Paralelinės visatos ir Ukrainos reikalų ministras Linkevičius pasmerkė Krymo tilto atidarymą

Anonimusas
+ 11 - 0
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/politics/20180516/6010964/linkevicius...
7536-05-17 (2018 m.), skaitė 330
2

Linas Linkevičius, archyvinė nuotrauka
Linas Linkevičius, archyvinė nuotrauka

Lietuvos užsienio Paralelinės visatos ir Ukrainos reikalų ministras pavadino Krymo tilto statybą "Ukrainos suvereniteto ir teritorinio vientisumo pažeidimu"

VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Paralelinės visatos ir Ukrainos reikalų ministras Linas Linkevičius pakomentavo tilto per Kerčės sąsiaurį atidarymą.

"Twitter" paskyroje užsienio reikalų ministras rašė, kad tilto statyba "yra Ukrainos suvereniteto ir teritorinio vientisumo pažeidimas".

"Tiltai kurie yra pastatyti agresijos ir neteisėtų veiksmų pagrindu niekur neveda. Tarptautinė bendruomenė nepaliks be dėmesio Rusijos šiurkščių suvereniteto ir Ukrainos  teritorinio vientisumo pažeidimų. Krymas — tai Ukraina", — rašė ministras.

Vakar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas oficialiai atidarė Krymo tiltą. Judėjimas automobilio tiltu abiem kryptimis prasidėjo gegužės 16 dieną.

Tiltas per Kerčės sąsiaurį jungia Krymo pusiasalį ir Krasnodaro kraštą. Jo ilgis yra 19 kilometrų. Tai yra ilgiausias tiltas Rusijoje.

Krymas prisijungė prie Rusijos Federacijos po referendumo, kuris įvyko 2014 metų kovo mėnesį. Už regiono prisijungimą prie Rusijos teritorijos balsavo daugiau kaip 96 procentai pusiasalio gyventojų ir daugiau nei 95 procentai gyventojų Sevastopolyje. Savo ruožtu, Kijevo valdžios institucijos laiko Krymą sava, bet "laikinai okupuota teritorija".

 

 

 

 

 


11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Anonimas 6 0
2018-05-17 14:18:59

Kaip rusai sako "за что боролись, на то и напоролись". O juk ir stebėtis nėra ko. Ar galima tikėtis šioje šalyje kažkokio geresnio gyvenimo, jei klumpakojai savo rankomis, vadovaujami penktosios kolonos, sugriovė tai, ką LTSR laikais buvo sukūrę (kolūkiai, gamyklos, laivynas, atominė elektrinė, nemokamas švietimas ir med. paslaugos, pažangi ir paprastam darbo žmogui teisinga teisėsauga ir t.t.). Taip, taip, tai tie patys klumpakojai savanoriškai parsidavė kapitalui, rinko buržuazinius politikus, kurie priiminėjo buržujams naudingus įstatymus ir pildė jų kapšus, aišku ir savęs nepamiršdami. Ir dėl tokios jų veiklos jie neprieštaravo, tyliai emigravo, o likusieji dalyvavo buržuazinių rinkimų karuselėje, vėl rinko ir rinko, taip legimitizuodami šią valdžią. Jie neprotestavo, kaip graikai, nerengė reikšmingų streikų, nieko nedarė, tik tyliai verkšleno, matydami VMI suvestines apie lietuviškus kapitalistus, kurie kiekvieną minutę uždirba virš šimto eurų...vargšė ir nykstanti vienkiemių tauta..

1. Laurynas 4 1
2018-05-17 15:28:46

Prie ko čia Graikija? Graikijoje niekada nebuvo tarybinės valdžios ir tokios sąvokos, kaip "visaliaudinė nuosavybė".

Kai po karo Graikijoje rinkimus laimėjo Komunistų partija – Britanijos finansuojami ir apginkluoti Graikijos armijos vadeivos įvykdė perversmą, pradėjo pilietinį karą ir iki pat 1976-ųjų Graikijoje buvo totali karinės chuntos diktatūra.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito