos diagnozę, tai šizofrenija. O jei tai ne liga, tai kokia šio patologinio asmenybės pasikeitimo priežastis? O gal tai ne asmenybė, o viso labo marionetė? Tuomet kas tampo ją už virvelių? Daugeliui tai tapo mįsle. Daugelis ėmė aiškintis nesuprantamo Vokietijos kanclerės elgesio pasikeitimo priežastimis, kelti prielaidas, ieškoti paaiškinimų. Ėmė atidžiau tirti jos šaknis – geneologiją, biografiją.

Kokį Angelos Merkel paveikslą nutapė nuolatos meluojanti, savo savininkų interesus transliuojanti ES žiniasklaida ir koks jis yra iš tikrųjų? Aš apsistosiu ties trimis labai ryškiais, bet beveik nutylėtais štrichais Angelos Merkel paveiksle, nepretenduodamas į išsamią jo analizę.

Soc_Kalergi_A_Merkel.jpg

1. Angela Merkel yra 2011 metais apdovanota Kudenchove-Kalergi vardo premija “už nuopelnus, vienijant Europą“.

Kad suprastume, koks svarbus šis Angelos Merkel biografijos štrichas, reikia prisiminti Kudenchove-Kalergi, laikomu Europos vienijimo idėjos pradininku, teiginius. Savo sampratą apie Europos pertvarkymo baigtinius rezultatus Kudenchove-Kalergi išdėstė knygoje „Praktinis idealizmas“ (1925).

Das-Pan-Europ%25C3%25A4ische-Manifest-by-Richard-Coudenhove-Kalergi-300x213.jpg

Pagrindine šio veikalo idėja tapo judaizmo dvasinės lyderystės pagrindimas europinėje civilizacijoje ir būtinybė paversti žydus „Europai vadovaujančia dvasine rase“. Tai išplaukė iš savotiško, Kudenchove-Kalergi visuomenės hierarchijos supratimo, kuris kaip du vandens lašai sutampa su vėlesne nacistų hitlerininkų „untermensche“ (atžmogio) teorija. Sunku pasakyti iš kur Vokietijos nacistai sėmėsi idėjų, bet negalima atmesti, kad juos galėjo įkvėpti būtent Kudenchove-Kalergi veikalas.

Visą europiečių masę Kudenchove-Kalergi suskirsto į dvi grupes: „kiekybės žmones“ ir „kokybės žmones“ (pas fašistus „undermensche“). „Kokybės žmones“ autorius klasifikuoja į dvi rases – kilmingą dvarininkiją ir žydus, kurie kartu sudaro, jo nuomone, branduolį būsimos Europos aristokratijos. Pirmenybė, vis tiktai, atiduodama žydams: dėka „ypatingo etinio santykio su pasauliu“ ir, neva esančio jų proto pranašumo, jie sudaro taip vadinamą „smegenų dvarininkiją“ arba „dvasinę aristokratiją“, užimančią lyderių pozicijas kovoje už kovą dėl žmonijos valdymo.

„Kas gi liečia kitus – „kiekybės žmones“, tai apie juos suvienytos Europos ideologas rašo: „Tolimos ateities žmogus bus sumaišyto kraujo. Rasės ir klasės išnyks pasekoje įveikimo erdvės, laiko, prietarų. Būsima eurazijos-negroidinė rasė, išoriškai panaši į senovės egiptiečių, pakeis tautų įvairovę asmenybių įvairove“. T.y. Europos vystymasis Kudenchove-Kalergi atrodė tokiu būdu: europiečiai susimaišo su kitomis rasėmis ir tautomis ir išnyksta kaip skirtingos nacijos, o jų elitas pakeičiamos žydų dvasine vadų kasta“, – rašo O.Četverikova.

Ar tai ne šimtaprocentinis fašizmas? Vaizdingumo dėlei pateiksiu kelis vokiečių nacistų pasisakymus, kurių skelbiamos idėjos tikri broliai dvyniai su Kudenchove-Kalergi skelbiamomis idėjomis.

Alfredas Rozenbergas: „Mes išrinktieji, mes vieninteliai žmonės. Mūsų protai kuria tikrą dvasios valdžią; likusios žmonijos dalies protas yra grynai instinktyvus ir gyvuliškas…“

Otto Vaininger: „Pas absoliutų žydą nėra sielos“.

Otto Vaininger: “Žydai savo giliausiame pagrinde yra niekas“.

Henrikas Himleris: „Jis(žydas) tiek pat tolimas nuo mūsų, kaip gyvūnas tolimas nuo žmogaus.

Adolfas Hitleris: „Jis(žydas) nėra žmonijos dalis“.

Karlas Haushoferis: „Žydas tik mėgdžioja žmogų, bet nepriklauso tai pačiai rūšiai, kaip ir jis“.

Mokiniai aplenkia savo mokytojus. Taip jau dažnai būna.

big_1376218908_angela-merkel-azglobus-net.jpg

 

2. Angela merkel turi juridinę teisę įgyti Izraelio pilietybę.

„Sugrįžimo įstatymas“ priimtas 1950 metų liepos 5 d. Kaip sakoma „Elektroninėje žydų enciklopedijoje“, šis įstatymas yra teisiniu Izraelio pilietybės suteikimo pagal 1952 metų įstatymą, „kuris numato automatišką piliečio statuso gavimą kiekvienam žydui, atvykusiam į šalį „Sugrįžimo įstatymo“ pagrindu“.

d7ddb91d6384885d1ebbc1d708b2d546.jpg

Angela Dorotėja Merkel gimė Vakarų Vokietijoje, Hamburge 1954 metais. Jos tėvas protestantų pastorius Horst Kasner, mama Galicijos žydė Herlind Kasner, mergautinė pavardė Jentzsch.

Dauguma Vokietijos gyventojų nežino apie Merkel žydiškas šaknis, o masinė žiniasklaida tai nutyli. Iki pastarojo laiko vokiečiai ją skaitė šimtaprocentine vokiete. Bet nesenai jos biografas Stefanas Kornelijus parašė savo knygoje „Angela Merkel – kancleris ir jos pasaulis“, kad Angela Kasner, pasirodo, ketvirtadaliu yra lenkė. Pagal autoriaus duomenis, Merkel senelis Liudvigas Kazmerčak, buvo pavainikis sūnus, gimė 1896 metais Poznanėje, tuo metu buvusios Prūsijos sudėtyje.

Dvidešimtųjų metų pradžioje jis kartu su motina pervažiavo į Berlyną. Pavardę Kasner senelis apiformino 1930 metais, po sūnaus Horsto gimimo, Angelos Merkel tėvo. Kasneris studijavo teologiją Haidelbergo ir Hamburgo universitete. Dėl Merkel tėvo tautybės irgi reiškiamos abejonės. Manoma, kad jis kilęs iš Lenkijos žydų.

Dalinės tiesos sakymu (arba melu) apie savo biografijas pasižymi dauguma ES lyderių. Tuo ir mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė panaši į savo kolegę Angelą Merkel.

%25D0%25BC%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25BA%25D0%25B5%25D0%25BB%25D1%258C-%25D0%25BD%25D0%25B0-%25D0%25B2%25D1%2580%25D1%2583%25D1%2587%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B8-%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25B3%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B4%25D1%258B-%25D0%25B1%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25B9-%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B8%25D1%2582%2B-%2BCopy.jpg

3. 2008 metais Angelai Merkel suteiktas žydų organizacijos „B’nai B’rith“apdovanojimas.

Apdovanojimo metu laureatui yra įteikiamas aukso medalis, sertifikatas ir piniginė premija, kurios suma nėra skelbiama. Apdovanojimas suteikiamas įžymioms asmenybėms, kurios mažiausiai 40 metų pašventė žydų tautos gerovei, Izraelio valstybei ir pasiekė:

1. aiškiai prisidėjo prie žydų tautos tvirtumo ir vienybės kur tik jie bebūtų;

2. darbais ir dvasia palaikė Izraelio valstybę, kaip amžiną žydų tautos tėvynę;

3. kovojo ir pasisakė prieš visus antisemitizmo pasireiškimus ir prietarus;

4. simbolizavo pripažinimą aukščiausių žydų vertybių, etikos, valstybingumo ir kultūros;

5. nenuilstamai rėmė laisvę, demokratiją ir taiką tarp visų žmonių ir visada teikė to viltį;

6. nuosekliai demonstravo gilų rūpestį ir interesą žydų tautai, o taip pat jos būsimoms kartoms,     gyvenančioms diasporoje;

7. buvo sektinu pavyzdžiu ir žydų tautos balsu visame pasaulyje, demonstruojant išskirtinį asmeninį charakterį, vyriškumą ir toliaregiškumą.

Aš nedarysiu jokių išvadų. Man, o manau ir jums, šių trijų Angelos Merkel portreto štrichų pilnai pakanka, kad suprasti kas vyksta.

Vėlesnė autoriaus publikacija šia tema: http://lebionka.blogspot.lt/2016/09/toliau-tapomas-angelos-merkel-portretas.html

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
12   0
Komentarai: 1
1. Anonimas 2018-05-06 21:58:12

kam cia tiek rasliavos? seniai visiem aisku jog vokietijoj apie zydus arba gerai arba nieko.. o cia pirstu baksnoja i merkel lygtai kas nors kitaip galetu buti

5 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Ekspertas: Europos Tarybai Lietuvos ūkininkai nereikalingi
Skerdynės Niurnberge: kalėdinėje mugėje papjautos trys moterys (1)
ES atsisakė bausti Rusiją už incidentą Kerčės sąsiauryje
Europos Tarybos susitikimas gruodžio 13-14 dienomis: dienotvarkė, problematika
Analitikas: Lietuvos sankcijos prieš Rusiją — lyg anekdotas
Islamo teroristo išpuolis Strasbūre: islamo teroras - valdžios ginklas prieš piliečių nepasitenkinimą
Prancūzijos p-rezidentas tariasi su protestuotojais / Президент Франции пошёл на встречу протестующим
Protestai Prancūzijoje rodo europietiško valdymo problemas / Протесты во Франции вскрывают проблемы европейского управления
Geltonųjų liemenių revoliucija (1)
Du viename: Brežnevas = Merkel
Makronas - ES žlugimo šauklys (2)
Europiečių šeimos ardymo anatomija: rasistinis fondas „Amadeus“ ir jo steigėja Anetta Kahane
Italija stabdo migrantų gelbėjimo operaciją „Sofiją“ ir diegs naujas išlaipinimo taisykles
Prancūzija: Demokratijos krachas tampa įmanomu (3)
Merkelės paveldui gręsia peržiūra / Наследие Меркель – под угрозой пересмотра
Ukraina. Pagal Anatolijų Šarijų. Nr.1 (2)
Latvijos parlamentas nepatvirtino JT globalios migracijos pakto (1)
Norvegijos vaikų prekybos mafija "Barnevernet" pagrobė amerikiečių kilmės vaiką
Bulgarija nepasirašys JTO globalaus migracijos pakto. Lietuvos seimas išdavė lietuvių tautą (1)
Mano klausimas Vokietijos Bundestago deputatui Armin-Paulus Hampel: ar gali alkoholikas ir idiotas vadovauti ES? (2)
Rusija pasirengusi dialogui su Lietuva, pareiškė Matvijenko (3)
Nuo Makrono iki Šimašiaus: liberastų tikslas vienas - apvogti liaudį (2)
Gatvių mūšiai Paryžiuje. Revoliucija? Socialinė?..
Ramūnas Alaunis: Ukrainos – Rusijos karinis incidentas Kerčės sąsiauryje. Kas ir kodėl suplanavo provokaciją?

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI