Kodėl Rusija niekada nebombarduos “Pribaltikos” (1)

Anonimusas
+ 26 - 1
Autorius: Kristina Sulikienė
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-06-29 (2018 m.), skaitė 570
1

Tik idiotas griautų tai,ką pastatė: jeigu ir ne savo rankom (Kauno HE darbams vadovavo Algirdas Mykolas Brazauskas, finansavo Maskva).

Ne viską statė okupantas sovietas – bet atėmęs, konfiskavęs, gerino būklę – investavo ne tik į įrenginius, bet ir į žmones (pavyzdžiui, Kauno “Drobė”, Rokų keramika).

Dalį žmonių represavo, o išlikusius ir represuotiems – grįžus, juos apmokė, investavo dabar tai vadintųsi į “žmogiškuosius išteklius”. Kai kurie specialistai iš ano meto tokie nepakeičiami, kad dirba iki žilos senatvės ir net mirties (solistas a.a. Virgilijus Noreika mokė iki pat būklės visiško pablogėjimo).

Vilniaus “Akropolio” projektavimo ir statyboms darbams vadovauti, pasirėmę skaudžia patirtimi, kai netoliese Viršuliškėse dėl blogų matematinių skaičiavimų įgriuvo pastato stogas, pakviestas buvo “anų laikų” inžinierius, beje, kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio giminaitis. Jau nebesitikėjęs susirasti darbą (visur imdavo tik jaunus, nepatyrusius, o senoji darbovietė – likvidavosi), kaunietis inžinierius buvo maloniai nustebintas: alga buvo didelė, kelionė iš Kauno – apmokėta.

Dalį partizanų, politinių kalinių grįžus iš lagerio sovietai  užverbavo, ir inkorporavo į KGB sistemą, kurią dabar tų pačių partizanų ir politkalinių “vnūkai” keikia, nors namuose stalčiuose aiškiai mato diedukų darbo raudonas knygeles su raudona žvaigžde. KGB nesigėdijo netgi perimti kai kurias Lietuvos kovotojų patirtis: pavyzdžiui, sukūrė kovinį KGB padalinį “Vympel”, kurį paleido Afganistano karan, apmokę…Lietuvos miško brolių kovinių taktikų.

Vienas KGB agentas “Kęstutis” neseniai Lietuvos partizanų (miško brolių) brolijos buvo palaidotas kaip tautos pažiba, o kitas KGB agentas “Ragelis” greitai bus palaidotas šalia Prezidento AMB.  Lietuvos “šventieji” turi savo mąstymo sistemą, kaip jie segreguoja tautą: “jų” žmonės net ir užsiverbavę KGB, buvo “geri ir patriotai”, o kurie – net nesiverbavę ir persekioti visą gyvenimą, yra “brogi, tautos priešai” ir, galiausiai – “vatnykai”.

Jeigu Rukloje įsikūrusiam Janušo Radvilos Mokomajam pulkui, kur ir pačiai teko nelaimė tarnauti, vadovavo Rusijos (net ne SSRS) kariuomenės atsargos žvalgybos karininkas Norkus – tai Rusijai nereikėtų bombarduoti tokio dalinio – tiesiog Rusijos atsargos kariškis įteiktų pagal įsakymą bataliono vartų raktą.

Algirdas Norkus Rusijos armijos Žvalgybos batalionui vadovavo net iki 1992 metų vasario mėnesio, o GRU žvalgybos fakultetą Ukrainoje baigė 1990 metų birželį.  

Aš manau, “natovcai” visą šią situaciją žino, kaip ir žino, kas yra JAV perverbuota mūsų “Magnolija”.

Sovietas ėmė iš Lietuvos viską kas geriausia, ir net šiandien negali gyventi be tarybinių laikų garsenybių – režisierių (pvz. Rimo Tumino arba netgi naujosios kartos – tai Ramūno Karbauskio brolio Mindaugo, kuris ne kartą apdovanotas Rusijos nacionaline premija už kūrybą; Andželika Cholina irgi dirba Maskvoje) tačiau ir investavo čia. Likę čia ne tik gamyklos, keliai, ir jau griūvantys orouostai ir pūvančios karinės bazės, kurios nebenaudojamos – likę ir žmonės, kaip sako, net 100 000 KGB bendradarbių. Dabar įsivaizduokit, Rusija turėtų pulti savo pensininkus, kuriems daliai moka Rusijos pensijas, ir bombarduoti. Niekada to nebus. Nebus ir dėl to, kad Rusija nebombarduos savo pastatyto Kauno HE, autostradų, kelių, ir dar tebeveikiančių kai kurių fabrikų.

Nebombarduos ir Druskininkų, Palangos – šiuos kurortus dievina rusai pensininkai, ir nebegali vykti dėl siautėjančios rusofobijos. Pasvalio, Pakruojo, Biržų, Zarasų, Ignalinos kraštai praneša, kad tragiškai sumažėjo rusų turistų. Užsidaro kaimo turizmo sodybos: lietuviai pinigų savaitgaliais siausti baliuose neturi (iš 380-500 eurų algų sunkiai išeina net į teatrus nueiti), o rusai – nebeatvažiuoja.

Dar ir dėl šios priežasties Rusijai nereikia nieko bombarduoti, nes Lietuva jau šiandien be karo atrodo kaip po gero pilietinio sukilimo: tušti kaimai, griūvantys pastatai, neremontuotos gatvės virš 30 metų, turbūt laukiant… Rusijos bombardavimo?

Visada paklauskite savęs: o kam naudinga kurstyti Lietuvoje pilietinį karą, vėliau apkaltinant “intervencija” Rusiją, ir maldaujant jos subombarduoti mūsų nuostabią šalį, kurios taip nekenčia Vytautas Landsbergis( “kche kche kche, sakai, žemė šventa?, tu sakai- žemė šventa?, kche kche…”)

Nagi tiems, už “Balos”, kurių piliečiai patys gyvena po tiltais, aikštėse, skveruose, iš viso 46 mln. gauna maisto korteles. Dar ir tai gerai, nes mes, sekdami “Užbalijos” “gerove”, maisto kortelių vargstantiems nedalinam. Ir net laidojimo pašalpos normalios neduodam, turi ir karstui, pasak Vytauto Landsbergio, užsidirbti Vakaruose. Cituodama “tatą” nejuokauju, juk čia jo garsiausios kalbos: jog Rusija puola, nes žmonės prašo neleisti pardavinėti Lietuvos žemės užsieniečiams, ir į Vakarus piliečiai važiuoja užsidirbti karstui.

Pavojaus varpais, kad “Pribaltika miršta” skambina tik Rusija. Visi kiti stebi šitą šou – tuštėjančią Baltijos kraštų teritoriją, ir kraunasi lagaminus, savo žemes nuolankiai užleisdami…pabėgėliams.

96% Plius 96% Plus
4% Minus 4% Minus
26   1
Komentarai: 1
1. Komunistas Anonimas 2018-07-05 16:56:44

LRYTAS buves Komjaunimo Tiesa. LDIENA = ?

0 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Ar Linkevičiui bus iškelta byla už pokario bandito ir nacistų kolaboranto Jono Noreikos "atminties niekinimą" ir "grubų šmeižimą"?
Paralelinės Visatos naujienos: "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?"
Paralelinės Visatos naujienos: "Pripažinimas Lietuvai: paskelbta lydere kovoje su Kremliumi"
Informacinio karo nusikaltėliai slepiasi po patriotizmo vėliavomis
Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)
M. Kaukėnas. Apie iškirstą Lakajos draustinį, kuriame draudžiama žmogui pasistatyti palapinę (1)
Branduolinio karo grėsmė Baltijos regione – prasimanymas ar realybė?
S. Spurga. Rugpjūčio mėnesį vėl padidėjo emigracija iš Lietuvos. Spėkite, kodėl?
Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?
Vietoje miško – Kauno didumo NATO poligonas (3)
Silpnumas II
Europa nori susitaikyti su Rusija — o Lietuva? (4)
Jam reikia vykdyti tuos naratyvus, kuriuos, galbūt, jam reikia vykdyti
Vytautas Radžvilas: „Rinkimų preliudija nieko gero nežada“
Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje
Kalta be kaltės
Kuriozai ir nusišnekėjimai Merkel vizito metu (2)
V.Tomkus: nuo Atgimimo iki IŠSIGIMIMO (2)
R. Karbauskio atsakymas A. Juozaičiui (3)
Sasyskomis ir bulvytėmis free kvailelių tėvelių šeriami vaikučiai, mokyklose ir darželiuose atsisako sveiko maisto
R. Paksui advokatas S. Tomas: “Strasbūras nagrinėjo tik tą dalį, kurią parašiau aš. Tokiu būdu, jau 2006 m. tavo ir visų tavo debilų politinė karjera pasibaigtų“ (3)
Šimonytė stoja į prezidentinę kovą ir gali laimėti (8)
Lietuva tėvynę mūsų, tu didvyrių žemę
Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“ (3)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito