Rotšildų statytiniui Makronui "pabėgėliai" svarbiau už gerus santykius su Italija (1)

Algimantas Lebionka
+ 13 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2...
7536-06-14 (2018 m.), skaitė 482
1

https://2.bp.blogspot.com/-tq7k_GTkItQ/WyH2I-wqXqI/AAAAAAAAKMI/jQzUgLmgAD0nSFnOFW8bPtPS11HddWlMgCLcBGAs/s1600/5l1uho-7.jpg

Makronas Italijos elgesį su NVO laivu „Aquarius“ pavadino „šlykščiu“, išbarė Italiją už jos „cinizmą ir neatsakingumą“ elgiantis su migrantais, nors pernai pats yra uždaręs Prancūzijos-Italijos sieną ir į Prancūziją neįleido virš 10000 afrikiečių nelegalų iš Italijos. Nepagarba ir dvigubi standartai supykdė Italijos valdžią.

Vicepremjeras ir vidaus reikalų ministras Matteo Salvini pasakė: „pavargau nuo mirčių vaikų, kurie miršta jūroje, nes juos kažkas apgaudinėja, kad jie čia turės ateitį“, „prancūzai neįsileido virš 10 tūkstančių žmonių pasienyje su Italija, tarp jų daug moterų ir vaikų.

w1056h594fill.jpg

Vicepremjeras ir VRM ministras Matteo Salvini vakar pasakė, kad jeigu Paryžius oficialiai neatsiprašys Romos, premjerui Konte geriau nevykti į Prancūziją.

Dėl šio skandalo neaišku ar įvyks birželio 15 dieną suplanuotas Italijos premjero Džiuzepė Konte vizitas į Paryžių. Salvini pareikalavo „oficialaus atsiprašymo“ nurodęs, kad jeigu atsiprašymo nebus, Konte „pasielgs teisingai, jeigu nevyks į Paryžių“.

Italijos Užsienio reikalų ministras Enco Moavero-Milanezi taip pat pažymėjo, kad „nesutikimas turi būti išreikštas forma ir būdu“, atitinkančiu gerus santykius, esančius tarp šalių.

Italija iškvietė Prancūzijos pasiuntinį ir įteikė protesto notą, pareikalavo oficialiai atsiprašyti.

Tuo metu, kai Aquarius su 629 nelegalus veža į Ispaniją, į Sicilijos Katanija uostą atplaukė Italijos pasienio apsaugos laivas ir atvežė 900 nelegalių imigrantų iš Eritrėjos, Sudano, Malio ir kitų Afrikos valstybių, kur nevyksta jokie kariniai veiksmai, ir todėl iš principo ten negali būti „pabėgėlių“.

Situacijos paradoksas tame, kad Salvini uždraudė veikti tik NVO laivams, o pasienio apsaugos tarnybai ir toliau leido vykdyti gelbėjimo operacijas ir „gebėti gyvybes“. Todėl sunku tikėti, kad Salvini pažadai sustabdyti nelegalią imigraciją bus realizuoti. Salvini susidūrė su galingiausia tarptautine globalistų mafija ir jų projektu, pakeičiant baltaodžius Europos gyventojus juodaodžiais afrikiečiais (ES „tėvo“ Kudenchove Kalergi 1925 metų planas).

Screen-Shot-2018-06-13-at-17.34.31-640x480.png

Iš už Prancūzijos-Italijos konflikto dėl „pabėgėlių“ kyšo tarptautinio nusikaltėlio Džordžo Sorošo ir jo šeimininkų Rotšildų ausys

Sorošas ir Co. organizuoja nelegalų „taksi“ iš Afrikos į Italiją. Laivas „Aquarius“ – viena iš tokių „Sorošo taksi“, nešantis šiems prekeiviais žmonėmis milijardinius pelnus. Yra žinoma, kad Emanuelį Makroną į Prancūzijos prezidento postą įkėlė Rotšildų klanas, kuriam tarnauja ir tarptautinis nusikaltėlis Dž.Sorošas. Italai bando sutrukdyti Rotšildų projektui užtvindyti Europą migrantais iš Afrikos ir Azijos, todėl du jų vasalai Makronas ir Merkel taip liguistai reaguoja į Italijos norą uždaryti pabėgėlių kontrabandą iš Afrikos.

Sorošo NVO kontrabandininkams afrikiečiai moka iki 5000 eurų, kad patekti į Europą, kur jie planuoja atsitempti gausius savo giminaičius. Jiems meluojama, kad jie bus aprūpinti namais, limuzinais, madingais drabužais, jiems nereikės dirbti (vienintelė teisybė), o baltos moterys laukia nesulaukia jų išskėstomis kojomis.

Kairieji ir liberalai, globalistinė spauda, formuoja europiečių sąmonėje melagingą „pabėgėlių aukų“ įvaizdį, kurie bėga nuo karinių konfliktų, yra persekiojami. Paaiškėjus, kad tai melas, kad vieninteliai pabėgėliai Afrikoje yra baltieji iš PAR, kuriuos žudo negrai, globalistų melagių yra išgalvoti „klimato pabėgėliai“. Atėjus naujai vyriausybei, Italija pasipriešino Sorošo-Rotšildų-Makrono-Merkel planams sunaikinti Italiją, nutarė nepriims „pabėgėlių“ iš Afrikos, o jau atvykusius deportuos namo. Tai kertasi su Makrono ir kitų Europos naikintojų planais.

Apie Aquarius laivo istoriją esu rašęs anksčiau. Šį laivą sutiko priimti kairiųjų Ispanijos vyriausybė, siekianti visaip įtikti Rotšildų globalistams, į Valensijos uostą. Italai jiems talkina perveždami dalį „juodojo aukso“, užtikrino migrantų aprūpinimą.

Tarp Romos kritikų buvo ir Vokietijos naikintoja Angela Merkel, tuo tarpu jos vidaus reikalų ministras Horstas Zeehoferis pritarė Italijos siekiui deportuoti visus nelegalus iš Vokietijos.

Italus parėmė ir Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas.

Europa turi du kelius: susinaikinti, arba aklinai uždaryti sienas nuo Afrikos ir Azijos „skėrių.“

Nuorodos:
http://www.breitbart.com/london/2018/06/13/macron-lashes-out-italy-over-sickening-efforts-curb-mass-immigration/
http://www.repubblica.it/cronaca/2018/06/13/news/la_farnesina_convoca_l_ambasciatore_francese-198875992/?ref=RHPPLF-BH-I0-C8-P1-S1.8-T1
http://www.breitbart.com/london/2018/06/12/german-interior-minister-tune-italy-salvini-migration/
http://lebionka.blogspot.com/2016/09/toliau-tapomas-angelos-merkel-portretas.html
http://lebionka.blogspot.com/2018/06/vengrijos-premjeras-pagyre-italija-uz.html

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 1
1. Linas Hermanas 2018-06-14 22:55:27

super

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Eurazijos Sąjunga plečia tarptautinius ryšius / ЕАЭС расширяет международные связи
„Pažangiosios“ Japonijos realybė: protu nesuvokiamas išsigimimas (6)
Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija
Venesuela sudėtingoje situcijoje kreipėsi į Rusiją / Венесуэла в сложной ситуации обратилась к России
Pirmasis žodis - Ateizmas / Первое Слово - Атеизм
Valstybės vykdomas vaikų grobimas iš šeimos – tai globaliai veikianti sistema?
Vašingtonas ir Pekinas skelbia paliaubas / Вашингтон и Пекин заключили перемирие
„SpaceX“ sausį išbandys naują daugkartinio naudojimo erdvėlaivį: jei viskas pavyks, JAV prasidės nauja kosmonautikos era (2)
Pasaulio organų prekybos centras randasi Izraelyje (1)
Italija pasisako prieš Globalų migracijos paktą (1)
Prancūzijoje – gatvių mūšiai, Lietuvos žiniasklaidoje – lyg niekur nieko (3)
JAV pajėgos Meksikos pasienyje panaudojo ašarines dujas prieš besiveržiančius migrantus
Migracijos paktą ruošiasi pasirašyti tik Grybauskaitė, Merkel ir didžiausi pasaulio diktatoriai-kraugeriai
Globalus migracijos paktas - įsiveržimo į Europą legitimizacija. Už jo stovintys tarptautiniai nusikaltėliai (1)
JTO Globalus migracijos paktas įteisina masinę imigraciją ir kriminalizuoja migracijos kritiką, perspėja Europos parlamento nariai iš ENF grupės
Pasaulio centriniai bankai supirkinėja auksą / Мировые центробанки скупают золото
JAV-ų vadovaujama okupacinė koalicija Sirijoje panaudojo šaudmenis su baltuoju fosforu, kurie yra oficialiai uždrausti
Laukia ne tik migracijos paktas, bet dar ir pabėgėlių paktas! (2)
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI