“Landsgrybinės“ Lietuvos pasiekimai – oligarchai valdo Lietuvą (2)

Anonimusas
+ 13 - 0
Autorius: Linas Naujokas
Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018...
7536-05-16 (2018 m.), skaitė 428
2

Eligijus Masiulis atvėrė Lietuvos valdymo modelį, t.y oligachinį valdymo modelį, kurio kelis dešimtmečius niekas “nepastebėjo“. Masiulis pajutęs, kad gali būti panaudotas kaip auka, kuria bus pademonstruotas Lietuvoje “veikiantis“ teisingumas, nusprendė iš paskos nusitempti ir “Landsgrybinės gaujos“ narius.

“Žemgrobių partijos“ atstovas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas, spaudoje paskleidė kalbų apie žiniasklaidos priemonių licenzijų stabdymą, minėdamas verslo koncernui „MG Baltic“ priklausančias žiniasklaidos priemones.

Ir štai, Dalia Grybauskaitė radusi naują užtarėją, vieno turtingiausių lietuvių oligarcho, investicijų grupės RAZ vadovo, „Senukų“ įmonių asociacijos įkūrėjo ir prezidento Augustino Rakausko radijo stotyje “Žinių radijas“, išreiškė savo nuomonę:

„Dar aš kai pradėjau kalbėti apie oligarchinį įsigalėjimą Lietuvoje, tai kaip tik klasikinis oligarchų apibrėžimas ir yra, kada verslas susilieja su politika ir turi savo žiniasklaidos priemones savo interesams siekti, kurie ne visuomet atitinka viešo intereso. Tai matome klasikinį to pavyzdį būtent „MG Baltic“ veikloje“, – teigė Dalia Grybauskaitė

O kur nors vienas Dalios Grybauskaitės veiksmas, kad sustabdyti Lietuvoje oligarchų klestėjimą ir ubagų didėjimą? Ar tokia Lietuvos vizija, kai Lietuvą valdo keli oligarchai susiperkę žiniasklaidos priemones ir jomis manipuliuoja politikais ir visa visuomene?

Viskas daug metų buvo gerai, kol “Landsgrybinę“ gaują tos žiniasklaidos priemonės liaupsino ir plovė žmonėms smegenis apie aukštus “Landsdgrybinės“ gaujos reitingus.

Prasidėjo “žiurkių karas“, kuo jis baigsis pamatysime jau greitai. Dalia Grybauskaitė darosi niekam nebereikalinga, o nauji, į jos vietą pretendentai dabar ją “draskys į gabalus“ ir vaidins kokie jie šventi, žadėdami šviesų kapitalistinį – oligarchinį rytojų.

Štai mielieji ir subrandinome per nepriklausomybę oligarchinę Lietuvą, tiem kam pavyko prisivogti, tapo oligarchais, o tie kurie prie lovio nepapuolė, gavo palikti šalį ir laimės išvyko ieškoti į Europą. Tie kurie liko ubagauti, yra tos pačios žiniasklaidos nugesinti ir prigąsdinti puolančiais rusais.

Tai kaip mielieji ubagai, patenkinti kapitalistine santvarka?

Visa šita situacija primena ne per seniausius laikus, kai Nacistinės Vokietijos liaudies švietimo ir propagandos ministras Jozefas Gėbelsas pasakė: “Duokite man žiniasklaidą ir aš iš, bet kurios tautos padarysiu gyvulių bandą“.

Linas Naujokas

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 2
2. Mindė iš kaimo 2018-05-17 07:47:32

Dabar reikia Ukraimos oligarchų pavyzdžiu leisti susikurti baudžiamiesiems bataliomas, pulkams, suteise be teismo naikinti piliečius turinčius kitokią nei oligarchų propagandos skleidžiamą "vienintelę teingą" nuomonę. Fašistinės Vokietitijos nacistų pavyzdžiu leisti kurti privačias koncentracijos stovyklas, juose įkurdinant nepatenkintus Lietuvos piliečius, atlaivinat jų būstus atbėgėliams iš Afrikos ar kitur,   tuo sukuriant pavyzdinį lietuviškos demokratijos pavyzdį visai Europai ar net pasauliui.

2 0
1. Anonimas 2018-05-16 21:38:52

Kaip rusai sako "за что боролись, на то и напоролись". O juk ir stebėtis nėra ko. Ar galima tikėtis šioje šalyje kažkokio geresnio gyvenimo, jei klumpakojai savo rankomis, vadovaujami penktosios kolonos, sugriovė tai, ką LTSR laikais buvo sukūrę (kolūkiai, gamyklos, laivynas, atominė elektrinė, nemokamas švietimas ir med. paslaugos, pažangi ir paprastam darbo žmogui teisinga teisėsauga ir t.t.). Taip, taip, tai tie patys klumpakojai savanoriškai parsidavė kapitalui, rinko buržuazinius politikus, kurie priiminėjo buržujams naudingus įstatymus ir pildė jų kapšus, aišku ir savęs nepamiršdami. Ir dėl tokios jų veiklos jie neprieštaravo, tyliai emigravo, o likusieji dalyvavo buržuazinių rinkimų karuselėje, vėl rinko ir rinko, taip legimitizuodami šią valdžią. Jie neprotestavo, kaip graikai, nerengė reikšmingų streikų, nieko nedarė, tik tyliai verkšleno, matydami VMI suvestines apie lietuviškus kapitalistus, kurie kiekvieną minutę uždirba virš šimto eurų...vargšė ir nykstanti vienkiemių tauta...

2 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Vietoje miško – Kauno didumo NATO poligonas (1)
Silpnumas II
Europa nori susitaikyti su Rusija — o Lietuva? (1)
Jam reikia vykdyti tuos naratyvus, kuriuos, galbūt, jam reikia vykdyti
Vytautas Radžvilas: „Rinkimų preliudija nieko gero nežada“
Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje
Kalta be kaltės
Kuriozai ir nusišnekėjimai Merkel vizito metu (2)
V.Tomkus: nuo Atgimimo iki IŠSIGIMIMO (1)
R. Karbauskio atsakymas A. Juozaičiui (3)
Sasyskomis ir bulvytėmis free kvailelių tėvelių šeriami vaikučiai, mokyklose ir darželiuose atsisako sveiko maisto
R. Paksui advokatas S. Tomas: “Strasbūras nagrinėjo tik tą dalį, kurią parašiau aš. Tokiu būdu, jau 2006 m. tavo ir visų tavo debilų politinė karjera pasibaigtų“ (3)
Šimonytė stoja į prezidentinę kovą ir gali laimėti (8)
Lietuva tėvynę mūsų, tu didvyrių žemę
Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“ (2)
Apginkime šeimą! Renkami parašai prieš seksualinių mažumų eitynes
Žiniasklaidos atstovai — Lietuvos prezidentės ir konservatorių gynėjai, vienykitės! (3)
Visi — ginti prezidentės! (12)
Č. Iškauskas. Vilniaus senamiestis parceliuojamas lenkų naudai (1)
Partijos nusprendė – iki 2030-ųjų 2,5% BVP (~20% metinio biudžeto!) bus skiriama kariniams reikalams (6)
Latvijos ir Lietuvos "senojo baltų tikėjimo" tęsėjai vienijasi (1)
Žmogaus ir homoseksualistų "teisių" gynėjai pakilo į bekompromisę kovą prieš nekvalifikuotą asmenį
Įvykdysime ir viršysime: Lietuva nušluostys nosį visoms NATO narėms (2)
Politinės korupcijos bylos advokatai bando nušalinti teismą ir prašo neviešo posėdžio

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito