Ar "seksualinis" vaikų ugdymas pagerins Lietuvos demografiją (0)

Anonimusas
+ 3 - 4
Autorius: Aleksandr Lipovec
Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni...
7536-06-29 (2018 m.), skaitė 312
0

Pamoka mokykloje, archyvinė nuotrauka
Pamoka mokykloje, archyvinė nuotrauka

Į kovą su Lietuvos gyventojų mažėjimu stoja tūkstantis apmokytų seksualinio ugdymo pedagogų. Jie įskiepys jaunesnei kartai gebėjimą moksliškai žiūrėti į reprodukciją. Apie mokytojų rengimą jau raportavo Švietimo ir mokslo ministerija

Viena iš pagrindinių šiandieninės Lietuvos problemų yra spartus šalies gyventojų skaičiaus mažėjimas. Auštant valstybės nepriklausomybės atkūrimui 1991 metais Lietuvoje gyveno daugiau kaip trys su puse milijono žmonių. Per ketvirtį naujausiosios istorijos amžiaus šis rodiklis sumažėjo beveik ketvirtadaliu. Šiandien oficialiai Lietuvoje gyvena beveik 2,8 mln. žmonių. O skeptikai atlieka savo neoficialius skaičiavimus ir teigia, kad šiandien Lietuvoje net dviejų su puse milijono nerasi.

Sudie, Lietuva

Dėl to kalta Lietuvos narystė Europos Sąjungoje ir šalies įstojimas į Šengeno erdvę, kuri atvėrė lietuviams Europos darbo rinką. Ieškodami didelio euro į Europą pasitraukė darbingiausia — 20-50 metų amžiaus — gyventojų dalis. Lietuvoje iš esmės liko moksleiviai ir pensininkai. Pastarieji dėl akivaizdžių priežasčių yra našta skurdžiam Lietuvos biudžetui. O štai jaunesnioji karta — tai paskutinė Lietuvos viltis.

Patriotinis jaunimo ugdymas skirtas sustabdyti migraciją į sėkmingesnes šalis. O štai lytinis ugdymas su šiuolaikiniais vadovėliais, matyt, valdžios institucijų teigimu, padės atkurti Lietuvos gyventojų skaičių. Na, bent jau iki tarybinio laikotarpio, kuris Lietuvoje oficialiai vadinamas tik kaip okupacija, lygio.

Vaikų seksualinio raštingumo klausimo valdžios institucijos ėmėsi daugiau nei rimtai. 2016 metais jie priėmė ir įtvirtino valstybinę lytinio ugdymo programą. Jai skyrė dideles lėšas. O 2017 metų rugsėjį programa įsigaliojo.

Mastai kalba patys už save. Profesinį parengimą baigė ne dešimtys, o tūkstantis mokytojų. Ko ir kaip jie mokys mokinius ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, pasakys specialūs vadovėliai, metodinės ir vizualinės priemonės.

Genderinė Europa

Pradiniame lygmenyje — darželiuose ir pradinėse klasėse — vaikams bus pasakojama ir rodoma, kuo berniukai skiriasi nuo mergaičių. Ne tik kaselėmis, bet ir kitais išoriniais ir vidiniais požymiais.

Po to juos bandys įtikinti, kad fiziologiniai skirtumai dar nieko nereiškia. Svarbiausia asmeniui yra tai, kaip jis jaučiasi savo mintyse. O seksualiniai požymiai — tai kvailas lygtinumas, sugalvotas kažkokios ten gamtos. O jeigu, pavyzdžiui, berniukas jaučiasi kaip mergaitė, tada tegul taip ir bus. Jam padės susidoroti su tuo ne tik mokytojai ir psichologai mokykloje, bet ir chirurgai ligoninėje.

Daugelyje Europos, arba, kaip priimta vadinti, "civilizuotų Vakarų", šalių jau nuo 15 metų amžiaus jaunimui suteikta teisė be jų tėvų žinios pakeisti lytį. Legalizuotos tos pačios lyties santuokos. Tokioms šeimoms leidžiama įvaikinti vaikus ir ugdyti juos homoseksualumo dvasia.

Tačiau Lietuvoje šie įstatymai kol kas nepriimti. Bet bandymų buvo. O sostinės savivaldybė net bandė vaikų registravimo į darželį anketose vietoje grafų "motina" ir "tėvas" įtraukti grafas "sutuoktinis 1" ir " sutuoktinis 2". Vilniaus gyventojai nesuprato gerų ketinimų ir buvo pasipiktinę savivaldybės iniciatyva. Pastaroji turėjo atsisakyti savo idėjos. Kol kas.

Matyt, seksualinių pedagogų kariuomenei patikėta atsakinga misija — parengti ateities aktyvių Lietuvos gyventojų kartą priimti liberalesnes vertybes ne tik ekonomikoje, bet ir žmonių santykiuose. O su Lietuvos gyventojų skaičiaus atkūrimu susidoros šiuolaikinės žmogaus klonavimo, pastojimo ir  vaisiaus augimo mėgintuvėliuose biotechnologijos. Tokiu būdu bus galima sureguliuoti vienos ar kitos šalies gyventojų skaičių, o ne palikti jį žmonių aistros valiai.

42% Plius 42% Plus
58% Minus 58% Minus
3   4
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto"
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (5)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (1)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko
Nusavintas ir palaidotas „Snoras“
Rusijos Federacijos URM pranešė, kad JAV-os iš "izoliuotos" Rusijos nupirko jau trečią suskystintų dujų tanklaivį
Replika Ainiui Gurevičiui. Kriminalinių naujienų redaktoriui
Lietuvos policija paskelbė karą šeimoms su vaikais
Gėjų "santuokų" norintis ministras Eimutis Misiūnas grasina Lietuvai baudomis
„Turniai lietufiai“ – ką yra?! (3)
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos (2)
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (3)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome (1)
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI