Sąjūdistų-perversmininkų chuntos steigimo (su KGB palaiminimu) 30-mečio minėjimas – Tautos forumo telkimosi pradžia

Anonimusas
+ 1 - 5
Autorius: Jonas Vaiškūnas
Šaltinis: http://alkas.lt/2018/05/16/sajudzio-30-mecio-minejimas-tauto...
7536-05-17 (2018 m.), skaitė 189
7

„Tautos forumas“, pagerbdamas trispalvės 100 metų sukaktį, protestuoja prieš Lietuvos ištautinimą bei išvalstybinimą | Alkas.lt, V. Daraškevičiaus nuotr.
„Tautos forumas“, pagerbdamas trispalvės 100 metų sukaktį, protestuoja prieš Lietuvos ištautinimą bei išvalstybinimą | Alkas.lt, V. Daraškevičiaus nuotr.

Birželio 3 d. 14 val. Vilniuje, istorinėje Mokslų akademijos salėje vyks Sąjūdžio trisdešimtmečio minėjimas. Pagrindinių minėjimo rengėjų – Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo ir Vilniaus Forumo narių požiūriu, šis renginys turi tapti ir naujos sąjūdinės bangos – Tautos forumo telkimosi pradžia.

Minėjimo rengėjai įsitikinę, kad visapusiškos ir didžiulės Lietuvos vidaus krizės ir augančių geopolitinių grėsmių sąlygomis Sąjūdžio 30-mečiui skirtas renginys negali tapti tik memorialiniu renginiu, todėl siekia telkti visus Sąjūdžio vertybėms ir Lietuvos ateičiai neabejingus tautiečius naujajai visuomeninio sąjūdžio bangai – Tautos forumui (TF).  Minėjimo rengėjai įsitikinę, kad Lietuvą galima išsaugoti ne tik valdžios, bet pirmiausia sutelktomis visos tautos ir visoms šalyje gyvenančioms tautinėms bendrijoms priklausančių patriotiškų piliečių pastangomis. Siūloma kuriamo TF pasaulėžiūriniu ir idėjiniu pagrindu imti svarbiausias Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos forumų vertybines ir programines deklaracijas. Pagrindinis Tautos forumo tikslas būtų – siekis vėl iškelti ir į politinę darbotvarkę įtraukti iš tautos atimtų suverenių galių susigrąžinimo ir demokratinės Lietuvos Respublikos suvereniteto atkūrimo klausimą.


Lietuvos Mokslų Akademija | Alkas.lt nuotr.

„Dalyvaudami visuomeniniame ir politiniame Lietuvos gyvenime bei taikiomis demokratinėmis-teisinėmis priemonėmis ir būdais siekdami, kad Tautai būtų sugrąžintos iš jos atimtos pilietinės ir politinės šalies suvereno teisės ir kaip savarankiškas tarptautinių santykių subjektas būtų atkurta nepriklausoma Lietuvos Respublika“, – rašoma Vilniaus Forumo deklaracijoje.

Renginyje kviečiami dalyvauti piliečiai bei veikiančių visuomeninių ir pilietinių organizacijų nariai, pasiruošę, kaip kadaise sąjūdininkai, burtis dėl svarbiausio tikslo – lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės išgelbėjimo ir išsaugojimo.

Minėjime ketinama paskelbti pagrindinių TF siekių deklaraciją ir aptarti organizacinės plėtros klausimus. Numatyta įsteigti  besikuriančių forumų atstovų arba įgaliotinių sueigą, turinčią paspartinti forumų tinklo atsiradimą visoje šalyje ir paruošti sąlygas steigiamajai nacionaliniam „Tautos Forumo“ suvažiavimui.

Primename, kad į platesnį neformalų susivienijimą, telkiamą po „Tautos forumo“ (TF) vardu, Lietuvos nevyriausybinės patriotinės organizacijos ir judėjimai pradėjo burtis Sąjūdžio 30-mečio išvakarėse. Šiuo metu prie TF jau yra prisijungę: Vilniaus Sąjūdžio taryba, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas, Vilniaus forumas, Talka kalbai ir tautai,  Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centras, Jaunimo sambūris „Pro patria“, Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti valstybinius gynybinius pajėgumus, koordinacinė taryba.

„Tautos Forumo“ eitynės | Alkas.lt, V. Daraškevičiaus nuotr.
„Tautos Forumo“ eitynės | Alkas.lt, V. Daraškevičiaus nuotr.

Šių metų balandžio 25 d. Tautos forumas surengė mitingą ir  šventinę eiseną su trispalvėmis Vilniaus Gedimino prospektu. Ši eisena buvo skirta Lietuvos trispalvės tautinės vėliavos 100-mečiui.   Mitingo dalyviai po renginio Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei įteikė šio mitingo dalyvių reikalavimus, iš kurių galima spręsti kokie yra  pagrindiniai Tautos forumui rūpimi ir neatidėliotinai šiuo metu spręstini klausimai:

• Nedelsiant oficialiu valstybės lygmeniu atsisakyti pražūtingos „globalios Lietuvos“ ideologijos, kuria yra grindžiama šalies susinaikinimo link stumianti iki šiol vykdyta tautos išsivaikščiojimą skatinanti, vidaus ir nacionalinio saugumo pagrindus griaunanti, nesavarankiška ir pasyvi užsienio politika;

• Užbaigti Lietuvos visuomenės ištautinimo ir išvalstybinimo politiką, įgyvendinamą  per istorinės atminties, kultūros paveldo ir lituanistikos naikinimą bei prievartinį globalistinių neomarksizmo ir neoliberalizmo ideologijų diegimą akademinėje ir viešojoje erdvėje;

• Atsisakyti planų faktiškai panaikinti valstybinį lietuvių kalbos statusą ir neoficialiai įtvirtinti sovietinio stiliaus dvikalbystę, siekiant išstumti lietuvių kalbą iš viešojo gyvenimo ir paversti ją tik buitinio vartojimo kalba;

• Panaikinti faktiškai egzistuojančią „neteisingų pažiūrų“ cenzūrą ir marginalizavimą žiniasklaidoje bei akademinėje erdvėje bei padaryti galą plintančiai ir vis labiau įsitvirtinančiai ideologinio ir politinio piliečių persekiojimo už „politiškai nekorektiškas“ pažiūras praktikai;

• Nedelsiant ir iš pagrindų keisti tik nedidelės piliečių mažumos interesus atitinkančią ir Lietuvą demografinės, socialinės ir politinės katastrofos link stumiančią iki šiol vykdomą valstybės ekonominę ir socialinę politiką.

---
LDiena.lt: yra trys dalykai, kurių neįmanoma pakartoti - įbristi du kartus į tą pačią upę, sukišti atgal į tūbelę išspaustą dantų pastą, vieną kartą suvalgytą šokoladą ir iškakotą šokoladą suvalgyti dar kartą. Sąjūdistinės perversmininkų chuntos gaivinimas, prisidengiant nesvarbu kokia vėliava yra būtent tas trečiasis atvejis. Visiems, kurie nori tame dalyvauti – SKANAUS!


1   5
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 7

7. Anonimas 3 1
2018-05-17 21:33:32

Mane visada stebino žmonių naivumas. Tautos tribunolas...kas ta tauta? Stebina tas buržuazinis neapibrėžtas ir sąjūdžio nuvalkiotas terminas...kas tas tribunolas? Kas teisėjai? Nejaugi tie (taip vadinama "tauta"), kurie balsavo už išstojimą iš TSRS, tie, kurie savo rankomis griovė kolūkius, gamyklas, visą turtą, kurį patys, savo rankomis, sukūrė, ar tai tie, kurie dalyvaudami buržuazinių rinkimų karuselėje renka tuos, kurie geriau aptarnaus buržuazijos interesus? Ar tai tie, kurie neprieštarauja, nemitinguoja dėl valdžios vykdomos politikos, visuomeninio gyvenimo fašizavimo? Ar tai tie, kurie neprieštaravo dėl Žaliojo tilto skulptūrų pašalinimo? Ar tai tie, kurie neprieštarauja dėl P.Cvirkos paminklo pašalinimo? Ar tai tie, kurie, paklausti žurnalistų dėl naujausios VMI statistikos, kurioje nurodoma, kaip lietuviški kapitalistai kiekvieną minutę uždirba virš šimto eurų, tyliai verkšlena  bet neprotestuoja, nerengia streikų kaip graikai, vokiečiai, prancūzai? Galiu tamstai pasakyti, kad ta mistinė "tauta" nieko neteis, bet, kaip rusai sako "Назло маме отморожу уши" tyliai emigruos.

6. Anonimas 2 1
2018-05-17 20:36:34

tikras sajudis turetu buti del isstojimo is jewrosojuzo ir atsisakymo vykdyti vasingtono obkomo ysakymu

5. Komuna 4 0
2018-05-17 14:33:00

Kokia buvo prieš beveik 30-į metų įvykusio perversmo esmė? Labai paprasta, nors dažnas ir suprasti nenori: eilę dešimtmečių puvusios ir nuo liaudies masių atitrūkusią privilegijuotą „raudonųjų buržujų“ kastą sudariusios TSKP nomenklatūros viršūnės, veikdamos iš vien su KGB ir padedamos JAV spec. tarnybų, suorganizavo vidujinį perversmą, kuriame Sąjūdis bei panašūs judėjimai tebuvo marionetės didesniame žaidime. Rezultatas – TSRS sunaikinimas, dešimtis metų liaudies sukurtus turtus išparceliavus tai buvusiems Kompartijos bilietų nešiotojams, tai paprasčiausiems spekuliantams, kurie, veikdami be menkiausių skrupulų, netrukus tapo tikrų tikriausiais buržujais, gamybos priemonių savininkais ir samdomojo darbo šeimininkais. Tuo būdu 1990-ieji virto TSRS įvykusios pasaulinį mąstą įgavusios kontrrevoliucijos, buvusio socializmo šalyse grąžinusios kapitalo diktatūrą, laikotarpiu. Šios epochos produktu buvo ir dabarties Lietuvos respublika, buržujais oligarchais tapusių buvusių pseudokomunistų nomenklatūrininkų ir niekingų spekuliantų valstybė, turtų perdalijimą, stačiai tariant, liaudies apiplėšimą įteisinusi dar iki 1992-ųjų Konstitucijos paskelbimo, 1991-aisiais su patriarcho V. Landsbergio patepimu išleidus valstybinio turto privatizacijos įstatymąDidžioji lietuvių tautos dauguma, būtent proletarai, samdomo darbo žmonės, o kartu su jais ir darbo valstiečiai ir inteligentai, „ant savęs“ dirbantys smulkūs verslininkai ir mažažemiai ūkininkai – šioje valstybėje liko ir tegalėjo likti už borto. Visa tai – dėsninga ir kuo toliau, tuo mažiau lieka kvailas „tautinės valstybės“ iliuzijas puoselėjančių naivuolių.

4. Antinacis 5 0
2018-05-17 11:56:13

Laurynui. Aha, ir visi infiltruoti KGB aršūs rusofobai, antikomunistai, antitarybininkai dabar kaip pasiutę šunys puola Rusiją, visame Rusijos pasienyje KGB sukūrė JAV kontroliuojamus rusofobinius režimus, kurie į savo teritorijas pasikvietė NATO vampyrus ir todėl Rusija iki šiol egzistuoja? Kažkaip labai jau keistai, sakyčiau, mazochistiškai, sakyčiau, KGB hemorojų sau 50 metų į priekį "infiltravo? Neatrodo, Laurynai? Vienas sėkmingiausių kūjų per čiabuvių sąmonę yra CŽV įdiegtas stereotipas, kad dėl visų landsberginių berečių nusikaltimų kalti - sovietinis palikimas, slapti KGB agentai, slapti komunistai ir rusai. Kol žmonės tasys JAV polittechnologų numestą kaulą, kad dėl visų Lietuvos nelaimių kalti tariami kgbistai, tikri landsbergistai žudys Lietuvą ir garsiai rėks "laikykite vagį", kai veš Lietuvos suverenitetą į Vakarus. Atmerk akis - viską, ką sako megztų berečių ruporai reikia diametraliai sukeisti vietomis. Rusijos agresija reikia suprasti kaip JAV/NATO agresija, slaptų kgbistų pinklės suprasti reikia konservatorių&Co nusikaltimai ir pan. Kai jie kaltina kitus, jie pasakoja apie savo  jau įvykdytus nusikaltimus, kai ką nors šlovina, jie garbina nusikaltėlius ir t.t.

 

3. Laurynas 5 2
2018-05-17 12:03:35

O ką tos lojančios "antirusiškos jėgos" padarė? Visi iki vieno yra sulindę į rusišką dujų-naftos-žaliavų-energijos-logistikos verslą :)

Realios karinės jėgos Lietuvoje yra lygiai nulis, visuomenė nekenčia savo "patriotinės valdžios", kuo toliau, tuo labiau nekenčia kapitalizmo, realus pragyvenimo lygis pagal vartojimo galimybes – toks pat kaip Rusijoje, o po dar kelių metų bus akivaizdžiai mažesnis.

Sakyčiau po 10-15 metų Lietuvą bus paruošta pereiti į Rusijos sudėtį be šūvio, o su dainomis ir muzika. O mainais už savo darbą KGB agentai gavo pilną kartblanšą žaisti kapitalistus ir plėšti duchus litchujus, užsimaniusius "gyventi kaip Amerikoje".

2. Antinacis 5 0
2018-05-17 11:22:28

Apie Sąjūdį trumpai ir aiškiai - Sąjūdis buvo buržuazinė kontrrevoliucija, įvykdyta pagal JAV kolonizatorių spalvotų perversmų technologo Džino Šarpo parengtą scenarijų. Sąjūdžio tikslas buvo nuversti teisėtą, patriotišką, darbo žmonių tarybų valdžią tam, kad vėliau visą Lietuvą pavergti ir atiduoti JAV, GB kolonizatoriams plėšti ir naikinti. Visi sąjūdiečiai, dėl įgimto silpnaprotiškumo arba patologinės niekšybės, buvo ir yra tik JAV naudingi idiotai, įrankis globalistų rankose, Lietuvos išdavikai, gavę iš Vakarų kolonizatorių savo judo sidabrinius - dalį sunaikintos jų rankomis Lietuvos pramonės, žemės ūkio, mokslo, ir kitų tarybų valdžios metais sukurto gėrio, tautos turto. Didžiausia katastrofa Lietuvai, biblinė nelaimė buvo ir yra iš sąjūdžio atsiradę niekšai - konservatoriai, liberalai, socdemai, nacistai, nacionalistai ir kitas dešinysis kriminalas. Tiek žalos, kiek padarė landsberginės megztos beretės per 28 jų chuntos vykdyto Lietuvos genocido metus, bepadarė nei vienas karas, maras, badas ar tironas. Šitie "patriotai" nėra jokie kgbistai, komunistai. Jie visada buvo - 1918 metais kai tarnavo kaizeriui, 1941-06-23 kai tarnavo A.Hitleriui, 1945-01-28 kai tarnavo britams ir amerikiečiams, 1988-06-03 kai vėl išlindo iš bunkerių ir vėl ėmė tarnauti JAV ir GB banskteriams, - dešinieji, fašistai, globalistai, banditai, išdavikai, cžv agentai. KGB, komunistai, tarybų valdžia tarnavo tautai, Lietuva klestėjo, lietuvių tauta sparčiai augo, vystėsi, turtėjo. Sąjūdiečiai viską išvogė, sugriovė, sunaikino, lietuvius išmarino, o likusius paleido su terba per pasaulį. Kol visi sąjūdięčiai nebus nuteisti su visos staiga praturtėjusios giminės neteisėtai pavogto iš tautos turto konfiskacija, tol Lietuva bus Vakarų kolonija, lietuvių tauta nyks. VISUS SĄJŪDIEČIUS Į TAUTOS TRIBUNOLĄ IR ATGAL Į SIBIRĄ!! Tik tada Lietuva bus grąžinta tautai... 

1. Laurynas 1 1
2018-05-17 11:36:08

"KGB, komunistai, tarybų valdžia tarnavo tautai," --- labai primityvus suabsoliutinimas. Būtent "tarybinė" valdžia ir sunaikino Tarybų Sąjungą, o KGB negalėdama pasipriešinti pseudokomunistams ir partijos bonzoms, tiesiog visur kur galėjo infiltravo savo kadrus.

Nors sąjūdistinės ir visokių nac. frontų chuntos buvo kuriamos pagal užsienio instruktorių metodikas, tačiau su KGB priežiūra. Tik todėl iki šiol egzistuoja Rusijos valstybė ir tik todėl Rusija pradėjo savo "žemių surinkimą".

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito