Skiriama Sąjūdžio 30 – mečiui. Prap***a valstybė (1)

Anonimusas
+ 16 - 0
Autorius: Valdas Vižinis
Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/06/skir...
7536-06-05 (2018 m.), skaitė 460
1

lukiskiu-aikstes-vytis.jpg
© infa.lt nuotr.

Valdas Vižinis

Mes prap***me savo valstybę … JIEMS, ją kūrusiems tik sau.

Verslo ir politikos gaujoms. Elitui. Tiems, kurie įvykus stebuklui – nustoję kautis tarpusavyje ir susiskambinę laisvai tilptų į kokius Nausėdžių kaimo kultūros namus. 200 – 300 žmonių.

Tiek žmonių šią dienai Lietuvoje gyventi tikrai gera. Ir jausti – tai jų šalis. Dar pridėkime šių subjektų šeimų narius, visus jiems patarnaujančius registruotus, skiepytus, reguliariai kaulą gaunančius skalikus, vikolakius valstybinėse sistemose. Po kokį šimtą kiekvienam gaujos nariui. Manau. … na 20 -30 000 žmonių. Jie niekur nevažiuos. Nes gyvenimus susikūrė čia. Mūsų sąskaita.

O mes ? Mes gyvename pagal šių gaujų nustatinėjamas taisykles, pagrindinę jų – visada esame laisvi rinktis demokratiškoje šalyje. Dirbti jiems arba … lėktuvas.

Taip, mielas skaitytojau. Prap***me, nes po Sąjūdžio mitingų, po nepriklausomybės paskelbimo, po Sausio kovų, bendroje euforijoje tiesiog nesupratome kas vyksta .. tiesiog galvoje netilpo, kaip?? .. tame pačiame Baltijos kelyje, prie tų pačių laužų .. mes visi.

Ne, ne .. jau dabar tikslintų jie. Tai mes ir jūs. Tai jūs visi. Nes kiek vėliau mes jiems patys net nenutuokdami jau plušome bankrutuojančiose gamyklose ar besikuriančiuose įmonėse, mokyklose, aukštosiose, bibliotekose už varganus minimumus, o jie, garsiai amsint jų skalikams – kokie atlygimai , džiaukitės, kad darbo turit, – ir jau visai nesivaržydami dalinosi mūsų visų: gamyklas, teritorijas, prokuratūras, sklypus, postus, ES pinigų čiaupus. Mūsų. JIE.

Vis prisimenu V. Adamkaus žodžius per „Žinių radiją“: „tuo metu džiaugiausi kiekvienu milijonieriumi“.

O kaip dabar jums, V. Adamkau. Ar ir dabar nežinote „kaip Lietuvoje tampama milijonieriumi“ ???

Ir juk atrodė, kad valstybė tai mes. Na yra nesklandumų. Na yra klaidų .. ko nepasitaiko.

Raminome save. Juk gyvename iškovotoje ir išsvajotoje nepriklausomoje Lietuvoje. Savo. Ir šast – jų valstybėje, kurios pavadinimas Lietuva. Mūsų Lietuva šast ir susitraukė iki buto durų ar tvoros vartų.

Ir jie velniškai veikė. Ciniškai tiksliai. Verslo gauja perka politikos gaują. Kai verslo gauja apsiginkluoja viešo žudymo įrankiais. Ir teikia pasiūlymą, nuo kurio politikos gaujai neįmanoma atsisakyti.

Visa tai VSD pažymos. Juodu ant balto. Galutinai, negrįžtamai sugriovusios iliuzijas apie mūsų visų Lietuvą.

Tikriausiai tokia diena neišvengiamai turėjo ateiti. Tikriausiai tam reikėjo balsavimo prieš visas buvusias partijas. Visas. Iš baisios nevilties. Ne už, bet prieš. Už kitą ..nebesvarbu, kažkokią, nežinomą, nesuprastą, bet kokią. Kai jau nebesvarbu, kokia ji išties yra ar bus. Kad tik prieš juos. Visus. Meluojančius, vaidinančius. Ir žinote, jūs galite juoktis. Šis kartas nemelavo.

Todėl šansas. Nuo svetimų 91 -aisiais apsigynėme. Dabar, 2018 –ais šalį jau reikia atiminėti iš savų. Ne, ne iš savų. JŲ. Nes jie mums ne savi.

Ir tą reikia daryti patiems. Nelaukiant valstiečių, ateivių, NATO. Nes jie nieko savo noru neatiduos. NIEKO.

Tik padėkosiu nesisaisčiusiems su gaujų struktūromis, supratusiems – be visuomenės įsikišimo, be žmonių realios pagalbos nebeįmanoma pakeisti banditų diktuojamų taisyklių, jų įtakos agentų išnuodijimo, išgaudymo spąstais, nupurškimo insekticidais. Ryžusiems skelbti. Bet kiek prislopę nuo netikėtumo, paviešinus pažymas, JIE nauja jėga gali pradėti suktis vėl.

Jau kelinta diena sodyboje kvepia šienu .. rytoj Vilniuje forumas.

Nespėju. Bet būtinai susisieksiu su vilniečiais … ilgam ..

šaltinis: Facebook

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
16   0
Komentarai: 1
1. Če Gevara 2018-06-06 09:42:21

Kokia buvo prieš beveik 30-į metų įvykusio perversmo esmė? Labai paprasta, nors dažnas ir suprasti nenori: eilę dešimtmečių puvusios ir nuo liaudies masių atitrūkusią privilegijuotą „raudonųjų buržujų“ kastą sudariusios TSKP nomenklatūros viršūnės, veikdamos iš vien su KGB ir padedamos JAV spec. tarnybų, suorganizavo vidujinį perversmą, kuriame Sąjūdis bei panašūs judėjimai tebuvo marionetės didesniame žaidime. Rezultatas – TSRS sunaikinimas, dešimtis metų liaudies sukurtus turtus išparceliavus tai buvusiems Kompartijos bilietų nešiotojams, tai paprasčiausiems spekuliantams, kurie, veikdami be menkiausių skrupulų, netrukus tapo tikrų tikriausiais buržujais, gamybos priemonių savininkais ir samdomojo darbo šeimininkais. Tuo būdu 1990-ieji virto TSRS įvykusios pasaulinį mąstą įgavusios kontrrevoliucijos, buvusio socializmo šalyse grąžinusios kapitalo diktatūrą, laikotarpiu. Šios epochos produktu buvo ir dabarties Lietuvos respublika, buržujais oligarchais tapusių buvusių pseudokomunistų nomenklatūrininkų ir niekingų spekuliantų valstybė, turtų perdalijimą, stačiai tariant, liaudies apiplėšimą įteisinusi dar iki 1992-ųjų Konstitucijos paskelbimo, 1991-aisiais su patriarcho V. Landsbergio patepimu išleidus valstybinio turto privatizacijos įstatymą. O štai čia ima ir išlenda tūlas trispalviu skuduru mosuojantis nacionalistas, garsiai šaukdamas: dabar blogai, bet tai dėl to, kad nusigręžėm nuo tautinių vertybių, nuo tikrųjų Vasario 16-osios idealų! Skamba gražiai, netgi romantiškai. Dažnam žmogeliui, patriotiškam lietuviui, taip sakant, norėtųsi tuo patikėti. Visgi kažkokia paguoda...Bet ir čia pasidomėjus beliktų nusivilti, mat liaupsinamoji tarpukario Lietuva, savo apgailėtinu skurdu prilygusi tam, kas dabar vadinama „trečiojo pasaulio šalimis“, nuo pat pradžios 1917-1918-ųjų sankirtoje tebuvo Vokietijos imperijos vasalatas, vėliau perėjęs Pirmąjį pasaulinį karą laimėjusiųjų Antantės imperialistų žinion. Toji tarptautinio kapitalo valstybė su savo nacionaliniu buržuaziniu elitu buvo tokia pat pamotė paprastam lietuviui, doram darbo žmogui, kaip ir dabarties. Tautiškas šydas tik dengė tas pačias „vertybes“ – kietą, šaltą pinigą. Tada litą, dabar jau eurą. Skyrėsi nebent detalės, bet ne esmė!

3 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Misteris Sorriukas vėl pamiršo, kas jam postą davė ir algą moką? (1)
Sandra Maslauskienė: Raseinių taryboje daug verslininkų, kurie veržiasi į tarybą, juk paskui paranku plėtoti verslą, įsisavint ES lėšas
Mykolo Burokevičiaus bendražygė pasityčiojo iš signatarų (1)
Lietuvos bankas: Lietuvos skola toliau auga (1)
Seimas eilinį kartą prikūrė strategijų ir tikslų, gerinsiančių katastrofiškus emigracijos ir demografijos rodiklius (1)
Sausio 13-osios aukos Vilniuje: klastočių demaskavimas / Жертвы 13 января в Вильнюсе: разоблачение фальсификаций (8)
J. Dapšauskas. Ką popiežius Pranciškus Lietuvoje pasakys aršiems katalikams ir „pagonims“? (8)
Lietuva ruošiasi susitikimui su popiežiumi Pranciškumi (1)
Seimas po svarstymo pritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leis kandidatuoti Rolandui Paksui į prezidentus
Bankų statytinis Nausėda mus išgelbės? Nejuokaukite!
1939 metų rugsėjo 19 d. Tarybinė armija įžengė į Vilnių (2)
Vilniaus universitetas tapo seksualinių iškrypėlių propagandos įkaitu (2)
Referendumas ir rinkimai: ekonomika ir ekonomija (1)
Prieš akis pamatęs kopijas dokumentų, L. Linkevičius užsimojo prieš Generolą Vėtrą ir ragina nesvyruoti
“Lietuvos žinios“ žurnalistė Rasa Pakalkienė, kovotojus už miškų išsaugojimą- išvadino Kremliaus propaganda (1)
Ar Linkevičiui bus iškelta byla už pokario bandito ir nacistų kolaboranto Jono Noreikos "atminties niekinimą" ir "grubų šmeižimą"? (3)
Paralelinės Visatos naujienos: "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?" (1)
Paralelinės Visatos naujienos: "Pripažinimas Lietuvai: paskelbta lydere kovoje su Kremliumi"
Informacinio karo nusikaltėliai slepiasi po patriotizmo vėliavomis
Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)
M. Kaukėnas. Apie iškirstą Lakajos draustinį, kuriame draudžiama žmogui pasistatyti palapinę (2)
Branduolinio karo grėsmė Baltijos regione – prasimanymas ar realybė?
S. Spurga. Rugpjūčio mėnesį vėl padidėjo emigracija iš Lietuvos. Spėkite, kodėl?
Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito