Juodašikniai siautėja (4)

Anonimusas
+ 16 - 0
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://www.delfi.lt/verslas/n...
7536-05-16 (2018 m.), skaitė 912
4

Juodašikniai jau siautėja Lietuvoje .

Pakistaniečio ir lietuvės šeimai butą išnuomojusi Vaida Vaitkevičiūtė šiandien liko be buto, be pinigų ir dar turi mokėti mokesčius už nepageidaujamų nuomininkų komunalines paslaugas. Butą užėmęs Imranas Azizas kraustytis nė nesiruošia, o atėjus pakeisti spyną – kibo savininkams į atlapus.

Šiuo metu nepageidaujamų nuomininkų skola siekia jau daugiau kaip 1500 eurų.

Taigi ATVYKĘS EKONOMINIS ....... TURI DIDESNES TEISES, NEI TU LIETUVOS PILIETIS Į SAVO NUOSAVĄ TURTĄ, NORS KONSTITUCIJOJE RAŠOMA, KAD NUOSAVYBĖ NELIEČIAMA ........ TIK NE LIETUVIAMS ŠIS MŪSŲ KONSTITUCIJOS STRAIPSNIS....

Lietuvos pilietis iškart būtu baudžiamas, o šitam nieko? Teisesauga ir policija yra ra$istai lietuvių atžvilgiu .

Besmėgenė prostitutė susidėjo su valkata beždžione, kuris pripasakojo pasakų ir kas žiauriausia, dar ta bežionė gavo LT pulietybę. Kur ritamės?

Buto savininkė tai pat kalta nes ji priima ne-baltuosius ir padeda jiems ne savo žemėje leisti šaknis ,jinai padarė nusikaltimą baltosios rasės ir tautos atžvilgiu , o dabar pati verkia aceit ja išnaudoja tegu dabar toliarastė mėgaujasi multikulturizmo ir toliarastijos privalumais man visiškai jos negaila , o labiausiai gailą tų žmonių kurie gyveną kaimynystėje su ta bezdžionę ir turi stebėti pajuodusi snuki .

Taigi tik tik rasinė idėja gali užtikrinti mūsų Nacijos išlikimą ir dorą ateitį. Rasė yra tautiškumo pamatas, be jos, mes esame pasmerkti pražūčiai.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
16   0
Komentarai: 4
4. Jonas 2018-05-16 16:28:49

 Kalba  žmonės kad  toji pajuodelio sugulovė yra lenkė, lietuvių neonacistai hitlerio garbintojai, zombiai užzombintomis smegenimis  skiedžia kad ta boba yra lenkė slavu kilmės  ir lietuvių tai ne liečia ,tačiau esmė tokia .Koks skirtumas lenkė ar lietuvė faktas kad ji baltoji . Tai yra degeneratė išsigimelė baltosios rasės Užduokime klausimą: Ar Baltoji Rasė Verta Išgelbėjimo? Jei Taip,tai kodėl?Kitaip sakant,mes nesiorientuojam į viską,kas save vadina Baltosios Rasės dalimi,o tik į mažą,neužteršta arba užteršta netotaliai kiekį žmonių,kurie turi aukštą,evoliucijos pasekoje išsivysčiusi potencialą,į klausimą ar tokie žmonės verti gelbėjimo,be jokios abejones atsakome - TAIP.Visi baltieji žmones kokios bebutume tautybės rusas žydas  lenkas ar lietuvis esame genetiškai artimi viens kitam esam viena rūšis - baltieji žmones .Tauta yra rasės dalis. Ištikimybė savo rasei negali būti varžoma geografinėmis ir nacionalinėmis sienomis. Jeigu žmonės tai supras – nebebus daugiau brolžudiškų karų.
 

5 0
3. Šturmuotojas 2018-05-16 09:05:36

Tegul džiaugiasi dar, kad nenudūrė dar pakistanietis. Visi girdėjot, koks eilinis musulmono išpuolis buvo prieš kelias Paryžiuje... Žmonės vadinkit mane išprotėjusiu ar kuo, bet ES pagrindinis tikslas yra išnaikinti tautas, išnaikinti vertybes, kultūras, net kalbas ir viską kitą ir sukurti vieną viso Pasaulio valdžią, kad tik maža žmonių grupė absoliučiai viską valdytų. Ir dabar matom šiandieniniame Pasaulyje, kaip tai vyksta... Prileidžia mulusmonų, ir mes negalim to atsisakyti, nes ES sankcijom mums grasins!!! Skatiną pyda_rizmą, vyrų moteriškėjimą, bendrą žmonių bukinimą, su švietimo sistemos naikinimu ir kuo daugiau palinksminimų ir šou žmonėms... Prostitucijos skatinimą(moterų žeminimą, narkottikų legalizavimai, šeimos kaip vertybės sumenkinimas ir naikinimas, materializmo kaip naujos religijos išaukštinimas(kiekvienas jaunuolis nori naujo telefono, o ne kažko naudingo protingo sužinot ar išmokti). Tiesiog apsižvalgykit, pasižiūrėkit atmerktom akim, ką mums davė ta ES ir kur tai vedą! Tik į degradavimą, kaip ir sovietų sąjunga!!!
 

10 0
2. Anonimas 2018-05-16 20:34:33

sssr degradacijos nebuvo. buvo zastojus. degradacija is kart prasidejo su "nepriklausomybe"

4 0
1. Anonimas 2018-05-16 20:38:07

sssr degradacijos nebuvo. buvo zastojus. degradacija is kart prasidejo su "nepriklausomybe" lietuviu sssr daugejo, iskrypeliu paradai nezygiavo

4 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (3)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai. (1)
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (5)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (3)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (3)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime (1)
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys (1)
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą (2)
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI