Mero rinkimai Šilalėje - Užtenka jiems mulkinti žmones (0)

Petras Dargis
+ 0 - 0
Autorius: Petras Dargis
Šaltinis: http://petrasdargis.lt/rasinia...
7533-03-14 (2015 m.), skaitė 3449
0

mepzenis2.jpg

Algirdas MEIŽENIS, teisininkas:

Pats naujausias nuotykis iš valdančiosios koalicijos gyvenimo. Jis atsitiko tuoj pat po savivaldybės tarybos rinkimų, kai dar nebuvau spėjęs gerai suvokti, kas iš tiesų įvyko. Jeigu nesitikėjai, kad tave išrinks į tarybą, labai sunku patikėti, kad jau esi išrinktas. Bet labiausiai nudžiugino tai, kad Vytautas Jucius išėjo į antrą mero rinkimų turą. Tikroji kova dar tik prasideda. Arba visa valdžia konservatoriams, arba išsirinksime Vytautą Jucių ir pradėsime permainas. Bet mano darbas labai nesikeičia – kaip ėjo žmonės, taip eina pagalbos. Valdžios nuskriaustųjų srautas dar nemažėja.

Paskutinė naujiena tokia: dvi pedagogės dalyvavo viešajame konkurse mokyklos direktoriaus pavaduotojos vietai. Viena turi reikalaujamą 5 metų stažą, kita jo neturi ir iš tiesų net negalėjo dalyvauti konkurse. Kaip manote, kuri laimėjo konkursą? Aš dar nepasakiau, kad ta, kuri neturi reikiamo stažo, yra labai artima vienam valdančiosios koalicijos žmogui… Dabar viskas aišku, ar ne? Puse balo laimėjo valdžios statytinė. Šilalėje laimi tie, kurie arčiau koalicijos lovio.

Ne pirmas žmogus šitaip apgautas, atrodo, galėčiau priprasti. Bet negaliu niekaip susitaikyti. Pamatau cinizmą ir negaliu nesipiktinti. Kartais viskas atrodo beprasmiška: galiu padėti apsiginti vienam, antram ir trečiam žmogui, bet valdžios cinizmo nuo to nei kiek nesumažės. Nuskriaustieji kaip ėjo, taip eis. Ir pas mane, ir pas Vytautą Jucių, ir pas Remigijų Žemaitaitį. Dabar galvoju: kas iš to, kad išrinko mane į rajono tarybą, kas iš tų mano laimėtų balsų, jeigu mes negalėsime paimti valdžios ir nutraukti akivaizdžios savivalės?

Naujoji valdžia dar neišrinkta. Nėra mero – pačios svarbiausios figūros, savotiško „prezidento“, kuris jau galės nepaklusti visai tarybai, jeigu ta eis prieš visuomenę. Naujasis meras, kurį rinksime kovo 15 dieną, turės daug didesnius įgaliojimus, negu dabartinis. Ar jis iš tiesų bus rajono žmonių, ar vėl – tik valdančiosios grupuotės? Štai kur esminis klausimas!

Būtų naivu tikėtis, kad konservatorių statytinis staiga pasikeis ir po rinkimų ims dirbti tiems, kurie dabar bėga pagalbos pas mane arba pas Vytautą Jucių. Tikiuosi, visi, kurie jau balsavo už mane ir manimi pasitiki, į konservatorių kandidatą lūkesčių nededa. Esu tikras, kad jie balsuos už Vytautą Jucių. Dėkoju visiems savo rinkėjams, tačiau dėl bendro reikalo noriu prašyti dar daugiau: mūsų pergalei jau neužteks pabalsuoti pačiam. Dabar jau reikia ir jūsų draugų, ir jūsų vaikų ar tėvų balsų. Iki rinkimų dar laiko yra, kvieskim visus, kurie dar abejoja. Neleiskime plisti šmeižtams, kurie jau paleisti ant Vytauto Juciaus. Vytautas Jucius – doras žmogus, dorai dirba žmonėms, todėl patys žmonės turim stabdyti puolančius jį. Visi kartu mes juos tikrai sustabdysim, mes pažabosim korupciją ir neleisim daugiau iš savęs tyčiotis. Užtenka jiems mulkinti žmones.

Už mūsų merą, už Vytautą, už teisingesnę ir žmoniškesnę valdžią!

50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
0   0
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto"
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (5)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (1)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko
Nusavintas ir palaidotas „Snoras“
Rusijos Federacijos URM pranešė, kad JAV-os iš "izoliuotos" Rusijos nupirko jau trečią suskystintų dujų tanklaivį
Replika Ainiui Gurevičiui. Kriminalinių naujienų redaktoriui
Lietuvos policija paskelbė karą šeimoms su vaikais
Gėjų "santuokų" norintis ministras Eimutis Misiūnas grasina Lietuvai baudomis
„Turniai lietufiai“ – ką yra?! (3)
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos (2)
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (3)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome (1)
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI