Kodėl Rusija niekada nebombarduos “Pribaltikos” (1)

Anonimusas
+ 26 - 1
Autorius: Kristina Sulikienė
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-06-29 (2018 m.), skaitė 633
1

Tik idiotas griautų tai,ką pastatė: jeigu ir ne savo rankom (Kauno HE darbams vadovavo Algirdas Mykolas Brazauskas, finansavo Maskva).

Ne viską statė okupantas sovietas – bet atėmęs, konfiskavęs, gerino būklę – investavo ne tik į įrenginius, bet ir į žmones (pavyzdžiui, Kauno “Drobė”, Rokų keramika).

Dalį žmonių represavo, o išlikusius ir represuotiems – grįžus, juos apmokė, investavo dabar tai vadintųsi į “žmogiškuosius išteklius”. Kai kurie specialistai iš ano meto tokie nepakeičiami, kad dirba iki žilos senatvės ir net mirties (solistas a.a. Virgilijus Noreika mokė iki pat būklės visiško pablogėjimo).

Vilniaus “Akropolio” projektavimo ir statyboms darbams vadovauti, pasirėmę skaudžia patirtimi, kai netoliese Viršuliškėse dėl blogų matematinių skaičiavimų įgriuvo pastato stogas, pakviestas buvo “anų laikų” inžinierius, beje, kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio giminaitis. Jau nebesitikėjęs susirasti darbą (visur imdavo tik jaunus, nepatyrusius, o senoji darbovietė – likvidavosi), kaunietis inžinierius buvo maloniai nustebintas: alga buvo didelė, kelionė iš Kauno – apmokėta.

Dalį partizanų, politinių kalinių grįžus iš lagerio sovietai  užverbavo, ir inkorporavo į KGB sistemą, kurią dabar tų pačių partizanų ir politkalinių “vnūkai” keikia, nors namuose stalčiuose aiškiai mato diedukų darbo raudonas knygeles su raudona žvaigžde. KGB nesigėdijo netgi perimti kai kurias Lietuvos kovotojų patirtis: pavyzdžiui, sukūrė kovinį KGB padalinį “Vympel”, kurį paleido Afganistano karan, apmokę…Lietuvos miško brolių kovinių taktikų.

Vienas KGB agentas “Kęstutis” neseniai Lietuvos partizanų (miško brolių) brolijos buvo palaidotas kaip tautos pažiba, o kitas KGB agentas “Ragelis” greitai bus palaidotas šalia Prezidento AMB.  Lietuvos “šventieji” turi savo mąstymo sistemą, kaip jie segreguoja tautą: “jų” žmonės net ir užsiverbavę KGB, buvo “geri ir patriotai”, o kurie – net nesiverbavę ir persekioti visą gyvenimą, yra “brogi, tautos priešai” ir, galiausiai – “vatnykai”.

Jeigu Rukloje įsikūrusiam Janušo Radvilos Mokomajam pulkui, kur ir pačiai teko nelaimė tarnauti, vadovavo Rusijos (net ne SSRS) kariuomenės atsargos žvalgybos karininkas Norkus – tai Rusijai nereikėtų bombarduoti tokio dalinio – tiesiog Rusijos atsargos kariškis įteiktų pagal įsakymą bataliono vartų raktą.

Algirdas Norkus Rusijos armijos Žvalgybos batalionui vadovavo net iki 1992 metų vasario mėnesio, o GRU žvalgybos fakultetą Ukrainoje baigė 1990 metų birželį.  

Aš manau, “natovcai” visą šią situaciją žino, kaip ir žino, kas yra JAV perverbuota mūsų “Magnolija”.

Sovietas ėmė iš Lietuvos viską kas geriausia, ir net šiandien negali gyventi be tarybinių laikų garsenybių – režisierių (pvz. Rimo Tumino arba netgi naujosios kartos – tai Ramūno Karbauskio brolio Mindaugo, kuris ne kartą apdovanotas Rusijos nacionaline premija už kūrybą; Andželika Cholina irgi dirba Maskvoje) tačiau ir investavo čia. Likę čia ne tik gamyklos, keliai, ir jau griūvantys orouostai ir pūvančios karinės bazės, kurios nebenaudojamos – likę ir žmonės, kaip sako, net 100 000 KGB bendradarbių. Dabar įsivaizduokit, Rusija turėtų pulti savo pensininkus, kuriems daliai moka Rusijos pensijas, ir bombarduoti. Niekada to nebus. Nebus ir dėl to, kad Rusija nebombarduos savo pastatyto Kauno HE, autostradų, kelių, ir dar tebeveikiančių kai kurių fabrikų.

Nebombarduos ir Druskininkų, Palangos – šiuos kurortus dievina rusai pensininkai, ir nebegali vykti dėl siautėjančios rusofobijos. Pasvalio, Pakruojo, Biržų, Zarasų, Ignalinos kraštai praneša, kad tragiškai sumažėjo rusų turistų. Užsidaro kaimo turizmo sodybos: lietuviai pinigų savaitgaliais siausti baliuose neturi (iš 380-500 eurų algų sunkiai išeina net į teatrus nueiti), o rusai – nebeatvažiuoja.

