P-rezidentė D. Grybauskaitė: mums ir šiandien reikia Sąjūdžio. Tik nepatikslino ar LTSR KGB agentų sukurto ar proamerikoniškų kolaborantų vedamo (2)

Anonimusas
+ 6 - 0
Autorius: Anonimusas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-06-03 (2018 m.), skaitė 408
2

Specialiai taip vadinamo "Lietuvos Tarybų Socialistinės Respublikos Persitvarkymo (Perestroikos) Sąjūdžio" 30-mečiui LRT surengtame koncerte šalies p-rezidentė Dalia Grybauskaitė sveikino Lietuvą ir kvietė didžiuotis iškovota nepriklausomybe, tačiau pabrėžė, kaip svarbu ir šiais laikais su tuo pačiu atsakingumu žvelgti į tautos ateitį. „Saugokime ją ir ginkime su ta pačia atsakomybe ir nepalaužiamu tikėjimu laisve“, – sveikinime kalbėjo p-rezidentė.

Ypatingai fantasmagoriškai skamba p-rezidentės "rūpestis tauta", žinant kitus jos žodžius apie lietuvių tautos ateitį, kuriuos Dalia Grybauskaitė tarė uždarame pasitarime su seimo nariais: "Baikite rūpintis tų lietuvių būvimu Lietuvoje. Turi būti kaip kitose šalyse - vietinių ne daugiau 60 procentų. Visus kitus atsivešime iš Rytų".

„Mielieji, šią dieną, prieš 30 metų, Lietuva išgirdo Sąjūdžio balsą. Tai pakėlė visą tautą į atgimimo žygį antrą kartą per 100 metų susigrąžinti valstybę, atkurti istorinį teisingumą“, – sveikinimą pradėjo D. Grybauskaitė.

Valdžią šalyje užgrobusios vagių ir banditų chuntos vadeiva pabrėžė, kaip svarbu atsakingai žiūrėti į turimą laisvę, kurią kadaise iškovojo tūkstančiai pilietiškų žmonių: „Didžiuokimės mūsų dainuojančia revoliucija – gyva istorija apie viltį ir drąsą, ryžtą ir begalinę meilę tėvynei. Sąjūdiečiai – o jų buvo šimtai tūkstančių – atvedė Lietuvą pirmą tarp sovietinių respublikų į nepriklausomybę. Saugokime ją ir ginkime su ta pačia atsakomybe ir nepalaužiamu tikėjimu laisve.“

Ironiška, tačiau būtent tuo metu, kai LTSR teritorijoje pagal JAV spec. tarnybų paruoštą metodiką buvo vykdoma eilinė "spalvotoji revoliucija", pati Dalia Grybauskaitė liko ištikima LTSR Komunistų partijai ir jos protarybinei frakcijai, vadovaujamai Mykolo Burokevičiaus bei kovojusiai už TSRS išsaugojimą.

P-rezidentė tikino, kad tolesniam valstybės kūrimui praeityje įvykusio Sąjūdžio nepakanka. „Mums ir šiandien reikia Sąjūdžio, nes valstybės kūrimui reikalingi šimtai tūkstančių, o dar geriau – milijonai pilietiškų žmonių, kad jie kasdien Lietuvą vestų į priekį. Su švente visus!“ – Lietuvos aborigenus sveikino p-rezidentė D. Grybauskaitė.

Sveikinimo kalbas sakė ir buvęs TSRS Aukščiausios Tarybos (pagrindinio TSRS valdymo organo) deputatas nuo LTSR bei paskutinis LTSR Aukščiausiosios Tarybos (Sovieto) pirmininkas Vytautas Landsbergis bei vienas iš Sąjūdžio iniciatorių Algirdas Kaušpėdas, perestroikos metu kaip architektūros studentas dainavęs poproko daineles, o už aktyvią prolandsbergišką propagandą vėliau paskirtas Lietuvos televizijos direktoriumi.

Roko maršų dvasios įkvėptą koncertą LRT didžiojoje studijoje patikėta vesti „Atgimimo“ dainiaus Vytauto Kernagio dukrai Eglė Kernagytei-Dambrauskei ir LRT žurnalistui Rimui Bružui.

Legendines į laisvę vedusias dainas priminė ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės: Ieva Zasimauskaitė, Monika Marija, „BIX“, Monique, Rosita Čivilytė, Česlovas Gabalis, Tadas Juodsnukis, Bjelle, Veronika Povilionienė ir „Blezdinga“, „Thundertale“, Dainotas Varnas, Arvydas ir Tadas Vilčinskai, Povilas Meškėla, Eugenijus Chrebtovas.

Taip vadinamo "Lietuvos Tarybų Socialistinės Respublikos Persitvarkymo (Perestroikos) Sąjūdžio" iniciatyvinės grupės, kurią sudarė iškiliausi to meto Lietuvos mokslo ir kultūros žmonės, vadovaujami patikimų KGB kadrų ir agentų, susikūrimas Lietuvos mokslų akademijoje 1988 m. birželio 3 d. laikomas tikrąja Sąjūdžio judėjimo pradžia. Jau netrukus, tų pačių metų liepos 9-ąją Vilniaus Vingio parke įvyko pirmasis LTSR Persitvarkymo (Perestroikos) Sąjūdžio mitingas, į kurį plūdo minios iš visos Lietuvos.

Skaičiuojama, kad šiame mitinge dalyvavo apie 100 tūkst. žmonių, suvežtų iš visos LTSR ir patikėjusių, kad "po penkių metų mes gyvensime kaip JAV!"

Kaip sakoma - gerais durnių norais kelias į pragarą grįstas.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
6   0
Komentarai: 2
2. vladas lukosevicius 2018-06-06 14:03:54

Koks čia sąjudis ,,, tai židomasonų gauja naikinanti Lietuvą .
Išpradžių sąjūdžio simvolika buvo gediminaičių stulpai ir vytis .
o 1988 metų pabaigoje jau Gediminaučių stulpus ir vytį ikišo į piramidę su saule .
Odabar mums bruka ir žydomasoninę neužmirštuolę .
Ar jūs matėte ,o gal žinote žydą tarnaujantį svetimai religijai ar tautai ?
Tik debilas gali to nesuprasti .

0 0
1. Mindė iš kaimo 2018-06-03 23:44:18

Ką ji veikė kada buvo anas sąjūdis ? Tikrai neagitavo už laisvą Lietuvą. Dabar gali pezėti ką nori, kam ji įdomi, stupid people.

 

5 0

Siųsti komentarąKuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (3)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)
Teroristų ir banditų garbintojų šabašo prie Užsienio reikalų ministerijos rezoliucija (6)
G. Kniukšta. Ne, ministre, nei rytoj, nei po savaitės Labanoro girios jūs nekirsite (4)
Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI