Žydiškas ping pongas per rusų ir lietuvių galvas (0)

Algimantas Lebionka
+ 14 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7536-05-29 (2018 m.), skaitė 508
0

https://2.bp.blogspot.com/-B2v8ZAGBujU/Wwzd23JgJUI/AAAAAAAAJ-I/9sVxRUtQ29cnRzLyTqReoqUYPvHZYZQZwCLcBGAs/s1600/Octopus-playing-ping-pong-Betfair.png

V.Landsbergis ir D.Grybauskaitė mums nuolatos kartoja, kad „rusai puola“, o aš žinau, kad tai tėra židiškas ping pongas.

Žydai yra gerai įvaldę kiniečių žaidimo ping-pongo subtilybes. Italų pirklys ir keliautojas Marco Polo (1254-1324), atvykęs į Kiniją, čia jau atrado žydus. Ping pongą žaidžia vienas ar du žaidėjai iš kiekvienos pusės, kurie vieni kitiems virš tinklelio atmušinėja nedidelį kamuoliuką. Žydiškas ping pongas nuo kinietiško skirias tuo, kad jis žaidžiamas politikoje, tarp skirtingose šalyse gyvenančių žydų, kurie vieni kitiems servuoja kaltininimus ir tarpusavyje kiršina kaimynines tautas. Kam to reikia? Kad valdyti. Julijus Cezaris: “Skaldyk ir valdyk”.

Žydų kilmės Lietuvos politikas Vytautas Landsbergis jau trečią dešimtmetį kultivuoja žydišką ping pongą. Pagrindinė kryptis, į kurią jis tris dešimtmečius servuoja savo žydiško ping pongo kamuoliukus yra rusų tauta. Lietuvoje susikūrė net visa komanda šio sporto entuziastų ir ne vien iš žydų. Joje daugybė lietuvių, taip vadinamų "šabesgojų", patarnaujančių Landsbergiui jo ping pongo žaidime ir kenkiančių Lietuvos valstybei.

Rusijoje daugybė žydų, šio ping pongo specialistų (Ukrainos temos grosmeisteriai - V.Solovjovas, E.Satanovskis). Jie, dėl savo užimtumo tarpusavyje kiršinant rusus su ukrainiečiais, negalėjo skirti pakankamai laiko lietuviams. Lyg šiol šios srities grosmeisteriu Rusijoje buvo jų žymus politikas-liberalas Vladimiras Žirinovskis, Rusijos liberalų-demokratų partijos vadovas. Dėl jo ping pongų nuolatos Lietuvoje atjungiama Rusija 1 televiziją.

Pastaruoju metu susiformavo žydiško ping pongo žaidimo tarp Lietuvos ir Rusijos grosmeisterių dvejetai. Prie Landsbergio jau senokai prisijungė prezidentė Dalia Grybauskaitė, o prie Vladimiro Žirinovskio, garsiausias žydų žurnalistas Rusijoje – Vladimiras Pozneris. Šiais metais Pozneris pasiuntė labai stiprius smūgius į Lietuvos pusę: „sutrinė į miltus“ Dalią Grybauskaitę, liejo „krokodilo ašaras“ dėl lietuvių-nacistų persekiojamos jo tautietės Rūtos Vanagaitės, o paskutinis jo kirtis buvo lietuviams Rusijos žydų televizijoje „Dožd“, kurioje buvo kalbama apie žydų aktoriaus ir režisieriaus Michailo Chabenskio filmo "Sobibor", kuris buvo filmuojamas ir Lietuvoje. “Dožd“ pokalbyje skambėjo R.Vanagaitės tema: „lietuviai – žydšaudžiai“.

Poznerio pasirodymas šiame Lietuvos-Rusijos žydiškame ping ponge yra lakmuso popierėlis: pakvipo pinigais. Paskutinis Poznerio benefisas vyko Peterburgo ekonomikos forume, kur jis „advokatavo“ bankininkui - „žulikui“.

Pinigais kvepia dideliais. Nesenai JAV priimtas įstatymas 447 dėl žydų turto restitucijos. Jau dabar žydų bendruomenėje vyksta nesutarimai dėl Lietuvos žydams mokamos kontribucijos, kuri siekia per metus tris milijonus eurų. Tai kas darysis, kai žydai ims iš Lietuvos išmušinėti milijardus!?

Ukrainoje gyvena garsus publicistas Eduardas Hodos, kuris save vadina „žydų eiliniu kariu, kovojančių prieš žydišką fašizmą“. Tai jis pirmasis aprašė žydiško ping pongo partiją tarp Ukrainos ir Rusijos žydų žurnalistų, jų vykdomą šių giminingų slavų tautų tarpusavio kiršinimą. Ačiū jam už šią įžvalgą.

Savo ruožtu, aš noriu perspėti visus Lietuvos piliečius. Nežaiskim V.Landsbergio ir D.Grybauskaitės ping pongų, nes jie skirti mums kvailinti, valdyti ir pavergti.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
14   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąKuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (3)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)
Teroristų ir banditų garbintojų šabašo prie Užsienio reikalų ministerijos rezoliucija (6)
G. Kniukšta. Ne, ministre, nei rytoj, nei po savaitės Labanoro girios jūs nekirsite (4)
Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI