Vatnikai.eu steigėjų žiniai: šios mano nuotraukos nuoma kainuoja po 100 eurų per dieną

Algimantas Lebionka
+ 19 - 2
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2018/05/vatnikaieu-steigeju-zini...
7536-05-23 (2018 m.), skaitė 274
2

https://3.bp.blogspot.com/-Dnk6l2eASVk/Wvz38mHmYaI/AAAAAAAAJ0Q/zBPoS2-PH0sTIG0jSBXLGiW4kcuSCwMMACLcBGAs/s1600/algimantas-lebionka.jpg

Portalas „vatnikai.eu“ pavogė mano nuotrauką, mane priskyrė prie „vatnikų elito“ ir apipylė statine šmeižto. Šių „vatnikų“ žiniai, aš ėmiausi ginti savo teises.

Į teismą aš kreipsiuosi ne tik dėl „vatnikai.eu“ įvykdytos mano nuotraukos vagystės, be ir dėl įžeidimo, šmeižto. Tai padaryti man patarė garsus žmogaus teisių gynėjas, advokatas profesorius Stanislovas Tomas. Ačiū jam už patarimą.

Skundą Lietuvos Respublikos Generaliniam Prokurorui jau išsiunčiau gegužės 17 dieną, o vakar, gegužės 21 dieną, dar kreipiausi su skundu į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą. Tikiuosi gauti iš šių institucijų duomenis apie „vatnikai.eu“ steigėją (jus). Štai tada iš šių purvo drabstytojų paprašysiu teisme sumokėti už mano asmeninės nuotraukos naudojimą po 100 € per dieną.

Kas yra tie „vatnikai. eu“ aš tik įtariu. Aš įtariu, kad už tų purvo drabstytojų nugarų stovi vienas anūkas, Jahovos liudytojas, jo senelis, buvęs KGB-agentas, buvę marksizmo-leninizmo profesorius, dar kiti išverstakailiai ir jų anūkai. Jie įgudę purvo drabstytojai: ant Banionio, Sondeckio, Sladkeviačiaus ir t.t.

O reaguoju aš todėl, kad mane, tikrą patriotą, su „Atgajos“ žygiais apvažiavusį 1988 ir 1989 metais visą Lietuvą, vadovavusį Mokslų Akademijos Botanikos instituto Sąjūdžio grupei, šios įstaigos darbuotojų deleguotą į Sąjūdžio steigiamąjį suvažiavimą, niekada nekolaboravusį su sovietiniu režimu, šie šmeižikai, neturėdami nei menkiausių argumentų, drįsta vadinti „vatniku“, priskiria jų išgalvotam „vatnikų elitui“.

Taip, aš esu tik už Lietuvą, todėl skaitau, kad musulmonų „pabėgėlių“ vežimas į mano Tėvynę yra nusikaltimas, taip, aš prieš tradicinės šeimos naikinimą, nes šeima yra tautos pagrindas, taip, aš prieš homoseksualizmo propagandą, nes ji pakerta šeimą, lietuvių tautos gyvastį, taip, aš prieš viską, kas kenkia mūsų tautai. Aš patriotas ir tuo didžiuojuosi. Ką bendro lietuvio patriotizmas turi su „vatnikais“? Tai teigti yra idiotų šizofrenija. Tai lygiai tokia pati šizofrenija, kaip tai, kad krikščioniška besivadinanti partija palaiko šeimos naikinimą, homoseksualizmą, masinį musulmonų  vežimą į Lietuvą.


19   2
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Anonimas 1 0
2018-05-24 09:31:36

Nepadės jis jų į vietą. Jų rankose visa teisėsauga.

1. Anonimas 6 0
2018-05-23 17:16:29

Tuos landzbergBYBIUS butina padeti i vieta.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito