Nustatyta “vatnikai.eu“ svetainės administratorė, tai garsioji “LRytas“ žurnalistė Asta Kuznecovaitė “Kuzia“, katra siekdama išvengti atsakomybės sąmoningai meluoja ir trukdo tyrimui

Anonimusas
+ 11 - 0
Autorius: Linas Naujelis
Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018/06/07/nustatyta-vatnikai-eu-s...
7536-06-07 (2018 m.), skaitė 330
8

Ala Jefimova pranešė, kad gautas policijos atsakymas, kuriame parašyta, kad:

“2018-05-23 buvo išsiųstas užklausimas į UAB ,,Interneto vizija“, kuri yra svetainės www.vatnikai.eu administratorius. UAB ,,Interneto vizija“ vykdomoji direktorė E.Litvinaitė nurodė, kad svetainės valdytoja yra Asta Kuznecovaitė, gyv. ******* g. ****-***, Vilnius, tel. Nr. 8 68 ****40, el. p. vatnikai@inbox.lt.

Su A. Kuznecovaite buvo susisiekta el. paštu, kuri nurodė, kad svetaine davė naudotis draugams gyvenantiems Anglijoje, jų kontaktinių duomenų nežino. Papildomai nurodė, kad svetaine davė naudotis Martynui Žasinui ir Bobui Žibuoklei, kurių daugiau jokių kontaktinių duomenų nežino ir pateikti negali.“

Asta Kuzia Kuznecovaitė asta kuzia

kuze Asta Kuzia Asta Kuznecovaitė

kuzia09 kuzia12

phpV77OnB Kuzia

O kur areštas, kompiuterių paėmimai? Štai kaip policija dangsto savus ir taiko dvigubus standartus, nes Simonui Zagurskui už komentarus “Facebooke“ teko net savaitę praleisti Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

PAPILDYMAS: feisbukinių paskyrų "Martynas Žasinas" ir "Bobas Žibuoklė" naudotojai paneigė, kad Asta Kuznecovaitė jiems perdavė vatnikas.eu adresu veikiančios nusikalstamos svetainės prieigą ir kad apskritai yra su jais bendravusi.

Vadinasi, Asta Kuznecovaitė sąmoningai melavo ikiteisminio tyrimo tyrėjui, bandydama sutrukdyti tyrimui, o tai yra dar vienas baudžiamasis nusikaltimas. Tik klausimas ar policija išdrįs pastatyti į vietą įsisiautėjusią alkoholikę ir narkomanę?

Štai dar vienas “LRytas“ “egzempliorius“, viešai žmones vadinantis “Vatnikais“.

Linas Naujelis


11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 8

8. Anonimas 8 0
2018-06-07 23:34:39

KAPITONE, AR JŪS DAR ĮŽVELGIATE TOJE KALĖJE MOTERĮ? NUSIPLŪKUSI, NUSILAKUSI PASTUMDĖLĖ, KURIOS VSD ATSIKRATYS, KAI TIK BAIGS VYKDYTI JUODUS PAVEDIMUS. KLAUSIMAS KYLA TOKS:KOKIE TURI BŪTI SAMDYTOJAI IDIOTAI, KAD PRAGERTAIS MERGŠĖS SMEGENĖLIŲ LIKUČIAIS VIS DAR MANIPULIUOJA? TOKS VAIZDELIS MATOSI, KAD TA GIRTA KALĖ KAIRĖS NUO DEŠINĖS NEBESKIRIA; SAKAU, GAL PATI SUSIBLŪDYS IR PASTUKALINS PAČIUS SAMDYTOJUS?

7. Laurynas 8 0
2018-06-07 23:50:03

Deja, kaip rašė Josifas Džiugašvilis: Kadrai lemia viską.

O mūsų saugumas išgyvena labai gilų "kadrų badą", todėl yra priverstas naudotis tokių degradavusių ir neadekvačių asmenų paslaugomis, kaip Kuzia...

Gėda dėl mūsų valstybės sargių-bobikų. Nors, kokia valstybė - tokie ir sargiai... Skylėti, kelis kartus panaudoti gandonai su pasaulio bambos ambicijomis.

6. "vatnykas" is saraso 6 0
2018-06-07 23:32:42

Gerb. Laurynai, bet Kūzia buvo "apklausta"...internetu...Ir atsakomybės jokios nėra.

Ji neliečiama, jos net į apklausą nekvietė, o mane varu varė, kaip nusikaltėlį, kad privalau ateiti. Tai sakau jūs kūzią šaukit, aš nieko nepadariau blogo. 

5. Laurynas 5 0
2018-06-07 23:45:41

Ikiteisminio tyrimo tyrėjas pats priima sprendimą, ką tinkslingą kviesti į apklausą, o kas gali pateikti paaiškinimus kad ir e-paštu.

Šiuo atveju, kai tyrėjas iš "Interneto vizijos" gavo pranešimą, kad domeną "vatnikai.eu" užregistravo alkoholikė ir narkomanė Asta Kuznecovaitė, jis nusprendė, kad pradžioje užteks, jeigu šita likimo ir gyvenimo nuskriausta moteris paaiškins "vatnikai.eu" atsiradimo aplinkybes e-paštu.

Tačiau, dabar, kai Kuzia atvirai pabandė išdurninti tyrėją - o melagingos informacijos teikimas ikiteisminio tyrimo pareigūnui yra BK straipsnis už trukdymą tyrimui, dabar tyrėjas, jau vien iš principo ir savigarbos turėtų šitą alkohlikę ir narkomanę atvesti į protą.

Šiaip du metai kalėjimo už neapykantos skatinimą ir trukdymą atlikti ikiteisminį tyrimą Kuziai galėtų išeiti visai į naudą - praeitų pilną detoksikacijos kursą, atjunktų nuo narkotikų. Grįžtų iš kalėjimo visai kitu žmogum.

4. Durnių Laivo Kapitonė 7 0
2018-06-07 22:20:10

bet tai ta moteris nekaip atrodo?
Narkotikus ar alkogoli?
Nors siaip ir alkogolis yra narkotikai. |
Gal dar nevėlu gydytis kokiam priklausomybių centre?
Pagal Minesotą..

3. Anonimas 5 0
2018-06-07 21:57:57

Gerbiamieji. Nebūkite naivūs. Niekas jos jokion atsakomybėn netrauks, kadangi ši veikla yra kuruojama vsd.

2. vladas lukosevicius 5 0
2018-06-07 21:32:52

Martynas  Žasinas  tai  mano  antra  paskyra  ir  ta  alkoholikė  Kuznecovaitė  man  nieko  nėra  perleidusi  , tuo  labiau  ,  kad  aš  Vladas  Lukoševičius  buvau  itrauktas  į  vatnykų  sarašus .


 

1. Laurynas 8 0
2018-06-07 23:24:25

Šita žemos socialinės atsakomybės moteris, specialiai pabandė prikabinti svetimas feisbukines paskyras. Tačiau bajeris tame, kad dabar ji realiai apgaudinėjo ikiteisminio tyrimo tyrėją ir norint, jai galima paprastuoju būdu prikabinti baudžiamąją bylą.

Ar tyrėjas parodys, kad turi kiaušinius ir duos atkirtį šalavai, kuri jam primyžo į akis? O gal tyrėjas pabruks uodegą ir kaip ciūcikas išlaižys Kuziai rudąją?

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito