Vienas žodis - BEŽDŽIONYNAS (2)

Anonimusas
+ 20 - 1
Autorius: Laurynas Ragelskis
Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?...
7536-06-29 (2018 m.), skaitė 516
2

Pažvelkite į šiuos jaunus žmones, į jų veidus, į jų povyzas. Ir tai nėra patys blogiausi JAV-ainiai, o netgi vieni iš kultūringesnių... Ir smaginasi jie ne daužydami vieni kitiems snukius, o mušdami būgnus. Norite, kad tai būtų jūsų vaikų draugai ir bendramoksliai? Norite, kad jūsų anūkai niekuo neišsiskirtų iš šitų žavių homo americanus?

Dabar supratote, kodėl JAV-oms mirtinai reikalingi imigrantai. Nors tai ir neišgelbės beždžionyno nuo neišvengiamo kracho.

95% Plius 95% Plus
5% Minus 5% Minus
20   1
Komentarai: 2
2. Anonimas 2018-07-02 00:20:37

Tiesiog tokia juoduku kultura, tiek judesiai, tiek muzika. O musu kultura- leftistiniai pedo-gejiski burzuaziniai krekeriai. Jie tokie pat gyvuliski kaip ir mes, tik baltieji subtiliai tai daro-patyliukais nuodydami zmoniu protus,  o juodukai o jie placiais klubu mostais. Baltas isrado kapitalizma, o jie getus- tai vienas ir tas pats, tik skirtumas kad kapitalizme skiedziama apie demokratija, o getuose jie atvirai is vaziuojanciu masinu saudosi.

0 0
1. Tai liečia rasinius mišrūnus . 2018-06-29 13:22:35

Aplinkuj vieni negrai smaginasi viena kitą tik galima pamatyt baltajį žmogų ir tie tikriausiai homikai leftistai .Iš tokios publikos nesitikėk ,kad būtu atliekamos didingos Liudviko fon Betchoveno ar Richardo Vagnerio arijos .Nežinau kaip kitiems man ši muziką ausį rėžia daugiau erziną negu džiuginą  ką čia  be pridurt afrikietiškas bezdžionių tamtamas  ir tiek.
Rasiologas Vladimiras Avdėjevas paaiškiną , mano būsena . Tai yra grynai biologinis veiksnys , nes baltaodžiu ausis yra nesutvertos jausti malonumą tokiems garsams ,kaip negrams ir arabams nepatinka klasikinė muziką ji kelia jiems paralyžių . Šitas reiškinys kurį aprašiau vadinamas biologinis determinizmas .
Tai reiškia kad vyksta tokie įvykiai kurie laisva valia nekontroliuojami .Nuomonės ir troškimai yra užfiksuoti mūsų genetiniame kode tai yra problema dėl ko tokios muzikos nemėgstu kaip ši vaizdo klipe yra iš esmės genetinė.

6 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI