Karas paskelbtas: Grybauskaitė prieš Karbauskį (6)

Anonimusas
+ 27 - 0
Autorius: Vladimiras Matvejevas
Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni...
7536-06-09 (2018 m.), skaitė 635
6

Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis susitikimo su prezidente metu. archyvinė nuotrauka
Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis susitikimo su prezidente metu. archyvinė nuotrauka

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, ir valdančiosios partijos Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos (LŽVS) lyderis Ramūnas Karbauskis apsikeitė aštriais pasisakymais vienas prieš kitą; šie pasisakymai reiškia,kad startavo atvira pirmosiomis "valstiečių" atėjimo į valdžią 2016-aisiais metais minutėmis prasidėjusi konflikto fazė

Prie barjero!

Kaukės nuimtos. Uždanga nuleista. Paskelbtas karas "iki paskutinio kraujo lašo". Pagrindiniai Lietuvos politinės arenos dalyviai apsikeitė pirmaisiais rimtais smūgiais.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad stambiausio žemės savininko Ramūno Karbauskio buvimas Seime prieštarauja Konstitucijai. Į ką jis atsakė, kad prezidentė bijo Seimo inicijuoto tyrimo dėl verslininkų ryšių su politikais, kur dalyvavo pati Grybauskaitė. Ši baimė ir skatina prezidentę daryti tokius nepagrįstus pareiškimus.

"Ten kalbama ne apie mane, o apie galimus verslininkų ryšius su politikais… Seimas gali nuspręsti  toliau tęsti tyrimą, nes turi tokią teisę. Bet tada reikia patikrinti visus politikus, kurie yra Seime ir kurie tiesiogiai susiję su verslu." —  teisinosi Grybauskaitė.

Tuo pačiu, pasak prezidentės, reikėtų ištirti ne tik ryšį tarp koncerno "MG Baltic" ir jos mylimų liberalų, bet ir ryšį tarp „valstiečių" ir  Ramūno Karbauskio kontroliuojamo "Agrokoncerno".

"Aš neturiu verslo, o Karbauskis turi… Jis yra verslo atstovas ir jo buvimas Seime apskritai kelia klausimų apie jo konstitucingumą ir atitikimą Konstitucijai", — sakė Lietuvos valstybės vadovė.

Grybauskaitė atvirai apkaltino pagrindinės valdančiosios partijos lyderį, pažeidžiant Konstituciją. Ir tai yra dar baisiau nei kažkokie ryšiai, kuriuos palaiko kai kurie politikai ir verslininkai su Rusijos kompanijomis. Dėl to ir apkaltos galima susilaukti. Ramūnai, prisimink Pakso likimą. Svarbu, kad būtų žmogus, straipsnį jam visuomet galima pritaikyti.

Nuosėdos liks

Grybauskaitėje pareiškime du raktiniai žodžiai — "pažeidimas" ir "Konstitucija". O tai reiškia, kad "nusikaltimas yra padarytas". O apie tai, kad pagrindinis įstatymas leidžia verslo atstovams būti politikoje, prezidentė bandė net neužsiminti. Matyt, prastai studijavo Lietuvos Konstituciją, priešingai nei TSKP įstatus.

"Buvau nustebęs, kad Prezidentas pradeda naujai aiškinti Lietuvos Konstituciją… Aš pirmą kartą girdžiu, kad asmuo, kuris turi akcijų, negali būti Seimo narys", — pareiškė Karbauskis.

O ką pasakys Donaldas Trumpas?

Ryškus verslininkų atėjimo į politiką pavyzdys — JAV prezidentas, Dalios Grybauskaitės numylėtinis Donaldas Trampas.  Vienas iš didžiausių JAV verslininkų sėdi prezidento kėdėje. Laimėjęs rinkimus, jis teisėtai perleido savo įmones ir turtą pasitikėjimo fondams. Tuo pačiu metu, prezidento kadencijos laikotarpiui jis pasitraukė iš savo verslo.

Tą patį padarė ir Ramūnas Karbauskis, kai jo partija laimėjo triuškinančią pergalę per Seimo rinkimus 2016-ųjų metų rudenį. Jis paliko bendrovės "Agrokoncernas" valdymą ir šiandien nedalyvauja bendrovės valdyme. Taigi bet kokie politinių oponentų šiuo atveju yra nepagrįsti.

Tyrimą vykdo žinovai

O štai tyrimo, kurį vykdo Lietuvos nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, labai bijo politinis elitas, vadovaujamas Dalios Grybauskaitės ir Vytauto Landsbergio. Pasirausus prezidento administracijos, Seimo, Vyriausybės, generalinės prokuratūros ir teismų archyvuose galima rasti įdomių dalykų apie ryšius tarp verslo atstovų ir tų, kurie vadovavo Lietuvai visus 27 šiuolaikinės nepriklausomos valstybės istorijos metus.

"Dabar jie desperatiškai bando sustabdyti "valstiečius", kad tyrimas nesitęstų, kad niekas neklausinėtų apie jos (Grybauskaitės ― " Sputnik ") laiškus. Tai ir yra priežastis, dėl kurios skamba visas šis absurdas", ― atsakė Karbauskis į Grybauskaitės kaltinimus.

Iki šiol, remiantis pirmaisiais  LNSGK tyrimo rezultatais, komiteto nariai iškasė duobę po Lietuvos liberalų sąjunga. Tačiau netrukus į šią duobę pradės kristi "pagrindiniai patriotai" — konservatoriai su savo ideologiniu lyderiu Vytautu Landsbergiu. Per ketvirtį amžiaus, kurį jie pakaitomis su socialdemokratais stovėjo prie Lietuvos vairo, daug įdomių dalykų nutiko užkulisiuose, nematomų paprastam žmogui. O jam, rinkėjui,  būtų labai įdomu sužinoti, kokiomis lėšomis nepaperkamieji politikai pasistatė namus prie jūros ir Vilniaus centre. Kodėl, pavyzdžiui, Daliai Grybauskaitei statomas namas už "juokingus" 54 tūkst. eurų, tuo metu, kai rinkoje šių paslaugų kaina bent dvigubai didesnė?

"Aš suprantu, kad prezidentė dabar nori mane užčiaupti bet kokiu būdu, bet jai to padaryti nepavyks", ― sakė Karbauskis

Tuo pačiu jis aiškiai leido suprasti savo rinkėjams — paprastiems Lietuvos gyventojams, kad artimiausiu metu iki rinkimų maratono 2019-ųjų metų pavasarį jis pasakos daug įdomių dalykų iš Lietuvos politikos užkulisių, apie kuriuos Karbauskis žino nuo pirmųjų nepriklausomybės dienų. Jis juk buvo vienas iš pirmųjų Seimo šaukimo 1996-aisiais metais deputatų. Ir žino daug įdomių dalykų.

Taigi, apsirūpinkite kukurūzų spragėsiais. Bus įdomu. The Show Must Go On (Šou turi tęstis)!

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
27   0
Komentarai: 6
6. AnonimasCeslovas
2018-06-11 23:59:55
2 0

Koloborante Grybauskaite kaltindama Karbauski galetu pasiziureti kiek kartu ji pati pazeide Konstitucija.

5. vladas lukosevicius
2018-06-11 17:32:50
1 0

KIEK  DAR  KGB  PROSTITUTĖ  TYČIOSIS  IŠ  VISOS  LIETUVOS  ?

 

Reikia  tirti  ne  tik  Grybauskaitės  ryšius  su  MG  Baltik  ir  VP  , bet  ir  ryšius su kriminalinėmis  nusikalstamomis grupuotėmis veikiančiomis po VSD ir LRGP priedanga , kurios užsiima aferomis , narkoprekyba ,  užsakomosiomis žmogžudystėmis , prekyba vaikais .

NAGLAI MELUOJA KGB PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ , kad negaudavo medžiagos .

Vien tik iš manes prezidentūra gavo labai daug medžiagos apie Jancevičiaus , Valantino , Valio , Žiobienės ir daugelio teisėjų nusikaltimus su audio ir video irodymais.

Teko bendrauti net su VAD vyr. operu O. Karuba kuriam buvo pateikta daug medžiagos ,,, turiu audio irašą kurį pateiksiu seimui .

O vėliau šie nusikaltimus vykdę ir dengę pareigūnai , prokurorai ir teisėjai kilo pareigose .

 

 

4. Anonimas
2018-06-10 21:12:19
0 1

Idiotizmas ir tiek. Vėl žaidimas:apkvailinkim naivius tautiečius, kad norim jiems ir tipo"nepriklausomai respublikai " tik gero... čia tikrai netinka patarlė "Kur du pešasi - trečias laimi".

3. Dalia ir Daiva kas tai giminaites ???sese ar dukra kad panašios
2018-06-10 15:03:53
4 0

?????

2. viltė
2018-06-10 10:54:45
15 0

Ramūnai , tik nenuvilk mūsų !!!

1. Anonimas
2018-06-09 23:02:32
16 0

durniu laivas linguoja, tai seimas nuverte rezidenta, tai rezidente vercia seimo pirmininka.

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Juodaodis pamokslininkas apie negroidinę rasę!
Kuom skiriasi NEONACIAI nuo nacionalsocialistų (2)
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai.
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai. (1)
Liudininko pasakojimas apie nacionalistų nusikaltimus Lietuvoje (2)
Pasikėsinta į Venesuelos lyderį – Vakarų žiniasklaida tyli
Fidelį Kastro atsimenant. Tiesa apie kapitalizmą
Kaip Tarybiniai organai ieškojo banderų
Lietuvoje greta laidojami nacių talkininkai ir prezidentai
Kaip Tarybiniai organai "miško brolius" gaudė
Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas?
Lesbiečių "šeimas" giriantis tyrimas stebina metodologinėmis klaidomis
Profsąjungos palaiko valdžios siekį drausti prekybos centrų darbą sekmadieniais
Gyventojų Lietuvoje vis mažėja, o vargšų — daugėja (1)
JTO nuleido Vilnių ant žemės. Ar gali Grybauskaitė toliau vaidinti demokratę? (1)
Pasiūlymas Žemaičiams ir Lietuviams atsisakyti/atsimesti krikšto (1)
Graikijoje migrantai užblokavo kelią reikalaudami geresnių apartamentų (1)
Akmenės apylinkės teismo teisėja Daiva Domeikienė terorizuoja kaimynus, buvo užgrobusi valstybinę žemę
Šūdmaišių ir „Pupyčių“ Lietuva – tikrasis elitas? (1)
"WhatsApp" programėlė suteiks specialiosioms tarnyboms prieigą prie vartotojų žinučių
Martynas Katelynas. Naujoji Ispanijos vyriausybė atidarė vartus į Europą
Holivudo kompanijos: kine turėtų būti daugiau translyčių
Autovampyrizmas
Pernelyg didelė savikritika

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito