Dabar jums papasakosiu kaip galima gražiai išdurti bet kurią nedidelę tautą: Sąjūdis ne tik, kad yra KGB projektas, bet ir Sausio 13 įvykiai buvo suplanuoti

Simonas Kroydonas
+ 29 - 0
Autorius: Simonas Kroydonas
Šaltinis: https://www.facebook.com/Simon.Kroydon/posts/171705443834944...
7536-06-06 (2018 m.), skaitė 1108
4

Sąjūdis ne tik,kad yra KGB projektas,bet ir Sausio 13 įvykiai buvo suplanuoti,visa griūtis Sovietų Sąjungos coolapsas buvo neišvengiamas.KGB per mafijinį sektorių privatizavo visą prekybą ir pramonę,tada teisėsaugininkai perėmė kapitalą pardavė užsienio investuotojams,o netinkamą industrijos dalį paleido per EBSW kuri kontroliavo 40% Lietuvos pramonės ir EBSW pinigai gražiai nugulė į Žiemelio aviacijos verslą.

Dabar jums papasakosiu kaip galima gražiai išdurti bet kurią nedidelę tautą.Pirmiausia reikia sugalvoti bendrą priešą.Bet ką,svarbiausia ,kad jis telktų tautą.Buvę komunistai,kaip siurbėlės siurbę Lietuvių tautos ekonominį kraują ir prekinesi tik specializuotose nomenklatūrininkams skirtose parduotuvėse nusprendė pigiais blizgučiais papirkti mūsų vargdienius.

O ką daryti žmogui,kai griūva socialistinė sistema,griūva Sovietų Sąjunga ,ateina nuožmus kapitalizmas.Džiunglių įstatymai.Kiekvienas už save.Jei tu invalidas,su defektu ar sergi rimta liga tau viskas.Ir tie žmonės mirė labai greitai.Kai kuriuos ir į bendras duobes kaip benamius laidodavo.Žmonės norėjo valgyti.Vaikams padėti maisto ant stalo.Vaikai susėsdavo prie stalo ir sakydavo.Tėveli,mamyte noriu valgyti.Bet nebuvo ką padėti.Tada vyrai prisiminė sovietinėje kariuomenėje įgytus įgudžius.Pasipylė tūkstančiai užsakomųjų žmogžudysčių.1993 metais Lietuva pateko į pavojingiausių pasaulio šalių penketuką.

Tada Lietuviai pradėjo važinėti į Vokietiją,Olandiją,Belgiją pirkt senus automobilius ir vežti juos į Lietuvą.Taip užsidirbdavo šimtą dolerių,kas tuo metu prilygo dviejų mėnesių algai.Kai buvo vagnorkės,mokytojo alga siekė 30$ per mėnesį.Tie kas turėjo smegenis per kelis reisus praveždami metalo ,spirito vagonus tapdavo milijonieriais.Taip susikūrė korupcinis valdininkų-verslo elitas.Darius Mockus prasisuko savo mamos,buvusios Prekybos Rūmų vadovės dėka.Prekybos rūmai mutavo į Laisvosios Rinkos Institutą,ir dar nuo senų laikų tiems rūmams vadovavo Nerijaus Numavičiaus žmonos Kaetanos mama Tatjana Leontjeva.

Darius Mockus pirmą kapitalą pasidarė su LITEXPO parodų rūmų privatizavimu.Tai amerikietiškų standartų itin modernus ir sumanus žmogus.Jeigu būčiau jo vietoje,ko gero būčiau daręs lygiai tą patį,tik klausimas kyla.Kodėl jis savo bičiulio Kurlianskio neleido tiesiai į politiką,o darė viską per tarpininkus.Ar tai tikrai efektyviau.Hmm,gal.

Mockaus šaknys siejosi su Aušra Maldeikiene,Nerijum Numavičiumi,Tatjana Leontjeva laisvos rinkos instituto buvusia vadove.Tatjana buvo prezidento Valdo Adamkaus patarėja,todėl tiek MG-Baltic tiek VP_Market buvo neliečiami.

Maximinių grupuotėje sukosi socdemų (Brazausko,Lubio,Vagnoriaus,Juršėno,Kirkilo) iš otkatų gauti pinigai.

Mockus įsteigė Vertybinių popierių biržą, bet tada akcijų dar nebuvo. Akcijos atsirado tuomet, kai prasidėjo privatizavimas už investicinius čekius. Būtent tada žmonės ir padarė milijonus, kai sukūrė iliuziją, kad vyksta tam tikri žaidimai.Ten šalia jų buvo ir laisvosios rinkos institutas.Toje pačioje chebroje sukosi ir Petras Auštrevičius su Kęstučiu Glavecku.Pirmuosius pinigus Mockus padarė kaip bendrovės „Investicijos fondas“ valdybos pirmininkas.

Pirmasis Mockaus verslo partneris Arvydas Grigas.

2000-ųjų sausio 20-osios rytą savo namų vonioje buvo rastas negyvas verslininkas Arvydas Grigas. Medikams nepavyko išgelbėti verslininko, dviejų vaikų tėvo gyvybės.Jie konstatavo, kad 34 metų vyras mirė dėl širdies problemų.Po kelių savaičių verslininko artimuosius pasiekė baisi žinia, kad A. Grigas – nunuodytas, teismo medicinos ekspertai jo organizme rado nuodų.

Sekančiu Mockaus biznio partneriu tampa Tadas Karosas.Teisę studijavęs T. Karosas anksčiau dirbo prokuratūroje. Į „Minvistos“ holdingo bendrovę jis atėjo 1992 metais. T. Karosas disponavo verslo partnerių jam patikėtais pinigais, skirtais bendrovių reklamai

Gryžtant prie Grigo temos žurnalistai išsiaiškino, kad 2000-ųjų sausio 20 d. į Vilniaus morgą buvo atvežta vienuolika mirusių asmenų, tarp kurių buvo ir A. Grigas, ir neatpažintas vyras. Pastarasis buvo rastas prie autobusų stoties, jokių dokumentų neturėjo. Vėliau nustatyta, kad neatpažintas vyras – Panevėžio rajono gyventojas. „A. Grigo dokumentus sukeitė su šalia gulėjusio benamio, kuris nusinuodijo nuo antifrizo.

Baudžiamoji byla atsirado dėl to,bet atlikus pakartotinius tyrimus jokių nuodų nebuvo surasta.Paskui teisė ir teismo ekspertę, kuri atliko apžiūrą.Deja, ji nė karto neapsilankė teismo posėdžiuose. Taigi buvo padaryta elementari klastotė, tai sukėlė įvairiausių interpretacijų. Paaiškėjo, kad buvo sukeisti A. Grigo ir benamio asmens dokumentai.Šitą istoriją labia išsamiai aprašė Dailius Dargis.

Po skyrybų su T. Karosu D. Mockus perėmė 29,5 proc. pastarajam priklausiusių „Minvistos“ akcijų, taip pat kontroliuojančiosios bendrovės valdymą.

2007-ųjų pabaigoje buvęs „VP grupės“ akcininkas Žilvinas Marcinkevičius išsakė pakankamai aštrią nuomonę Lietuvos televizijos laidoje „TV forumas“.Tada Ž. Marcinkevičius laidoje,kur buvo kalbama apie trukdymą nacionalinio investuotojo LEO LT kūrimui, viešai apkaltino D. Mockų, neva šis buvo susijęs su Rusijos slaptosiomis tarnybomis.

Kaip visa tai suprasti,kai po gero gabalo laiko tarpo Mockaus LNK kaltino Ramūną Karbauskį esantį Rusijos spec tarnybų žmogumi.Pradėjo matytis natūrali interesų kova,nes Mockus pastaruoju metu visas savo investicijas buvo nukreipęs į alkoholio pramonę,gamybą ir prekybą skaitant ir alkoholio reklamą.

Vėliau MG-Baltic voratinklis sistemingai darė įtaką visai Lietuvos politikai ir verslui.O kas įdomiausia yra tai,kad RUSAI PUOLA vienas inciatorių Andrius Kubilius žaidė dvigubą žaidimą.

Andrius Kubilius pasidavė savo bendrakursio J.Tamulio spaudimui palikti NUKEM ir Rosatomą atominės uždarymo projekte,nors buvo planai dėl neatliekamų darbų Nukemą pašalinti iš projekto. Katkus, pasirodo tiek konservatorius, tiek Rosatomą aptarnauja.Pinigai daro savo.

Dabar paaiškėjo,kodėl Andrius Kubilius besivažinėdamas po Baltarusija apie Astravo elektrinei klojamus pamatus pasakė.Baltarusiai jokios elektrinės nestato,ten tik gruntą karjerui stumdo 2 buldozeriai.

Ar dabar suvokiat skaitytojai kas tampo už virvučių Baką su pažyma, kurioje nė mur mur apie konservatorius ir VAE. Dabar aišku, kieno padiktuota ta pažyma.Negi tiesa, jog Mockus - tėvynės didvyris, bandė per liberalus priešintis Rosatomo valdymui, ginti šalies energetinę nepriklausomybę?

Kas valdo energetiką - tas valdo šalį.Aišku, kad lt energetiką valdo rusai ,per Tamulį ir aš nematau nieko blogo.Rusai pasiūlė pigesnę energiją,o štai SDG dujų laivo-terminalo afera,kainavusi jums visiems milijardus eurų turi būti išaiškinta.

Kam Lietuvai brangios amerikiečių iš Kataro atgabentos dujos,jeigu galime gauti trečdaliu pigiau tiesiai iš Rusijos per Družba.Dabar aišku,kodėl Dapkų VSD saugumiečiai sekė,įrašinėjo jo pokalbius 12 metų.Dapkus labai infomuotas žurnalistas.Dabartiniais laikais informacija yra didžiulė vertybė.

Štai ir ryškėja tikrasis Andriaus Kubiliaus veidas ir konservatorių vykdytos politikos suktybės ir aferos.Ir čia tik pradžia,ledkalnio viršūnė. Ir tik nesakykit man, kad čia kremliaus suplanuota ir vykdoma ataka, o Dapkus Rusijos agentas.Už mano straipsnius man irgi klijuojama Rusijos agento etiketė,nors aš už tvarkingus pragmatiškus verslo santykius su mūsų kaimynais rusais ir baltarusiais.Tomas Dapkus įrodė esantis aukščiausio kalibro žurnalistas.

Visagino elektrinę statyti bandė konservatoriai ir jie surado japonus.Viskas buvo sutarta. Bet socdemai labai rėmė referendumą ir visas pajėgas skyrė, kad balsuotų prieš.Prieš rinkimus konservai agitavo balsuoti už elektrinę o socdemai su darbiečiais kad nestatyt.Istorijos pabaigą žinot.Ir apskritai faktas,kad Bako pavaduotoja Juknevičienė pasako viską.Kaip matot išaiškėjo faktas,kad Mindaugas Bastys buvo iš Seimo išėstas už nieką.Žmogus buvo apkaltintas tuo,ko nepadarė ir turėjo atsistatydinti.

Logika sako,kad Bakas pasielgs taip,kaip elgėsi Urbšys.Decentralizuos Valstiečius.Kodėl jis tik tariamai gąsdina imtis veiksmų prieš MG-Baltic ir VP –Market kai puikiai žino,kad vistiek nieko neįvyks.Bako aplinkos žmonės man pasakė,kad jis visuomet veikia pagal situaciją ir yra minkštas,jei jaučia pavojų-atsitraukia.Pusę metų kažką tirti,po velniais,kai viskas ir taip aišku.Mest Juknevičienę iš komisijos,arba Bakas turi iš Juknevičienės kažkokias garantijas.Ar nebus su Baku kaip su Žemaitaičiu,kai pakabintas kompromatas privedė iki Tvarkiečių skilimo.

Reikia žiūrėti per Tamulis-Valiūnas-Masiulis-Kubilius liniją.Ir imtis veiksmų iš pagrindų. VAE referendumo koncepcija sutapo su Tėvynės sąjungos (TS-LKD) rinkimų programa.Konservatoriai žaidžia dvigubą žaidimą,pasitelkę VSD.Dabar Konservai ieško naujo Kernagio.Juk reikia vienyti tautą,sukurti jai naują priešą,nes su Rusija santykiai pamažu šiltėja.

Štai jums ir pavyzdys,kaip galima muzikinės lingvistikos pagalba sutelkti tautą nukreipti dėmesį nuo milijardinių aferų ir nuolat kartoti RUSAI PUOLA.Beje Kernagis savo laiku buvo Sovietinis bardas,sovietinės sistemos dainius,iš komunistų valdžios gavęs butą prestižinėje Vilniaus vietoje,prekinesis tik sovietinėse nomenklatūrininkams komunistams skirtose spec parduotuvėse.Kas tie naujieji mesijai,Tapinas su Miliute ar Garbačiauskaitė su Makaraityte.Tuoj pamažu į LRT sulys visas konservatorių žurnalistinis varlynas.

O čia jums ir pavyzdys kaip aktorėlių pagalba užkariauti žmonių širdis,ir milijardines aferas paslėpt po nacionalizmo ir patriotizmo skraiste.Na argi ne miela dainelė,kai kuriems ir ašarą išspaudžianti.

O toks ir buvo tikslas..


29   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 4

4. Durnių Laivo Kapitonė 10 1
2018-06-06 20:36:50

Yra BK straipsnis 170-2, surandami piliečiai ir pagal jį teisiami.
Man nesuprantamas dalykas. Negi tyrėjai prokūrorai bei teisėjai nemoka
skaityti ir suprasti teksto? Kas vyksta? Kodėl? Ir kada baigsis?

Viešas pritarimas SSRS nusikaltimams. Bet SSRS nusikaltimai turi būti
pripažinti įsiteisėjusiais teismų sprendimais nusikaltimais. Suprantat?
Pasakymas bendrai, kad va ten trėmė, sodino kitaminčius ir gėjus ėmė
prievarta į kariuomenę manęs netenkina. Turi būti teismo nutartis.

1- Genocidas.
  Lietuva bandė nuteisti Vasiliauską kaltindami-
jį genocidu. Bet štai kokia nesėkmė Strasbūre. Lietuva pralaimėjo.
Ir dabar net nuo kažkokio muziejaus svarstoma nuimti žodį ,,genocido,,
nes genocido nebuvo. Nes nėra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio
Tai reiškia, kad genocido nebuvo. Straipsnis yra, bet nuteistųjų nėra.
 
2- ,,nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos
gyventojams,,
  Klausimas. O kokie yra nacistinės Vokietijos nusikaltimai Lietuvos
Respublikai pripažinti įsiteisėjiusiais ES ar Lietuvos Respublikos
teismų nuospręndžiais? Jūs ramiai įkvėpkit oro ir
atsakykit. Niurnbergo tribunolas nesiskaito. Lietuvos Respublika
Niurnbergo procese nedalyvavo. Tai kokius nusikaltimus Lietuvos
Respublikai padarė nacistinė Vokietija? Ir kada galėjo padaryti?
Juk 1941 birželio 22 Lietuva buvo TSRS sudėtyje. O 1991 metais
kai Lietuvos Respublika buvo atkurta nebuvo nacistinės Vokietijos.
Štai koks klausimas.

3- ,,viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai,,
  Vėlgi klausimai tie patys. Dėl nacistinės Vokietijos agresijos
atpuola, nes nacistinė Vokietija niekaip negalėjo užpulti Lietuvos
Respublikos. O koks yra galiojantis teismo nuospręndis dėl TSRS
agresijos? Kad būtų galima neigti TSRS agresiją, turi būti įsiteisėjęs
teismo nuospręndis. Lietuvos. ES. Arba(ir) tarptautinio teismo.
Prašau man pasakyti. Kur koks kada. Ačiū.

3. Durnių Laivo Kapitonė 8 0
2018-06-06 20:36:25

4- ,,1990–1991 metais prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių ar joje
dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikos gyventojams,,
   Manau klausimas aiškus. Atsakymas irgi. Negalima neigti nusikaltimų,
ar teisinti asmenų nes nėra nė vieno nuteisto. Yra tik ĮTARIAMIEJI.
Sausio-13 byla dar vyksta. Ir neaišku kada baigsis. Nes spręndimai bus
apskųsti ir Strasbūre paaiškės kalti ar nekalti. Dabar nėra kaip
skųsti nuospręndžio, nes nėra nuospręndžio. Neigti menkinti irgi nėra
ką ir kaip.
  o jau bus teisiamas trečias pilietis. Paleckiukas. Tas kur Sapožnikovos
knygą išleido. Ir Simonas Krydonas. Gal jau užteks?
  Panašiai vyksta Ukrainoje. Sakykim Savčenko pateiktas sunkus kaltinimas
neturint svarių įrodymų. Tėvynės išdavimas. Pagal tokį straipsnį nėra
numatyta paleisti už užstatą. Teismo posėdžiai vyksta du kart į mėnesį
apklausiant du neva liudininkus per vieną posėdį. Neva liudininkų šimtas.
Paskaičiuokit kiek laiko sėdės už grotų o pakui turės paleisti, nes nėra
įrodymų. O kištis į tyrimą Vakarai negali. Nuspręndžio neapsakųsi, nes
tyrimas. Ir tyrimas vyks kokius du metus. O greičiausiai nekaltas žmogus
sėdės.
  Lietuvoje tas pats. Dėl Sausio-13 tampoma guma. Nes teisėjai žino,
kad byla po jų nutarties būtinai atsidurs Strasbūre. O ten reikės
įrodymų o ne tik politinės valios. Ir nesinori susimauti kaip su
Vasiliausku.

  Baudžiamasis Kodeksas

170 2 straipsnis.   
Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams,
SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos
Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimas ar
šiurkštus menkinimas

1. Tas, kas viešai pritarė Lietuvos Respublikos ar
Europos Sąjungos teisės aktais arba įsiteisėjusiais
Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų sprendimais
pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui
arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino,
jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu
būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka, taip pat
tas, kas viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos
įvykdytai agresijai prieš Lietuvos Respubliką, SSRS ar
nacistinės Vokietijos įvykdytiems Lietuvos Respublikos
teritorijoje ar prieš Lietuvos Respublikos gyventojus
genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo
nusikaltimams, arba 1990–1991 metais įvykdytiems kitiems
agresiją prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių ar joje
dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams
Lietuvos Respublikos gyventojams, juos neigė ar šiurkščiai
menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar
įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka,

-baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu,
arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

2. Durnių Laivo Kapitonė 8 0
2018-06-06 20:35:46

Sausio Tryliktoji ir palyginimui aukų skaičiai:
--- Breiwikas vienas pats nušove 77 civilius žmones...
--- Nicoje vienas nusikaltelis atsisedes i sunkvežimi
sutraiške 84 civilius žmones...
--- Berlyno centre per itariama teroro išpuoli sunkvežimiui
isirežus i Kaledu muge, žuvo mažiausiai 12 žmoniu, apie
pusšimtis buvo sužeisti (2016m)

Sausio 13-ąją 1991 metais Wikipedijoje rašo, kad
keli šimtai išmokintu žūdyti ir galimai vykdydami TSRS Prezidento
įsakymus ir nurodymus : TSRS Pskovo divizijos desantininkai,
KGB specialiosios paskirties grupė ,,ALFA,, grupė aukštų
sovietinės armijos kariškių, sovietų armijos šarvuočiai ir
tankai šaudydami į minią iš ,,kalašnikovų,, , kulkosvaidžių, pistoletų
 ,,Makarov,, ir ,,TT,, ir traiškydami tankais nužudo 14 civilių.
,,13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo
 ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi,
 traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų.,,
( Dabar Wikipedijoje šiek tiek paredaguota)
  Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per
civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų
agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai
jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo
įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė
yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas
naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuką galėjo pervažiuoti taikius
žmones yra provokacija prieš Lietuvą ir TSRS agresijos neigimas.
Kiekvienam kaščiūnui  yra aišku kokių įstatymų turėjo laikytis ir kieno
nurodymus vykdyti TSRS karininkai ir kareiviai Vilniuje Sausio 13-ąją.
 Visi TSRS karininkai pulkininkai ir generolai privalėjo laikytis Lietuvos
Respubikos Aukščiausiojo  Sovieto nutarimo dėl TSRS konstitucijos
galiojimo Lietuvos Respublikos teritorijoje nutraukimo kuris įsigaliojo
nedelsiant nuo priėmimo momento 1990 metais kovo 11 dieną.
  Man šiandien keista žiūrėti į JK kažkokias derybas keistus referendumus.
Nu priėmei parlamente nutarimą, kad išstoji iš ES ir baigtas kriukis...
Kam ten dar gilintis į kažkokias sutartis ekonominius ryšius... Neverta gi.
Bukučiai tie britai ane?
  Grįžtam į mūsų dienas. Norvegija. Sala. Daug civilių stovykloje. Breivikas.
Ginkluotas. Vienui vienas. --- Breiwikas vienas pats nušauna 77 civilius žmones...
 
Suprantat koks tas NESUDERINTAS klausimas?
  Juk jei teigsi, kad TSRS karininkai žude netyčiškai - taip
neigsi TSRS agresiją. Tai jau BK straipsnis...
  O jei pasakysi kad jie šaudė ir traiškė civilius vaikus moteris
ir senolius specialiai ir tyčia - aukų skaičius mažokas...
Jums taip neatrodo?
Ukraina neatiduoda Lietuvai įtariamųjų Sausio 13 byloje buvusių
TSRS karininkų. Kodėl? Jie juk Lietuvos draugai.
Kur buvo ką veikė draugė Dalia Grybauskaitė Sausio 13 kitoje barikadų
pusėje?
  O kuriai pusei Sausio-13 aukos buvo naudingos? Sovietų komuniagoms Maskvoje
ar Lietuvos Sąjūdžio vadams?

1. vladas lukosevicius 20 0
2018-06-06 20:07:20

Koks čia sąjudis ,,, tai židomasonų gauja naikinanti Lietuvą .
Išpradžių sąjūdžio simvolika buvo gediminaičių stulpai ir vytis .
o 1988 metų pabaigoje jau Gediminaučių stulpus ir vytį ikišo į piramidę su saulės  spinduliais  .
Odabar mums bruka ir žydomasoninę neužmirštuolę .
Ar jūs matėte ,o gal žinote žydą tarnaujantį svetimai religijai ar tautai ?
Tik debilas gali to nesuprasti .

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito