„Tautų tėvas“, „Nuostabus žmonijos genijus“, „Žmonijos laimės šaltinis“ DRAUGAS STALINAS (26)

Anonimusas
+ 3 - 23
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: http://www.istidom.lt/2017/04/...
7536-06-30 (2018 m.), skaitė 716
26

 

 

 

 

 

 

 

J. Stalino sankcionuotas valstybinis teroras valstiečius užgriuvo iškart iš kelių pusių. Masiškai vykdytas „išbuožinimas“ – labiau pasiturinčių valstiečių represavimas ar naikinimas, o kartu ir kolektyvizacija – paskutinių privačių žemės sklypelių nusavinimas verčiant valstiečius stoti į kolūkius. Po to sekė sunkiai įgyvendinamos grūdų pristatymo normos ir prievartinis „slepiamų“ maisto produktų, laikomų galvijų nusavinimas. „Buožės“ ir „kenkėjai“ tremti, įkalinti, šaudyti. „Liaudies priešų“ medžioklės mastai vis plėtėsi, ištuštėjo ištisos sritys.

SD003.jpg

1932 m. Odesos sritis. Pas valstieti rastų grūdų konfiskavimas. 

 

1932–1933 m. Ukrainoje, Pavolgyje, Šiaurės Kazachstane, įsipliekė pirmieji bado židiniai, kurie lyg epidemija apėmė vis naujus rajonus. Išsekinti, nuo bado sutinę žmonės valgydavo ne tik mastui netinkamus augalus, bet ir šunis, kates, vis dažniau fiksuoti žmogėdrystės atvejai. Gyventojų bėgimas iš bado apimtų regionų buvo griežtai ribojamas, „alkanus“ rajonus nuo „sočių“ atskirdavo kariuomenės daliniai. Nuo užsienio valstybių katastrofos mastai buvo kruopščiai slepiami, suteikti pagalbą milijonams mirštančių SSRS vadovybė taip pat nesiskubino.SD004.jpg

Iš bado mirštantis žmonės 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „holodomor genocide“

 „Žmonijos laimės šaltinio“ Stalino Nuopelnas Ukrainoje , nuotraukos paimtos iš sovietų sajungos archyvų .

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „holodomor genocide“

Ukraina tada prarado apie 25 procentus savo gyventojų. Kasdien po 25 tūkstančius žmonių, 1000 – kas valandą, 17 – kas minutę! Tokio masto katastrofa yra išties unikaliausia visos Europos istorijos kontekste

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „holodomor genocide“

Per Stalino vykdytą prievartinę kolektyvizaciją milijonai žmonių mirė badu (ypač daug Ukrainoje ir Pavolgyje, Tambovo srityje).

 Dar vienas Nuostabaus žmonijos genijaus laimės šaltinio nuopelnas TSRS žmonėms gyvenimo salygos privedusios žmonės prie kanibalizmo  Studijuokite komunizmo  klasiką. J.Staliną.  jisai nepakartojamas gėrio šaltinis.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/12/composite-famine.jpg?strip=all&w=750&h=500&crop=1

Dabartiniai Stalino garbintojai teigia ,kad Stalininė TSRS buvo rojus žemėje žmonės gyveno kaip inkstas taukuose , tačiau užfiksuoti faktai kalba už save:. Nupjautos galvos Tarybų Sajungoje atsirado žmogėdros,beje senų žmonių pasakos apie žmogėdras pasirodo ne iš piršto laužtos.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „holodomor cannibalism“

1931 metais, kai Stalinas vykdė kolektyvizaciją, negailestingai „likviduodamas“ buožes, jis davė vieną iš retų interviu užsieniečiams. Jį kalbino Džordžas Bernardas Šou (George Bernard Shaw) ir ledi Astor. Nensė Astor (Nancy Astor), garsėjusi savo tiesmukiškumu, paklausė: „Kada jūs liausitės žudęs žmones?“.

„Kai tam neliks poreikio, – atsakė Stalinas. – Tikiuosi, greit“.

Po vienuolikos metų, niūriais karingais keturiasdešimt antraisiais, paskutinį vakarą prieš Čerčiliui išvykstant iš Maskvos, Stalinas pasikvietė jį į savo namus išgerti po stikliuką. Po aperityvo bei improvizuotos, bet gausios vakarienės su puikiais vynais, ledui ištirpus, Čerčilis užvedė kalbą apie kruviną „buožių naikinimą“. „Dešimt milijonų, – tarė Stalinas, iškėlęs į viršų rankas su išskėstais trumpais pirštais. – Baisus buvo laikas. Tai tęsėsi keturis metus“.

Josifas Stalinas taip ir nesiliovė žudęs. Režimo, kuriam jis vadovavo, sąlygomis to visada reikėjo. Jis žudė iki pat mirties. Žudė metodiškai, tarsi sakydamas: nieko asmeniško, paprasčiausiai tai neišvengiama. Ar visgi buvo kai kas asmeniško? „Stalino „įniršis, – rašė Leninas, – …daro blogą įtaką“. Trockis teigė: „Jis – kažkas panašaus į oportunistą su bomba“. Beje, už Rusijos ribų daugelis tų laikų intelektualų pateisino šį sistemišką trėmimą, teigdami, jog jis yra būtinas pirmas žingsnis link komunistinio rojaus žemėje.

Šaltakraujis ir klastingas

Žmonių, turėjusių galimybę atvirai išsakyti savo nuomonę apie Staliną, vertinimai – susitikinėjančių su juo užsieniečių ar nutraukusių su juo ryšius tėvynainių – pasižymi stebėtina įvairove. Amerikietis verslininkas Donaldas Nelsonas (Donald Nelson) – vienas tų, kuriam susuko galvą svaiginantis lendlizo sūkurys – manė, jog „Stalinas – paprastas vaikinas, ir beje, labai draugiškas“. Leonidas Serebriakovas, pažinojęs jį daugelį metų, sakė: „Tai pats kerštingiausias žmogus pasaulyje. Jei jis gyvens gana ilgai, tai prisikas iki kiekvieno iš mūsų – visų, kas kada nors užkliudė jį žodžiu ar veiksmu“. 1937 metais Stalinas Serebriakovą pasmerkė mirčiai – kartu su milijonais kitų. O Džozefas Deivisas (Joseph E. Davies) – Amerikos ambasadorius TSRS masinių valymų metais – savo memuaruose „Misija į Maskvą“ (Mission to Moscow) iškilmingai rašė: „Jo akys rudos, ypatingai geraširdiškas ir švelnus žvilgsnis. Bet kuris vaikas įsinorėtų užsiropšti jam ant kelių“.

Tie, kurie susitikinėjo su Stalinu, pastebi jo įprotį ką nors piešti – posėdžių ir interviu metu jis piešdavo bloknote vilkus, mergaites, pilis, arba rašė žodį „Leninas“ – ir kalbama, jog jis sudarė ypatingai ramaus žmogaus įspūdį. Bet vienas Tito padėjėjų kartą yra matęs jį įpykusį: “Jis drebėjo iš pykčio, šaukė, veidas persikreipė, jis gestikuliavo rankomis ir apipylė sekretorių keiksmais, o tas drebėjo ir blyško, tartum jį ištiko širdies smūgis“. Stalino biografas Borisas Suvarinas rašo: „Tai bjaurus personažas… klastingas ir suktas, tuo pat metu grubus, nepermaldaujamas karštakošis…“. Laivyno admirolas Viljamas D. Lehis (William D. Leahy), susitikęs su Stalinu Teherano konferencijoje, pasakojo: „Iki susitinkant su juo, daugelis mūsų laikė jį banditų gaujos vadu, prasmukusiu į valdžios viršūnę. Bet šis įspūdis buvo neteisingas. Mes iš karto supratome, jog tai ypatingai protingas žmogus…“. O štai kalba Čerčilis: „Stalinas paliko man gilaus, šalto proto žmogaus, neturinčio jokių iliuzijų, įspūdį“. Ir dar britų premjeras patikslina: „Jis puikiai moka užburti – kai tik įsinori…“. Dabar paklausykime Ruzvelto: „Apskritai, sakyčiau, visai įspūdinga asmenybė“.

 Pabaigai nesu komunizmo priešininkas manau Brėžniavo ar Chruščiovo laiku komunizmas iš tikro daug gero žmonėms davė , tačiau Stalinas su Leninu kaip galima teigiamai vertinti TSRS gyventojų genocido organizatorius ? Manau pilietis kuris teigia kad Stalinas su Leninas daugiau gėrio padarė  TSRS žmonėms negu blogio , yra paprasčiausias debilas , arba klastingas kuris viską suvokia  žmonijos išgama psichopatas . Kaip galima vertinti žmogų kuris naikino tiek lietuvių tautą tiek mūsų kaimynus brolius rusus ,lenkus ,ukrainiečius ?

 

11% Plius 11% Plus
89% Minus 89% Minus
3   23
Komentarai: 26
26. Lenino vyriausybė 1921 nesukėlė Pavalgio bado... ?? 2018-07-05 21:09:56

Tai gal laikas sturmuoti mokykla ir parastus istorijos vadovelius ? Tai kur analize kas tada dejosi Tarybu Sajungoje, kas ja puole ir uz kieno pinigus, ar padejo uzsienio salys jaunai Tarybu Sajungai ar tik kenke, koks bendrai buvo visu kitu zmoniu gerbuvis salyje. Ir gal tada prades aisketi ar tikrai tas badas buvo, ar cia tik epizodas is visoje salyje panasiu scenu ir galu gale kas ji vis delto itakojo, jei toks buvo.

0 0
25. Komuna 2018-07-02 10:06:32

Iš principo tokių straipsnių neskaitau, bet šį permečiau. Straipsnis-nesibaigiantis šablonų, pradėtų kurti dar Himlerio ir Gebelso laikais, kratinys. Prisiminkime Didžiojo Tėvynės karo metais nacių suorganizuotą parodą tema "Komunizmo ir žydų nusikaltimai". Kas dėl nuotraukų, tai jos akivaizdžios klastotes. Turiu omenį, kad pačios nuotraukos tikros, tačiau fotografuotos įvairiais laikotarpiais (Didžiosios depresijos metu, įvairių badmečių, vykusių carinės Rusijos laiku ir t.t.). Juokinga. Juokinga, kad šis fašistuojantis veikėjas bando tai pateikti už gryną pinigą, "įmesdamas" šią dezą į viešą erdvę. 

10 1
24. Šturmuotojas -Komunai 2018-07-02 14:33:13

Tamsta teigiate kad Holodomoro nebuvo ,Lenino vyriausybė 1921 nesukėlė Pavalgio bado dėl kurio žuvo nuo 5 iki 10  milijonų rusų tautybės valstiečių ? Kuriuo komunistu tikėti tavimi ar Stalino ipediniu  TSRS vadovu Nikitu Chruščiovu  kuris atskleidė Stalino nusikaltimu mastą ?

0 1
23. Šturmuotojas komunai 2018-07-04 10:59:16

Nikita Chruščiovas TSRS vadovas pasmerkęs ir atskleidęs Stalino nusikaltimus padarytus TSRS žmonėms irgi buvo fašistas? Gal dar amerikonų agentas ? Aš remiuosi būtent Nikita Chruščiovu Stalino amžininku . Tai tu esi fašistas boševikas  viename ir velnio advokatas  nes niekini milijonus nužudytu žmonių atminimą .

1 2
22. Mindė iš kaimo 2018-07-01 23:17:46

Pažiūrėjus į ką pavirto chocholai - banderoccai dabar, gal tas golodomoras buvo kaip priemonė dabartinėms realijoms vykstančioms  pas juos atitolinti ar kad tokių nebūtu ?

1 3
21. Šturmuotojas - mindei iš kaimo 2018-07-02 10:48:26

Sutinku daug nusikaltimu  banderocai padarė , tačiau tie įvykiai buvo Holodomoro .Stalinas pirmas pradėjo genocidą Ukrainoje ir jo dėka atsirado ukrainoje fašistai kaip pasekmė , nebūtu buvę psichopato Stalino , nebūtu atsiradęs Fašistas Bandera .

Tačiau ne ta esmė klausimas būtu Jei Stalinas toks buvo geras , o Bandera ir fašistai tokie blogi, kodėl Stalino chebra žudė moteris ,vaikus , senelius ? Kodėl daugiausia nuo Stalino valdžios represiju nukentėjo daugiau paprasti civiliai valstiečiai darbininkai tą vadinama darbo klasė , o ne fašistai banditai kapitalistai vakaroidu pakalikai ? Galu gale valdant dar draugui Leninui 1921 metais bolševikų veikla sukėlė masinį badą, kuris aprėpė Pavolgio ir Uralo regionus, turinčius apie 25 milijonus gyventojų. Baigiantis 1922 metams, badas jau buvo sunaikinęs nuo 5 iki 10 milijonų žmonių kurie buvo daugiausia rusai .Klausimas būtu tai bolševikai pagal  tavo logika sunaikino milijonus rusų , tam kad neįsigalėtų fašizmas ? Ar tavo manimu  teisingai pasielgė bolševikai    naikindami rusų tauta?

1 1
20. Šturmuotojas stalino gerbėjams 2018-07-01 19:16:02

Klausiu Stalino gerbėju norit pasakyt  kad   TSRS valstybėje Holodomoro (ukr. Голодомор) – 19321933 m.jokio  bado,nebuvo ,  nuotraukos  ir video medžiaga yra klastotės visa ši istorija vakaroidų, ir jų pakalikų  tokių kaip Landzbergis  išmislas ?

1 12
19. Arvitto, - 2018-07-01 22:38:51

Sturmuotojau, - viena is nuotrauku, tu paemei is cia: The Bengal Famine: How the British engineered the worst genocide in human history for profit, - kas atsitiko, kad ir lietuviu tarpe isigali anglosaksiskas ir sionistinis cinizmas? Kodel tu tyciuojiesi is lietuviu ir niekini istorine tiesa? Neturiu laiko, pasiziureciau is kur kitos foto.As suprantu, kad vakaruose zmones yra dvasiskai ir moraliskai kastruojami, bet netikejau, kad tokiu kastratu ir tokiu cinisku yra ir tarp lietuviu tarpo. Na, kaip sakant, Dievas tau teisejas. 

6 1
18. Komuna 2018-07-02 10:07:53

O kam klausi ir kam provokuoji. Ar tik nebūsi banalus vsd stukačius?

0 0
17. KKK 2018-07-01 14:20:18

Debilas parašė debilams . 

7 0
16. Lietuvą prievartauti Stalinui !!? 2018-07-01 12:37:27

Bijau, kad jis ir padare jus "durniu laivo" kapitone.

12 0
15. Durnių Laivo Kapitonė 2018-07-01 12:45:46

jūs galit duoti nuorodą į isiteisejiusi teismo nuosprendi? Ar tai taip sunku? O gal jus gyvenate 1937 TSRS ir jums svetima ir nežinoma samprata- teisinė valstybė ir nekaltumo prezumcija?

4 0
14. Durnių Laivo Kapitonė 2018-07-01 11:28:14

Kadangi Lietuva yra teisinė (?) valstybė užeinam prie šios temos iš kitos pusės:
  Įžanga
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad
asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas
įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu.
Konstitucijos 31 straipsnio 1 dalyje įtvirtinta nekaltumo
prezumpcija yra viena svarbiausių teisingumo vykdymo
demokratinėje teisinėje valstybėje garantijų.
Ypač svarbu, kad nekaltumo prezumpcijos laikytųsi
valstybės institucijos ir pareigūnai, kad viešieji asmenys,
kol asmens kaltumas padarius nusikaltimą nebus įstatymo
nustatyta tvarka įrodytas ir pripažintas įsiteisėjusiu
teismo nuosprendžiu, apskritai susilaikytų nuo asmens
įvardijimo kaip nusikaltėlio.
Pvz:- Masiulis kyšio neėmė... Garliavoje pedofilijos
nebuvo, nebuvo ir tvirkinimo... Lietuvoje net nėra korupcijos.
  Dabar apie komunistą gruzinų tautybės TSRS vadovą
generalisimusą Džiugašvilį dar vadinamu Stalinu.
Ir apie jo nusikaltimus. Mažas pastebėjimas- Stalinas
savo veiklą vykdė ne vienas o iš anksto kartu susitares
su kitais gaujos nariais dalinosi Europą ir Pasaulį.
Tai Čerčilis ir Ruzveltas. Tai jie Jaltoje ir Potsdame
visų trijų bendru susitarimu atidavė Lietuvą prievartauti
Stalinui. Hitleris jau buvo nusinuodijęs nusišoves ir
sudegintas. Tad Stalino- Hitlerio susitarimai po karo
nebegaliojo. O hitlerizmas buvo nuteistas Niurnbergo
tribunole. Ko nepasakyčiau apie stalinizmą
   --1 Klausimas:
Apie Staliną. Kokie nusikaltimai padaryti Stalino yra
įrodyti ir pripažinti įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu?
Hitlerio režimas  buvo nuteistas po jo mirties...
   --2 klausimas:
2018 m. kovo 16 d. 16:08 Delfyje pats Landsbergis:
-vadinamoji LTSR yra neteisėtas ir neteisinis darinys
Koks teismas ir kada LTSR pripažino neteisėta?

3 0
13. Šturmuotojas -Arvitto ir visiems kitiems stalino gerbėjams 2018-07-01 09:08:00

Gal būt ši straipsni parašiau neprofisionalai  nesvarbu kiek Stalinas nužudė žmonių 20 milijonų ar kaip Arvitto teigia  6 milijonai 480 tukstanciu žmoniu, esmes nekeičia skaičiai yra vistiek milžiniški.Nežiūrėkit į tai  ką padarė vokiečiai ,britai ar amerikonai jų tarpe sutinku irgi buvo karo nusikaltėliu ,kurie vykdė nekaltų civilių masines žudynes jų aš neteisinu ir jiems simpatijos nejaučiu .Klausimas būtų Stalino gerbėjams ar pateisinate nekaltu vaikų ,moterų, civilių masines žudynes ar  bent jau pripažįstate ,kad toks faktas buvo ?

0 12
12. Mindė iš kaimo 2018-07-01 09:37:00

Norint išgalbėti organizmą nuo gangrenos visada imamasi radikalių chirurginių priemonių. Jeigų kokia nors organizmo galūnė pažeista neatstatomai - ją nupjauna, kad netrukdytu visam organizmui funkcionuoti. 

Tiesa, yra ir išimčių. Kaip pavyzdys žmogus. Jis negali išgyventi be kepenų, inkstų, širdies ar skrandžio. Bet apsidairykite aplink ir pamatysite kiek daug gyvena be smegenų, ir nieko, tarpsta net.

8 0
11. Arvitto, - 2018-07-01 17:43:03

Styrmuotojau, - as gi nerasiau, kad buvo nuzudyta 6 milijonai ... zmoniu! As rasiau, kad buvo ju tiek nuteista. O, nuteistu mirtimi mirtimi buvo 640 tukstanciu.Be to, ne visiems buvo ivykdyta bausme. Kodel foto imi is Indijos, - as galiu tai irodyti. Ir ar zinai, kas sugebejo 1943 - 1945 m., nuzudyti 6 - 7 milijonu zmoniu ne karo zonoje. Turiu omeny, ne Europoje. Taigi, - jusu visu brangiausias issigimelis , - Vintonas Cercelis! Genocida jis vykde vakaru Bengalijoje. O, dar kur tas sio issigimelio planas, - Churchill's plan - unthinkable operation, (ieskoti google'je)? O dabar pateikiu pavadinima apie nutyletus faktus  vakaru Europos mierties stovyklas 1945 - 1953 m., - GERMAN HOLOCAUST GERMAN GENOCIDE: 9-15 Million Germans Killed 1945 – 1953 Post WW2 “The Morgenthau Plan” EISENHOWER’S DEATH CAMPS “A Forgotten Genocide” – True Democracy Party, - zinoma, tai tik mazytis laselis dideleje juroje, ka vakaroidiniai issigimeliai yra padare musu Zemes gyventojams....kita karta parasysiu daugiau, - gal sakau reiketu padiskutuoti apie zoologijos sodus, kuriuose buvo laikomi zmones it zveris? Ir tai vyko demokratiskuose vakaruose. Ar reikia sios informacijos? O, gal reikia info apie viena vakaroidini bruda kuris taip pat nese demokratija kitoms tautoms, iszude per 10 milijonu zmoniu, - o jo labiausiai megstantis uzsiemimas buvo galuniu kapojimas! Galunes kapojo gyviems zmonems, ir net vaikams! Kaip jus galvojate, - apie ka as cia kalbu? Ir dar, - sturmuotojau, is kur tau zinoti, kas ka gerbia? O, jei zmogus gerbia, kitaip sakant, labiausiai vertina istorine tiesa, - ar tai blogai? Gal dar parasyti apie didziausia visu laiku deportacija? Nei si deportacija po II-ojo pasaulinio karo, nei milijonu vokieciu mirciu mierties stovyklose, kazkodel Vokietijos valdzia neiamzino! Kodel nera ne vieno memorialo, nei deportuotiesiems, nei buvusiems mirties stovyklose? Kodel sia istorija Vokietijos ir visi vakarai slepia? O, stai Stalino "nusikaltimus", zino visas pasaulis! Kodel niekas nezino apie tai, kaip evropoidinis issigimelis zmonems kapodavo galunes? Kodel niekas nezino, kad vakaruose zmones buvo suvaryti i zoologijos sodus? Ir t.t., - kodel pasaulio visuomene nezino, kad 2011 m. popiezius Benediktas XVI -asis, ir Anglijos karaliene Elzbieta II-oji, turejo stoti pries tarptautini tribunola, del siu kaltinimu: vaiku genocidas ir nusikaltimai pries zmogiskuma? O, apie koki Ivana Rustuji ar Stalina, o dabar apie Putina, zino visas pasaulis, beje, ne is geros puses!Na, teisingai, pasaulis keiciasi, ir pasaulio zmoniu nuomone keiciasi i gera puse. Dabar Putino jau nebeskaito "vaiku zudiku", - kodel Obama subombardaves 7 salis, ne demonizuojamas? Na, tai tiek, - viso. 

17 0
10. Šturmuotojas anonimui 2018-07-01 00:13:04

Neteisinu Banderos ir LAF veiksmu manu manimu neturėtu  masiniems žudikams kurie žudė taikius gyventojus  tiek nacistinkams tiek bolševikiniams tiek proamerikoniškiems taikomas senaties terminas jie visi turėtu būti teisiami su turto konfiskavimu . Jei taip Staliną gyni tai vadinasi pateisini jo vykdyta genocidą . Hitleris nors savos tautos nenaikino ,nors irgi buvo brudas masinis žudikas , o šitas "Žmonijos laimės šaltinis“ žudė bliat saviškius vien tų pačių rusų apie 10 milijonų išgalabijo , neskaitant kitų broliškų TSRS  tautų . Patys aršiausi komunistai tokie kaip Nikita Chruščiovas pripažino Stalina nusikaltėliu išmetė jo palaikus iš mauzoliejaus ir išgriovė jo garbei pastatytas statulas panaikino Stalino gulagus. Paskutiniais Stalino valdymo metais kalinių skaičius siekė 12 mln.), NKVD (Vidaus reikalų ministerija)Kaliniai naudoti kaip nemokama darbo jėga “komunizmo” statybose. 
 Tik įvygdžius destalinizacija TSRS tapo humaniška valstybė kokia jūs komunistai garbinate turėtumete už tai  šlovinti Nikitą Chruščiovą ,o ne skerdiką susitepusi TSRS žmonių krauju kruvinąji Staliną .
 

0 9
9. Anonimas 2018-07-01 00:24:04

,,sturmuotojau,, eik mamai papo paciulpti.  Ar skaitei  Biblija, ,,Kapitala,, ir ,,Main Kampf,,? Jeigu NE esi bukas liberastpiderasinis landzberginis eilinis runkelys.

9 0
8. Arvitto, - 2018-07-01 00:49:56

Apie ka, ir kam skirtas sis straipsnis, - idiotams? O, nuotraukos tos, kuriuos cia parodytos, is kur, - ar visos apie tuometine Sovietu Rusija? Hm, - galejote bent ju nedamonstruoti, mat viena fofo 100% yra ne "rusiska", - tai pavaizduota genocido aukos Indijoje, kuri vykde britai. Taigi, - visas straipsnis yra nurasomas, kaip neatitinkanti tiesos, - ir i siukslyna! V pechku! Stalinas nuzude 12 milijonu zmoniu! Hm, - tiesiog nuostabu. Taigi, - Stalino represiju skaiciai yra tokie, - 6 milijonai 480 tukstanciu zmoniu buvo nuteista, - 640 tukstanciai zmoniu buvo nuteista mirtimi, nuo 1919 m. iki 1953 m. ! Aciu uz demesi. Kaip LDiena leidzia kazkam rasyti tokias nesamones, a? 

10 0
7. Arvitto, - 2018-07-01 01:20:32

- manau, kad tau sturmuotojau reiketu kreiptis i delfistus ir rytiecius, - sie net nesiaiskindami viska suryja, bet koki mesla! Butum pagerbtas tarp dvasiniu ir moraliniu kastratu! Ne cia ilindai, - ar jauti, kad yra zmoniu, kurie siek tiek daugiau zino istorija, nei pats.O, gal tu tycia klaidini lietuvius? Busi pagautas ir....kaip ten anais laikais darydavo Amerikoje....koks teismas budavo....Linco? 

9 0
6. Mindė iš kaimo 2018-06-30 23:31:21

Šturmavikas tikrai nieko nėra girdėjęs nei apie golodomorą pas pindosus nei konclagerio. Kad Lietuva neteko be karo trečdalio gyventojų Jan irgi matyt norma. Ne šturmavo kas o kažkoks liberastinis bybiagalvis.

15 0
5. Arvitto, - 2018-07-01 01:07:39

Minde, - istiesu golodomoras buvo JAV, didziosios depresijos laikotarpiu. Ir mire tuomet 7 - 8 milijonu zmoniu! "Farmingas", - tai kazkas panasaus i "nubuozinima", - tai tam tikru salygu sudarymas, kad ukininkai negaletu issilaikyti, ir taip paliktu savo zemes....pabresiu, kad JAV golodomoras buvo visiskai kitos spicifikos, jei Rusijoje buvo nederliaus metai, be to, vakaru ekonomine, taip vadinama, aukso blokada, kuri didziaja dalimi ir itakojo badmeti, kada niekur nebuvo maisto, - tai JAV, pvz., Niujorke, zmones alpdavo tiesiog gatvese, nors parduotuviu lentynos luzdavo nuo prekiu! Taigi, JAV buvo tapusi didziausiu konclageriu per visa zmonijos istorija, - nes tuo met zmones dirbo uz sriubos lekste! Beje, pirmosios mirties stovyklos atsirado butent JAV, dar 1862 ar ...63 m., per Pilietini kara. Jei kas netiki, tai prasau pasiziureti...-Ilinojuje buvo vienas is konclageriu " Douglas", yra ir memorialas. Isisveskite i google mazdaug taip, - death camp Douglas in Illinois images, - kitas yra George (Dzordzijoje), yra ir dar daugiau. Po to, mirties srtovyklos atsirado PAR, per buru karus....Europoje konclageriai, internuotuoju stovyklos atsirado 1914 m. Austro - Vengru imperijoje, - Terezine ir Thelerhof'e....veliau nacistineje Vokietijoje....po to, 1945 - 1953 mirties stovyklos veike prie Reino, vakaru Europoje, kur buvo marinami vokieciai, - milijonai ju tada mire...- ar apie tai niekas nenori parasyti, a? Kaip jus galvojate, - tos mirties stovyklos vakaru Europoje, kas ikure, a? O, gi patys demokratoiskiausi pindosai! Teisingiau, pats Eizenhaureris! Aciu uz demesi, be pykcio! 

11 0
4. Anonimas 2018-06-30 21:55:58

supistas sturmuotojau, o tai kaip ten su Banderos banditais? Ispjove 200 tukstanciu lenku, zydu ir rusu Hatyneje. Vot kiek daug zmoniu kuriems dideli dziaugsma padare nuzude, ar ne? O kaip tie lietuviski LAF didvyriai net nelauke vokieciu isakymu saviveikla issaude 80 tukstanciu zydu. Vajezau kokie taikos, laimes ir dziaugsmo nesejai koncentracijos lageriuose visoje Europoje. Naftalininis sturmuotojau dar papasakok kokie geri Amerikos demokratiniai FASISTAI milijonais zudydami , kaip graziai nesa demokratija pasaulyje. Heil Allach.

11 0
3. VOK IETIS 2018-06-30 21:01:29

Apie DEFARMING JAVuose irgi įdomu paskaityti.

16 0
2. Laurynas 2018-07-01 00:30:38

Tokiems kaip "šturmuotojas" - beviltiška. JAV-ų ir Hitlerio fašistai jam yra iuber alles.

8 0
1. Arvitto, - 2018-07-01 01:12:26

To>>>>vokieti, - jei pasidometumet kas vyko Indijoje mazdaug 1770 - 1945 m., - tai nustebtumete kokiomis kanciomis ten gyveno zmones....visur tycia sukeltas badas! Tai tiek. Beje, viena foto siame straipsnyje yra butent is Indijos.....

7 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали
Jaras Valiukėnas: Neskubėkite lipti į traukinį, kuris lekia į prarają
Izraelis-Palestina: priešpriešos paaštrėjimas / Израиль-Палестина: обострение противостояния
Kazachstanas atsisako „Sojuz“. Falcon 9 – gerokai pigiau
Irakas primena pasauliui kaip reikia šlovinti Spalio evoliuciją
Salvini laimėjo! Italijos senatas patvirtino naują įstatymą, kuris palengvina migrantų deportavimą
"Il Giornale": Briuselis Kadafio ir Libijos pinigus panaudojo terorizmui ir migracijai skatinti
Rinkimai JAV-ose parodė augantį visuomenės susipriešinimą / Выборы в США показали растущую поляризацию электората
JAV-os ir vėl smogė Irano ekonomikai / США нанесли новый удар по экономике Ирана
Pašiniano partija ruošiasi triumfuoti Armėnijos parlamento rinkimuose / Пашинян готовится к триумфу на парламентских выборах
Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal (1)
Dvigubas smúgis JAV: Indija iš Rusijos už rublius pirko S - 400
D. Trumpas vis labiau griežtina poziciją dėl prie sienos artėjančių migrantų
Rusijos-Kubos bendradarbiavimas įgauna pagreitį / Российско-кубинское партнёрство набирает обороты
D. Trumpas: JAV gali dislokuoti prie sienos su Meksika net 15 tūkst. karių
Naujos Rusijos ir JAV ginklavimosi varžybos — ką darys Lietuva? (1)
Žingsniai, kurie atkurtų Sirijos vientisumą: ką Prancūzija, Vokietija, Turkija ir Rusija nusprendė Stambule
Dėl potvynio 75 procentai Venecijos dingo po vandeniu
Rinkimai į JAV-ų Konkresą išsiskiria savo įtampa / Выборы в Конгресс США отличаются высоким накалом страстей (1)
Valdančioji Gruzijos partiją praranda autoritetą / Правящая партия Грузии теряет авторитет
Dėl imigrantų JAV pasiuntė karius prie sienos su Meksika
D. Trumpas apie jus soli pilietybės įgijimo principą: tai – absurdiška ir ilgiau tęstis negali

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI