Kam naudinga vėl skelbti “vatnikų“ sąrašus? (5)

Anonimusas
+ 13 - 1
Autorius: H. Daublys
Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018...
7536-05-17 (2018 m.), skaitė 1077
5

aukse usiene nazi girl
LR kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento darbuotoja A. Ūsienė

LR karuomenės darbuotoja A. Ūsienė galimai viešnamyje

Gegužės 15 d. vėl pamačiau internete viešai skelbiamus „vatnikų“ sarašus. Yra interneto portalas vatnikai.eu, kuriame skelbiami tariamų „Lietuvos priešų“ sarašai. Juose daug pavardžių ir foto, tame tarpe V. Lekstutis, Z. Vaišvila, A. Nakas, B. Dilpšienė, G. Grabauskas ir daug kitų aktyvių piliečių. Sarąše yra ir buvęs Kauno meras V. Šustauskas, aktyvus visuomenininkas D.Glazkovas, žurnalistai L. Ragelskis ir S. Zagurskis bei kt. Pastebėjau jog piliečių aprašymai su daugeliu netikslumu-pvz.-neteisingai nurodyti mano gimimo metai, matomai sąmoningai neteisingai nurodyta kad esu vidurinio išsilavinimo (nors esu baigęs aukštąją mokyklą) bei pan.

Dar šių metų sausio 13d. vakare internete pasirodė „Lietuviai kenkiančių“ asmenų ir „kenksmingų“ žiniasklaidos priemonių sąrašas. Atidarytas portalas-vatnikas.lt, jame buvo įtrauktos 145 pavardės ir 9 leidiniai. Tarp jų ir „Laisvas laikraštis“. „Vatnikų“ sąraše buvo pilietinėje veikloje daug metų dalyvaujantys V. Lekstutis, A. Paleckis, A. Nakas, V. Titovas, V. Kelertas, V.Kotas, R. Popova, V. Povilaitis, G. Grabauskas ir dar daug Lietuvos piliečių. Minimos ir neva „blogos“ žiniasklaidos priemonės ekspertai.eu, ldiena.lt ir kai kurie kiti leidiniai. Portalas buvo panaikintas už kelių savaičių. Ir štai dabar tai atnaujinta, tik truputi kitu pavadinimu-vatnikai.eu.

Tokie portalai -tai Ukrainos interneto portalo „Mirotvorec“ analogija. Aišku kol kas tai dar silpnas portalas, tačiau ir „Mirotvorec“ pradžioje buvo toks. Šiame Ukrainos portale skelbiami tariami „Ukrainos priešai“, o išties tai žmonės, kurie nepatinka P. Porošenko-A. Avakovo režimui. Tie, kas įtraukti i šį sarašą , dažnai susiduria su didelėmis problemomis-jiems atvirai grasinama, vykdomi prieš juos nukreipti užpuolimai, padegami jų gyvenamieji būstai, automobiliai.
Lietuvoje dažnai pasirodo ciniški pasireiškimai, nukreipti prieš žodžio laisvę. Pamenu, kaip prieš pusantrų metų pasirodė vieno iš konservatorių partijos lyderių P. Saudargo straipsnis „ Vatnikų žodžio laisvė“, publikuotas delfi.lt ir dar keliuose „elitiniuose“ šaltiniuose.

Kokie „Vatnikų žodžio laisvės “ pagrindiniai akcentai? Štai konkreti citata: „Lietuvoje viešėjęs JAV senatorius D.Makeinas ragino didinti finansavimą gynybai, nes geriausia priemonė išvengti karo-jam ruoštis“. Tokiu būdu paneigiamas Lietuvos savarankiškumas ir mūsų šalis pristatoma kaip kolonija. Kodėl Lietuvos visuomenė turi atsižvelgti į D. Makeino žodžius kaip į kokį stebuklą, kaip į instrukcijas? Išties normaliai svarstant, D.Makeino žodžiai tik jo nuomonė, bet jei žvelgti į juos kaip į instrukciją, tada aišku reikia juos vykdyti. Tik tokiu atveju Lietuva nėra laisva šalis, o tėra proamerikietiška kolonija.

Toliau straipsnyje pereinama prie itin keistų teiginių: „Regima kultūrinė Kremliaus ekspansija : nuo muzikos iki įvairių šou bei multiplikacinių filmų vaikams. Tikslas dėl tam tikrų laidų nebūtinai tiesioginis, tikslas gali būti ir „minkštasis“-pratinti vaikus ir paauglius prie rusų kalbos, jaukinti prie rusiškos kultūros, jumoro. Apšildžius vartotoją, bus pateiktas ir „pagrindinis patiekalas“-politinės propagandos žinutės“. Štai tokie straipsnio autoriaus postringavimai, tikrai gan keisti ir rusofobiški. Jei jau bijoma ir jumoro, ir multiplikacinių filmų, tai tikrai liguista baimė.

Dar vienas ciniškas šaltinis-„Žalio velnio takais“ . Tai „Facebook“ tinkle veikiantis portalas, kuriame garbinamas J. Misiūnas-Žalias Velnias. Tai buvo nacistinis nusikaltėlis, nuo pat 1941 m. birželio kartu su vokiečių okupantais žudęs Lietuvos ir Baltarusijos žmones. Bet šis portalas užsiima ir dabarties įvykių analize. Radau jame ir savo pavardę: štai 2016 m. gruodžio 15 d. paskelbta tokia žinia-„Būkite atidūs ir nepasiduokite štai tokių asmenų skleidžiamai dezinformacijai. Šis asmuo yra vienas iš VSD ataskaitos personažų“. Toliau pateikiama nuoroda į vieną propagandinį straipsnį, kuriame esu maišomas su purvais kaip didelis „blogietis“, aišku visa tai be konkrečių faktų. Kam dirba tokie „žalio velnio takai“? Koks jų veiklos tikslas? Ko gero pagrindinis jų tikslas –tai paminti žodžio laisvę, piršti vieną nuomonę.

Kai skaitydavau straipsnius apie pinkles, kurias prieš A. Drižių daugelį metų rezgė „žymusis“ A. Sadeckas, tai iškeldavau klausimus- ar dar Lietuvos Konstitucija, jei kažkoks įtakingas veikėjas vykdo puolimą prieš laikraščio redaktorių ir niekas to negali sustabdyti? Nuožmus trukdymas „Laisvo laikraščio“ redaktoriui-tai chrestomatinis pavyzdys, kokia Lietuvoje tariama „spaudos laisvė“.

Tokius portalus kaip vatnikas. eu, kur skelbiami tariamų „priešų sąrašai, kontroliuoja tie, kurie bijo žodžio laisvės. O kas bijo žodžio laisvės? Kelios interesų grupės. Visų pirma korumpuoti politikai ir pareigūnai bei jų aplinka. Tai ta klika, kuriuos galima įvardyti taip-D.Grybauskaitės autoritarinis režimas. Šalia jų randasi to režimo atramos-provincijoje įsigalėję korumpuoti klanai, Lietuvoje aktyviai veikiantys fanatiški konservatoriai (agresyvus šios partijos sparnas) bei neofašistų grupuotės.

Galų gale, laisvo žodžio bijo akla minia, visi tie, kurie savyje dar turi vergo kompleksą, kuriems patinka garbinti galinguosius. Jei konkrečiai, tai yra informacija, kad su portalo vatnikai.eu pasirodymu susijusi LR kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento darbuotoja A. Ūsienė ir plačiai žinomi provokatoriai R. Savukynas, R. Kaminskas, H. Daublys bei dar keli jų kolegos, beje visi jie-Ukrainos „banderovcų“ draugai.
Kaip nugalėti žodžio laisvės priešus? Tuos įtakingus priespaudos šalininkus? Tam reikia sutelktų pilietinių pastangų-aktyvių piliečių bendrų veiksmų ir gerai pasirinktos taktikos. Nugalėti galingą priešą tėra galima sutelkus visas jėgas, ieškant darnos su bendraminčiais ir išnaudojant visas priešiškų jėgų silpnas vietas.

Būtent didžioji „elito“ dalis (kriminalizuotas elitas) nemėgsta žodžio laisvės, jie linkę skaldyti visuomenę, jiems nepatinkančius piliečius vadinti „vatnikais“, juos visaip žeminti. Iš jų priespaudos išsilaisvinsime tada, kai suvoksime, jog už žodžio laisvę ir žmogaus teises turime tvirtai kovoti, ant lėkštutės niekas tų vertybių neatneš. Tokia istorija, taip būdavo visada, pasyvūs ir linkę pasiduoti žlunga, o laimi kovotojai.

Kas papuolė į sąrašus, praneškit WordPress.com administracijai (vatnikas.eu ten patalpintas) dėl savo info viešinimo ir grąsinimo nužudyti

Giedrius Grabauskas

92% Plius 92% Plus
8% Minus 8% Minus
13   1
Komentarai: 5
5. Anonimas 2018-05-17 09:48:52

Net neabejoju, kad portalas kuruojamas vsd.

8 0
4. Laurynas 2018-05-17 11:49:29

Bent jau galima neabejoti, kad prisideda sutrikusios psichikos žydelis-litvakas Ričardas Savukynas, pasirašinėjantis „Rokiškis Rabinovičius“ klyčke.

O juk šitas debilas turėtų dėkoti Raudonajai Armijai ir Tarybų Sąjungai, jog jo tėvų naciai neperdirbo į muilą.

Bet matyt, tikri veisliniai judėjai, dėkingumą jaučia tik tuomet, kai už tai jiems moka pinigus.

7 0
3. Durnių Laivo Kapitonė 2018-05-17 08:31:50

Sutapimas? Grybauskaites pastangos nukreipti demesi nuo savo provalo?

9 0
2. Laurynas 2018-05-17 09:43:51

Vargu – jeigu p-rezidentė būtų prisidėjusi prie tokio portaliūkščio atsiradimo, ji labai rizikuotų būti sumalta į purvą. Taip kad čia labiau durniai su iniciatyvą ir su tokių Ūsienių bei Jakilaitienių babkėmis.

5 0
1. Anonimas 2018-05-17 00:53:41

taigi, valstybes vagys pries vatnikus (tauta)

13 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Misteris Sorriukas vėl pamiršo, kas jam postą davė ir algą moką? (1)
Sandra Maslauskienė: Raseinių taryboje daug verslininkų, kurie veržiasi į tarybą, juk paskui paranku plėtoti verslą, įsisavint ES lėšas
Mykolo Burokevičiaus bendražygė pasityčiojo iš signatarų (1)
Lietuvos bankas: Lietuvos skola toliau auga (1)
Seimas eilinį kartą prikūrė strategijų ir tikslų, gerinsiančių katastrofiškus emigracijos ir demografijos rodiklius (1)
Sausio 13-osios aukos Vilniuje: klastočių demaskavimas / Жертвы 13 января в Вильнюсе: разоблачение фальсификаций (8)
J. Dapšauskas. Ką popiežius Pranciškus Lietuvoje pasakys aršiems katalikams ir „pagonims“? (8)
Lietuva ruošiasi susitikimui su popiežiumi Pranciškumi (1)
Seimas po svarstymo pritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leis kandidatuoti Rolandui Paksui į prezidentus
Bankų statytinis Nausėda mus išgelbės? Nejuokaukite!
1939 metų rugsėjo 19 d. Tarybinė armija įžengė į Vilnių (2)
Vilniaus universitetas tapo seksualinių iškrypėlių propagandos įkaitu (2)
Referendumas ir rinkimai: ekonomika ir ekonomija (1)
Prieš akis pamatęs kopijas dokumentų, L. Linkevičius užsimojo prieš Generolą Vėtrą ir ragina nesvyruoti
“Lietuvos žinios“ žurnalistė Rasa Pakalkienė, kovotojus už miškų išsaugojimą- išvadino Kremliaus propaganda (1)
Ar Linkevičiui bus iškelta byla už pokario bandito ir nacistų kolaboranto Jono Noreikos "atminties niekinimą" ir "grubų šmeižimą"? (2)
Paralelinės Visatos naujienos: "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?" (1)
Paralelinės Visatos naujienos: "Pripažinimas Lietuvai: paskelbta lydere kovoje su Kremliumi"
Informacinio karo nusikaltėliai slepiasi po patriotizmo vėliavomis
Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)
M. Kaukėnas. Apie iškirstą Lakajos draustinį, kuriame draudžiama žmogui pasistatyti palapinę (2)
Branduolinio karo grėsmė Baltijos regione – prasimanymas ar realybė?
S. Spurga. Rugpjūčio mėnesį vėl padidėjo emigracija iš Lietuvos. Spėkite, kodėl?
Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito