Vatnikai

Autorius: Liberalas Šaltinis: http://vatnikai.eu/... 2018-05-18 08:07:59, skaitė 944, komentavo 5

Vatnikai

KAS YRA VATNIKAS? TAI AMERIKIEČIŲ ANIMACINIO FILMUKO KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS RUSIŠKOJI VERSIJA. JO KŪNAS – SULOPYTA ŠIMTASIŪLĖ, JIS AVI VELTINIUS, BURNOJE STYRO RETI DANTYS. VATNIKO AKIS PAMUŠTA, O NOSIS RAUDONA NUO DEGTINĖS. ŠMAIKŠTIEJI HEROJAUS AUTORIAI TVIRTINO SIEKĘ KOMIŠKO VATNIKO PAVYZDŽIU PRISTATYTI TAM TIKRAI RUSIJOS (IR NE TIK) VISUOMENĖS DALIAI BŪDINGAS ITIN NEIGIAMAS SAVYBES: SAVARANKIŠKO MĄSTYMO STOKĄ (JUK VIETOJ SMEGENŲ PAS JUOS – VATA), ŠIURKŠTUMĄ, POLINKĮ Į GIRTUOKLYSTĘ BEI KIVIRČUS. INTERNETINĖJE ERDVĖJE, VATNIKAIS VADINAMO SOVIETOFILAI, RUSOFILAI IR PUTINOFILAI. ŠIOJE VIETOJE REIKĖTŲ NEDARYTI KLAIDOS, NE VISI RUSAI YRA VATNIKAI, IR MES NESAME PRIEŠ RUSŲ TAUTĄ. VISI MINĖTIEJI “FILAI“ NEBŪTINAI YRA RUSŲ TAUTYBĖS. JŲ ,DEJA , DAUG IR LIETUVOJE, IR VISOJE IŠ SOVIETŲ OKUPACIJOS IŠSILAISVINUSIOJE ERDVĖJE. TAIGI, KOKS TIPIŠKAS VATNIKAS? DAŽNIAUSIAI PASTEBIMI BRUOŽAI: BEDARBIS; *TURI PROBLEMŲ SU ALKOHOLIU; *MUŠA ŽMONĄ, IŠSISKYRĘS, NEMOKA VAIKAMS ALIMENTŲ, SKRIAUDŽIA GYVŪNUS; *NELABAI SĖKMINGAI SUSIKLOSTĘS GYVENIMAS, DĖL TO KALTI LANDSBERGIS, KONSERVATORIAI IR ŽINOMA DALIA GRYBAUSKAITĖ; *EMIGRANTAS, GYVENANTIS VAKARUOSE, BESINAUDOJANTIS VISOMIS SOCIALINĖMIS GARANTIJOMIS, BET NUOLAT LOJANTIS APIE SUPUVUSIUS VAKARUS, JŲ VERTYBES IR RUSIJOS DVASINGUMĄ. NORS VAŽINĖJA BMW, BET NEPERKA DVASINGOJOJE ŠALYJE GAMINAMŲ ŽIGULIŲ, IR SĖDI FACEBOOKE , BET NE VKONTAKTE; *UŽDUODA KVAILUS KLAUSIMUS, PVZ, “KO NORI MERGAITĖ?“; *BE ABEJO, VATNIKAS IR RAŠYBOS KLAIDOS YRA KAIP KIRVIS IR KOTAS, PUTINAS IR MEDVEDEVAS, GRABAUSKAS IR RAZMINAS. MAŽARAŠTIS DARBUOTOJAS NIEKAM NEREIKALINGAS, TODĖL VATNIKAS ARBA NEDIRBA, ARBA DIRBA UŽ MINIMUMĄ, TAČIAU, SAVAIME SUPRANTAMA, DĖL TO KALTAS NE JIS, O LANDSBERGIS, KONSERVATORIAI IR DALIA GRYBAUSKAITĖ; *VATNIKAI LABIAUSIAI BIJO TRIJŲ DALYKŲ – “JORKŠYRŲ ELFŲ“, PABĖGĖLIŲ IR GĖJŲ. PIRMŲJŲ, NES JIE JUOS “BANINA“, ANTRŲJŲ, NES ATIMS JŲ DARBAS, O ŠTAI, KODĖL BIJO TREČIŲJŲ PAAIŠKINTI SUNKIAU. GAL DĖL TO, KAD PATYS JAUČIASI ŠIEK TIEK NETRADICINĖS SEKSUALINĖS ORIENTACIJOS, TAČIAU SOVIETMEČIU ĮPRATO TAI SLĖPTI IR BJAURĖTIS PAČIAIS SAVIMI; *BEATODAIRIŠKAI PALAIKO VISUS POLITIKOS RADIKALUS IR KIEKVIENAS JŲ PIRSTELĖJIMAS JIEMS ATRODO LYG DIEVO ŽODIS; *KAS KETVERIUS METUS RENKA VIS NAUJUS GELBĖTOJUS, O IŠRINKĘ TOLIAU GIEDĄ TĄ PAČIĄ GIESMELĘ: VISI JIE VAGYS, PEDOFILAI, BANDITAI, KURIE TAIP IR LAUKIA, KADA NUMAUS EILINIAM GYVENTOJUI (T.Y. JIEMS, VATNIKAMS) PASKUTINES KELNES.

Vatnikų elitas 

zigmas vaisvila

ZIGMAS VAIŠVILA. GIMĖ 1956 METŲ GRUODŽIO 20 DIENĄ ŠIAULIUOSE. POLITIKAS, FIZIKAS, VERSLININKAS IR LIETUVOS NEPRIKLAUSOMOS VALSTYBĖS ATSTATYMO SIGNATARAS. ZIGMAS IŠGARSĖJO SAVO SPAUDOS KONFERENCIJOMIS, KURIOSE KALBĖDAVO SU SAVIMI IR NET SVEIKINDAVOSI SU ŽURNALISTAIS, KURIŲ KONFERENCIJOJE NEBŪDAVO. KYLA KLAUSIMAS, KODĖL NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARAS PRADĖJO GARINTI ACTĄ IR RŪKYTI BINTĄ? PIRMIAUSIAI, PO PIRMOS KADENCIJOS SEIME, ZIGMUTIS PASUKO Į VERSLĄ, BUVO UAB INFOVERSLAS DIREKTORIUS IR UAB PAREX LIZINGAS DIREKTORIUS, BET MATYT ZIGMUTIS IR TEN SĖKMĖS NESULAUKĖ, INTELEKTO TAIKLUOLIO POLITIKOJE TAIP PAT NIEKAM NEREIKĖJO. ZIGMUI SUKILO AMBICIJOS IR NUSPRENDĖ VARGŠELIS ŽŪT BŪT PASIEKTI SAVO, STAIGA PRISIMINĖ , KAD DĖL VISKO KALTAS LANDSBERGIS IR PRADĖJO SAVO GARSIĄSIAS SPAUDOS KONFERENCIJAS SU SAVIMI. EITUM ZIGMUTI, SU SAVIM KUO NORS KITU UŽSIIMTI, BŪTŲ DAUGIAU NAUDOS. TIESA, REIKIA PRIPAŽINTI , DABAR JO SPAUDOS KONFERENCIJOS SULAUKIA LANKYTOJŲ – TIESA, TIK VATNINIŲ.

algimantas lebionka

ALGIMANTAS LEBIONKA. PENSININKAS PRISISTATANTIS BIOMEDICINOS DAKTARU ARBA TIESIOG DAR VIENAS VATNINIS PROPAGANDISTAS, KURIO TIKSLAS – KUO PLAČIAU IŠTIRAŽUOTI KREMLIAUS PROPAGANDĄ, YPAČ PABĖGĖLIŲ IR SEKSO TEMA. JIS SU „PASIGARDŽIAVIMU“ APRAŠINĖJO VOKIETIJOJE PABĖGĖLIŲ TARIAMAI IŠPRIEVARTAUTOS MERGAITĖS LISOS ISTORIJĄ IR NUOLAT GĄSDINA SAVO BLOGO SKAITYTOJUS, KAD LIETUVOJE MASIŠKAI ATIMINĖJAMI VAIKAI, KURIE VERČIAMI TAPTI GĖJAIS IR LESBIETĖMIS, O ES JAU ESĄ ĮPRASTA, KAD VAIKUS TĖVAI AUGINA NE KAIP SAVO GIMINĖS PRATĘSĖJUS, O KAIP DOVANAS VISOKIO PLAUKO IŠKRYPĖLIAMS. ĮTARIAME, KAD SENELIS TURI DIDELIŲ SEKSUALINIŲ PROBLEMŲ, NES KAIP KITAIP PAAIŠKINSI JO IŠ RUSIJOS SPAUDOS PERSPAUSDINTĄ ŽINOMOS VEIKĖJOS IRINOS BERGSET „INTERVIU“, KURIAME JI TEIGIA, KAD PEDOFILIJA NORVEGIJOJE NORMALUS REIŠKINYS, O VIENAME „KOLORADINIAME“ SUSIBĖGIME RUSIJOJE UŽSILIPUSI ANT SCENOS, KAIP ŠIMTOPROCENTINĮ FAKTĄ KLYKĖ APIE EUROPOJE EGZISTUOJANČIAS KELIASDEŠIMTIS GĖJŲ, ZOOFILŲ IR TT RŪŠIŲ. 

kazimieras juraitis

KAZIMIERAS JURAITIS. GIMĖ 1961 METŲ SPALIO 29 DIENĄ. NORS SAVE VADINA ŽURNALISTU IR PUBLICISTU, YRA BAIGĘS TIK BUVUSIO VILNIAUS VINCO KAPSUKO UNIVERSITETO PREKYBOS FAKULTETĄ. JURAITIS, KAIP PATS TEIGIA, SOVIETINIAIS LAIKAIS UŽ NOMENKLATŪROS KRITIKĄ BUVO IŠMESTAS IŠ DARBO, TAČIAU METAMS BĖGANT, PRADĖJO ILGĖTIS TŲ SENŲJŲ LAIKŲ, KAI „IR JAUNAS BUVO, IR DAR STOVĖJO“. JURAITIS BUVO TEISTAS VOKIETIJOJE, KURIOJE BUVO PAGAUTAS GYVENANTIS SU PADIRBTU PASU, O GRĮŽĘS Į LIETUVĄ UŽSIĖMĖ PROPAGANDOS VARYMU. SUSIBIČIULIAVĘS SU LIŪDNAI PAGARSĖJUSIU SIGNATARU ROLANDU PAULAUSKU, TAPO NE TIK JO LIETUVOS LIAUDIES PARTIJOS NARIU, BET IR ŠIO DAŽNAI SU TIESA PRASILENKIANČIŲ IDĖJŲ PLATINTOJU. TURI SEPTYNIS VAIKUS, TAČIAU VISIŠKAI NETURI PAJAMŲ. 2016 METAIS KANDIDATUODAMAS Į SEIMĄ, JURAITIS NURODĖ, KAD 2015 METAIS PER VISUS METUS YRA UŽDIRBĘS VOS 2 EURUS IR 26 CENTUS, TODĖL NENUOSTABU, KAD ŠIŲ METŲ SAUSIO 13-ĄJĄ JURAITĮ MATĖME DALYVAUJANTĮ PARAMOS KARIAUJANČIAI UKRAINAI KONCERTE, KURIAME JIS DAINAVO SU VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS CHORU. PANAŠU, KAD UŽ KELIS EURUS ŠIS VEIKĖJAS PARDUOS NE TIK SAVO IDĖJAS, BET IR SAVE PATĮ.

laurynas ragelskis

LAURYNAS RAGELSKIS. „ESU UŽKIETĖJĘS RUSOFILAS IR VLADIMIRO VLADIMIROVIČIAUS PUTINO GERBĖJAS BEI DIDŽIUOJUOSI GIMĘS LIETUVOS TARYBŲ SOCIALISTINĖJE RESPUBLIKOJE, KAD JAUČIUOSI VISATEISIS BUVUSIOS TSRS NARYS, TAČIAU JAUČIU PAREIGĄ PADĖTI SAVO BENDRAPILIEČIAMS, KOVOJANTIEMS GILIAME TIRŠTAME RŪKE PRIEŠ NEEGZISTUOJANČIUS VĖJO MALŪNUS“, – TAIP PAT SAVE PRISTATO PORTALO „LDIENA“ SAVININKAS RAGELSKIS, NUGYVENĘS NE TRUMPĄ AMŽIŲ, TAČIAU TAIP IR NEIŠMOKĘS NEI RIŠLIAI REIKŠTI SAVO MINČIŲ, NEI RAŠYTI BE KLAIDŲ . RAGELSKIO PORTALĄ GALIMA DRĄSIAI VADINTI VIENU DIDŽIAUSIU KREMLIAUS PROPAGANDINIU ŠALTINIU LIETUVOJE, KURIAME TIESOS NERASI IR SU ŽIBURIU. VATNIKAI.EU ŠALTINIAI TEIGIA, KAD RAGELSKĮS TURI NEMAŽŲ PROBLEMŲ SU PSICHIKA IR YRA TIK MARIONETĖ SAVO PROTINGESNIO IR DAUG ATSARGESNIO BROLIO VINCENTO RANKOSE.

milda bartasiunaite

MILDA BARTAŠIŪNAITĖ. BUVUSI SEKSEKSPERTĖ IR VYRIŠKŲ „KOTŲ“ SPECIALISTĖ, SU PASIDIDŽIAVIMU DEMONSTRAVUSI SAVO APATINES KELNAITES IR ATVIRAI KALBĖJUSI APIE GYVENIME PATIRTUS VOS TRIS ORGAZMUS, GYNUSI VAIKUS, KOVOJUSI UŽ GARLIAVOS MERGAITĘ IR PASISAKIUSI PRIEŠ SKIEPUS, DABAR TAPO DAUGELIO LIETUVIŲ PAJUOKOS OBJEKTU. SAVO BALKONE ACTU NATO LĖKTUVUS VAIKANTI BARTAŠIŪNAITĖ TIEK PRISIUOSTĖ ACTO, KAD PASIVADINUSI POLITOLOGE PRADĖJO PLATINTI KREMLIAUS FEIKUS. SAVO SIAURAM KLAUSYTOJUI RATUI JI BANDO ĮRODYTI, KAD „PEDERASTAI“ UKROPAI NUKRYŽIAVO BERNIUKĄ SU „TRIUSIKĖLIAIS“, AMERIKAI JAU AMEN, O SIRIJĄ VALDO NUOSTABUS PREZIDENTAS, KURIS KARTU SU ŠVIESOS NEŠĖJU PUTINU ĮVES TAIKĄ VISAME PASAULYJE.

simonas zagurskas

SIMONAS ZAGURSKAS. GIMĘS 1982 RUGSĖJO 11 DIENĄ, ANKSČIAU GYVENO ŠVĖKŠNOJE. VISADA PASIŽYMĖJĘS NESTABILIA PSICHIKA, GYVENDAMAS ANGLIJOJE, MATYT, TIEK ATSIPALAIDAVO NUO PER DIDELIO ALKOHOLIO KIEKIO, KAD NUSPRENDĖ PASIVADINTI KROYDONU IR RAŠYTI. ĮKALDAVO IR, KAIP PATS PRISIPAŽINO, RAŠYDAVO RAŠYDAVO RAŠYDAVO. NESVARBU, KAD VISIŠKAS NESĄMONES, PRASILENKIANČIAS IR SU SVEIKA LOGIKA IR SU REALYBE. PRISIRAŠĖ. ŠIŲ METŲ BALANDŽIO 13 DIENĄ BUVO SULAIKYTAS PALANGOS ORO UOSTE. KITĄ DIENĄ TEISMAS LEIDO JĮ SUIMTI 15 PARŲ, TAČIAU SAVAITĘ PRALEIDĘS ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE BUVO PALEISTAS Į LAISVĘ, KAI PROKURATŪRA NUSPRENDĖ KARDOMĄJĄ PRIEMONĘ SUĖMIMĄ PAKEISTI Į DVI ŠVELNESNES – RAŠYTINĮ PASIŽADĖJIMĄ NEIŠVYKTI IR DOKUMENTŲ POĖMĮ. VATNIKAI.EU DUOMENIMIS, ZAGURSKO LIETUVOJE NET KELI TEISMAI – DĖL ŠMEIŽTO, GRASINIMŲ NUŽUDYTI, SOVIET AGRESIJOS NEIGIMO IR TT. PATS ZAGURSKAS BYLAS VADINA SUSIDOROJIMU UŽ TARIAMĄ DALIOS GRYBAUSKAITĖS IR KONSERVATORIŲ KRITIKĄ, PAGALBOS IEŠKO PER RUSIJOS ŽINIASKLAIDOS PRIEMONES IR KARTU BANDO SLĖPTI GALUS, PAKEITĘS FB ADRESĄ, BANDYS ĮRODINĖTI, KAD ŠMEIŠIKIŠKUS TEKSTUS RAŠĖ NE JIS, O KAŽKAS KITAS.

vytautas sustauskas

VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS. KAŽKADA JIS BUVO „UBAGŲ KARALIUS“, MERAS, SEIMO NARYS, TAKSISTAS, O DABAR TIK EILINIS PRASIGĖRĘS VATNIKAS, VIS DAR SVAJOJANTIS APIE VALDŽIĄ IR GERĄ ATLYGINIMĄ, TAČIAU Į SAVO MITINGĖLIUS SUGEBANTIS SUKVIESTI TIK KELIS VALKATAS.

zilvinas razminas

ŽILVINAS RAZMINAS GIMĖ 1958 METAIS ŠIAULIUOSE IR TEN GYVENA IKI ŠIOL. STATYBININKAS PAGAL SPECIALYBĘ, SOVIETMEČIU BUVO UŽSIDIRBĘS BYLĄ UŽ ANTISOVIETINĘ VEIKLĄ, PRASIDĖJUS ATGIMIMUI TAPO AKTYVIU KOVOTOJU UŽ LIETUVOS LAISVĘ, BUVO VIENAS PIRMŲJŲ LIETUVOS KARIUOMENĖS IR ŠAULIŲ SĄJUNGOS ATKŪRĖJŲ BEI SAVANORIŲ ORGANIZATORIŲ IR UŽ SAVO VEIKLĄ APDOVANOTAS SAUSIO 13-OSIOS ATMINIMO BEI ŠAULIŲ ŽVAIGŽDĖS MEDALIAIS. TAČIAU BĖGANT LAIKUI RAZMINO SMEGENYSE KAŽKAS APSIVERTĖ IR JIS PRADĖJO KOVOTI PRIEŠ TAI, UŽ KĄ KAŽKADA KOVOJO. RAZMINAS PER SAVO GYVENIMĄ YRA UŽSIDIRBĘS NE VIENĄ BAUDŽIAMĄJĄ BYLĄ, TARP JŲ IR UŽ ŽYDŲ NIEKINIMĄ BEI ANTIVALSTYBINĘ VEIKLĄ. KARTU SU ŠILUTĖS RAJONO GYVENTOJU OLEGU TITORENKA RAZMINAS NESENIAI BUVO PRIPAŽINTAS KALTU DĖL ANTIKONSTITUCINIŲ GRUPIŲ KŪRIMO BEI VIEŠŲ RAGINIMŲ SMURTU PAŽEISTI LIETUVOS SUVERENITETĄ IR NUTEISTAS DEVYNIŲ MĖNESIŲ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSME. JOS VYKDYMAS ATIDĖTAS METAMS. JAU VYKSTANT TEISMUI RAZMINAS „PRISIMINĖ“, KAD JIS DALYVAVO SUSPROGDINANT „KRYŽKALNIO KAREIVIŲ MOTINOS“ PAMINKLĄ. SPĖKITE, KAS, ANOT RAZMINO, UŽSAKĖ ŠĮ SPROGDINIMĄ? AIŠKU, KAD LANDBSERGIS.

giedrius grabauskas

GIEDRIUS GRABAUSKAS. NEOKOMUNISTU IR ANTIFAŠISTU SAVE VADINANTIS GRABAUSKAS, DABAR VADOVAUJA SOCIALISTINIAM LIAUDIES FRONTUI IR NUOLAT RUSIŠKOMS TELEVIZIJOMS PASAKOJA, KAIP TIKRIEMS PATRIOTAMS, KOKIU JIS SAVE LAIKO, SUNKU GYVENTI LIETUVOJE. ŠIS VEIKĖJAS GIMĖ 1973 METŲ SPALIO 21 DIENĄ, SUGEBĖJO BAIGTI TIK VIDURINĘ MOKYKLĄ, TAČIAU PATS SAU ATRODO DAUG PROTINGESNIS NEI YRA IR ĮSIVAIZDUOJA, KAD GALI VALDYTI VALSTYBĘ. GRABAUSKAS BUVO LIETUVOS LAISVĖS LYGOS, LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PARTIJŲ NARIU, TAČIAU NEI VIENOJE JŲ JAM NEPAVYKO PASIEKTI AUKŠTUMŲ – DĖL SIAURO MĄSTYMO, KAIP BUVO, TAIP IR LIKO TIK EILINĖ “PIEŠKA“, KURIAI SVETIMAS BET KOKS SUPRATIMAS APIE TAUTOS IR ŽMOGAUS LAISVĘ. GRABAUSKAS ĮSITIKINĘS, KAD LIETUVA GERIAUSIAI GYVENO SOVIETŲ SĄJUNGOJE IR NORS TOKIOS VALSTYBĖS IR TOKIO DARINIO JAU SENIAI NĖRA, LAIMINGU JIS PASIJUSTŲ TIK GRĮŽĘS Į PRAEITĮ, KO IR SIEKIA SU SAVO IŠSIGIMUSIA KOMPANIJA. NEŽIŪRINT Į ARŠIĄ ANTIVALSTYBINĘ VEIKLĄ, GRABAUSKUI DĖL MŪSŲ TEISĖSAUGOS SKYSTABLAUDIŠKUMO VIS PAVYKSTA IŠSISUKTI NUO PELNYTOS BAUSMĖS. GRABAUSKO PUSLAPIS FB AKTYVIŲ PILIEČIŲ DĖKA UŽBLOKUOTAS TAIP, KAD JIS NEGALI PRIE JO PRISIJUNGTI, TAČIAU KO NEPADARYSI VARDAN KOMUNISTINIŲ IDĖJŲ – SEKSUALINIŲ MAŽUMŲ NEGALINTIS PAKĘSTI GRABAUSKAS DĖL JŲ PAKEITĖ LYTĮ IR TAPO GENOVAITE STONKIENE. SUSIPAŽINKITE:

jonas kovalskis

JONAS KOVALSKIS. DAR VIENAS ARŠUS KOMUNISTAS. KOVALSKIS GIMĘS 1962 METŲ BIRŽELIO 24 DIENĄ, GYVENA UTENOS RAJONE, TAURAGNUOSE. NORS YRA PEDAGOGAS (RUSŲ KALBA IR LITERATŪRA) BEI TEISININKAS, TAČIAU PANAŠU, KAD SU TEISE JAM DIDELĖS PROBLEMOS, O TRUMPINIAI BK, BPK, CK, ATPK – LYG NEĮMENAMOS MĮSLĖS. SOVIETMEČIO IR RUSIJOS GARBINTOJAS VISA ŠIRDIMI NEKENČIA LIETUVOS, ES, JAV IR NATO IR, NORS SAVE VADINA PAKANČIU KITŲ NUOMONEI, LYG NUO GRANDINĖS PALEISTAS SKALIKAS PUOLA VISUS KITAIP MĄSTANČIUS, GRASINA JIEMS TEISMAIS UŽ ĮŽEIDIMĄ, NORS ŠIS STRAIPSNIS LIETUVOS BAUDŽIAMAJAME KODEKSE IR YRA PANAIKINTAS. KOVALSKIS YRA DIRBĘS RUSŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYTOJU DIDŽIASALIO VIDURINĖJE MOKYKLOJE, BUVO DIREKTORIUMI ŠILUTĖS RAJONO NATKIŠKIŲ DEVYNMETĖJE MOKYKLOJE, DIRBO „SODROJE“ UTENOJE, TAIP PAT „UTENOS TRIKOTAŽE“. NUO 2013 METŲ VASARIO MĖNESIO KOVALSKIS YRA BEDARBIS. GYVENA IŠ PAŠALPŲ IR SAVO ŽMONOS ROMOS KOVALSKIENĖS, UTENOS ADOLFO ŠAPOKOS GIMNAZIJOS MATEMATIKOS MOKYTOJOS, ATLYGINIMO. IR NE TIK GYVENA, BET IR SAVO PROPAGANDAI SKLEISTI NAUDOJA JOS FACEBOOKO PROFILĮ.