Juodašikniai siautėja

Anonimusas
+ 15 - 0
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/nuomos-konf...
7536-05-16 (2018 m.), skaitė 584
4

Juodašikniai jau siautėja Lietuvoje .

Pakistaniečio ir lietuvės šeimai butą išnuomojusi Vaida Vaitkevičiūtė šiandien liko be buto, be pinigų ir dar turi mokėti mokesčius už nepageidaujamų nuomininkų komunalines paslaugas. Butą užėmęs Imranas Azizas kraustytis nė nesiruošia, o atėjus pakeisti spyną – kibo savininkams į atlapus.

Šiuo metu nepageidaujamų nuomininkų skola siekia jau daugiau kaip 1500 eurų.

Taigi ATVYKĘS EKONOMINIS ....... TURI DIDESNES TEISES, NEI TU LIETUVOS PILIETIS Į SAVO NUOSAVĄ TURTĄ, NORS KONSTITUCIJOJE RAŠOMA, KAD NUOSAVYBĖ NELIEČIAMA ........ TIK NE LIETUVIAMS ŠIS MŪSŲ KONSTITUCIJOS STRAIPSNIS....

Lietuvos pilietis iškart būtu baudžiamas, o šitam nieko? Teisesauga ir policija yra ra$istai lietuvių atžvilgiu .

Besmėgenė prostitutė susidėjo su valkata beždžione, kuris pripasakojo pasakų ir kas žiauriausia, dar ta bežionė gavo LT pulietybę. Kur ritamės?

Buto savininkė tai pat kalta nes ji priima ne-baltuosius ir padeda jiems ne savo žemėje leisti šaknis ,jinai padarė nusikaltimą baltosios rasės ir tautos atžvilgiu , o dabar pati verkia aceit ja išnaudoja tegu dabar toliarastė mėgaujasi multikulturizmo ir toliarastijos privalumais man visiškai jos negaila , o labiausiai gailą tų žmonių kurie gyveną kaimynystėje su ta bezdžionę ir turi stebėti pajuodusi snuki .

Taigi tik tik rasinė idėja gali užtikrinti mūsų Nacijos išlikimą ir dorą ateitį. Rasė yra tautiškumo pamatas, be jos, mes esame pasmerkti pražūčiai.


15   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 4

4. Jonas 5 0
2018-05-16 16:28:49

 Kalba  žmonės kad  toji pajuodelio sugulovė yra lenkė, lietuvių neonacistai hitlerio garbintojai, zombiai užzombintomis smegenimis  skiedžia kad ta boba yra lenkė slavu kilmės  ir lietuvių tai ne liečia ,tačiau esmė tokia .Koks skirtumas lenkė ar lietuvė faktas kad ji baltoji . Tai yra degeneratė išsigimelė baltosios rasės Užduokime klausimą: Ar Baltoji Rasė Verta Išgelbėjimo? Jei Taip,tai kodėl?Kitaip sakant,mes nesiorientuojam į viską,kas save vadina Baltosios Rasės dalimi,o tik į mažą,neužteršta arba užteršta netotaliai kiekį žmonių,kurie turi aukštą,evoliucijos pasekoje išsivysčiusi potencialą,į klausimą ar tokie žmonės verti gelbėjimo,be jokios abejones atsakome - TAIP.Visi baltieji žmones kokios bebutume tautybės rusas žydas  lenkas ar lietuvis esame genetiškai artimi viens kitam esam viena rūšis - baltieji žmones .Tauta yra rasės dalis. Ištikimybė savo rasei negali būti varžoma geografinėmis ir nacionalinėmis sienomis. Jeigu žmonės tai supras – nebebus daugiau brolžudiškų karų.
 

3. Šturmuotojas 10 0
2018-05-16 09:05:36

Tegul džiaugiasi dar, kad nenudūrė dar pakistanietis. Visi girdėjot, koks eilinis musulmono išpuolis buvo prieš kelias Paryžiuje... Žmonės vadinkit mane išprotėjusiu ar kuo, bet ES pagrindinis tikslas yra išnaikinti tautas, išnaikinti vertybes, kultūras, net kalbas ir viską kitą ir sukurti vieną viso Pasaulio valdžią, kad tik maža žmonių grupė absoliučiai viską valdytų. Ir dabar matom šiandieniniame Pasaulyje, kaip tai vyksta... Prileidžia mulusmonų, ir mes negalim to atsisakyti, nes ES sankcijom mums grasins!!! Skatiną pyda_rizmą, vyrų moteriškėjimą, bendrą žmonių bukinimą, su švietimo sistemos naikinimu ir kuo daugiau palinksminimų ir šou žmonėms... Prostitucijos skatinimą(moterų žeminimą, narkottikų legalizavimai, šeimos kaip vertybės sumenkinimas ir naikinimas, materializmo kaip naujos religijos išaukštinimas(kiekvienas jaunuolis nori naujo telefono, o ne kažko naudingo protingo sužinot ar išmokti). Tiesiog apsižvalgykit, pasižiūrėkit atmerktom akim, ką mums davė ta ES ir kur tai vedą! Tik į degradavimą, kaip ir sovietų sąjunga!!!
 

2. Anonimas 4 0
2018-05-16 20:34:33

sssr degradacijos nebuvo. buvo zastojus. degradacija is kart prasidejo su "nepriklausomybe"

1. Anonimas 4 0
2018-05-16 20:38:07

sssr degradacijos nebuvo. buvo zastojus. degradacija is kart prasidejo su "nepriklausomybe" lietuviu sssr daugejo, iskrypeliu paradai nezygiavo

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito