Naujasis Italijos VRM vadovas nepalieka iliuzijų: nelegalūs imigrantai iš Afrikos turi krautis lagaminus

Algimantas Lebionka
+ 10 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/06/naujasis-italijos-vrm-v...
7536-06-04 (2018 m.), skaitė 239
2

https://1.bp.blogspot.com/-nMLUFt5TLY4/WxPZ3IJy6hI/AAAAAAAAKBk/tkXuGFN47O85TwfTsmrpK-w2KfpK-PsFQCLcBGAs/s1600/ODI1L3VfMS9jY18wOTkzZi9wLzIwMTgvMDIvMjEvODI1LzM1Ni83N2YyY2MwYzQwMGM0ZjJjYTQzMzNlOTE0NjY5NGIzMi5qcGVn.jpeg

Vidaus reikalų ministras Matteo Salvini pareiškė šeštadienį, kad nelegalūs imigrantai turi „pakuoti lagaminus“. Jis pažymėjo, kad Italija negali sau leisti išlaikyti šimtus tūkstančių imigrantų.

Mitinge, įvykusiame Italijos šiaurėje, Vicenza mieste, Salvini pasakė, kad „nelegaliems imigrantams pasibaigė nerūpestingas gyvenimas“.

„Privalo krauti lagaminus, ramiai, bet jie privalo išvykti“, - pasakė vicepremjeras, kalbėdamas apie neteisingą ligšiolinę Italijos valdžios imigracijos politiką.

Viduržemio jūroje veikiančias NVO, vežančias nuo Afrikos krantų nelegalius migrantus, ministras pavadino „konrabandininkais“ žmonėmis.

„Mes dirbame su nevyriausybinėmis organizacijomis, o aš turiu savo idėjas. Aš įsitikinęs, kad valstybės privalo elgtis tinkamai, ir nei vienas kontrabandininkas negali įplaukti į mūsų uostus“, - pareiškė Salvini.

„Jeigu kažkas bėga nuo karo, bus priimtas, bet kiti negali atvykti; o jei atvyksta, tai negali pasilikti Italijoje“, - pasakė jis. Dėl galimų imigracijos bangų Salvini užtikrino:

„Jeigu atsiras pavojus, aš turiu aiškią viziją, kaip užkirsti tam kelią“.

Jis pažadėjo sekmadienį vykti į Siciliją.

„Tai mūsų siena“, - pasakė jis. VRM vadovas ketina nuvykti į Pozzallo uostą, į kurį įplaukia laivai su imigrantais paimtais nuo laivelių ir pontonų.

Salvini taip pat paaiškino: „Aš noriu sustiprinti sutartį su šalimis, iš kurių atvyksta tūkstančiai žmonių.“

„Mes negalime sau leisti, kad išlaikyti šimtus tūkstančių žmonių Italijoje“, - pažymėjo jis.

Savo rinkimų kompanijos metu Salvini partija „Šiaurės lyga“ deklaravo, kad iš Italijos bus išsiųsta pusė milijono nelegalių imigrantų.

Nuorodos:

https://wpolityce.pl/swiat/396974-nowy-szef-wloskiego-msw-nie-pozostawia-zludzen-nielegalni-imigranci-musza-pakowac-walizki

http://lebionka.blogspot.com/2018/05/migrantai-toliau-plusta-i-europa-marin.html


10   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Anonimas 7 0
2018-06-04 18:20:06

cia ispudingos ministro nuotraukos. silpnu nervu megztoms beretems neziuret. https://colonelcassad.livejournal.com/4232296.html

1. Laurynas 5 0
2018-06-05 01:04:14

Superinės nuotraukos! Įdomu, kada Paralelinės Visatos ir Ukrainos reikalų ministras Kiaulevičius viso lLietuvos vardu pareikš griežtą protestą ir pareikalaus pašalinti atvirą vatniką iš Italijos vyriausybės?

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito