Apie neTiesą neTeisingumą ir neTeisybę

Anonimusas
+ 14 - 0
Autorius: Durnių Laivo Kapitonė
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-06-05 (2018 m.), skaitė 256
3

Europos Žmogaus Teisių Teismas 2018 m. gegužės 31 d. paskelbė, kad Lietuvoje 2005-2006 metais veikė slaptas JAV Centrinės žvalgybos agentūros (CŽA) kalėjimas įtariamiesiems terorizmu laikyti. Lietuva leido JAV žvalgybos pareigūnams poną Husayną kankinti įvairiomis psichologinio ir fizinio smurto formomis Lietuvos valdžia žinojo, kad CŽV su jo elgsis taip, kaip draudžia Konvencija. Anot teismo, Lietuva efektyviai neištyrė palestiniečio skundų. Neįvardinti pareigūnai buvo papirkti neįvardintomis dolerių sumomis.

Vyriausybės atstovė Europos Žmogaus Teisių Teisme Karolina Bubnytė sako, kad "teismo sprendimas dėl Lietuvoje buvusio slapto JAV kalėjimo remiasi tik netiesioginiais įrodymais pagrinde viešojoje erdvėje prieinama informacija“, – sakė teisininkė.

Primenu. Lietuva samdė Anušauską Kirkilą. Tie tyrė tyrė klausinėjo senolį Prezidentą Adamkų. Tas nieko nematė nerado tiesioginių įrodymų nematė sąskaitų kam JAV pervedė pinigus nerado kamerų nieko nerado.

Ir stebukle - Strasbūre teismas rado įrodymus ir nubaudė Lietuvą. Tai parodė jog Lietuvoje teisingumo nėra. Nėra ir nebuvo. Nebuvo nėra ir greitai nebus.

Kaip Lietuvoje spręndžiama teisingumo nebuvimo problema? Labai paprastai. Sukuriamas BK straipsnis:

232 straipsnis.
Nepagarba teismui

Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino teisingumą vykdančius teismą ar teisėją dėl jų veiklos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Problema išspręsta. Kaip manot - Masiulis bus pasodintas už kyšio paėmimą? Aš manau, kad ne. Teismui prokuroras ant stalo nepadės papkėje pakankamai įrodymų. Nors 99 nuošimčiai Lietuvos piliečių remdamiesi netiesioginiais įrodymais pagrinde viešojoje erdvėje prieinama informacija įsitikinę jog Masiulis ėmė kyšį. ( Masiulis turėjo pinigus kartu su skolos rašteliu kuriame jis pasirašė paėmes "paskolą" ???)

Bet jei tą teismą kuris nenuteis Masiulio pavadinsi "teisingumo farsu",- tau gręsia bauda areštas arba naros Pravieniškėse iki 2 metų.

Grįžtam atgal į teismą Kėdainiuose kai teisėjui nebuvo pateikta pakankamai įrodymų dėl tvirkinimo. Po teismo LRT laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis 2013 09 25 dieną sako per LRT: - "Pedofilijos nebuvo. Ūsas išteisintas. Po mirties. PEDOFILIJOS NEBUVO. Tai yra įsiteisėjęs teismo spręndimas.(...) Aš konstatuoju faktus. Pedofilijos nebuvo. Ūsas išteisintas."

Tai jei teisėjui prokuroras neatnešė įrodymų dėl tvirkinimo ar tai reiškia jog tvirkinimo nebuvo??

Jei Masiulis nebus nuteistas už kyšio ėmimą ar tai reiškia jog jis kyšio neėmė?

Didelė dauguma Lietuvos visais trim atvejais remdamiesi netiesioginiais įrodymais pagrinde viešojoje erdvėje prieinama informacija turi kitokią nuomonę apie CŽA kalėjimus tvirkinimą Garliavoje ir Masiulio kyšio paėmimą.

Apie Garliavos įvykius viešoje erdvėje buvo daug informacijos kurios nebuvo ant stalo pas teisėją. Todėl ir buvo priimtas toks keistas teismo spręndimas. O dauguma Lietuvos žinojo apie melavimus. Apie parodymų
kaitaliojimus. Apie kirpėjos žirklių kainą. Apie raudoną piniginę. Apie D.K. skundus visiems kam galima. Apie policijos nerangumą. Apie kaltinimų sąrašą Venskienei. Vienas topinis. Tai policininko sambisto dviejų metrų ambalo sužalojimą... Venskienė imama kaip Paksas su ilgu kaltinimų sąrašu - gal kas prilips.

Tai buvo mano asmeninė nuomonė apie Tiesą Teisingumą Teisėsaugą ir Teisėtvarką Lietuvoje. Beveik spontaniškai...


14   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 3

3. Če Gevara 0 0
2018-06-06 09:49:21

Gerbiamieji. Ko gi jūs užsiciklinote su ta geisėsauga? Reiktų žvelgti giliau. Valstybė, kaip mokė klasikai, yra prievartos aparatas, vienos klasės skirtas kitoms slopinti bei valdyti.  Štai jums ir atsakymas apie nepadliežnos Lietuvos teisėsaugą ir kam ji tarnauja.

 

2. Durnių Laivo Kapitonė 6 0
2018-06-05 08:42:59

Jei kas kopinsit - čia reiktų pridėti ir savus kurie šaudė į savus Sausio 13-ąją
Jei teismas nematė- tai gali reikšti jog per mažai kortų prokūroras padalino. Tūzus pasiliko rankovėje.

 

1. Vytautas 4 0
2018-06-05 17:20:17

Teisingumas Lietuvoje perkamas ir parduodamas. Ir nelabai brangiai, - juk nuolatiniams ir lojaliems pirkėjams tikriausiai turėtų būti taikomos nuolaidos. Urmu juk Pigiau.  Sandėriai vyksta ir per pasiuntinukus. Tiesos ir teisingumo kainai Akcijos laikas dažniausiai patogus tvartelio ir dvaro gyventojų interesams. Apie viską pagalvota ir iš anksto klausimai suderinti.. 

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito