Valdininkas savo socialinio tinklo komentaruose p-rezidentę įvardino kaip bestiją. O kas galėtų paneigti? (1)

Anonimusas
+ 3 - 0
Autorius: LTnacionalistas
Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre...
7532-09-27 (2014 m.), skaitė 4148
1

Šiandien sisteminėje žiniasklaidoje pasklido žinia apie savo nuomonę internetinėje erdvėje aštriai išreiškusio ir valstybinės tarnybos pareigas ėjusio mūsų tautiečio ir bendrapiliečio, Romualdo Selvenio, politinį persekiojimą.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiojo inspektoriaus pareigas neseniai ėjęs R. Selvenis savo „feisbuko“ paskyroje viešai paliko du įrašus, prie kurių nusprendo „prisikabinti“ valdžiažmogiai: vieną, smerkiantį p-rezidentę Dalios Grybauskaitę dėl karo kurstymo ir įvardijančią „bestiją“ (t. y. blogu žmogumi), o kitą – kritikuojantį tiek p-rezidentės, tiek ir Seimo pirmininkės (Loretos Graužinienės) kelionę į vadinamąjį „Baltijos ir Vidurio Europos vadovų susitikimą“, kuriame iš esmės buvo gaunami tiesioginiai nurodymai bei rekomendacijos iš esamojo JAV imperializmo veido, Barako Obamos.

Aiškumo dėlei pacituosime, ką pats R. Selvenis rašė:

„Dvi storos šlykščios parsidavusios bobos važiuoja atstovauti Lietuvą bei palaižyti subinę beždžionei. Kaip šlykštu, kai nebeliko dorų žmonių reprezentuoti tautą, vien tik kažkieno statytiniai“ (dėl. D. Grybauskaitės ir L. Graužinienės kelionės į Lenkijoje vykusį suvažiavimą).

„Jei lietuvių tauta būtų sąmoninga, šitai bestijai už karo kurstymą būtų paskelbtas nepasitikėjimas bei grėstų pati tikriausia belangė… Nes Lietuva jau įtraukiama į karą. Į Zoknius kas dieną leidžiasi tiek transporto lėktuvų, kiek anksčiau per visą pusmetį nebūdavo“ (dėl D. Grybauskaitės vykdomo karo kurstymo).

Iš esmės turime pasakyti, kad, kiek tai liečia faktus, jog D. Grybauskaitė, kartu su visa valdančiųjų „valstybininkų“ partijų grupe, iš tiesų stato Lietuvą į nepavydėtiną ir, tiesą pasakius, nereikalingą, padėtį, „pildama benziną ant ugnies“ dėl Rusijos ir Ukrainos problemų; jog tai su lietuvių tautos interesais ne tik nieko bendro neturi, bet veda tautą į pražūtį; jog Lietuvos santykis su JAV iš tiesų yra kaip vergo ir pono, kuriame valdžios atstovai nuolankiai vykdo savo, kaip keliaklupsčiaujančių liokajų, funkcijas, R. Selvenis buvo ir yra teisus.

Žinoma, visa tai būtų buvę galima išsakyti ir „kultūringesne“, labiau cenzūruota kalba, tačiau esmės tai nekeičia.

Šiaip ar taip, kaip ir būtų buvę galima tikėtis, R. Selveniui už savo pasisakymus, kurių „demokratine“ ir „žodžio laisvę“ pripažįstančia įvardijanti sistema neketina toleruoti iš valstybės tarnautojo lūpų, teko išeiti iš darbo, t. y. jis praktiškai buvo išmestas.

Tai buvo grindžiama tuo, kad šiais savo komentarais R. Selvenis esą pažeidė Valstybės tarnybos įstatymo, o dėl šio tariamo pažeidimo buvo pradėtas ir atitinkamas institucinis tyrimas.

Šitokiomis priemonėmis siekiama parodyti ir kitiems kritiškai mąstyti nepamiršusiems ir sąžinės nepraradusiems valstybinėje tarnyboje dirbantiems tautiečiams, jog geriau „tylėti ir laikyti liežuvį už dantų“, kitaip „klius“… Tipiška bizūno argumentacija, kuria taip mėgsta naudotis mūsų „gerieji demokratai“…

Visa tai rodo, kad Lietuvoje taip garsiai trimituojamos „žodžio laisvės“ iš tiesų nėra, jei nesi sistemos pakalikas ar koks nors Vakarų imperialistinių interesų agentas, homopropagandininkas ar kitoks „vakarietiškos demokratijos vertybes“ atitinkantis veikėjas, o save ir savo tautą gerbiantis lietuvis.

Vertas dėmesio ir paties R. Selvenio komentaras „Lietuvos rytui“ dėl savo išėjimo iš darbo:

„Man net kartais gėda vadintis valstybės tarnautoju. Tarnautoju valstybės, kuri stumia tautą į pražūtį, nes kitaip nepavadinsi kalbas apie Amerikos bazių įsileidimą į Lietuvą, apie ugnies atkreipimą į save.“

Tikra tiesa!

Mums, „Nacionalisto“ redakcijai ir iniciatyvinei grupei, belieka išreikšti solidarumą su R. Selveniu ir moralinį palaikymą tiek jam, tiek ir kitiems už valdžiai nepatogų tiesos žodį persekiojimo susilaukiantiems tautiečiams.

Nepaisant akivaizdžiai neišvengiamų nemalonumų, linkime R. Selveniui tvirtai laikytis ir toliau parodyti valdžiažmogiams, kad dar toli gražu ne visi lietuviai yra nuolankūs Vašingtono-Briuselio imperialistinių uzurpatorių vergai bei pastumdėliai.

Atminkime, kad tik kovingu nusiteikimu ir vieninga politine kova prieš valdančiuosius, už savo teises, orumą ir garbę, galėsime pasiekti geresnę savo ir visos tautos ateitį!

ŠALIN POLITINĘ CENZŪRĄ!

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
3   0
Komentarai: 1
1. Anonimas 2018-10-16 22:36:55

Pagarba R.Selveniui !

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Seimas pritarė pataisoms dėl referendumo organizavimo procedūrų
Kodėl Lietuvoje naikinamos valstybinės reikšmės bibliotekos? (tiesioginė transliacija)
M. Puidokas reikalauja socialinės apsaugos ir darbo ministro paaiškinimų dėl įtarimų keliančio įvaikinimo atvejo (video)
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
Paneigimas: informacija apie skubiai įvaikinamą mergaitę porai iš Naujosios Zelandijos – klaidinanti
Seimas pritarė už 308mln. SGD laivo-saugyklos išpirkimui
Po svarstymo pritarta antialkoholinių variklio užraktų įteisinimui
Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą
Arvydas Juozaitis. „Kručinskų drama - sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne - tai tikrovė“ (5)
Savaitgalis su lėkšte sriubos badaujančiai Lietuvai ir Briuselio girtuokliu Junkeriu (3)
Advokatas prof. Stanislovas TOMAS: Lietuvos ministrai yra verti mirties (1)
Veryga pažadėjo apie 2,5 mln eurų alkoholizmu sergantiems žmonėms (2)
ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?
Justina Gafurova. Vaikų grobimo verslas (3)
Ramūnas Alaunis. Hibridinis karas prieš LVŽS vyriausybę (1)
Čia tai bent. "Pagrindiniai Lietuvos patriotai" tarnauja Kremliui?
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu (2)
Kristina Stanevičiūtė. Super-herojai išgelbės Lietuvos vaikus?..
Mindaugas Puidokas: Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!
Politologas: Vilnius mano, kad pats žodis "Maskva" gali sutraiškyti Lietuvą
NATO ir JAV bazės nėra „užsienio valstybės karinės bazės“ (1)
N16+ Pasakų poveikis Tautos charakteriui (1)
Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius (1)
Kručinskų šeimos pareiškimas (3)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI