Landsbergizmas, marksizmas, kretinizmas ir lietuviškas konservatyvizmas

Algimantas Lebionka
+ 12 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/05/landsbergizmas-kapitaliz...
7536-05-14 (2018 m.), skaitė 261
1

https://4.bp.blogspot.com/-Dy9ksi023Jc/Wvj_vngHopI/AAAAAAAAJyQ/zt94GJG02A4L3BS1rJGkgRtCxSKXHsirwCLcBGAs/s1600/6.jpg

Jeigu Žanas Klodas Junkeris galvoja, kad jis vienintelis yra Karlo Markso apologetas ES, tai jis labai klysta. Yra nuo jo į rytus dar vienas užkietėjęs, labai panašus į jį pagal sutriošimo lygį ir mąstymą veikėjas, buvęs marksizmo dėstytojas, kuris gyvena Lietuvoje. Dar ten yra Markso ekonominių idėjų diegėja sovietiniuose kibutsuose, slapyvardžiu Magnolija, ES rusofobe Nr.1 vadinama. Taigi, į Rytus nuo Junkerio – veikia puikus rusofobų-marksistų duetas.
 

GERMANY-POLITICS-HISTORY-MARX-640x480.png

Žinia, proletarų žiaurus išnaudojimas, marksistų-teoretikų įdiegtas Lietuvoje, sukūrė puikias sąlygas sparčiai pridedamosios vertės generacijai ir kapitalo kaupimui. Tai būdinga visoms postsovietinėms respublikoms, turinčioms tvirtus marksizmo kadrus. Gerai išmanydami K.Markso politinę teoriją, lietuviški marksistai puikiai supranta, kad reikia žūt-būt neleisti vienytis išnaudojamiesiems proletarams ginti savo interesus, jungtis į profesines sąjungas, į politines partijas, todėl partinę sistemą jie pavertė parodija, pigiai perkamu marionečių teatru. Suprantama, kad tokiame marionečių balagane egzistuoja tik kapitalistų-išnaudotojų interesai.

Puikų pavyzdį, koks nesusipratimas yra buvusių sovietinių respublikų politinės partijos, pateikia garsus Ukrainos publicistas Eduardas Hodos savo „Chazarų kaganato naujienose“. Jis pasakoja apie Ukrainos oligarcho Vadimo Rabinovičiaus įsteigtą partiją „Za Žytia“ (Už gyvenimą) ir šį veikėją.

https://youtu.be/4sT7eFbQ958

Lietuvoje mes turime savo Abramovičiaus partijos repliką, partiją-nesusipratimą, vadovaujamą aukščiau minėto Marksizmo teoretiko senelio ir jo ultraliberalo anūko. Ši ultra-liberali globalistinė partija melagingai save pristato „konservatoriais, tautininkais, krikščionimis ir pan.“, nors, sprendžiant iš gegužės 12 dieną įvykusio jų suvažiavimo, su krikščioniškomis, tautinėmis ir konservatyviomis vertybėmis bendrą turi tik pavadinimą, dar senelio šlipsą.
 

suvaziavimo-akimirka-5362286ff3c53.jpg

tevynes-sajungos-suvaziavimas-57401e156c126.jpgŠi nuotrauka - geriausia vimdančioji priemonė apsinuodijus

Ukrainos Oligarchas Rabinovičius turi nusipirkęs du televizijos kanalus, kitas MIP – iš čia jo galybė temdyti ukrainiečių protus. Tas pats vyksta ir Lietuvoje su minėtais senelio-anūko sindikato valdomais ultraliberaliais „konservatoriais“, kuriuos šie pavertė nemastančiais kretinais, užhipnotizuota kvailų avinų banda.


12   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Anonimas 6 0
2018-05-14 11:07:45

Lebionka, nejaugi neskiri isverstaskuriu? Kodel vadini marksistais tuos, kurie su Markso idejomis nieko bendro neturi, o i Komunistu Partija stojo tik asmenines naudos vedami? Tokie zmones ir pupkinui i subine sulystu, jei tik galetu ir butu is to jiems naudos? Bet jau prisimink a.a. Kuolelio zodzius, ka jis apie tokius zmones sake ir rase.....

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito