Kanojininkas V. Korobovas triumfavo pirmajame pasaulio taurės etape Vengrijoje

Segede (Vengrija) vykstančio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos varžybose sekmadienį triumfavo Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas. Lietuvos sportininkas finale finišavo per 38,426 sek. Antrąją vietą užėmė gruzinas Zaza Nadiradzė (38,504 sek.), o bronza atiteko kitam lietuviui Henrikui Žustautui (38,738 sek.). Antrajame pusfinalio plaukime H. Žustautas (39,351 sek.) buvo pirmas, o V. Korobovas (40,068 sek.) – trečias. Olimpinėje 1000 m distancijoje V. Korobovas užėmė penktąją vietą. Finale jo laikas – 3 min. 50,255 sek. Vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijoje bronzos medalį iškovojo lietuvis Artūras Seja. Finale jis užfiksavo 34,083 sek. laiką. Pirmas finišavo rusas Jevgenijus Lukancovas (33,844 sek.), antras – ispanas Carlosas Arevalo (34,044 sek.). Kitas lietuvis Ignas Navakauskas (34,177 sek.) finale liko penktas. Vyrų keturviečių baidarių 500 m distancijos finale Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Simonas Maldonis ir Mindaugas Maldonis (1.19,758) užėmė šeštąją vietą.