Apie Šmėklos baimę ir asilus

Anonimusas
+ 9 - 0
Autorius: Kibirkštis
Šaltinis: http://kibirkstis.blogspot.lt/2018/05/apie-smeklos-baime-ir-...
7536-05-18 (2018 m.), skaitė 255
7

K. Markso sukurtos teorijos atgimimas gerokai išgąsdino buržujus. Auga „Kapitalo“ tiražai, kyla jaunimo domėjimasis gyvenimo patvirtintais marksistinės teorijos atradimais. Na o vis giliau į darbininkų sąmonę besiskverbiantis tikrųjų išnaudojimo priežasčių ir metodų supratimas verčia išnaudotojus imtis visokiausių kontrpriemonių.

Lietuva jokia išimtis, nors čia nėra nei rimtų marksizmo žinovų, nei sąmoningos dirbančiųjų kovos už geresnę ateitį. Už garantuotą ateitį ne tik sau ir savo vaikams ar tiems visuomenės luomams, kurie dabar nusižeminę nuolankiai tarnauja savo išnaudotojams, bet ir patiems kapitalistams (žinia, jau kaip buvusiems).

„Delfi“, prisidengęs kažkokios Eglės Gatelytės pavarde, skelbia kokių tai užsienio „specų“ nuomonėmis grindžiamą straipsnį apie, atseit, „tamsiąją“ K. Markso pusę (P.S.: tai reiškia, kad, nors ir nutylima, yra ir šviesioji pusė, ačiū Eglei).

Ypač patiko tekste paminėta Markso abejonė: „Didesnių asilų kaip darbininkai turbūt nėra“( kur jam čia lygintis su profesoriumi  V. L., kategoriškai pareiškusiam – runkeliai). Jei Marksas net taip ir nesakė, vis vien ačiū „Delfi“, kad paskelbė. Nes tik asilai, turėdami savo rankose tokį ginklą, kaip „Kapitalas“ bei kvietimą visame pasaulyje vienytis, ir toliau krauna turtus saujelei gudruolių. Nes ir pastariesiems „Kapitalas“ paaiškina, kaip didinti (ir kaip užmaskuoti) pridėtinę vertę, gaunamą, išnaudojant darbo jėgą. Juk tik asilai gali džiūgauti dėl niekada neregėtų Lietuvos kapitalistų pelnų, gautų euro įvedimo proga. Jokios teorijos nereikia tam, kad suprastum, jog kainas litais pervedus į kainas eurais, paliekant tuos pačius skaitmenis, jos padidėja 3,34 kartų. Asilams gi paliktas 3,34 kartų sumažintas atlyginimas. Kol buvęs 1200 litų asilų atlyginimas pavirs 1200 eurų, Lietuvoje jau turėsime ne vieną, bet dešimtį milijardierių.   

„Delfi“ antimarksistinių tekstų gamybos konvejeris  nesustodamas skelbia ir skelbs vis kitaip sudėliotus tuos pačius „demaskavimus“, „nusikaltimus“ ir panašiai, nes tai yra jo „šventa“ pareiga „šventos privatinės nuosavybės“ turėtojams. Tačiau jų bėda ta, kad marksistinė teorija kantriai ir atkakliai įrodinėja, jog nenumaldomai artėja ta diena, kuomet odine striuke apsirengęs „asilas“, ant galvos užsidėjęs kepurėlę su raudona žvaigžde, o rankoje laikydamas „Walther PPK“, ateis į verslininkų forumą pvz., didžiausioje Vilniaus arenoje. Ir ten neišvengiamai įvyks toks ar panašus dialogas:

– „Na , oligarchai, biznieriai, „elitiniai“ veikėjai! Ar smagiai gyvenate? Daug turto sukaupėte, „užsidirbote“? – paklaus „asilas“.

 – O taip, gerą turime laiką, - choru atsakys susirinkę kapitalistai ir svarbiausi jų klapčiukai.

– Bet jūs, tikiuosi, nemanote, kad taip truks visada. Ar turite atsargų, esate pasiruošę „juodai“ dienai?

 – Žinoma! – ne be taip darniai atsakys susirinkusieji.

– Tai va, jūsų žiniai pranešu, kad ta diena atėjo!

 „Kibirkštį“ ir „Delfi“ paskaitinėjantis asilas


9   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 7

7. Anonimas 2 1
2018-05-19 07:25:50

labiausiai k.mordachujaus teorijos atgimimo išsigando rodšildai, rokfeleriai, avuliai ir kiti buržujai.

6. Komuna 1 0
2018-05-18 23:26:41

Ar mes marksistai? Ar tokie iš vis egzistuoja? O kvailybe, tu esi nemirtinga. Murmėjimai ir dirbtinumas yra nepakeičiamas žmogaus palikimas. Marksas neparašė gražios doktrinėlės, jis nebuvo ir Mesijas, palikęs priesakų su kategoriniais imperatyvais, su už laiko ir vietos kategorijų esančiomis ir neginčytinomis normomis. Vienintelis kategorinis imperatyvas, vienintelė norma: „Visų šalių darbininkai, vienykitės!“ Pareiga organizuotis ir šios pareigos propagavimas – štai kas skiria marksistus nuo nemarksistų. Per mažai, bet tuo pačiu ir per daug: kas šiuo atveju nebūtų marksistu? Ir visgi yra taip. Kiekvienas šiek tiek yra marksistu, net šito nežinodamas. Marksas buvo didis, o jo darbai buvo vaisingi ne todėl, kad jis kažką išrado iš nieko, ne todėl, kad jis būtų išvedęs originalią istorijos viziją iš savo vaizduotęs, bet dėl to, kad jame tai, kas fragmentiška ir neišbaigta, subrendo, įgavo sistemingumą ir supratimą. Jo asmeninis sąmoningumas gali tapti visų ir jis jau tapo savas daugeliui žmonių: todėl Marksas yra ne tik mokslininkas, bet ir veiksmo žmogus; jis yra didis bei vaisingas tiek veiksmu, tiek mintimi, o jo knygos pakeitė pasaulį lygiai taip pat, kaip pakeitė mintį.

5. Anonimas 2 1
2018-05-19 07:54:49

pakeite, kai rotsildas eme finansuoti jo klaidingas idejas

4. Komuna Laurynui 3 0
2018-05-18 22:51:04

Žiūriu, vien paminint K.Marksą, visi velniai sujunda. Čia kaip šventintas vanduo prieš kapitalizmo aplogetus ir kitokio plauko oportunistus. Galiu tik patvirtinti, kad K.Markso "Kapitalo" tiražai tikrai kyla. O kad kapitalizmo šulai studijuoja jo veikalus, tai faktas, kadangi, kaip sakoma, priešą reikia pažinoti. Na, o absurdiškesnės frazės, atseit "tampa buržujinų vedliai", dar skaityti neteko. V.Leninas studijavo Marksą, Stalinas studijavo Marksą. Ir ką? Tapo kapitalizmo vedliais?

3. Laurynas 1 0
2018-05-19 20:26:58

Mane laikai velniu? Malonu :D Ir garbinga, žinant, ką velniais pavadino žydkrikščiai-satanistai, naikinę mūsų Tautą ir Tikėjimą.

O dėl Iljyčiaus su Džiugašviliu - na ir kur dabar jie? Ir kas gi dabar tamposi mmordechujizmo vėliavą? Ogi visų veislių trockistai ir juos finansuojantys sorošai.

Istorijos spiralė apsisuko ir mordechujizmo grįžo į savo gimtąjį talmudistų-satanistų lizdą.

2. Anonimas 0 0
2018-05-18 21:10:38

SS jus kurvas kapitalistus sulygins su visais. ARBEIT MACHT FREI.

1. Laurynas 5 5
2018-05-18 19:39:52

Neateis joks asilas nei su valteriu, nei su makarovu rankoje, nes niekas tam asilui neparduos bilieto į buržujų ir kapitalistų konferenciją kokiame nors Rakausko "Harmony parke".

O absurdiškesnės frazės už "kylančius "Kapitalo" tiražus" – dar gerokai paieškoti reikia... Jūs, mielieji, pirma išskaitykite tuos marksizmo-leninizmo talmudus, kuriuos milijonais tonų išleido tarybiniais metais.

Bet ir tai jums niekaip nedaeis, kodėl jie įdomus tik siauram rateliui skaitytojų, kurie kaip taisyklė, po marksistinės veiklos tampa buržujinų vedliai tipo Orbanas, Barosas, Merkelė ar Junkeris.

Beje, jūsų nekenčiamas Putinas, irgi savo laiku marksizmo-leninizmo egzaminus pridavinėjo "na piatiorku".

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito