Ukrainos MIP: parengti teroro aktą Nadeždai Savčenko padėjo rusai

Autorius: Infa.lt Šaltinis: http://infa.lt/22505/ukrainos-... 2018-05-14 10:00:43, skaitė 486, komentavo 1

Ukrainos MIP: parengti teroro aktą Nadeždai Savčenko padėjo rusai

nadezda-savcenko.jpg

Ukrainos teisėsaugininkai nustatė vardus ir pareigas tų rusų pulkininkų , kurie duodavo ginklus deputatei Nadeždai Savčenko, kad įvykdytų teroro aktą Kijevo centre. Apie tai, praneša „Украинская правда“, pareiškė generalinis prokuroras Jurijus Lucenko, pasisakydamas Ostroga Rovensko srityje „Ostrog forum – 2018“ renginyje.

„Po orumo Revoliucijos mes visi gyvename trijų karų sąlygomis. Pirmasis akivaizdus – tai karas su rusų okupantais ir prorusiškais separatistais Donbase, – pareiškė generalinis prokuroras. – Prieš mus kariauja ne tik 40 tūkstančių ginkluotų separatistų-teroristų, ne tik tūkstančiai rusų armijos karininkų, kurie jiems vadovauja – aš tą tvirtinu oficialiai. Mes Nadeždos Savčenko suplanuoto teroro akto atveju įrodėme, jog konkretūs Rusijos Federacijos pulkininkai išduodavo jai ginklus teroro akto rengimui Ukrainos sostinės centre“.

„Mes žinome šiuos pulkininkus pavardėmis, pagal jų priedangos-vardus, pagal jų pareiginius laipsnius ir t.t.“, – papildė jis.

Ar tai reiškia, kad mūsų Neliečiamoji Plieninė Raudonoji Tulpė Magnolija Bestija Fyfa Kiaulės Akimis sudegė?

O kartu su ja sudegė ir Visasąjunginės Komunistinio Jaunimo Organizacijos vykdantysis sekretorius, LR Ukrainos reikalų ministras - Linas Linkevičius: