“Landsgrybinės“ Lietuvos pasiekimai – oligarchai valdo Lietuvą (2)

Anonimusas
+ 13 - 0
Autorius: Linas Naujokas
Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018...
7536-05-16 (2018 m.), skaitė 566
2

Eligijus Masiulis atvėrė Lietuvos valdymo modelį, t.y oligachinį valdymo modelį, kurio kelis dešimtmečius niekas “nepastebėjo“. Masiulis pajutęs, kad gali būti panaudotas kaip auka, kuria bus pademonstruotas Lietuvoje “veikiantis“ teisingumas, nusprendė iš paskos nusitempti ir “Landsgrybinės gaujos“ narius.

“Žemgrobių partijos“ atstovas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas, spaudoje paskleidė kalbų apie žiniasklaidos priemonių licenzijų stabdymą, minėdamas verslo koncernui „MG Baltic“ priklausančias žiniasklaidos priemones.

Ir štai, Dalia Grybauskaitė radusi naują užtarėją, vieno turtingiausių lietuvių oligarcho, investicijų grupės RAZ vadovo, „Senukų“ įmonių asociacijos įkūrėjo ir prezidento Augustino Rakausko radijo stotyje “Žinių radijas“, išreiškė savo nuomonę:

„Dar aš kai pradėjau kalbėti apie oligarchinį įsigalėjimą Lietuvoje, tai kaip tik klasikinis oligarchų apibrėžimas ir yra, kada verslas susilieja su politika ir turi savo žiniasklaidos priemones savo interesams siekti, kurie ne visuomet atitinka viešo intereso. Tai matome klasikinį to pavyzdį būtent „MG Baltic“ veikloje“, – teigė Dalia Grybauskaitė

O kur nors vienas Dalios Grybauskaitės veiksmas, kad sustabdyti Lietuvoje oligarchų klestėjimą ir ubagų didėjimą? Ar tokia Lietuvos vizija, kai Lietuvą valdo keli oligarchai susiperkę žiniasklaidos priemones ir jomis manipuliuoja politikais ir visa visuomene?

Viskas daug metų buvo gerai, kol “Landsgrybinę“ gaują tos žiniasklaidos priemonės liaupsino ir plovė žmonėms smegenis apie aukštus “Landsdgrybinės“ gaujos reitingus.

Prasidėjo “žiurkių karas“, kuo jis baigsis pamatysime jau greitai. Dalia Grybauskaitė darosi niekam nebereikalinga, o nauji, į jos vietą pretendentai dabar ją “draskys į gabalus“ ir vaidins kokie jie šventi, žadėdami šviesų kapitalistinį – oligarchinį rytojų.

Štai mielieji ir subrandinome per nepriklausomybę oligarchinę Lietuvą, tiem kam pavyko prisivogti, tapo oligarchais, o tie kurie prie lovio nepapuolė, gavo palikti šalį ir laimės išvyko ieškoti į Europą. Tie kurie liko ubagauti, yra tos pačios žiniasklaidos nugesinti ir prigąsdinti puolančiais rusais.

Tai kaip mielieji ubagai, patenkinti kapitalistine santvarka?

Visa šita situacija primena ne per seniausius laikus, kai Nacistinės Vokietijos liaudies švietimo ir propagandos ministras Jozefas Gėbelsas pasakė: “Duokite man žiniasklaidą ir aš iš, bet kurios tautos padarysiu gyvulių bandą“.

Linas Naujokas

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 2
2. Mindė iš kaimo 2018-05-17 07:47:32

Dabar reikia Ukraimos oligarchų pavyzdžiu leisti susikurti baudžiamiesiems bataliomas, pulkams, suteise be teismo naikinti piliečius turinčius kitokią nei oligarchų propagandos skleidžiamą "vienintelę teingą" nuomonę. Fašistinės Vokietitijos nacistų pavyzdžiu leisti kurti privačias koncentracijos stovyklas, juose įkurdinant nepatenkintus Lietuvos piliečius, atlaivinat jų būstus atbėgėliams iš Afrikos ar kitur,   tuo sukuriant pavyzdinį lietuviškos demokratijos pavyzdį visai Europai ar net pasauliui.

2 0
1. Anonimas 2018-05-16 21:38:52

Kaip rusai sako "за что боролись, на то и напоролись". O juk ir stebėtis nėra ko. Ar galima tikėtis šioje šalyje kažkokio geresnio gyvenimo, jei klumpakojai savo rankomis, vadovaujami penktosios kolonos, sugriovė tai, ką LTSR laikais buvo sukūrę (kolūkiai, gamyklos, laivynas, atominė elektrinė, nemokamas švietimas ir med. paslaugos, pažangi ir paprastam darbo žmogui teisinga teisėsauga ir t.t.). Taip, taip, tai tie patys klumpakojai savanoriškai parsidavė kapitalui, rinko buržuazinius politikus, kurie priiminėjo buržujams naudingus įstatymus ir pildė jų kapšus, aišku ir savęs nepamiršdami. Ir dėl tokios jų veiklos jie neprieštaravo, tyliai emigravo, o likusieji dalyvavo buržuazinių rinkimų karuselėje, vėl rinko ir rinko, taip legimitizuodami šią valdžią. Jie neprotestavo, kaip graikai, nerengė reikšmingų streikų, nieko nedarė, tik tyliai verkšleno, matydami VMI suvestines apie lietuviškus kapitalistus, kurie kiekvieną minutę uždirba virš šimto eurų...vargšė ir nykstanti vienkiemių tauta...

3 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (2)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (3)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai. (1)
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (5)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (3)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (3)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime (1)
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys (1)
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą (2)
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI