Tekstas vyrams. Moterims neskaityti! (1)

Anonimusas
+ 13 - 1
Autorius: ŠeimaIrNamai.eu
Šaltinis: http://seimairnamai.eu/tekstas...
7536-05-29 (2018 m.), skaitė 671
1

Na ką, vyruti. Aš žinau, tavo gyvenime būna momentų, kai esi aukštumoje, ir būna momentų, kai krinti žemyn. Skrydžiai į padanges ir skaudūs kritimai – tai visiškai normalu. Niekas negali to išvengti, ir kuo labiau stengies pakilti, tuo daugiau smūgių susilauki. Tai irgi normalu. Skausmas, pergyvenimai, išdavystės, praradimai – visa tai kelio dalis. Niekur nuo šito nepabėgsi.

Bus momentų, kai tau atrodys, jog pasidavei, nuleidai rankas. Nepasiduok šitam jausmui, jis praeis. Ir netgi jei tau atrodo, kad viskas baigta – tai viso labo tęsinys. Tave žemins, sakys, kad nieko tau neišeis, kad užsiimi niekais, geriau užsiimtum normaliu darbu. Tačiau kad ir ką tau kalbėtų tėvai, jie tave myli. Neimk jų žodžių giliai į širdį.

Kartais tu nežinosi, kam gyveni, ką reikia daryti ir kur judėti toliau. Tokiais momentais pailsėk vieną dieną, išmesk iš galvos tokius klausimus ir tokias mintis. Gali netgi prisigerti, tačiau turi tvirtai nutarti, kad rytojaus dieną pagaliau kažkuo užsiimsi. Kažkuo nauju. Tik viena diena poilsio, o toliau – į mūšį.

Gyvenimo kelyje sutiksi įvairių moterų. Nesusigundyk jų grožiu, netapk nuo jų priklausomas. Daugeliu atveju joms reikia ne tavęs, o to, ką tu turi. Neužkibk ant visų tų apgailėtinų moteriškų gudrybių, jos labai klastingos būtybės. Visoms norisi būti su tavimi, kai tau sekasi, visos nori būti greta tokiais gyvenimo momentais ir apsimeta, kad myli. Tačiau kai ištiks nesėkmė, kai suklupsi, jos atims iš tavęs paskutinį, ką dar turėjai, paliks be nieko ir išeis pas kitą kvailį. Jų meilė išgaruos per sekundę, nes iš esmės jokios meilės ir nebuvo. Visa tai žaidimas, naudos vaikymasis.

Daug moterų norės tave pribaigti ir „patūrėti“, kai tik atsiras tokia galimybė. Ir tik viena iš jų vietoje to, kad pribaigtų ir atimtų paskutinį, ką dar turi, kai atsiras tokia galimybė – šito nepadarys. Priešingai – palaikys tave ir pasistengs padėti. Būtent ši moteris bus su tavimi iki galo. Tik ji verta, kad ją išsirinktum ir pamirštum visas kitas. Tai tavo moteris. Neskaudink jos.

Tavo gyvenime bus draugų, kurie apsimes, kad esi jiems svarbus. Tačiau tai iliuzija. Įsidėk į galvą – kiekvienas galvoja tik apie save, kiekvienas užsiima tik savo reikalais. Nėra jokios draugystės. Kai tik jūsų interesai susikirs – pats tai suprasi. Būk draugiškas kitiems, draugiškumas platesnė sąvoka už draugystę. Ir jeigu norisi draugauti, draugauk su žmonėmis su visiškai kitu gyvenimu, jiems nėra kuo su tavimi dalintis, nėra ko iš tavęs atimti.

Kartais susimąstyti apie gyvenimo prasmę. Neieškok atsakymų, gyvenimas neturi prasmės. Yra tik tai, dėl ko esi pasirengęs gyventi. Tai kur kas svarbiau. Tavo laikas ribotas ir niekas nežino, kada jis baigsis. Nešvaistyk laiko beprasmiškiems dalykams, ši diena gali būti tau paskutinė. Kam tu ją skirsi?

Tau visada teks rinktis – sėkmė ar laimė? Turėk galvoje, kad yra metas sėkmei ir metas laimei. Nesistenk visko suversti į krūvą, tai neįmanoma. Tiesiog išmok planuoti savo gyvenimą.

Išsikelk tikslą, išsikelk didelį tikslą, globalinį tikslą! Būtent jis suteiks energijos ir privers keltis rytais iš lovos. Išsikelk tikslą ir judėk jo linkui, kaip ledlaužis juda, traiškydamas visus ledus. Nesustok, kol negausi rezultato, kuris reikalingas būtent tau.

Atmink – niekas nėra atsakingas už tavo gyvenimą, tavo sprendimus, tavo kančias. Tik tu pats. Nei tėvai, nei valstybė, nei prezidentai, nei žydai ar tragiška tautos istorija. Tu ir tiktai tu esi absoliučiai atsakingas už savo gyvenimą. Niekas nieko tau neskolingas ir niekas nieko tau neprivalo.

Tu vyras. Iš tavęs reikalaus juo būti. Neklausyk moterų, kurios kalba apie vyrus, jos nieko apie tai nesupranta. Neklausyk, jei kas nors sako, kad tu ne vyras, nesiginčyk dėl to. Tegu galvoja ką nori, kitų žmonių nuomonės – dulkės. Tikėk, kad esi vyras ir esi pajėgus apversti šį pasaulį, tu pajėgus padaryti jį geresniu, tu pajėgus viskam.

Gyvenime pasitaiko skrydžių ir kritimų. Tai normalu. Surask jėgų atsistoti ant kojų ir eiti toliau.

Šaltinis

92% Plius 92% Plus
8% Minus 8% Minus
13   1
Komentarai: 1
1. Anonimas 2018-05-29 17:14:37

Čia apie Pikul ir Simą? Tuomet tai tikra tiesa, tačiau yra ir kitokių moterų, todėl negalima teigti, kad visos jos tokios.

4 3

Siųsti komentarąGyvenimą keičiančios idėjos
Visos problemos išspręstos, o automobilių paklausa - tiesiog žvėriška? „Tesla“ išplatino 3-iojo ketvirčio pardavimų ataskaitą - rezultatai įspūdingi, augimas matuojamas kartais, numatoma plėtra į Europą ir Kiniją (2)
Labiausiai paplitę košmarai
Europoje padidėjo susidomėjimas Rusijos animaciniais filmais
Liberalas laisvėje – grėsmė visuomenei (2)
Oi, viskas! Moteriškos logikos klasika
Moterys, kurių neišmokė mylėti (1)
V. Balkus. Ypatinga Vilniaus vieta „nenusipelnė“ net nuorodos (nuotraukos)
T. Baranauskas. „Kelias” į niekur… (III)
Kova su Baltarusijos AE vėjo malūnu
Klaidingi darboholikų įsitikinimai
Tokių dalykų apie Staliną ir Hitlerį mažai kas žino: sadizmas, homoseksualizmas ir orgijos (2)
Taikios demokratijos priemonės (1)
Damai nereikia įrodinėti, kad ji dama
Ką pirmiausia užpuls Rusija - Estiją, Latviją ar Lietuvą? Tiesa, šiek tiek keista, kodėl taip lėtai puola...
T. Baranauskas. „Kelias“ į niekur… (II) (3)
Žvilgsnio paslaptys
Lidžita Kolosauskaitė. Išdulkintų smegenų nacija
Abortų aktyvistai atskleidė strategiją, kaip kritikuoti sąžinės prieštaravimus
Skandalas mokslo pasaulyje: mokslininkų skelbtos feikinės naujienos apie genderizmą sudrebino jo pamatus (1)
Moters atsakomybė (1)
Kaip priimti svarbius sprendimus?
Juozui Budraičiui – septyniasdešimt aštuoneri: pokalbis su knygininku ir fotografu
Audris Narbutas. Kelias į pagarbą mokytojui aiškus, bet ilgas

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI