Izraelio futbolo komanda pakeitė pavadinimą Trampo garbei

Anonimusas
+ 4 - 1
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/world/20180514/5976485/israel-futbolo...
7536-05-14 (2018 m.), skaitė 123
1

Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka
Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Vienas iš pagrindinių Izraelio futbolo klubų, dėkodamas JAV prezidentui už "meilę ir paramą", įtraukė į savo pavadinimą jo vardą

VILNIUS, gegužės 14 — Sputnik. Vienas iš pagrindinių Izraelio futbolo klubų, Jeruzalės "Beitar", paskelbė, kad vertindamas JAV prezidento Donaldo Trampo nuopelnus jo gimtajam miestui keičia savo pavadinimą.

Apie sprendimą nuo šiol vadintis "Beitar Trump Jeruzalem" komanda pranešė savo Facebook paskyroje JAV ambasados ​​perkėlimo į Jeruzalę išvakarėse.

"Futbolo klubas "Beitar", būdamas vienu iš labiausiai pastebimų miesto simbolių, laimingas, kad gali pareikšti atsakomąjį garbingą gestą prezidentui už jo meilę ir paramą. Pirmininkas ir savininkas Eli Tabib kartu su vykdomuoju direktoriumi Eli Ochana nusprendė pridėti prie klubo pavadinimo JAV prezidento, kuris sukūrė istoriją, vardą", — teigiama pareiškime.

"Beitar", kuris tapo žinomas dėl daugybės pergalių nacionaliniuose čempionatuose ir nesuvaldomo savo gerbėjų būdo, giria Trampą už sprendimą nepaisant tarptautinio konsensuso pripažinti Jeruzalę "amžinąja Izraelio sostine".

Beveik visas likęs pasaulis vis dar laiko miesto statusą viena iš pagrindinių Artimųjų Rytų konflikto problemų, kuri turi būti sprendžiama susitarimais su palestiniečiais, kurie pretenduoja į rytinius rajonus ir istorinį Jeruzalės centrą, atimtą Izraelio iš Jordanijos 1967 metais ir vėliau aneksuotą. 


4   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Anonimas 0 0
2018-05-14 15:41:11

ui, ui, ui .....

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito