Dalia Grybauskaitė - sovietinis vadovas blogiausia ta žodžio prasme (7)

Anonimusas
+ 38 - 1
Autorius: Anno
Šaltinis: https://www.rubaltic.ru/articl...
7536-05-16 (2018 m.), skaitė 2838
7


Su kiekviena diena gyventi vis smagiau!

Slapto Dalios Grybauskaitės susirašinėjimo, kuriame ji bando paveikti parlamento darbą savo interesams ir reikalauja "užkimšti gerklę" nepageidaujamam žurnalistui, sukėlė bangą atviravimų iš ponios "geležinė Pribaltikos ledi" buvusių kolegų apie jos valdymo stilių. Grybauskaitė kaltinama autoritarizmu. Lietuvos prezidentė turi visus blogiausius išeivio iš vėlyvojo tarybinės nomenklatūros periodo bruožus: grubumas, neprincipingumas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, keliaklupsčiavimas prieš viršininkus ir chamiškas elgesys su pavaldiniais.

Lietuvą jau kelias savaites purto skandalas dėl slapto prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Lietuvos liberalų sąjūdžio buvusio lyderio Eligijaus MASIULIO korespondencijos paskelbimo, dabar kaltinamojo baudžiamojoje byloje dėl kyšininkavimo.

Iš korespondencijos matyti, kad Grybauskaitė per Masiulį daug bendravo su koncernu "MG Baltic" - pagrindiniu Lietuvos liberalų rėmėju. Dėl didelio masto kyšio iš "MG Baltic" gavimo Masiulis kaip tik ir kaltinamas. Kada 2016 m. kilo skandalas dėl Liberalų sąjūdžio, Lietuvos prezidentė garsiau nei visi kiti pareikalavo padaryti galą politinei korupcijai ir Lietuvos valdžiai atsikratyti oligarchų įtakos.

Dabar, iš paskelbto LRT susirašinėjimo ir vėlesnių buvusių aukšto rango pareigūnų išpažinties seka, kad ji , Grybauskaitė, pati palaikė "MG Baltic" ir pareikalavo už tai iš Masiulio ir jo rėmėjų atsakomųjų meilikavimų.

Viename laiške Grybauskaitė informavo Liberalų lyderį, kad Seimas nori sukūrti komisiją, kuri "ištirtų spaudimą teisėsaugos organams", nurodydama, kad tai pagal "formuluotę" tai yra nukreipta prieš ją ir paprašė draugišką frakciją šito nedaleisti.

Kitame laiške Dalia Polikarpovna pareikalavo užkimšti burną žurnalistui Tomui Dapkui iš "MG Baltic" priklausančio LNK televizijos kanalo , kritikavusiam prezidentinį kandidatą į generalinio Lietuvos prokuroro postą.

Grybauskaitė bando išsivinioti iš po ją užgriuvusios skandalo lavinos standartiniu jai būdu. Išsisukinėdama ji sako, kad jos laiškai buvo ne taip suprasti, kad ji yra už visišką žodžio laisvę, kontaktavo su "MG Baltic", kad apsaugoti juos nuo kišimosi į politiką ir korupciją, ir visa kas vyksta dabar - tai oligarchų sąmokslas prieš Presidente, nes tik ji viena su jais ir kovoja.

Tačiau "atsimazinti" Grybauskaitei nepavyksta: jos pasiteisinimai skęsta vis naujų ir naujų liudijimų sraute.

Žurnalistai daro pareiškimus, kad prezidentės administracija daro Lietuvos žiniasklaidai spaudimas tiesiogiai ir per specialias tarnybas, o buvęs Valstybės saugumo departamento vadovas patvirtino: VSD tapo politiniu Dalios Grybauskaitės įrankiu.

Tas pats Tomas Dapkus, kurį Presidente susirašinėdama su Masiuliu pavadino "lojančiu šunim" ir reikalavo "sudrausminti", pagilino skandalą istorijoje tuo, kaip D. Grybauskaitė stato į teisėjų ir prokurorų postus savus žmones, kontroliuoja per juos teisminę valdžią ir "suėda" nepageidaujamą spaudą.

"Kaip liudija buvęs vyriausias "Lietuvos žinių" redaktorius, kada aš ten dirbau, po kelių mano kritinių straipsnių prieš VSD, verslo grupės vadovui, kuriai priklauso laikraštis, paskambino iš Prezidentūros rūmų ir pareikalavo mane atleisti. Nepašalinti straipsnių, nesustabdyti manęs, bet tiesiog atleisti. Prezidento rūmuose dabar progresas ! Po to, kai koncerno prezidentas perdavė reikalavimą redaktoriui, ir jis atsisakė tai padaryti buvome atleisti mes abu", - rašo Dapkus atvirame laiške "Facebook", atsakydamas "į nutekintą" VSD pažymą, kur žurnalistas vadinamas šantažuotoju, už kurio stovi " MG Baltic ".

Tuo tarpu buvęs Valstybės saugumo departamento vadovas pripažino: pažymos apie Dapkų "netekinimas" skandalo su Grybauskaite įkarštyje ir jos reikalavimų "sutramdyti" žurnalistą negali būti sutapimas.

Pagrindinė šalies spec. tarnyba dalyvauja vidaus politinėje kovoje prezidentės pusėje.

Be to, eks-direktorius Gediminas Grina pažymi, kad istorijoje su "MG Baltic Valstybės saugumo departamento aiškiai viršijo savo įgaliojimus, perėmęs policijos funkcijas. Ir kas stovi už VSD? Valstybės vadovas.

Pastarųjų savaičių apreiškimų yra daugiau nei pakankama skelbti apkaltą Grybauskaitei, todėl Lietuvos politikai taip draugiškai puolė prezidentę, kaltindami Dalią Polikarpovną tokiomis už kurias neteisiama, bet labai negražiomis nuodėmėmis kaip autoritaritarizmas, grubumas, chamiškumas, polinkis intriguoti.

Grybauskaitė kėlė savo balsą ant savo kolegų, pylė įžeidinėjimus, skleidė diskredituojančius juos gandus. Lietuviams ši informacija nėra nauja. Apie prezidentę tai ir anksčiau žinojo.

Pakanka prisiminti ex-ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus skundus, kad D. Grybauskaitė perpasakoja gandus pletkus apie jo vyriausybės korupcija tiems vakarų lyderiams, kurie turėjo netrukus susitikti su Butkevičium.

Arba pasakojimai prezidentės ex-patarėjo Lino Balsio apie tai, kaip Grybauskaitė slopino kritiką apie savę mėgstamą Lietuvos žiniasklaidoje, tiesiogiai grasindama šios žiniasklaidos savininkams.
Arba nuostabi jos frazė: "... man nerūpi, ką galvoja ekonomikos ministras, mane domina, kaip jis atlieka mano reikalavimus”.

Arba Rusijos amdasadoriaus Aleksandro Udacovo įgaliojimų pristatymas, kurį Dalia Polikarpovna pasitiko žodžiais: "Jūs dar nepaspringote lietuvišku pienu ? Aš jūsų klausiu! "

Taip kad nauji atviravimai tik atšviežino seną temą apie ne pačias maloniausis asmenines "Geležinės Pribaltikos ledi" savybes ir jos savotišką valdymo metodą.

Dalia Grybauskaitė po tokių apreiškimų apie jos elgesį ir vadovavimo stilių atrodo ne kaip euroįietiškas demokratijos lyderis, o kaip tipiškas "sovietinis" vadovas blogiausia šia žodžio prasme.

Grybauskaitė - tai partinės nomenklatūros puvimo produktas vėlyvoje Tarybų Sąjungoje. Ji savyje apjungia tipiško partaparatčiko savybes iš stagnacijos ir perestroikos laikotarpio. Įstatymų nepaisymas ir piktnaudžiavimas tarmybiniais oficialiais įgaliojimais kaip neatimama "pono teisė". Autoritarinis santykių su pavaldiniais stilius ir kitais nuo jos priklausomais žmonėmis. Grubus. Chamiškumas. Kito nuomonės nepaisymas. Niekinantys kreivi žvilgsniai. Kalbėjimas pakeltais tonais. Keliaklupsčiavimas prieš viršininkus: užtenka prisiminti, kaip D. Grybauskaitė įsimylėjusiu žvilgsniu žvelgė į JAV prezidentą Trampą, kai jis įžeidė ją tiesiai į akis, sakydamas, kad "tik labai tupi žmonės nenori turėti gerų santykių su Rusija."

Baimė prieš nepriklausomą spaudą, jos veiklos skaidrumas, laisvas bendravimas su žurnalistais. Tuo Jos ekscelencija yra ypač gerai žinoma. Lietuvoje iš TV eterio pašalinamos laidos ir buvo išimami iš spaudos tyrimai apie sovietinę ponios prezidentės praeitį, po to Grybauskaitė su skandalu su paliko Latvijos televizijos studiją, kurioje vedantysis uždavinėjo ne iš anksto suderintus klausimus, dar pabėgo nuo Rusijos filmavimo grupės, kuri norėjo paimti iš jo komentarą.

Dalia Polikarpovna - tai direktoriaus pavaduotoja švietimo darbams iš Brežnevo eros, rajono centro partijos komiteto sekretorius, kadrų skyriaus viršininkė tekstilės gamykloje - kas tik nori, bet ne demokratiškai išrinktas Europos politikas.

"Sovdepinę" D. Grybauskaitės esmę išduoda viskas: nuo bendravimo su kitais manieros iki veido išraiškos ir šukuosenos. Natūrali jai aplinka ne Jevrosojūzo ir NATO vėliavos, o tribūna iš Karelijos beržo medienos, ant kurios grafinas su vandeniu, o už jos raudona vėliava ir Iljičiaus biustas.

Su tokiomis dekoracijomis Presidente ir turėtu pasirodyti, kad nebūtų klaidinami aplinkiniai. Nes Lietuva karaliauja karikatūrinis "savokas" ir valdo Dalios Polikarpovnos sovietinis stilius.

97% Plius 97% Plus
3% Minus 3% Minus
38   1
Komentarai: 7
7. KKK 2018-05-21 02:47:48

70 000 000 gyventojų Vokietijoje spectarnybos kasmet vykdo maždaug 17 tūkst. privačių asmenų sekimų.
2 850 000 vos sukrapštančioje KKKonstitucingumo tvirtovėje kasmet išduodama apie 170 000 leidimų šnipinėti piliečių susirašinėjimą, pasiklausinėti asmeninių pokalbių.
Tokie dalykai Mėlynąjai Sarafanei neužkliūna.
Nes Ji, suprantama, Ne Prie Ko.

1 1
6. Prisiminiau 2018-05-21 02:46:35

Kai persekiojo G. Kildišienę, R. Karbauskį ir jo šeimą, net sms žinutes viešino, tai visos šios vsd ir kitos tulpės bei lingės jokio žmogaus teisių pažeidimo nematė. O juk visi Lietuvos piliečiai turi tas pačias piliečio teises.

2 0
5. Nora 2018-05-21 02:38:42

Prezidentė nėra PRIVATUS asmuo. Laiškuose yra PREKYBOS POVEIKIU požymiai. Masiulis buvo jos įrankis. MG poveikis nebuvo laiku užkardytas. Būtina tirti nuodugniai. Be to Prezidentė MELAVO,kad SERVERIAI neišsaugoti. Serveriai galėjo būti tik tyčia SUNAIKINTI . Valstybinio turto naikinimas užtraukia BAUDŽIAMĄJĄ atsakomybę.

1 0
4. vladas lukosevicius 2018-05-18 05:05:32

KODĖL  LR  SEIMUI  NAUDINGA   KGB  PROSTITUTĖ  PREZIDENTO  POSTE  ?

 PASIŽIŪRĖKITE KAIP LRGP  IR  LR  SEIMAS  DANGSTO GRYBAUSKAITĖS NUSIKALSTAMAS VEIKAS .
Pateikiau  LR  Seimui  ir   LRGP  nenuginčijamus  irodymus  ir  pelnytai   išvadinau Grybauskaitę  prostitute ir apkaltinau tyčiniu dokumentų klastojimu ,  bendradarbiavimu  su  KGB  ,  nusikaltimų  dangstymu  bei karo kurstymu .

Kodėl  nepradeda  tyrimo  ?
Bijo jog teks oficialiai kreiptis jog Ždanovo universitetą  ir  Rusijos  federaciją   , kad atsiūstų jos  KGB  ir  universiteto  bylas .

Viskas  išviešinta  mano  facebook  sienoje.

https://www.facebook.com/vladas.lukosevicius1/posts/1804714209563505

 

PROSTITUTĖ  TAI  NE  PROFESIJA - TAI  MORALINIS  VEIDAS.

3 0
3. Anonimas 2018-05-17 18:39:50

vis tik - kažkokia sunkiai iš vis įskaitoma prorusiška propaganda. Gerbiu ir gerbsiu nuomonių įvairovę ,bet šitokiu lygiu ....Vnž. linkiu  stipriai padirbėt profesionalumo linkme. 

0 6
2. Anonimaszzz 2018-05-16 21:51:49

Ko čia stebėtis,tai tik eilinė,sakandalinga turgaus boba.Ir jos visos tokios ES vadovybėje.Europa už šių bobų pridarytas kvailystes turės labai brangiai sumokėti.ES tokie patys aparačikai iš komunistinės nomenklatųros.Tereikia pasiklausyti jų leksikos ir pamatai,kad jie visi vieno sukirpimo.

11 1
1. ALGĖ 2018-05-21 02:51:22

Lietuvą būtina išvalyti nuo brudo

2 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Homoseksualistų ministeris Eimutis Misiūnas nesupranta, kuo ugniagesys skiriasi nuo sporto klube prakaituojančio vištgaidžio
Lietuvos elitistas Marius Jovaiša įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau Eugenika nugalės visame pasaulyje ir asocialai nebesidaugins (1)
A. Landsbergienės darželiai pašiurpino politikus (2)
Mirė Lietuvos režisierius Eimuntas Nekrošius
Agnė Matulaitė: Budeliai daug uždirbdavo, būdavo atleidžiami nuo atsakomybės galvoti ir… slepiami nuo visuomenės (1)
Algimantas Rusteika: Ir kas dabar bus? (3)
"Miško brolių" vadas pripažintas Lietuvos valstybės vadovu (1)
Lietuvos išdavystė! Judai, buvę komunistai, ketina pasirašyti Lietuvai pražūtingą Globalų migracijos paktą! (6)
Seimo kadencijos pusiaukelė ― dveji metai politinių rietenų ir tuščių reformų? (1)
Kova be taisyklių: konservatoriai ir "valstiečiai" destabilizuoja padėtį Lietuvoje (1)
Šakalienė: jaučiuosi kaip košmariškame sapne (5)
Itariama, kad policija ne tik neteisėtai sulaikė, bet ir kankino žmogų (2)
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo (2)
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas (2)
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“ (3)
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (3)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI