Vatnikai

Anonimusas
+ 1 - 10
Autorius: Liberalas
Šaltinis: http://vatnikai.eu/...
7536-05-18 (2018 m.), skaitė 924
5
Vatnikai

KAS YRA VATNIKAS? TAI AMERIKIEČIŲ ANIMACINIO FILMUKO KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS RUSIŠKOJI VERSIJA. JO KŪNAS – SULOPYTA ŠIMTASIŪLĖ, JIS AVI VELTINIUS, BURNOJE STYRO RETI DANTYS. VATNIKO AKIS PAMUŠTA, O NOSIS RAUDONA NUO DEGTINĖS. ŠMAIKŠTIEJI HEROJAUS AUTORIAI TVIRTINO SIEKĘ KOMIŠKO VATNIKO PAVYZDŽIU PRISTATYTI TAM TIKRAI RUSIJOS (IR NE TIK) VISUOMENĖS DALIAI BŪDINGAS ITIN NEIGIAMAS SAVYBES: SAVARANKIŠKO MĄSTYMO STOKĄ (JUK VIETOJ SMEGENŲ PAS JUOS – VATA), ŠIURKŠTUMĄ, POLINKĮ Į GIRTUOKLYSTĘ BEI KIVIRČUS. INTERNETINĖJE ERDVĖJE, VATNIKAIS VADINAMO SOVIETOFILAI, RUSOFILAI IR PUTINOFILAI. ŠIOJE VIETOJE REIKĖTŲ NEDARYTI KLAIDOS, NE VISI RUSAI YRA VATNIKAI, IR MES NESAME PRIEŠ RUSŲ TAUTĄ. VISI MINĖTIEJI “FILAI“ NEBŪTINAI YRA RUSŲ TAUTYBĖS. JŲ ,DEJA , DAUG IR LIETUVOJE, IR VISOJE IŠ SOVIETŲ OKUPACIJOS IŠSILAISVINUSIOJE ERDVĖJE. TAIGI, KOKS TIPIŠKAS VATNIKAS? DAŽNIAUSIAI PASTEBIMI BRUOŽAI: BEDARBIS; *TURI PROBLEMŲ SU ALKOHOLIU; *MUŠA ŽMONĄ, IŠSISKYRĘS, NEMOKA VAIKAMS ALIMENTŲ, SKRIAUDŽIA GYVŪNUS; *NELABAI SĖKMINGAI SUSIKLOSTĘS GYVENIMAS, DĖL TO KALTI LANDSBERGIS, KONSERVATORIAI IR ŽINOMA DALIA GRYBAUSKAITĖ; *EMIGRANTAS, GYVENANTIS VAKARUOSE, BESINAUDOJANTIS VISOMIS SOCIALINĖMIS GARANTIJOMIS, BET NUOLAT LOJANTIS APIE SUPUVUSIUS VAKARUS, JŲ VERTYBES IR RUSIJOS DVASINGUMĄ. NORS VAŽINĖJA BMW, BET NEPERKA DVASINGOJOJE ŠALYJE GAMINAMŲ ŽIGULIŲ, IR SĖDI FACEBOOKE , BET NE VKONTAKTE; *UŽDUODA KVAILUS KLAUSIMUS, PVZ, “KO NORI MERGAITĖ?“; *BE ABEJO, VATNIKAS IR RAŠYBOS KLAIDOS YRA KAIP KIRVIS IR KOTAS, PUTINAS IR MEDVEDEVAS, GRABAUSKAS IR RAZMINAS. MAŽARAŠTIS DARBUOTOJAS NIEKAM NEREIKALINGAS, TODĖL VATNIKAS ARBA NEDIRBA, ARBA DIRBA UŽ MINIMUMĄ, TAČIAU, SAVAIME SUPRANTAMA, DĖL TO KALTAS NE JIS, O LANDSBERGIS, KONSERVATORIAI IR DALIA GRYBAUSKAITĖ; *VATNIKAI LABIAUSIAI BIJO TRIJŲ DALYKŲ – “JORKŠYRŲ ELFŲ“, PABĖGĖLIŲ IR GĖJŲ. PIRMŲJŲ, NES JIE JUOS “BANINA“, ANTRŲJŲ, NES ATIMS JŲ DARBAS, O ŠTAI, KODĖL BIJO TREČIŲJŲ PAAIŠKINTI SUNKIAU. GAL DĖL TO, KAD PATYS JAUČIASI ŠIEK TIEK NETRADICINĖS SEKSUALINĖS ORIENTACIJOS, TAČIAU SOVIETMEČIU ĮPRATO TAI SLĖPTI IR BJAURĖTIS PAČIAIS SAVIMI; *BEATODAIRIŠKAI PALAIKO VISUS POLITIKOS RADIKALUS IR KIEKVIENAS JŲ PIRSTELĖJIMAS JIEMS ATRODO LYG DIEVO ŽODIS; *KAS KETVERIUS METUS RENKA VIS NAUJUS GELBĖTOJUS, O IŠRINKĘ TOLIAU GIEDĄ TĄ PAČIĄ GIESMELĘ: VISI JIE VAGYS, PEDOFILAI, BANDITAI, KURIE TAIP IR LAUKIA, KADA NUMAUS EILINIAM GYVENTOJUI (T.Y. JIEMS, VATNIKAMS) PASKUTINES KELNES.

Vatnikų elitas 

zigmas vaisvila

ZIGMAS VAIŠVILA. GIMĖ 1956 METŲ GRUODŽIO 20 DIENĄ ŠIAULIUOSE. POLITIKAS, FIZIKAS, VERSLININKAS IR LIETUVOS NEPRIKLAUSOMOS VALSTYBĖS ATSTATYMO SIGNATARAS. ZIGMAS IŠGARSĖJO SAVO SPAUDOS KONFERENCIJOMIS, KURIOSE KALBĖDAVO SU SAVIMI IR NET SVEIKINDAVOSI SU ŽURNALISTAIS, KURIŲ KONFERENCIJOJE NEBŪDAVO. KYLA KLAUSIMAS, KODĖL NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARAS PRADĖJO GARINTI ACTĄ IR RŪKYTI BINTĄ? PIRMIAUSIAI, PO PIRMOS KADENCIJOS SEIME, ZIGMUTIS PASUKO Į VERSLĄ, BUVO UAB INFOVERSLAS DIREKTORIUS IR UAB PAREX LIZINGAS DIREKTORIUS, BET MATYT ZIGMUTIS IR TEN SĖKMĖS NESULAUKĖ, INTELEKTO TAIKLUOLIO POLITIKOJE TAIP PAT NIEKAM NEREIKĖJO. ZIGMUI SUKILO AMBICIJOS IR NUSPRENDĖ VARGŠELIS ŽŪT BŪT PASIEKTI SAVO, STAIGA PRISIMINĖ , KAD DĖL VISKO KALTAS LANDSBERGIS IR PRADĖJO SAVO GARSIĄSIAS SPAUDOS KONFERENCIJAS SU SAVIMI. EITUM ZIGMUTI, SU SAVIM KUO NORS KITU UŽSIIMTI, BŪTŲ DAUGIAU NAUDOS. TIESA, REIKIA PRIPAŽINTI , DABAR JO SPAUDOS KONFERENCIJOS SULAUKIA LANKYTOJŲ – TIESA, TIK VATNINIŲ.

algimantas lebionka

ALGIMANTAS LEBIONKA. PENSININKAS PRISISTATANTIS BIOMEDICINOS DAKTARU ARBA TIESIOG DAR VIENAS VATNINIS PROPAGANDISTAS, KURIO TIKSLAS – KUO PLAČIAU IŠTIRAŽUOTI KREMLIAUS PROPAGANDĄ, YPAČ PABĖGĖLIŲ IR SEKSO TEMA. JIS SU „PASIGARDŽIAVIMU“ APRAŠINĖJO VOKIETIJOJE PABĖGĖLIŲ TARIAMAI IŠPRIEVARTAUTOS MERGAITĖS LISOS ISTORIJĄ IR NUOLAT GĄSDINA SAVO BLOGO SKAITYTOJUS, KAD LIETUVOJE MASIŠKAI ATIMINĖJAMI VAIKAI, KURIE VERČIAMI TAPTI GĖJAIS IR LESBIETĖMIS, O ES JAU ESĄ ĮPRASTA, KAD VAIKUS TĖVAI AUGINA NE KAIP SAVO GIMINĖS PRATĘSĖJUS, O KAIP DOVANAS VISOKIO PLAUKO IŠKRYPĖLIAMS. ĮTARIAME, KAD SENELIS TURI DIDELIŲ SEKSUALINIŲ PROBLEMŲ, NES KAIP KITAIP PAAIŠKINSI JO IŠ RUSIJOS SPAUDOS PERSPAUSDINTĄ ŽINOMOS VEIKĖJOS IRINOS BERGSET „INTERVIU“, KURIAME JI TEIGIA, KAD PEDOFILIJA NORVEGIJOJE NORMALUS REIŠKINYS, O VIENAME „KOLORADINIAME“ SUSIBĖGIME RUSIJOJE UŽSILIPUSI ANT SCENOS, KAIP ŠIMTOPROCENTINĮ FAKTĄ KLYKĖ APIE EUROPOJE EGZISTUOJANČIAS KELIASDEŠIMTIS GĖJŲ, ZOOFILŲ IR TT RŪŠIŲ. 

kazimieras juraitis

KAZIMIERAS JURAITIS. GIMĖ 1961 METŲ SPALIO 29 DIENĄ. NORS SAVE VADINA ŽURNALISTU IR PUBLICISTU, YRA BAIGĘS TIK BUVUSIO VILNIAUS VINCO KAPSUKO UNIVERSITETO PREKYBOS FAKULTETĄ. JURAITIS, KAIP PATS TEIGIA, SOVIETINIAIS LAIKAIS UŽ NOMENKLATŪROS KRITIKĄ BUVO IŠMESTAS IŠ DARBO, TAČIAU METAMS BĖGANT, PRADĖJO ILGĖTIS TŲ SENŲJŲ LAIKŲ, KAI „IR JAUNAS BUVO, IR DAR STOVĖJO“. JURAITIS BUVO TEISTAS VOKIETIJOJE, KURIOJE BUVO PAGAUTAS GYVENANTIS SU PADIRBTU PASU, O GRĮŽĘS Į LIETUVĄ UŽSIĖMĖ PROPAGANDOS VARYMU. SUSIBIČIULIAVĘS SU LIŪDNAI PAGARSĖJUSIU SIGNATARU ROLANDU PAULAUSKU, TAPO NE TIK JO LIETUVOS LIAUDIES PARTIJOS NARIU, BET IR ŠIO DAŽNAI SU TIESA PRASILENKIANČIŲ IDĖJŲ PLATINTOJU. TURI SEPTYNIS VAIKUS, TAČIAU VISIŠKAI NETURI PAJAMŲ. 2016 METAIS KANDIDATUODAMAS Į SEIMĄ, JURAITIS NURODĖ, KAD 2015 METAIS PER VISUS METUS YRA UŽDIRBĘS VOS 2 EURUS IR 26 CENTUS, TODĖL NENUOSTABU, KAD ŠIŲ METŲ SAUSIO 13-ĄJĄ JURAITĮ MATĖME DALYVAUJANTĮ PARAMOS KARIAUJANČIAI UKRAINAI KONCERTE, KURIAME JIS DAINAVO SU VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS CHORU. PANAŠU, KAD UŽ KELIS EURUS ŠIS VEIKĖJAS PARDUOS NE TIK SAVO IDĖJAS, BET IR SAVE PATĮ.

laurynas ragelskis

LAURYNAS RAGELSKIS. „ESU UŽKIETĖJĘS RUSOFILAS IR VLADIMIRO VLADIMIROVIČIAUS PUTINO GERBĖJAS BEI DIDŽIUOJUOSI GIMĘS LIETUVOS TARYBŲ SOCIALISTINĖJE RESPUBLIKOJE, KAD JAUČIUOSI VISATEISIS BUVUSIOS TSRS NARYS, TAČIAU JAUČIU PAREIGĄ PADĖTI SAVO BENDRAPILIEČIAMS, KOVOJANTIEMS GILIAME TIRŠTAME RŪKE PRIEŠ NEEGZISTUOJANČIUS VĖJO MALŪNUS“, – TAIP PAT SAVE PRISTATO PORTALO „LDIENA“ SAVININKAS RAGELSKIS, NUGYVENĘS NE TRUMPĄ AMŽIŲ, TAČIAU TAIP IR NEIŠMOKĘS NEI RIŠLIAI REIKŠTI SAVO MINČIŲ, NEI RAŠYTI BE KLAIDŲ . RAGELSKIO PORTALĄ GALIMA DRĄSIAI VADINTI VIENU DIDŽIAUSIU KREMLIAUS PROPAGANDINIU ŠALTINIU LIETUVOJE, KURIAME TIESOS NERASI IR SU ŽIBURIU. VATNIKAI.EU ŠALTINIAI TEIGIA, KAD RAGELSKĮS TURI NEMAŽŲ PROBLEMŲ SU PSICHIKA IR YRA TIK MARIONETĖ SAVO PROTINGESNIO IR DAUG ATSARGESNIO BROLIO VINCENTO RANKOSE.

milda bartasiunaite

MILDA BARTAŠIŪNAITĖ. BUVUSI SEKSEKSPERTĖ IR VYRIŠKŲ „KOTŲ“ SPECIALISTĖ, SU PASIDIDŽIAVIMU DEMONSTRAVUSI SAVO APATINES KELNAITES IR ATVIRAI KALBĖJUSI APIE GYVENIME PATIRTUS VOS TRIS ORGAZMUS, GYNUSI VAIKUS, KOVOJUSI UŽ GARLIAVOS MERGAITĘ IR PASISAKIUSI PRIEŠ SKIEPUS, DABAR TAPO DAUGELIO LIETUVIŲ PAJUOKOS OBJEKTU. SAVO BALKONE ACTU NATO LĖKTUVUS VAIKANTI BARTAŠIŪNAITĖ TIEK PRISIUOSTĖ ACTO, KAD PASIVADINUSI POLITOLOGE PRADĖJO PLATINTI KREMLIAUS FEIKUS. SAVO SIAURAM KLAUSYTOJUI RATUI JI BANDO ĮRODYTI, KAD „PEDERASTAI“ UKROPAI NUKRYŽIAVO BERNIUKĄ SU „TRIUSIKĖLIAIS“, AMERIKAI JAU AMEN, O SIRIJĄ VALDO NUOSTABUS PREZIDENTAS, KURIS KARTU SU ŠVIESOS NEŠĖJU PUTINU ĮVES TAIKĄ VISAME PASAULYJE.

simonas zagurskas

SIMONAS ZAGURSKAS. GIMĘS 1982 RUGSĖJO 11 DIENĄ, ANKSČIAU GYVENO ŠVĖKŠNOJE. VISADA PASIŽYMĖJĘS NESTABILIA PSICHIKA, GYVENDAMAS ANGLIJOJE, MATYT, TIEK ATSIPALAIDAVO NUO PER DIDELIO ALKOHOLIO KIEKIO, KAD NUSPRENDĖ PASIVADINTI KROYDONU IR RAŠYTI. ĮKALDAVO IR, KAIP PATS PRISIPAŽINO, RAŠYDAVO RAŠYDAVO RAŠYDAVO. NESVARBU, KAD VISIŠKAS NESĄMONES, PRASILENKIANČIAS IR SU SVEIKA LOGIKA IR SU REALYBE. PRISIRAŠĖ. ŠIŲ METŲ BALANDŽIO 13 DIENĄ BUVO SULAIKYTAS PALANGOS ORO UOSTE. KITĄ DIENĄ TEISMAS LEIDO JĮ SUIMTI 15 PARŲ, TAČIAU SAVAITĘ PRALEIDĘS ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE BUVO PALEISTAS Į LAISVĘ, KAI PROKURATŪRA NUSPRENDĖ KARDOMĄJĄ PRIEMONĘ SUĖMIMĄ PAKEISTI Į DVI ŠVELNESNES – RAŠYTINĮ PASIŽADĖJIMĄ NEIŠVYKTI IR DOKUMENTŲ POĖMĮ. VATNIKAI.EU DUOMENIMIS, ZAGURSKO LIETUVOJE NET KELI TEISMAI – DĖL ŠMEIŽTO, GRASINIMŲ NUŽUDYTI, SOVIET AGRESIJOS NEIGIMO IR TT. PATS ZAGURSKAS BYLAS VADINA SUSIDOROJIMU UŽ TARIAMĄ DALIOS GRYBAUSKAITĖS IR KONSERVATORIŲ KRITIKĄ, PAGALBOS IEŠKO PER RUSIJOS ŽINIASKLAIDOS PRIEMONES IR KARTU BANDO SLĖPTI GALUS, PAKEITĘS FB ADRESĄ, BANDYS ĮRODINĖTI, KAD ŠMEIŠIKIŠKUS TEKSTUS RAŠĖ NE JIS, O KAŽKAS KITAS.

vytautas sustauskas

VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS. KAŽKADA JIS BUVO „UBAGŲ KARALIUS“, MERAS, SEIMO NARYS, TAKSISTAS, O DABAR TIK EILINIS PRASIGĖRĘS VATNIKAS, VIS DAR SVAJOJANTIS APIE VALDŽIĄ IR GERĄ ATLYGINIMĄ, TAČIAU Į SAVO MITINGĖLIUS SUGEBANTIS SUKVIESTI TIK KELIS VALKATAS.

zilvinas razminas

ŽILVINAS RAZMINAS GIMĖ 1958 METAIS ŠIAULIUOSE IR TEN GYVENA IKI ŠIOL. STATYBININKAS PAGAL SPECIALYBĘ, SOVIETMEČIU BUVO UŽSIDIRBĘS BYLĄ UŽ ANTISOVIETINĘ VEIKLĄ, PRASIDĖJUS ATGIMIMUI TAPO AKTYVIU KOVOTOJU UŽ LIETUVOS LAISVĘ, BUVO VIENAS PIRMŲJŲ LIETUVOS KARIUOMENĖS IR ŠAULIŲ SĄJUNGOS ATKŪRĖJŲ BEI SAVANORIŲ ORGANIZATORIŲ IR UŽ SAVO VEIKLĄ APDOVANOTAS SAUSIO 13-OSIOS ATMINIMO BEI ŠAULIŲ ŽVAIGŽDĖS MEDALIAIS. TAČIAU BĖGANT LAIKUI RAZMINO SMEGENYSE KAŽKAS APSIVERTĖ IR JIS PRADĖJO KOVOTI PRIEŠ TAI, UŽ KĄ KAŽKADA KOVOJO. RAZMINAS PER SAVO GYVENIMĄ YRA UŽSIDIRBĘS NE VIENĄ BAUDŽIAMĄJĄ BYLĄ, TARP JŲ IR UŽ ŽYDŲ NIEKINIMĄ BEI ANTIVALSTYBINĘ VEIKLĄ. KARTU SU ŠILUTĖS RAJONO GYVENTOJU OLEGU TITORENKA RAZMINAS NESENIAI BUVO PRIPAŽINTAS KALTU DĖL ANTIKONSTITUCINIŲ GRUPIŲ KŪRIMO BEI VIEŠŲ RAGINIMŲ SMURTU PAŽEISTI LIETUVOS SUVERENITETĄ IR NUTEISTAS DEVYNIŲ MĖNESIŲ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSME. JOS VYKDYMAS ATIDĖTAS METAMS. JAU VYKSTANT TEISMUI RAZMINAS „PRISIMINĖ“, KAD JIS DALYVAVO SUSPROGDINANT „KRYŽKALNIO KAREIVIŲ MOTINOS“ PAMINKLĄ. SPĖKITE, KAS, ANOT RAZMINO, UŽSAKĖ ŠĮ SPROGDINIMĄ? AIŠKU, KAD LANDBSERGIS.

giedrius grabauskas

GIEDRIUS GRABAUSKAS. NEOKOMUNISTU IR ANTIFAŠISTU SAVE VADINANTIS GRABAUSKAS, DABAR VADOVAUJA SOCIALISTINIAM LIAUDIES FRONTUI IR NUOLAT RUSIŠKOMS TELEVIZIJOMS PASAKOJA, KAIP TIKRIEMS PATRIOTAMS, KOKIU JIS SAVE LAIKO, SUNKU GYVENTI LIETUVOJE. ŠIS VEIKĖJAS GIMĖ 1973 METŲ SPALIO 21 DIENĄ, SUGEBĖJO BAIGTI TIK VIDURINĘ MOKYKLĄ, TAČIAU PATS SAU ATRODO DAUG PROTINGESNIS NEI YRA IR ĮSIVAIZDUOJA, KAD GALI VALDYTI VALSTYBĘ. GRABAUSKAS BUVO LIETUVOS LAISVĖS LYGOS, LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PARTIJŲ NARIU, TAČIAU NEI VIENOJE JŲ JAM NEPAVYKO PASIEKTI AUKŠTUMŲ – DĖL SIAURO MĄSTYMO, KAIP BUVO, TAIP IR LIKO TIK EILINĖ “PIEŠKA“, KURIAI SVETIMAS BET KOKS SUPRATIMAS APIE TAUTOS IR ŽMOGAUS LAISVĘ. GRABAUSKAS ĮSITIKINĘS, KAD LIETUVA GERIAUSIAI GYVENO SOVIETŲ SĄJUNGOJE IR NORS TOKIOS VALSTYBĖS IR TOKIO DARINIO JAU SENIAI NĖRA, LAIMINGU JIS PASIJUSTŲ TIK GRĮŽĘS Į PRAEITĮ, KO IR SIEKIA SU SAVO IŠSIGIMUSIA KOMPANIJA. NEŽIŪRINT Į ARŠIĄ ANTIVALSTYBINĘ VEIKLĄ, GRABAUSKUI DĖL MŪSŲ TEISĖSAUGOS SKYSTABLAUDIŠKUMO VIS PAVYKSTA IŠSISUKTI NUO PELNYTOS BAUSMĖS. GRABAUSKO PUSLAPIS FB AKTYVIŲ PILIEČIŲ DĖKA UŽBLOKUOTAS TAIP, KAD JIS NEGALI PRIE JO PRISIJUNGTI, TAČIAU KO NEPADARYSI VARDAN KOMUNISTINIŲ IDĖJŲ – SEKSUALINIŲ MAŽUMŲ NEGALINTIS PAKĘSTI GRABAUSKAS DĖL JŲ PAKEITĖ LYTĮ IR TAPO GENOVAITE STONKIENE. SUSIPAŽINKITE:

jonas kovalskis

JONAS KOVALSKIS. DAR VIENAS ARŠUS KOMUNISTAS. KOVALSKIS GIMĘS 1962 METŲ BIRŽELIO 24 DIENĄ, GYVENA UTENOS RAJONE, TAURAGNUOSE. NORS YRA PEDAGOGAS (RUSŲ KALBA IR LITERATŪRA) BEI TEISININKAS, TAČIAU PANAŠU, KAD SU TEISE JAM DIDELĖS PROBLEMOS, O TRUMPINIAI BK, BPK, CK, ATPK – LYG NEĮMENAMOS MĮSLĖS. SOVIETMEČIO IR RUSIJOS GARBINTOJAS VISA ŠIRDIMI NEKENČIA LIETUVOS, ES, JAV IR NATO IR, NORS SAVE VADINA PAKANČIU KITŲ NUOMONEI, LYG NUO GRANDINĖS PALEISTAS SKALIKAS PUOLA VISUS KITAIP MĄSTANČIUS, GRASINA JIEMS TEISMAIS UŽ ĮŽEIDIMĄ, NORS ŠIS STRAIPSNIS LIETUVOS BAUDŽIAMAJAME KODEKSE IR YRA PANAIKINTAS. KOVALSKIS YRA DIRBĘS RUSŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYTOJU DIDŽIASALIO VIDURINĖJE MOKYKLOJE, BUVO DIREKTORIUMI ŠILUTĖS RAJONO NATKIŠKIŲ DEVYNMETĖJE MOKYKLOJE, DIRBO „SODROJE“ UTENOJE, TAIP PAT „UTENOS TRIKOTAŽE“. NUO 2013 METŲ VASARIO MĖNESIO KOVALSKIS YRA BEDARBIS. GYVENA IŠ PAŠALPŲ IR SAVO ŽMONOS ROMOS KOVALSKIENĖS, UTENOS ADOLFO ŠAPOKOS GIMNAZIJOS MATEMATIKOS MOKYTOJOS, ATLYGINIMO. IR NE TIK GYVENA, BET IR SAVO PROPAGANDAI SKLEISTI NAUDOJA JOS FACEBOOKO PROFILĮ.


9% Plius 9% Plus
91% Minus 91% Minus
1   10
Komentarai: 5
5. Komuna 2018-05-18 18:22:01

Kame neapykantos ir fašizacijos, vykstančios Lietuvoje, esmė, kur josios šaknys? Ogi klasiniame interese, kuris, sąmoningai suvoktas ar tik pasąmoningai veikdamas, galiausiai ir apsprendžia atitinkamas idėjines bei politines pozicijas. Mat visi antikomunistai, konservatoriai, liberalai, nacikai ir kitoks gaivalas, kad ir kokie bebūtų jų skirtumai atskirais klausimais, vieningai sutaria dėl kapitalistinės santvarkos teisėtumo ir ją remia, tuo būdu gindami ne ko kito, kaip buržujų klasės, kuriai komunizmas reikštų visų privilegijų bei prisiplėštų turtų praradimą, interesus. Užtat buržujai, kaip ir jiems dirbantys biurokratai bei politikieriai, paniškai bijo komunizmo – netgi smarkiai nusilpus pačiam komunistiniam judėjimui. Juolab, kad komunistinės idėjos su šaknimis taip ir neišrausi: kol egzistuos žmonėse žmoniškumas, tol bus nemari ir komunizmo, tikrai žmoniško visuomenės gyvenimo, idėja. Kapitalizmo apologetų naudojamas purvas, antikomunizmas ir draudimai rodo jų baimę. Susipratusieji žmonės ir vėl atras savąjį kelią. Jūsų supuvusi sistema yra praeitis.

3 0
4. Durnių Laivo Kapitonė 2018-05-18 12:27:38

Įžanga
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad
asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas
įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu.
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje įtvirtinta nekaltumo
prezumpcija yra viena svarbiausių teisingumo vykdymo
demokratinėje teisinėje valstybėje garantijų.
Ypač svarbu, kad nekaltumo prezumpcijos laikytųsi
valstybės institucijos ir pareigūnai, kad viešieji asmenys,
kol asmens kaltumas padarius nusikaltimą nebus įstatymo
nustatyta tvarka įrodytas ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu, apskritai susilaikytų nuo asmens
įvardijimo kaip nusikaltėlio.
Pvz:- Masiulis kyšio neėmė... Garliavoje pedofilijos
nebuvo, nebuvo ir tvirkinimo... Lietuvoje net nėra korupcijos.
  Dabar apie komunistą gruzinų tautybės TSRS vadovą
generalisimusą Džiugašvilį dar vadinamu Stalinu.
Ir apie jo nusikaltimus. Mažas pastebėjimas- Stalinas
savo veiklą vykdė ne vienas o iš anksto kartu susitares
su kitais gaujos nariais dalinosi Europą ir Pasaulį.
Tai Čerčilis ir Ruzveltas. Tai jie Jaltoje ir Potsdame
visų trijų bendru susitarimu atidavė Lietuvą prievartauti
Stalinui. Hitleris jau buvo nusinuodijęs nusišoves ir
sudegintas. Tad Stalino- Hitlerio susitarimai po karo
nebegaliojo. O hitlerizmas buvo nuteistas Niurnbergo
tribunole. Ko nepasakyčiau apie stalinizmą
   --1 Klausimas:
Apie Staliną. Kokie nusikaltimai padaryti Stalino yra
įrodyti ir pripažinti įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu?
Hitleris beje buvo nuteistas po mirties...

2 2
3. Durnių Laivo Kapitonė 2018-05-18 12:27:02

   --1 Klausimas:
Apie Staliną. Kokie nusikaltimai padaryti Stalino yra
įrodyti ir pripažinti įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu?
Hitleris beje buvo nuteistas po mirties...
   --2 klausimas:
2018 m. kovo 16 d. 16:08 Delfyje pats Landsbergis:
-vadinamoji LTSR yra neteisėtas ir neteisinis darinys
Koks teismas ir kada LTSR pripažino neteisėta?
   --3 klausimas:
Dėl komunistų partijos. Koks teismas kada įrodė kaltę
ir pripažino LKP nusikaltimus įsiteisėjusiu teismo
nuospręndžiu? Juk simboliai ir atvaizdų demonstravimas
yra uždrausti. Tarptautinių teismų nebuvo, nors komunistinės
partijos tebėra Italijoje  Japonijoje ir kitur.
Žinokite, kad ,,Rinkimų į Europos Parlamentą teisę taip pat
turi nuolat gyvenantys Lietuvoje kitų Europos Sąjungos
valstybių narių piliečiai,,
  Tai reiškia, jog Lietuvoje kandidatuoti gali koks nors
legaliai komunistuojantis ir priklausantis Graikų Komunistų
partijai graikijos pilietis. Va juk įdomu būtų? Ką padrijotai
pasakytų?
   --4 klausimas
170 BK str.Viešas pritarimas nacistinės
Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams.
 Kokius nusikaltimus padarė nacistinė Vokietija Lietuvos
Respublikai ir koks teismas tai nustatė? (Niurnbergo teismas
nesiskaito. Lietuvos Respublika jame nedalyvavo)
   --5 klausimas
170 BK str. Tas, kas viešai pritarė neigė ar šiurkščiai menkino
 1990–1991 metais prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių
ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos
Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams,
 juos neigė ar šiurkščiai menkino.
 Kaip galima neigti Sausio 13 įvykiuose dalyvavusių asmenų nusikaltimus, jei
byla dar nebaigta ir yra tik įtariamieji kas dar nereiškia
jog jie bus pripažinti kaltaisiais?
   --6 klausimas
Sovietinių simbolių draudimas įsigaliojo 2008 m. birželio 17 d.
Lietuvos Respublikoje draudžiami atsakingų už Lietuvos gyventojų
represijas SSRS komunistų partijos vadovų atvaizdai.
Atsakingi tai čia kaip? Dėjo parašus po sąrašais? Ar buvo tik partiniai?
Ar morališkai? Kas nustatė kas tokie atsakingi o kurie neatsakingi?
Kur rasti  atsakingų už represijas komunistinių vadovų
sąrašą kurių atvaizdai uždrausti tik Lietuvoje?
  Represijos tai trėmimai į Sibirą ir Kazachstaną? Trėmimai pasibaigė
po Stalino mirties 54m. Tai Chruščiovo Brežnevo Gorbačiovo Brazausko
Grybauskaitės atvaizdai nėra draudžiami? Jie juk nedalyvavo represijose?
Šitų komunistinių vadovų atvaizdai susirinkimuose leidžiami?
O gal norėsit paneigti, jog Grybauskaitė nebuvo komunistinė vadovė?
 
 Šeši paprasti klausimai. Nereikia išvedžiojimų. Nereikia ekspertų
išvadų. Neįdomi Seimo pozicija. Nenoriu Vyriausybės nuomonės ar
Prezidentūros prielaidų. Taip pat nenoriu skaityti istorikų
nusiistorijimų.Atsakymai paprasti. Koks teismas kada.
Tai lb parasta. Padrijotai irgi gali atsakinėti. Atsakymų sąlygos
įžangoje. Nekaltumo prezumcija ir įsiteisėjes teismo nuosprendis.
Ar aišku?

3 1
2. Durnių Laivo Kapitonė 2018-05-18 12:26:09

e savukyne- kad neigti sovietine agresija - turi buti isiteisejes teismo nuosprendis del sovietines agresijos...

Gali toki ivardinti? Nu lb prasau:

Yra BK straipsnis 170-2, surandami piliečiai ir pagal jį teisiami.
Man nesuprantamas dalykas. Negi tyrėjai prokūrorai bei teisėjai nemoka
skaityti ir suprasti teksto? Kas vyksta? Kodėl? Ir kada baigsis?

Viešas pritarimas SSRS nusikaltimams. Bet SSRS nusikaltimai turi būti
pripažinti įsiteisėjusiais teismų sprendimais nusikaltimais. Suprantat?
Pasakymas bendrai, kad va ten trėmė, sodino kitaminčius ir gėjus ėmė
prievarta į kariuomenę manęs netenkina. Turi būti teismo nutartis.

1- Genocidas.
  Lietuva bandė nuteisti Vasiliauską kaltindami-
jį genocidu. Bet štai kokia nesėkmė Strasbūre. Lietuva pralaimėjo.
Ir dabar net nuo kažkokio muziejaus svarstoma nuimti žodį ,,genocido,,
nes genocido nebuvo. Nes nėra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio
Tai reiškia, kad genocido nebuvo. Straipsnis yra, bet nuteistųjų nėra.
 
2- ,,nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos
gyventojams,,
  Klausimas. O kokie yra nacistinės Vokietijos nusikaltimai Lietuvos
Respublikai pripažinti įsiteisėjiusiais ES ar Lietuvos Respublikos
teismų nuospręndžiais? Jūs ramiai įkvėpkit oro ir
atsakykit. Niurnbergo tribunolas nesiskaito. Lietuvos Respublika
Niurnbergo procese nedalyvavo. Tai kokius nusikaltimus Lietuvos
Respublikai padarė nacistinė Vokietija? Ir kada galėjo padaryti?
Juk 1941 birželio 22 Lietuva buvo TSRS sudėtyje. O 1991 metais
kai Lietuvos Respublika buvo atkurta nebuvo nacistinės Vokietijos.
Štai koks klausimas.

3- ,,viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai,,
  Vėlgi klausimai tie patys. Dėl nacistinės Vokietijos agresijos
atpuola, nes nacistinė Vokietija niekaip negalėjo užpulti Lietuvos
Respublikos. O koks yra galiojantis teismo nuospręndis dėl TSRS
agresijos? Kad būtų galima neigti TSRS agresiją, turi būti įsiteisėjęs
teismo nuospręndis. Lietuvos. ES. Arba(ir) tarptautinio teismo.
Prašau man pasakyti. Kur koks kada. Ačiū.

4- ,,1990–1991 metais prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių ar joje
dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikos gyventojams,,
   Manau klausimas aiškus. Atsakymas irgi. Negalima neigti nusikaltimų,
ar teisinti asmenų nes nėra nė vieno nuteisto. Yra tik ĮTARIAMIEJI.
Sausio-13 byla dar vyksta. Ir neaišku kada baigsis. Nes spręndimai bus
apskųsti ir Strasbūre paaiškės kalti ar nekalti. Dabar nėra kaip
skųsti nuospręndžio, nes nėra nuospręndžio. Neigti menkinti irgi nėra
ką ir kaip.
  o jau bus teisiamas trečias pilietis. Paleckiukas. Tas kur Sapožnikovos
knygą išleido. Ir Simonas Krydonas. Gal jau užteks?
  Panašiai vyksta Ukrainoje. Sakykim Savčenko pateiktas sunkus kaltinimas
neturint svarių įrodymų. Tėvynės išdavimas. Pagal tokį straipsnį nėra
numatyta paleisti už užstatą. Teismo posėdžiai vyksta du kart į mėnesį
apklausiant du neva liudininkus per vieną posėdį. Neva liudininkų šimtas.
Paskaičiuokit kiek laiko sėdės už grotų o pakui turės paleisti, nes nėra
įrodymų. O kištis į tyrimą Vakarai negali. Nuspręndžio neapsakųsi, nes
tyrimas. Ir tyrimas vyks kokius du metus. O greičiausiai nekaltas žmogus
sėdės.
  Lietuvoje tas pats. Dėl Sausio-13 tampoma guma. Nes teisėjai žino,
kad byla po jų nutarties būtinai atsidurs Strasbūre. O ten reikės
įrodymų o ne tik politinės valios. Ir nesinori susimauti kaip su
Vasiliausku.

 

4 0
1. Laurynas 2018-05-18 09:41:39

Apgailėtina – konservatiniai analfabetai net kopypeisto iš savo oligofreniško puslapio pasidaryti nesugeba :D

9 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAILDiena.lt grupė „Feisbuke“
Straipsnių TOP-as

Paveiksliukai


Video