Dar ir dėl šios priežasties Rusijai nereikia nieko bombarduoti, nes Lietuva jau šiandien be karo atrodo kaip po gero pilietinio sukilimo: tušti kaimai, griūvantys pastatai, neremontuotos gatvės virš 30 metų, turbūt laukiant… Rusijos bombardavimo?

Visada paklauskite savęs: o kam naudinga kurstyti Lietuvoje pilietinį karą, vėliau apkaltinant “intervencija” Rusiją, ir maldaujant jos subombarduoti mūsų nuostabią šalį, kurios taip nekenčia Vytautas Landsbergis( “kche kche kche, sakai, žemė šventa?, tu sakai- žemė šventa?, kche kche…”)

Nagi tiems, už “Balos”, kurių piliečiai patys gyvena po tiltais, aikštėse, skveruose, iš viso 46 mln. gauna maisto korteles. Dar ir tai gerai, nes mes, sekdami “Užbalijos” “gerove”, maisto kortelių vargstantiems nedalinam. Ir net laidojimo pašalpos normalios neduodam, turi ir karstui, pasak Vytauto Landsbergio, užsidirbti Vakaruose. Cituodama “tatą” nejuokauju, juk čia jo garsiausios kalbos: jog Rusija puola, nes žmonės prašo neleisti pardavinėti Lietuvos žemės užsieniečiams, ir į Vakarus piliečiai važiuoja užsidirbti karstui.

Pavojaus varpais, kad “Pribaltika miršta” skambina tik Rusija. Visi kiti stebi šitą šou – tuštėjančią Baltijos kraštų teritoriją, ir kraunasi lagaminus, savo žemes nuolankiai užleisdami…pabėgėliams.

96% Plius 96% Plus
4% Minus 4% Minus
26   1
Komentarai: 1
1. Komunistas Anonimas 2018-07-05 16:56:44

LRYTAS buves Komjaunimo Tiesa. LDIENA = ?

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Trys vinys į Lietuvos karstą: Globalus migracijos paktas, vaikų grobimas ir homoseksualistų "santuokos". 3 dalis
Vilniaus mero padėjėjas Karolis Žukauskas: "Grobiamų vaikų isteriją diriguoja Kremliaus ranka" (2)
Pranas Girkaitis. Ekonominės 1965 m. TSRS (arba Kosygino) reformos kritika
Replika Aurimui Peredniui iš ŽiniųRadijo dėl laiko juostos.
Feisbuko "influenceris" demaskuoja KREMLIAUS RANKĄ: "būtų keista, jei šitie visi miškų gelbėtojai nebūtų staiga tapę vaikų gelbėtojais" (2)
Psichologas R. Povilaitis: man atrodo, nemažai žmonių ilgainiui suprato tuomet užlipę ant grėblio
Šakaliene, tavo įstatymas dėl vaikų atėmimo - tai gerai apgalvotas, savanaudiškas, finansiniu pagrindu paremtas, vaikų ir jų tėvelių GENOCIDAS!!! (5)
Dovilė Šakalienė praneša apie „pagalbos sau gidą, seksualinę prievartą patyrusiems vyrams“
Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių (1)
Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug (2)
Arvydas Juozaitis. Mus pasiekė nepaneigiamos žinios - Nausėda „sugriuvo“
Ingrida Šimonytė: ačiū Dievui, jokių šansų (1)
Jie slepia, jog įvykdė neregėto masto lietuvių tautos šiuolaikinį genocidą (3)
Linas Kukuraitis netradicines orientacijos ministras -- Panseksualas
Tomas Čyvas. Jūsų vaikai - valdžios žaislas (1)
D. Šakalienė: „Akivaizdu, kad Rusijos FSB sėkmingai vystytos antinorvegiškos šmeižto kampanijos pasekėjų vis dar daug ir Lietuvoje“ (5)
Lietuvoje žmonės žeminami ir baudžiami už diskusijas apie "miško brolius" (12)
Baltijos šalys neturi ko pasiūlyti Vakarų pasauliui, išskyrus rusofobiją
ŠAKALIENĖS GAUJA diskredituoja Lietuvą kaip valstybę prieš Rusiją (6)
Kristupas Krivickas. Ar atims Jakavonienė vaikus iš Austėjos Lansbergienės? (13)
V.Petkevičius apie A.Juozaitį : "Mane pritrenkė jo šaltos ir bejausmės akys, sustiklėjęs žvilgsnis ir negyvi vyzdžiai"
Rūta Janutienė: “Dovilė Šakalienė meluoja sakydama, kad nevaldė norvegiškų pinigų” (1)
Tris vinys į Lietuvos karstą: Globalus migracijos paktas, vaikų grobimas ir homoseksualistų "santuokos". 2 dalis
Tris vinys į Lietuvos karstą: Globalus migracijos paktas, vaikų grobimas ir homoseksualistų "santuokos". I dalis

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI