Už komentarus “Facebooke“ į kalėjimą (video)

Anonimusas
+ 12 - 1
Autorius: BūkimeVieningi.lt
Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018/05/17/uz-komentarus-facebooke...
7536-05-17 (2018 m.), skaitė 397
8

Anglijoje 17 metų gyvenančiam Simonui Zagurskui už Anglijoje parašytus komentarus socialiniame tinkle “Facebook“, Lietuvoje jau teko pasėdėti kalėjime ir dar gresia keleri metai. Apie tai plačiau video reportaže iš “Baltijos Šiaurės Korėjos“.


12   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 8

8. Komuna 2 1
2018-05-17 21:39:03

Pritariu Laurynui. Visos šitos peticijos skirtos nuleisti garą. Pačios jos nieko nelemia ir iš principo nieko pakeisti negali. Tai vadinama buržuazine manipuliacija

7. Anonimas 0 3
2018-05-17 20:51:54

Ilgiausių metų ilgiausių,

Ilgiausių metų ilgiausių,

Ilgiausiųųų metųųų mes linkime Jums

6. Antinacis 2 6
2018-05-17 12:51:14

Kiek galiu, mušu okupantus. Pagal savo galimybes, Tiesa, idiotai, kaip tu, rėksniai kobistai, taip norintys "pavairuoti", kadangi rėkauja garsiau už kitus, trukdo, bet , ačiū Dievui, kvailystė skubiai save atskleidžia, todėl yra tik trumpalaikis kliuvinys. Rodo savo tuščia galvą kaip nuogą užpakalį, trumpam atitraukia žmonių dėmesį tuo ir baigiasi jų "kova" už vietą prie valdžios lovio. P.s. Ar bent "debilišką" peticiją sugebėjai perskaityti iki galo, klipinio mąstymo 5 minučių dėmesio koncentracijos "eksperte"? Tu , panašu, nieko panašaus per visą savo gyvenimą nesi parašęs, bet rėkauji, bambą draskai. Dėl tokių rėksnių visos geros iniciatyvos nueina į švilpuką, deja. Atia, išmaldą tau baigiau, daugiau nebeturiu...

 

 

5. Laurynas 4 2
2018-05-17 13:05:12

Aš tavęs klausiau – kokiu būdu muši :) skelbdamas peticijas intenetiniuose tinklapiuose?

Tas kurios nieko ir niekam neįpareigoja? Tam, kad surinkti kažkokią masę nosį krapštančių žiovautojų, kurie po tom tavo internetinėm peticijom pasirašytų?

Na, jeigu jos būtų bent jau popierinės – tai galima būtų pasivalyti užpakalį arba įkloti į šiukšlių kibirą, arba panaudoti prakuroms. O, pasakyti tau, kokia nauda iš internerinės peticijos?

Tinklapio, kuriame jos skelbiamos, savininkui tai yra reklamos pajamos iš lankytojų srauto, o valdžiai – lochų garo nuleidimas.

Ir taip – neskaičiau jos, todėl negaliu įvertinti ar sugebėčiau parašyti tokią, ar ne. Žinau vieną, nerašyčiau JOKIOS PETICIJOS, net už labai gerus pinigus.

4. Antinacis 2 4
2018-05-17 12:03:46

Gaila, kad esi durnas ir nesugebi suvokti akivaizdžių tiesų ir grėsmių. Tu dar kaip ožys pamekenk "Mee visuomenės saugumo koncepcijaaaa, yraaa tokių gudručių, kurie pamekens iš ekrano ir politikai išpažins savo kaltes ir atiduos valdžią tokiems protingiems kaip laurynas ar vaidas" . Plauna smegenis ta pačia nacionalistine populistine demagogija, ant kurios stovi konservatorių diktatūra, tai yra, savo "veikla" stiprina JAV kolonizatorių tironiją. Tai nieko nepasieksi, jeigu žaisi pagal kolonizatorių taisykles, liksi vėl prie sudužusios geldos.

 

3. Laurynas 6 1
2018-05-17 12:11:22

O tu manęs negailėk :)

Imk pagalį į rankas ir eik "mušti okupantų" :DDDD

Arba imk popieriuką, užbrauk jame kryžiuką ir įkišk į rinkiminę urną :DDD

Štai tokia ta tavo kova.

Ai, tiesa, dar gali parašyti UŽENGTĄ LIAUDĮ GELBSTINTĮ komentarą mano rankomis sukurtame portale prie Vaido sukurto video...

Įdomu, kurį iš šitų savo veiksmų TU PATS ASMENIŠKAI laikai "tikrąja kova prieš ..." - prieš ką tu ten kovoji? primink, prašau...

2. Antinacis 7 0
2018-05-17 11:32:17

Mėgsta Lekstutis į save iš televizoriaus ekrano matyti, tiesiog labai save myli PC ekrane matydamas. Atrodytų, porina labai teisingus dalykus, solidus vyras, nuo režimo nukentėjęs, turėtų kryžiumi gultis už žodžio laisvę Marijos žemėje ir ypatingai Žemaitijoje. Tačiau petcijos.com portale jau savaitė kabo peticija už žodžio laisvę, konservatorių prastumtą totalinės cenzūros įrankį LR BK 170-2 str. panaikinimą ir politinių represijų nutraukimą Lietuvoje - https://www.peticijos.com/peticija_dl_lietuvos_respublikos_baudiamojo_kodekso_170-2_straipsnio_panaikinimo_ir_jo_pagrindu_vykdom_politini_represij_lietuvoje_nutraukimo . Žiūrime, ar ją pasirašė tūlas Vaidas? Ne. Tai gal jis patalpino peticijos tekstą savo gerai finansuojamame bukimevieningi bloge? Ne. Tai kame reikalas, Vaidai. Tu arba kryžių nusiimk, arba kelnes nusimauk, pagaliau. Tuščių blablabla laikas baigėsi jau. 

1. Laurynas 5 2
2018-05-17 11:39:14

Aš irgi nepasirašinėju debiliškų INTERNETINIŲ peticijų, kurios skirtos debilams IMITUOTI aktyvią veiklą.

Tu dar kaip ožys pamekenk, kad "eikimeeeee į rinkimuuuus ir išrinkimeeee tinkamą prezidentąąąąąą".

Teisingai Vaidas daro, kad neeikvoja savo laiko beprasmybėms, o tiesiogiai plauna smegenys užzombintai Lietuvos ir Žemaitijos liaudžiai.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito